Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
Helyes. Úgy érzem méltó társam lehetnél a "anyádért biciklizel a járdán faszfej?!"-klubomnak, legalábbis a belépéshez szükséges átvilágításon megfeleltél. 😊Sobri Jóska
csatlakozomaz ABAJF-hoz
illetve kiterjeszeteném a "hová siecc te ganéj?" HSTG-re, abba belefér az összes paraszt


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Bodz Apuska otthon várta a lóvét. Oszt' most mehet sírni, hogy mit művelnek a rasszisták a szegény rettegőkkel.
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 112 — Saturday Night Lights
Bodzapuskát akartak gyártani.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Persze, hiszen nekik jár. És ha megbassza az áram, akkor elverik a mentőst, mert nem ért oda időben. 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ja jó. a vasúti felsővezeték és a biztosító berendezés is a KÖZé. Ők csak elveszik a részüket.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
csak 1 kérdésem lenne.
Az a bodza amit le akartak szedni az övék volt?haromt
Köz volt.szaba
Akkor az övék volt.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
csak 1 kérdésem lenne.
Az a bodza amit le akartak szedni az övék volt?haromt
Köz volt.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
csak 1 kérdésem lenne.
Az a bodza amit le akartak szedni az övék volt?
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kis magyar abszurd... 😀
http://hirszerzo.hu/belfold/20110531_vaslopas_bodzaszedesxrace77
véletlenül felpakolták a vasat és mentek neki a tulaj autójának. hát Istenem, megesik ez mindenkivel..petey
Az orvos írta fel nekik. Vashiányosak voltak, és még rettegtek is. Éppen kontrollra siettek, hát hogy jön ahhoz akárki is hogy feltartóztassa őket?
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Jah, amúgy azt nem írtam.. despeciel én mostanában azt látom, hogy Győrben azért az autósok nagyon korrekten figyelnek a bringásokra. Pest más kaliber, de milliós nagyvárosban sztem más a mérce.. szóval nem hőbörögnék. És itt soroltátok az országokat.. az angol Angolszász-Germán-Benelux országokat leszámítva azért kifejezetten jól állunk sztem.

Mondom, inkább a gyalogosokkal van néha baj, bringás szemszögből.Igor
"A kerékpárosok bomlástermékek, nem pedig korunk hősei" , facepalm.

http://kerekagy.blog.hu/2011/05/30/a_kerekparok_feltunese_budapesten_nagy_kart_okozDzsokijuing
Dühöngő őrültekkel nem foglalkozunk.. Tóth Gy úr elégszer lejáratta már magát.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 112 — Saturday Night Lights
Jah, amúgy azt nem írtam.. despeciel én mostanában azt látom, hogy Győrben azért az autósok nagyon korrekten figyelnek a bringásokra. Pest más kaliber, de milliós nagyvárosban sztem más a mérce.. szóval nem hőbörögnék. És itt soroltátok az országokat.. az angol Angolszász-Germán-Benelux országokat leszámítva azért kifejezetten jól állunk sztem.

Mondom, inkább a gyalogosokkal van néha baj, bringás szemszögből.Igor
"A kerékpárosok bomlástermékek, nem pedig korunk hősei" , facepalm.

http://kerekagy.blog.hu/2011/05/30/a_kerekparok_feltunese_budapesten_nagy_kart_okoz

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 815 — Csodabogár
Kis magyar abszurd... 😀
http://hirszerzo.hu/belfold/20110531_vaslopas_bodzaszedesxrace77
véletlenül felpakolták a vasat és mentek neki a tulaj autójának. hát Istenem, megesik ez mindenkivel..

több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 957 — Stromfeld Aurél fan
'Szom állítanám a Pécs sétálóutcáiban száguldozó biciklistákba. Minden nap végigballagunk ugyanazokon az utcákon, minden alkalommal van legalább egy daredevil aki 30al szlalomozik a járókelők között. Ma jövök ki a hírlapárus boltból, nyugodtan olvasom a sajtótermék tartalmát, és ha nem kapják el a könyököm, a marhája beékelte volna a kormányt a bordáim közé. Egyből eszembe jutott a sok sirám, hogy nekik kell bicikli sáv mert a gonosz autósok veszélyeztetik őket.gyeek
Egyetértek. Tegnap, sétálóutca, ugyanúgy. Csak kicsi gyerekkel. Hát nem épp akkor kellett nyújtózkodnom? A Király utca is beleremegett az esésbe.apeszos
Fogadd őszinte gratulációmat! Kedvet is csináltál a nyújtózkodáshoz... 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Jah, amúgy azt nem írtam.. despeciel én mostanában azt látom, hogy Győrben azért az autósok nagyon korrekten figyelnek a bringásokra. Pest más kaliber, de milliós nagyvárosban sztem más a mérce.. szóval nem hőbörögnék. És itt soroltátok az országokat.. az angol Angolszász-Germán-Benelux országokat leszámítva azért kifejezetten jól állunk sztem.

Mondom, inkább a gyalogosokkal van néha baj, bringás szemszögből.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 461
Kis magyar abszurd... 😀
http://hirszerzo.hu/belfold/20110531_vaslopas_bodzaszedes
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Mondjuk közlekedés szempontjából a legkeményebb hely Törökország szvsz, az utak szarok, ívre mint az ökörhugyozás, sávváltásnál elvből nem használnak indexet, az elsőbbség adás meg ad hoc alapon működik 😀empty taxi
sajnos még nem tapasztaltam, de felvételek alapján abszte a távol kelet csóróbb része tűnik befutónak.gabtsi
Majd' egész Ázsia ilyen... Mindenki megy amerre lát.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Engem csapott már meg kocogás közben bicajos a Stefánia út bringasávján :/ Faszi volt a hibás, kérte is a nagy elnézéseket, hatalmas sebességgel ész nélkül jött. Az volt a szerencsém, hogy csak a bokámat kapta el, kicsit bedagadt, másnap már nem éreztem.

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Mondjuk közlekedés szempontjából a legkeményebb hely Törökország szvsz, az utak szarok, ívre mint az ökörhugyozás, sávváltásnál elvből nem használnak indexet, az elsőbbség adás meg ad hoc alapon működik 😀empty taxi
sajnos még nem tapasztaltam, de felvételek alapján abszte a távol kelet csóróbb része tűnik befutónak.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Egyetértek. Tegnap, sétálóutca, ugyanúgy. Csak kicsi gyerekkel. Hát nem épp akkor kellett nyújtózkodnom? A Király utca is beleremegett az esésbe.apeszos
na az kemény 😀, legalább megpróbált reagálni valamit, vagy beletörődött a helyzetbe?sapka
Hát, próbált kakaskodni, de először is én sem vagyok kicsi, másodszor ideges is voltam (más okból is), harmadszor: a járókelők (behajtani tilos táblával ellátott sétáló utca) elég hamar körbefogták. Nem lehetett hülye gyerek, rögvest rájött, hogy kinéz neki néhány mennydörgő pofon ha neki áll pampogni. Gyorsan elhúzott.... 😀

Gyalogos fejjel gondolkozva is veszélyesnek tartom, hogy sétálgatok a kerékpárosok között, még akkor is, ha csak rendes van köztük.Mikey
Fordítva. Gyalogosok között a kerékpárosok. Tiltott helyen. Zsúfolt helyen. Na, az pöpec....
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 675 — tracker ember
Mondjuk közlekedés szempontjából a legkeményebb hely Törökország szvsz, az utak szarok, ívre mint az ökörhugyozás, sávváltásnál elvből nem használnak indexet, az elsőbbség adás meg ad hoc alapon működik 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
hát határozottan kurva jó 😂 mindenesetre leszophat bő nyállal mind 😊

szerk.: ezt nem a ti vitátokhoz tettem hozzá...

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
...gabtsi
Hát Párizsban külön művészet vezetni. Nem egy szűk város alapvetően, de olyan szinten kaotikus néhol, hogy az hihetetlen. Imádom azt a várost, de nem kocsival. Egyébként ott láttuk azt, hogy az autók úgy parkolnak, hogy gyakorlatilag elöl és hátul is összeér a két kocsi. Na mondom isten ments, hogy valakinek a közepéről hirtelen el kelljen menni valahova 😀

Egyébként vezetési tapasztalataim alapján Olaszország egyben kaotikus és idegbajos. Hányszor láttam turistákat, akik egyszerűen már megálltak egy szétágazó út előtt a táblánál középen, mert fél óráig kellett nézni, hogy egyáltalán melyik 76 falu van jobbra, és melyik 76 balra, és melyik az a 70 amelyik mindkét irányban szerepel... Az meg a másik, hogy nem az, hogy a lábuk a gázon, és mikor pirosról sárgára vált már 50re gyorsítottak, hanem mindezt úgy teszik, hogy előttük állsz még, és gyakorlatilag a lámpa váltásával egy ütemben szólal meg a duda hátulról, mintegy jelezve az esetleges vak sofőrnek, hogy váltott a lámpa. Mondjuk gyalogosan zebránál a hangjelzős jelzőlámpák hasznosak, végülis így még olcsón meg is van oldva 😛 Egyébként náluk bónusz, hogy még szűk is minden mint a barom, és a körforgalom is picit meg van bolondítva, hogy nem az ad elsőbbséget, aki bemenni készül, hanem aki benne van...
Ausztriában nagyon tetszik a sárgára váltás előtt villogó zöld, Svájcban (nem a megacityk közepén) uralkodó előzékenység, nyugodtság kb. tökéletes profizmus, németországban meg a tisztelet -talán nem a legjobb szó-, mert ott úgy vannak, hogy ha jössz kétszer gyorsabban az autópályán mint az előtted haladó, akkor nem az van, hogy ő még azért gondol egyet, és csak megelőzi azt, aki egyébként gyorsabb nála, mint nálunk, hanem már előre lehúzódnak, hogy ne kelljen lassítanod. Jöhetsz 20 éves transporterrel vagy akármivel, ha látják, hogy hiába megy ő 180-al, akkor is úgy esik be mögé valaki, akkor is lehúzódik.

Egyébként ami kemény, hogy Franciaországban kb. 60 kilóméterenként van benzinkút, ott is max olyan, hogy van 1 féle benzin és 1 darab töltő, nálunk bezzeg nem csak Mucsapusztának van egy 18 állásos MOL kútja, de a szomszédos Tekeresfánk 16 lakosának is jut fejenként egy fecskendő a helyi OMV-nél...

Azt meg ma örömmel vettem észre, hogy a Magyrország középső részén uralkodó 100m egyenes 2 km szlalom arány Baranya-Somogy-Tolna megyékben teljesen átfordul. Kurvasok egyenes van, és nagyon hosszú távokon. Ellenben az emberek lelkiismeretfurdalás nélkül sétálnak át 30 méterre a zebrától egy 5 sávos úton is 😀
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jajaja, nem egy ilyet láttam én is.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 324 — Invisible man
olaszoknál, görögöknél teljesen alap, hogy a szabály, a lámpa, a tábla az csak ajánlás, aztán erősebb kutya pajzánkodik alapon megoldják. és ebben is van rendszer. a diadalív előtti körforgalomnál van egy nagy sárga tábla fekete betűkkel, hogy extra durva körforgalom, nagy figyelemmel hajts be. mert ott tényleg az életedért küzdesz, mert se felfestés se észérv nincsen, csak az erősebb kutyák. persze párizsban nincs olyan gép ami nincs megtörve, meghúzva legalább egy kicsit. de láttam olyat is, hogy egy kis egyirányú utcában egy klub előtt megállt egy transporter, és egy komplett zenekart pakoltak ki hátulról, hely nem lévén az utca közepén állt meg, elég nagy sor torlódott egy 10 percig pakoltak is, de bárhogy vártam az actiont, még csak nem is dudált senki.gabtsi
Én egy oldtimert láttam a diadalívnél a körforgóban és nem a szarabbik fajtából. Hát lehet, hogy én jobban izgultam mint a tulaj nehogy összeállatkodják. Ja és a parkolással se sokat szaroztak. Kicsi a hely? Csinálunk nagyobbat. Egy kicsit előre toljuk az előttünk állót aztán kicsit hátra a mögöttünk lévőt.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az a helyzet, hogy minden biciklis siránkozik, hogy nincsen biciklisút, miközben én sokat járok a Balaton környéki utakon, és ott ugye elég komoly szakaszon van biciklis út. Namost ha a biciklisek 10% ott közlekedik és nem az úton, akkor már hatalmas számot mondtam... Ó istenkém, hányszor fordult elő, hogy csak úgy tudtam megelőzni a biciklist, hogy én mentem le a biciklisútra (az út és aközött van egy jó méteres földes, mélyebben fekvő szakasz)... De volt már, hogy a köcsöge mögött elautókáztam 1-2 kilóméteren, mire rájött, hogy jobban megéri lemenni neki. Szegény totál kész volt már idegileg, pontosabban szegények, mert persze nem egyedül vagy vonatozva, hanem egymás mellett hárman mentek, de kifejezetten élveztem a vörösödő fejét, ahogy mutogat, hogy lehúzódott, előzzem már meg, én meg szépen totyogok mögötte 😀

Mindegy, a lényeg, hogy az utakon alig látok olyan biciklist, aki szabályosan közlekedik. Fehérváron mondjuk nincs biciklis út a mi környékünkön, csak a város közepén, viszont ahol van is, ott is 90%-ban az a menő, hogy biciklizek az úton, aztán kicsit felhajtok az emberek közé a járdára, aztán vissza az útra, aztán fogom magam, és a zebrán keresztültekerek (über élmény, mikor jobbra kanyarodásnál előre piros, jobbra szabad és ott a zebrán is zöld, biciklis jön mellettem az úton, én kanyarodnék jobbra, gyalogos nincs, ő meg fogja magát, és a jobbra kanyar közben hopp keresztülmegy a zebrán... Majdnem felraktam a gyökeret a gallytörőre... na és itt pont van biciklis út...) úgyhogy igazából tök mindegy, hogy mit csinál egy adott város a biciklisekért, a nagy részük akkor is szarik mindenre, megy úgy ahogyan neki tetszik, aztán meg rinyál, mikor elbasszák, hogy köcsög autósok nem veszik őket figyelembe...

Ja, egyébként ma éppen Pécsen voltam -a belváros nagyon szép, tiszta európai város top hely eddig Mo-n ahol jártam- és szembesültem azzal, hogy az egyirányúban szembe haladó kerékpárosok valószínűleg elkerülték azokat, akik ezt engedélyezték, mert ma az egyik baromi szűk, kanyarodó egyirányú pécsi utcában, ahol ráadásul parkoltak jobb oldalon, és méteres patka volt a másikon, hirtelen szembejött izomból egy biciklis, amikor gyakorlatilag a szar is meghűlt bennem, mert picsányi hely nem volt mellettem, és hát kíváncsian vártam, hogy elviszi-e a bringás a visszapillantót, vagy elviszem-e én a parkoló kocsiét...