Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
A krómmal tulképp jól megvagyok. Leginkább a mobimouse progi miatt izgat a FF, de az állandó új verzióknak, és az addonok inkompatibilitásának köszönhetően reményem sincs egyelőre, hogy működni fog. Az, h állandóan összefossa magát, meg csak hab a tortán. Amúgy nekem sem az elejétől kezdte az összeomlósdit. 2-3 hétig hibátlanul ment, amikor az egész kezdődött. Még röhögtem is haveromon, hogy nekem jó, neki meg nem, mert nála az első pillanattól kezdve szar volt.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
Egy "jó hír": felpakoltam az FF 6 bétát, és ugyanaz a szitu... Mondjuk nekem az ötös csak 1-2 hete kezdte, előtte nem volt ilyen gondom... Ajánlom hogy kurva gyorsan rakják rendbe, mire a fantasy draftokhoz jutunk nem szeretnék ilyen problémákat 😊

Fetomy: egyébként nálam is ez van, max. félóránként megfagy... Mondjuk nekem újrainduláskor "helyreállítja" a megnyitott ablakokat.

GRAFI: Nem próbáltad XP kompatbilitási módban futtatni? Lehet rápróbálok.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Én vártam a 4-es FF-t, mint a messiást, mert van pár cucc, amit használtam/nék, de csak az alatt ment. Használhatatlan szar. Folyamatosan összeomlott nekem is. Gondoltam a javítás (FF5) jobb lesz. Változás semmi. Továbbra is chrome-ot vagyok kénytelen használni. Amúgy szerintem csak a win7-et nem bírja (csak. 😀 ), mert a melóhelyen mind3 gépen FF5 van, és sosem volt semmi baja XP alatt.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Franc essen a Firefox fejlesztőkbe... A kedvenc böngészőm mostanában elég gyakran kifagy nálam. Remélem mielőbb orvosolják. Másnál esetleg nem jelentkeztek hasonló tünetek? ( előre is köszi a jótanácsokat, de egyelőre nem fogok áttérni chromera/operára, annál "hűségesebb" vagyok 😊 )Rataxes
de igen. már leszedtem minden addont, újraraktam, mittudomén, de baszhatom. Rendszeresen, napi vagy 15 alkalommal kressel, és vissza sem adja a tabokat.. eléggé kurvaidegesítő.

De csak az új 5-ös csinálja ezt, nagyon remélem, hogy mielőbb orvosolják, mert nagyon nem akarok másra áttérni...
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
Franc essen a Firefox fejlesztőkbe... A kedvenc böngészőm mostanában elég gyakran kifagy nálam. Remélem mielőbb orvosolják. Másnál esetleg nem jelentkeztek hasonló tünetek? ( előre is köszi a jótanácsokat, de egyelőre nem fogok áttérni chromera/operára, annál "hűségesebb" vagyok 😊 )

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Czollner Gyula egy nyomorékFa
nem mondtál újat 😀 mit mondott? 😊Hall Of Green
Hát csak fárasztó volt végig hallgatni a Magyar Nagydíjat 😀
több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Czollner Gyula egy nyomorékFa
nem mondtál újat 😀 mit mondott? 😊

több mint 12 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Czollner Gyula egy nyomorék
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tudtam hogy ez lesz.. Éreztem, hogy Button megnyeri, és mégse raktam meg tippmixen reggel melóból hazafele menet 500Ft-al. mert lebeszéltem magam, hogy csak pénzkidobás és Vettel vagy Hamilton győz. Mindegy. Lényeg hogy nyert.
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man
Hogy a rohadás essen a rohadt PS-be, hogy állandóan akkor omlik össze mikor kész lennék valamivel...Matthew99
Én is sokszor jártam így, ezért aztán elkezdtem 600szor menteni menet közben. És mint tudjuk, egyszer sem fagy ki, viszont ha véletlenül elfelejtem menteni, akkor azonnal... 😊fetomy
Nem fogod elhinni, de abban a pillanatban ahogy belegondoltam milyen jól néz ki a kép és el kéne menteni ez a szar kiírta, hogy a működés leállt. Közben szerencsére sikerült újra összehozni, már rakom is be az aláírások közé.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hogy a rohadás essen a rohadt PS-be, hogy állandóan akkor omlik össze mikor kész lennék valamivel...Matthew99
Én is sokszor jártam így, ezért aztán elkezdtem 600szor menteni menet közben. És mint tudjuk, egyszer sem fagy ki, viszont ha véletlenül elfelejtem menteni, akkor azonnal... 😊
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
csatlakoztam facebookon a '11-es freshmaneket tömörítő csoporthoz, hogy felmérjem a kínálatot, de hamar ráakadt egy helyi keménygyerek is, aki végtelen bölcsességgel osztja a tanácsait így másodévesen, mintha már legalább 9 éve ott élne a térképszertárban.

ezek a mai fiatalok.Höri
és fogadjunk hogy ritz andrásnak nevezik a srácot


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man
Hogy a rohadás essen a rohadt PS-be, hogy állandóan akkor omlik össze mikor kész lennék valamivel...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
levélbe nem kaptátok meg, h mennyit fogtok kapni?Divat
Nem,még semmit.
Én Aegonos vagyok és tizenéve fizetem.
Az asszony Évgyűrűk,az várhatólag nullás.
Sógornőm sem kapott levelet csak pénzt. (87000)

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
levélbe nem kaptátok meg, h mennyit fogtok kapni?

|
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A jó kurva anyját a faszszopó magánnyugdíjpénztáraknak.. sikerült nekem is meg a nejemnek is kerek 0 Ft reálhozamot termelni 9 ill. 12 év alatt.Szesze
Melyik magánnyugdíj biztosítónál voltatok?
Én még nem kaptam meg a pénzt,de ha megkapom gyanítom jövök én is ide anyázni.

több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
A jó kurva anyját a faszszopó magánnyugdíjpénztáraknak.. sikerült nekem is meg a nejemnek is kerek 0 Ft reálhozamot termelni 9 ill. 12 év alatt.Szesze
Az vidám, én két év után kaptam 15 ezer reálhozamot.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
bárcsak a nőkkel is ilyen egyszerű lenne 😊 http://www.youtube.com/watch?v=T9TmmF79Rw0JSanyo
Sajnos az ember nem a fogai közt cipeli kicsinyét! 😊




több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Kibaszott blog.hu már megint nem megy. Tegnapelőtt egész nap szarakodott, tegnap éjjelre kiírtak egy előre bejelentett karbantartást, reméltem, hogy utána végre jó lesz, tegnap napközben használható is volt rendesen, erre most megint szünet van. Basszák meg a kurva anyjukat, hogy már megint az idegeimet kell feszegetni, megint nem tudok aludni, helyette fáj a fejem, és szövögethetek világrengető merényleteket. Ráadásul ma Denver-meccsek is lesznek, amiket ott lehetne egyenesben végig káromkodni... :mad:TheMileHighCity
3tól elvileg lesznek.Schleck
Addig majdnem lemegy a Rapids-meccs... :rolleyes:
Azért már kiőrjöngtem magam. 😀
http://www.coloradoavalanche.gportal.hu/gindex.php?pg=29139641&postid=697389


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kibaszott blog.hu már megint nem megy. Tegnapelőtt egész nap szarakodott, tegnap éjjelre kiírtak egy előre bejelentett karbantartást, reméltem, hogy utána végre jó lesz, tegnap napközben használható is volt rendesen, erre most megint szünet van. Basszák meg a kurva anyjukat, hogy már megint az idegeimet kell feszegetni, megint nem tudok aludni, helyette fáj a fejem, és szövögethetek világrengető merényleteket. Ráadásul ma Denver-meccsek is lesznek, amiket ott lehetne egyenesben végig káromkodni... :mad:TheMileHighCity
3tól elvileg lesznek.

több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Kibaszott blog.hu már megint nem megy. Tegnapelőtt egész nap szarakodott, tegnap éjjelre kiírtak egy előre bejelentett karbantartást, reméltem, hogy utána végre jó lesz, tegnap napközben használható is volt rendesen, erre most megint szünet van. Basszák meg a kurva anyjukat, hogy már megint az idegeimet kell feszegetni, megint nem tudok aludni, helyette fáj a fejem, és szövögethetek világrengető merényleteket. Ráadásul ma Denver-meccsek is lesznek, amiket ott lehetne egyenesben végig káromkodni... :mad:


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
csatlakoztam facebookon a '11-es freshmaneket tömörítő csoporthoz, hogy felmérjem a kínálatot, de hamar ráakadt egy helyi keménygyerek is, aki végtelen bölcsességgel osztja a tanácsait így másodévesen, mintha már legalább 9 éve ott élne a térképszertárban.

ezek a mai fiatalok.

több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
bárcsak a nőkkel is ilyen egyszerű lenne 😊 http://www.youtube.com/watch?v=T9TmmF79Rw0

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nincs rajta "reset" gomb?apeszos
mindenhol kerestem már, de nincs
van normális fokozat, hülye, valamint leghülyébb fokozat, az utóbbi napokban egyértelműen ezutóbbira van kapcsolva, az elsőt még távolról sem használjaStez
a reset gomb a csaj koponyáján belül található. a legkönyebben a szájüregen keresztül közelíthető meg, nagyjából a garat felett van pár mm-el. az elérésehez szükséges célszerszámmal elvileg rendelkezelbriareos
na, ezt addig fogom próbálgatni a jövő héttől, amíg nem resetel 😀

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
am mi ez a 99? má csomó embertől láttam itt, h írja, úgy látszik csak nekem nincs fingom rola, h mit jelent?Duff
http://www.youtube.com/watch?v=etl9kkIGaHofetomy
Ezt gyorsan javítsd át, mielőtt bria meglátja. 😀Schleck
csakadirty

kéne fórum szlengszótár