Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 12 éve
catattack 3 520
Barátnőm nagyon régi "jóbarátja". Amint megtudta hogy barátnőm ismét foglalt lett kibújt a szög a zsákból és kibaszott tenyérbe mászó módon adta a hősszerelmest. Verbális fenyegetés eddig bevált, de több mint kész vagyok a tettek mezejére lépni ha a régi "baráti" viszony emlékére ajánl valami koncertet legközelebb...gyeek
Ne foglalkozz vele. A csajod úgyis basztat majd, hogy ne féltékenykedj és a végén te üldözöd a Paprika Jancsi karjai közé!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
egyszer akarok segítőkész lenni, és egyből én vagyok a paraszt, kiváló.Höri
No... Ezt most miből szűrted le?apeszos
a megsegítendő emberek szájáról olvastam le, de szerencsére hanghatás is járult mellé.Höri
Bele kell venni a mondandóba (csak is pozitívan... 😛) hogy; integráció, és alanyi jog. Nagy baj már nem lehet....
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
egyszer akarok segítőkész lenni, és egyből én vagyok a paraszt, kiváló.Höri
No... Ezt most miből szűrted le?apeszos
a megsegítendő emberek szájáról olvastam le, de szerencsére hanghatás is járult mellé.

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
egyszer akarok segítőkész lenni, és egyből én vagyok a paraszt, kiváló.Höri
No... Ezt most miből szűrted le?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
egyszer akarok segítőkész lenni, és egyből én vagyok a paraszt, kiváló.

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/cozma-ugy-sztojka-karomkodva-orditozott-a-veszpremi-targyalason-2079293

2 golyó fejbe, 2 golyó mellkason és meg is lenne oldva a probléma...Asbee
Egyszerűen felháborít ez a mélyen rasszista magatartás. Marian Cosma rettegést és félelmet keltett a szerényen szórakozó állampolgárokban, ez az egész koncepciós per is csak azért van mert cigány a vádlott. Ő ott sem volt, kése sosem volt neki, kenyeret is lombfűrésszel szel. A segélyből nem is telik késre. Különben is; Cosma öngyilkos lett, ezt mindenki tudja, csak nem akarják tudomásul venni.

Savanyú József a TASZ munkatársa.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/cozma-ugy-sztojka-karomkodva-orditozott-a-veszpremi-targyalason-2079293

2 golyó fejbe, 2 golyó mellkason és meg is lenne oldva a probléma...Asbee
kirekesztő vagy. neki is jogai vannak. mivel nem ítélték el jogerősen, nem bűnös. és különben sem szabad általánosítani.
az ártatlanság vélelme őt is megilleti.

köszi.
Rózsa Sándor
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/cozma-ugy-sztojka-karomkodva-orditozott-a-veszpremi-targyalason-2079293

2 golyó fejbe, 2 golyó mellkason és meg is lenne oldva a probléma...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
hihetetlen mód gyűlölöm az olyan embereket akik úgy próbálnak meg másokat irányítani hogy érzelmileg zsarolják őket,mondjuk nálam az ilyennel pont az ellenkezőkét érik el és leszarom őket,de az nagyon felbasz ha valaki olyannal csinálják ezt akit kedvelek...Cowboykarcsi
Barátnőm nagyon régi "jóbarátja". Amint megtudta hogy barátnőm ismét foglalt lett kibújt a szög a zsákból és kibaszott tenyérbe mászó módon adta a hősszerelmest. Verbális fenyegetés eddig bevált, de több mint kész vagyok a tettek mezejére lépni ha a régi "baráti" viszony emlékére ajánl valami koncertet legközelebb...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Nincs csúnya nő csak kevés alkohol 😊empty taxi
http://www.youtube.com/watch?v=fY2EaxH1_EQ :cool:

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
hihetetlen mód gyűlölöm az olyan embereket akik úgy próbálnak meg másokat irányítani hogy érzelmileg zsarolják őket,mondjuk nálam az ilyennel pont az ellenkezőkét érik el és leszarom őket,de az nagyon felbasz ha valaki olyannal csinálják ezt akit kedvelek...Cowboykarcsi
totális pluszegy...

Ennél az szarabb, mikor legszívesebben szétvernék valakit, aki ezt teszi valakivel, aki nekem fontos, aztán később meg éppen az a fontos illető teszi velem... Csak szerencsére már nem vagyok akkora balek, hogy bedőljek ennek.. Másrészt meg aki enged az érzelmi zsarolásnak, az úgy gondolom meg is érdemli...
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
végrendeletben szabd meg, hogy temessenek melléd egy hordó JW-t vagy JD-t, vagy amit akarsz, aztán mindjárt jobb lesz 😛 Vagy itassák át a tested vele, és úgy temessenekel 😀 Csak ne felejtsék el, hogy ne dohányozzanak, ha nyitott lesz a koporsód 😀
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
hihetetlen mód gyűlölöm az olyan embereket akik úgy próbálnak meg másokat irányítani hogy érzelmileg zsarolják őket,mondjuk nálam az ilyennel pont az ellenkezőkét érik el és leszarom őket,de az nagyon felbasz ha valaki olyannal csinálják ezt akit kedvelek...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Utálom, hogy egy hét alatt legalább 5-6 napon délutántól rohadtul fáj a fejem. Nyilván ebben az életstílusban ez így is lesz mindig, és nincs mit tenni, de baromira idegesít. Csak azt remélem a halálom után már nem fog, és pl nem fognak a síromon még légkalapáccsal baszakodni, mert akkor tényleg megőrülök. :mad:


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Teljesen azt hittem, hogy a Win7 sidebarja kurvajó, sok hasznos cuccal, meg minden. De pár nap alatt rá kellett jönnöm, hogy ez is windows fejlesztés, tehát 25ször idegesítőbb, mint hasznos... Utálom, hogy nem lehet valamit úgy megcsinálni, hogy jó legyen...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 667 — tracker ember
Nincs csúnya nő csak kevés alkohol 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
catattack 3 520
Ahogy idősödsz, úgy szépülnek a lányok! 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mimimimimimiimi ?

tele a hacienda tinipicsákkal te meg alszol ????gabtsi
terepfelmérés után nem lettél volna ennyire lelkes

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
mimimimimimiimi ?

tele a hacienda tinipicsákkal te meg alszol ????

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
1. milyen buli az, ami után a házigazda alvó testvérének nem jut semmi? Feléltek minden készletet, pedig rákészültem az after dőzsölésre.

2. mérgemet a nagyszerű fifa pc játékban kívántam levezetni. meg nem nevezett gárdám 7. helyen tanyázik a premier ligában, liverpoolba vezetett az út, ahol sikerült a 45 éves karrierem legnagyobb buktáját beszedni, 1-5
uefa csoportkör jön, jó helyzetben vagyok, 2 meccs van hátra, 4 ponttal továbbjutok. A Pasching (!!!) persze bevert 2 hátragurított szögletből 2 bombagólt, alig bírtam kihozni ikszre. Utána Rangers élet-halál derbi, 3-2 ide, 90. percben 3-3, kiesés. Motherfucker die.

3. mostmár csak a netezésben látom a kikapcsolódás lehetőségét, erre annyira lassú valamiért az egész, amilyen kb 3 éve nem volt.

több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
rohadt fejfájás, egy héten már legalább három napon rám jön.
felhívom Percy-tHöri
Inább egy dokit. Egy haveromnak így derült ki valami agyérprobléma, amit műteni is kellett.
Persze lehet csak sima migrén is, de egy kivizsgálást megér a dolog. Legfeljebb elment pár órád, zágson.Sobri Jóska
Nekem meg így halt meg egy barátom két éve. Ha nem front-érzékenység tényleg érdemes megnézetni.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 801 — No es importante
egész napos netkiesés az egész városban, pontosan a vizsgám előtti napon, rulez


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 383 — TODDHERREMANS79
Faxom....
A visszaszámlálás a 99-ig elkezdődött...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 297 — #NoStress
rohadt fejfájás, egy héten már legalább három napon rám jön.
felhívom Percy-tHöri
Inább egy dokit. Egy haveromnak így derült ki valami agyérprobléma, amit műteni is kellett.
Persze lehet csak sima migrén is, de egy kivizsgálást megér a dolog. Legfeljebb elment pár órád, zágson.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
rohadt fejfájás, egy héten már legalább három napon rám jön.

felhívom Percy-t