Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
újfent kiléptem a szabad munkaerőpiacraJSanyo
mi történt?Joci
közös megegyezéses szerződésbontás, még talán a jobbik eset.JSanyo
akkor vasárnap jössz elekádihoz ki heverni a dolgokat 😉


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
újfent kiléptem a szabad munkaerőpiacraJSanyo
mi történt?Joci
közös megegyezéses szerződésbontás, még talán a jobbik eset.

több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
újfent kiléptem a szabad munkaerőpiacraJSanyo
mi történt?


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Tudom, hogy nem szabad, de most mégis. 99
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
újfent kiléptem a szabad munkaerőpiacraJSanyo
én meg még csak a szabad munkaerő piacon voltam...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
újfent kiléptem a szabad munkaerőpiacra

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 609
Holnap 12-ig adhatom le a jogositványt az okmányirdoában ha nem akarok bírságot, ma elindultam hogy elvilszem erre nincs a helyén. 3 órája keresem, sehol. Most mehetek a rendörségre bejelenteni hogy elveszett majd okmányiroda és jegyzőkönyv, faszomm...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nah, még néhány óra és jön a kalandos utazás... 😀
9 órás vonatút, érkezés hajnali 2-kor Ljubljanába, majd ott baszhatom a rezet 6:30-ig, az első buszomig.
2 liter pálinkát már sikerült rávennem, hogy csatlakozzanak hozzám, azt be is puszilom, de amúgy az a 4 óra vicces lesz :mad: 😀

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Köszi, akkor talán ezt a napot is át tudom vészelni. 😊TheMileHighCity
Vagy majd többet iszol 😛 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Köszi, akkor talán ezt a napot is át tudom vészelni. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
23.00-kor az eurosport2-n francia-osztrák amerikánó fussball vébé

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ehh, most szembesültem vele, hogy a következő három nap-három éjjel egyetlen coloradói meccs sem lesz. :o
Ez azért durva, szerintem ilyen időszak máskor nincs az egész évben, mert major, minor vagy college szinten mindig szokott lenni valami, még karácsonykor is max két rest day van, de most egyszerre szünetel az All-Star-ok miatt az MLB és a Triple-A, ill. az MLS-ben és az MLL-ben sincs hétközi forduló. :/TheMileHighCity
A végén még aludnod kell. 😉Bazzani
Tegnap-tegnapelőtt legalább az MLB All-Star-ral elütöttem az időt, mára viszont konkrétan nincs semmi. Szerintem fent leszek azért cikket írni, éjjel vagyok a legtermékenyebb állapotban.

Ja, és ezúton várok valami ötletet, hogy milyen sportesemény lesz ma éjszaka, amit érdemes lehetne nézni. Pl a női soccer VB-n lesz meccs, vagy akármi? 😊TheMileHighCity
20.45től női meccs (svéd-jappó) meg lesz Copa America is éjszaka.
Ja meg New England-MU edzőmeccs.

több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ehh, most szembesültem vele, hogy a következő három nap-három éjjel egyetlen coloradói meccs sem lesz. :o
Ez azért durva, szerintem ilyen időszak máskor nincs az egész évben, mert major, minor vagy college szinten mindig szokott lenni valami, még karácsonykor is max két rest day van, de most egyszerre szünetel az All-Star-ok miatt az MLB és a Triple-A, ill. az MLS-ben és az MLL-ben sincs hétközi forduló. :/TheMileHighCity
A végén még aludnod kell. 😉Bazzani
Tegnap-tegnapelőtt legalább az MLB All-Star-ral elütöttem az időt, mára viszont konkrétan nincs semmi. Szerintem fent leszek azért cikket írni, éjjel vagyok a legtermékenyebb állapotban.

Ja, és ezúton várok valami ötletet, hogy milyen sportesemény lesz ma éjszaka, amit érdemes lehetne nézni. Pl a női soccer VB-n lesz meccs, vagy akármi? 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
A mocskos kurva életbe, hogy senki sem megy Szlovéniába a következő napokban... :mad:
A vonat természetesen meg pont úgy van kialakítva, hogy a kellemes 9-10 órás út után úgy ér be Ljubljanába este fél 10-kor, hogy Bovecbe, ahová szeretnék eljutni Ljubljanából majd, reggel fél7-kor megy csak a busz tovább.
Pazar :mad: :/Stez
PM ment!

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A mocskos kurva életbe, hogy senki sem megy Szlovéniába a következő napokban... :mad:
A vonat természetesen meg pont úgy van kialakítva, hogy a kellemes 9-10 órás út után úgy ér be Ljubljanába este fél 10-kor, hogy Bovecbe, ahová szeretnék eljutni Ljubljanából majd, reggel fél7-kor megy csak a busz tovább.
Pazar :mad: :/

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
Na én kicsiben reprodukáltam a tegnapi Tour-eseményeket, elmentem a Gyulai emlékversenyes jegyekért meg ha már útba esett tekertem egy kicsit a ligetben, aztán hazafelé az aluljáróban épp elmentem két srác mellett akik akkor épp egymás mögött mentek egy viszonylag szűk helyen, ahol így még bőven eléfrtem mellettük), de az egyik érthetetlen okból pont kijött belém amikor mellette voltam és elestünk. Most vihetem a birngát szervízbe mert a lánccal van valami baj, kár, hogy itt nem jön a csapatkocsi és adnak gyorsan újat 😀

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ehh, most szembesültem vele, hogy a következő három nap-három éjjel egyetlen coloradói meccs sem lesz. :o
Ez azért durva, szerintem ilyen időszak máskor nincs az egész évben, mert major, minor vagy college szinten mindig szokott lenni valami, még karácsonykor is max két rest day van, de most egyszerre szünetel az All-Star-ok miatt az MLB és a Triple-A, ill. az MLS-ben és az MLL-ben sincs hétközi forduló. :/TheMileHighCity
A végén még aludnod kell. 😉

több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ehh, most szembesültem vele, hogy a következő három nap-három éjjel egyetlen coloradói meccs sem lesz. :o
Ez azért durva, szerintem ilyen időszak máskor nincs az egész évben, mert major, minor vagy college szinten mindig szokott lenni valami, még karácsonykor is max két rest day van, de most egyszerre szünetel az All-Star-ok miatt az MLB és a Triple-A, ill. az MLS-ben és az MLL-ben sincs hétközi forduló. :/


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Tanulság: filmet csakis eredeti nyelven, felirattal.Igor
Pontosan! Kivéve a gyűrűk urát. Azt egyszerűen nem bírom angolul végignézni, túlságosan passzolnak sztem a magyar hangok (vagyishogy jobban illenek szerintem a szereplőkhöz mint a saját 😀)

És, hogy ontopic is legyek: A faszom, hogy sosincs elég hely a gépemen :mad:

Ja, és gyűlölöm a kurva meleget!!!!
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Telibevert újraszinkronizálás.....ezer éve várom hogy leadják a sehol sem megszerezhető Baseball Bikák cimű filmet...erre a viasat3 ma lenyomja új értékelhetetlen szar szinkronnal...áááááááááááKeano
Én is megnéztem kíváncsiságból... mintha egy csöppet keverték Nuke-nál a dobás/ütés fogalmát... láttam vagy háromszor az eredetit, de amikor a statjait sorolták a gyenge meccse után, még az elején, gőzöm nem volt, hogy mit is akarnak mondani 😀
Tragikus.

Tanulság: filmet csakis eredeti nyelven, felirattal.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Telibevert újraszinkronizálás.....ezer éve várom hogy leadják a sehol sem megszerezhető Baseball Bikák cimű filmet...erre a viasat3 ma lenyomja új értékelhetetlen szar szinkronnal...ááááááááááá


több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Hülye kérdés jön,tudom semmi közöm hozzá.
Hogy jársz így dolgozni/suliba?
Mert egyiknél sem előny az ital...Bazzani
Most nincs egyik sem szerencsére, bár amikor voltak, akkor is csak előnyömre tett az alkohol. Nem szoktam részeg lenni, csak elérem az alapszintet, ami a nap átvészeléséhez szükséges energiát biztosítja. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Filipnek nem kell májvédő diéta.

úgy nyomja, mint Prométheusz, reggel jön a sas, megeszi a máját, aztán nő neki új.Höri
😊 Idén már nem iszok annyit, "egészséges" életmódot élek, és inkább az éjszakázások miatt szoktam rosszul lenni másnap, amikor előkerülnek a whiskey-s üvegek, meg most így nyáron nagyon kellemes különböző szénsavmentes gyümölcslevekkel a vodka is.
Jó, mondjuk orvoshoz évek óta nem szívesen megyek, nehogy kivizsgáljanak, és ki tudja mik derülnének ki, még megijesztenének. 😛TheMileHighCity
Hülye kérdés jön,tudom semmi közöm hozzá.
Hogy jársz így dolgozni/suliba?
Mert egyiknél sem előny az ital...

több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Látom a tegnap este sokaknak jól sikeredett 😛Hall Of Green
nekem a péntek este volt kemény, nem szabad keverni a piákat...Hurka
ne is mond.. tegnap 6 féle piát ittam nem kis mennyiségben, és igencsak szarul néztem ki 😀 most meg ebben a melegben szenvedek nagyon 😀

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Látom a tegnap este sokaknak jól sikeredett 😛Hall Of Green
nekem a péntek este volt kemény, nem szabad keverni a piákat...