NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát én nem hiszem, hogy a sporttv a 19 csatornájával egyhamar elveszítené a helyét 😊 Szerintem még mindig inkább azt keresi az ember. Meg azért a jupiszit is sokan választják, mert egyébként ahogy néztem, érték-ár arányban egyáltalán nem rossz a jupiszi. Legalábbis ha az ember netet is akar magának, akkor abszolút a upc éri meg, márpedig manapság hát nem tudom hányan rendelnek csak tv-t 😊

A sporttv egyedül akkor szopja be, ha az ő húzóműsoraikat is elveszik tőlük, de azért gondolom ezt csak nem hagyják 😊

Mellesleg nagyon remélem is, hogy a sporttv-t nem lehetetlenítik el, mert akkor marad a Eurosport 1-2, mert az ziher, hogy nem megyek át dagitv-hez.fetomy
A kiemelt részt nem nagyon értem.
Milyen 19 csatorna?

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát én nem hiszem, hogy a sporttv a 19 csatornájával egyhamar elveszítené a helyét 😊 Szerintem még mindig inkább azt keresi az ember. Meg azért a jupiszit is sokan választják, mert egyébként ahogy néztem, érték-ár arányban egyáltalán nem rossz a jupiszi. Legalábbis ha az ember netet is akar magának, akkor abszolút a upc éri meg, márpedig manapság hát nem tudom hányan rendelnek csak tv-t 😊

A sporttv egyedül akkor szopja be, ha az ő húzóműsoraikat is elveszik tőlük, de azért gondolom ezt csak nem hagyják 😊

Mellesleg nagyon remélem is, hogy a sporttv-t nem lehetetlenítik el, mert akkor marad a Eurosport 1-2, mert az ziher, hogy nem megyek át dagitv-hez.
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Mondjuk ligarögbit csak ők adtak...
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Június 7.-én megszűnt a SportKlub továbbítása a Digi TV műholdas csomagjában és a csatorna helyén már csak tesztcsíkok láthatók.
Az elmúlt hónapokban egyre több szolgáltató veszi ki kínálatából az IKO sportcsatornáját, amely egyre kevesebb vonzó sporteseményt közvetít és a magyar sportadók közül egyedüliként még 4:3-as képaránnyal sugároz.

Nem néztem halálra,de ott nyomták az F1 ismétlést,ha véletlen lemaradtam róla...Bazzani
így jár az a csatorna, mely lemond az NCAA-rőlJJ
Jaja. 😀
Mondjuk tényleg alig van nézhető műsor rajta,max a magyar kosármeccsek.
Nem akarok vészmadár lenni,de ha így terjeszkedik a DigiSport akkor a Sport TV is bajba kerülhet.
Ami nekünk az NFL miatt nem lenne túl jó.

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Június 7.-én megszűnt a SportKlub továbbítása a Digi TV műholdas csomagjában és a csatorna helyén már csak tesztcsíkok láthatók.
Az elmúlt hónapokban egyre több szolgáltató veszi ki kínálatából az IKO sportcsatornáját, amely egyre kevesebb vonzó sporteseményt közvetít és a magyar sportadók közül egyedüliként még 4:3-as képaránnyal sugároz.

Nem néztem halálra,de ott nyomták az F1 ismétlést,ha véletlen lemaradtam róla...Bazzani
így jár az a csatorna, mely lemond az NCAA-ről


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Június 7.-én megszűnt a SportKlub továbbítása a Digi TV műholdas csomagjában és a csatorna helyén már csak tesztcsíkok láthatók.
Az elmúlt hónapokban egyre több szolgáltató veszi ki kínálatából az IKO sportcsatornáját, amely egyre kevesebb vonzó sporteseményt közvetít és a magyar sportadók közül egyedüliként még 4:3-as képaránnyal sugároz.

Nem néztem halálra,de ott nyomták az F1 ismétlést,ha véletlen lemaradtam róla...

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Diverdoc- büntettek?sutianap
Nem. Csak most foglalkoztam az OEP Elemzési, Orvosszakértői és Szakmai Ellenőrzési Főosztály által kiadott finanszírozási eljárásrend tervezettel pár órát. Ha ezt életbe léptetik, akkor az ég legyen irgalmas a magyar prosztatarákos betegekhez. Nem tudom egyelőre, hogy dilletantizmusból, vagy anyagi érdekek miatt akarják ölni a magyart.diverdoc
kizárólag fiskális szempontokból, volt ott néhány magas szám és kihúzták a kedves ügyvédurak..................sutianap
nem ügyvédek, politikusok. Borzalom


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Diverdoc- büntettek?sutianap
Nem. Csak most foglalkoztam az OEP Elemzési, Orvosszakértői és Szakmai Ellenőrzési Főosztály által kiadott finanszírozási eljárásrend tervezettel pár órát. Ha ezt életbe léptetik, akkor az ég legyen irgalmas a magyar prosztatarákos betegekhez. Nem tudom egyelőre, hogy dilletantizmusból, vagy anyagi érdekek miatt akarják ölni a magyart.diverdoc
kizárólag fiskális szempontokból, volt ott néhány magas szám és kihúzták a kedves ügyvédurak..................


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Diverdoc- büntettek?sutianap
Nem. Csak most foglalkoztam az OEP Elemzési, Orvosszakértői és Szakmai Ellenőrzési Főosztály által kiadott finanszírozási eljárásrend tervezettel pár órát. Ha ezt életbe léptetik, akkor az ég legyen irgalmas a magyar prosztatarákos betegekhez. Nem tudom egyelőre, hogy dilletantizmusból, vagy anyagi érdekek miatt akarják ölni a magyart.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hmmmm... ez komoly:
Ibuprofen polfa 200mg 60 darab: 1409 FT
Ibuprofen polfa 200mg 100 darab: 1357 FT 😀

Amúgy pm-ben írok inkább sütianap😊
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
profil-> valódi név 😉kristof
hát jó, de az ügyvédek is doktorok 😛 😀

Mellesleg nagyszerű dolog olvasgatni a mellékhatásokat... 😀 Legjobb, amikor látom, hogy a depresszióra felírt gyógyszer depressziót, a fejfájásra felírt gyógyszer fejfájást okozhat, stb... 😀fetomy
Bőr hibákra felírt gyógyszer meg öngyilkosságra való hajlamot okozhat az sem jobb. 😀
Schleck
aki olvasni akar, az könyvtárba járjon 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Köszi a tippeket!
Egyébként még két kérdés: 1) a koffeinnek mi köze ehhez? Tehát az úgy miben segíti? Mert azt tudom, hogy az alkohol felerősíti a hatást, de hát a koffein vs gyógyszer párhuzamról még nem hallottam. Illetve, hogy mennyire kell erős kávénak lennie? Mert a jegeskávé enyhébb, azt szeretem is, de ha nem ér semmit mellé, akkor bukta 😀
2) Megkérdezhetem, hogy ilyeneket honnan tudsz? 😊 Mármint ilyen behatóan mondjuk a gyógyszerekről? 😊

Egyébként nem feltétlenül a reklám miatt veszik azokat, csak alapból mit válasszon az ember? Gyógyszertárban én ha kérdeztem mi más erősebb fájdalomcsillapító van még, mondták a "reklámosokat", aztán jónapot. Esetleg még hozzámvágták a "mindenkinek más a jó" témát is.fetomy
1. koffein erősiti a fájdalomcsillapitó hatást 1/b tévedés, az alkohol hatást felfüggeszti egy időre, tehát azért nem baszol be, ha kávéval vodkázol, mert egy darabig elbir a piával a kávé, aztán feladja, s te meg találkozol az addig bevitt vodka brutalitásával egy perc alatt 😛 azért alkamazzák, mert egy ideig úgy tűnik, mintha nagyon birnád 😂 2, a kávé megjegyzés sima presszóra vagy ristrettóra vonatkozik - a német vagy amerikai szinesviz totál másokat tartamaz, nagyobb a nem forrázott, hanem főzött teofillin, teobromin aránya meg a csersav es. Tehát, ha a jegeskávédban presszó van akkor az jó. De a kakóban meg csokiban (fekete) is elég koffein van. 2. gyógyszerész vagyok, ebből élek, illetve abból, hogy visszajönnek hozzám, akik már egyszer voltak. 😀

még dolgozom az ügyödön, elvileg ha van valami ismerős gyógyszertár a közeledben meg lehetne csináltatni helyben a fejfájás-porodat- mert paracetamol, papaverin meg coffein alapanyot általában mindenki tart, csak ki kellene kevertetni és szétosztatni mondjuk száz dózisra. No nyócra megyek ügyelni, onnan mondok számokat hozzá

Diverdoc- büntettek?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
2) Megkérdezhetem, hogy ilyeneket honnan tudsz? 😊 Mármint ilyen behatóan mondjuk a gyógyszerekről? 😊
fetomy
profil-> valódi név 😉kristof
hát jó, de az ügyvédek is doktorok 😛 😀

Mellesleg nagyszerű dolog olvasgatni a mellékhatásokat... 😀 Legjobb, amikor látom, hogy a depresszióra felírt gyógyszer depressziót, a fejfájásra felírt gyógyszer fejfájást okozhat, stb... 😀fetomy
Bőr hibákra felírt gyógyszer meg öngyilkosságra való hajlamot okozhat az sem jobb. 😀

Egyébként sutianap ráadásul gyógyszerész, de kb. egy oldallal ez előtt írta is, hogy a gyógyszertárban ez meg ez.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
2) Megkérdezhetem, hogy ilyeneket honnan tudsz? 😊 Mármint ilyen behatóan mondjuk a gyógyszerekről? 😊
fetomy
profil-> valódi név 😉kristof
hát jó, de az ügyvédek is doktorok 😛 😀

Mellesleg nagyszerű dolog olvasgatni a mellékhatásokat... 😀 Legjobb, amikor látom, hogy a depresszióra felírt gyógyszer depressziót, a fejfájásra felírt gyógyszer fejfájást okozhat, stb... 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
2) Megkérdezhetem, hogy ilyeneket honnan tudsz? 😊 Mármint ilyen behatóan mondjuk a gyógyszerekről? 😊
fetomy
profil-> valódi név 😉
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Dögöljön meg az OEP, és az összes "szakértő" aki ott ül, az összes őket irányító politikus pedig szenvedjen mielőtt megdöglik!!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Köszi a tippeket!
Egyébként még két kérdés: 1) a koffeinnek mi köze ehhez? Tehát az úgy miben segíti? Mert azt tudom, hogy az alkohol felerősíti a hatást, de hát a koffein vs gyógyszer párhuzamról még nem hallottam. Illetve, hogy mennyire kell erős kávénak lennie? Mert a jegeskávé enyhébb, azt szeretem is, de ha nem ér semmit mellé, akkor bukta 😀
2) Megkérdezhetem, hogy ilyeneket honnan tudsz? 😊 Mármint ilyen behatóan mondjuk a gyógyszerekről? 😊

Egyébként nem feltétlenül a reklám miatt veszik azokat, csak alapból mit válasszon az ember? Gyógyszertárban én ha kérdeztem mi más erősebb fájdalomcsillapító van még, mondták a "reklámosokat", aztán jónapot. Esetleg még hozzámvágták a "mindenkinek más a jó" témát is.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Gyerekek. Flector por jó mindenre. A legdurvább fejfájást/fogfájást 10 perc alatt kiveszi. Igaz, hogy csak receptre lehet kapni,de vannak gyógyszertárak ahol megoldják okosba.Bazzani
Na erre gondoltam korábban, mint F betűs por 😀 Valóban hatásos a Flector is, csak ahogy mondod, receptes. Mikor fogműtétem volt, akkor írtak még fel, és bár amiatt nem kellett, de fejfájásra elég jó volt 😀

sütianap: Köszi! És akkor azokból (egyből) kettő, rá kávé és rá 1 nospa? És ezek hogy ilyen g.ci olcsók?😀fetomy
flecstor- szintén diclofenac- voltaren25mgből kettő darab egyenértékű vele s nem kell szórakázni a vénynélküli kiadással. Az okasba megoldás januártól húsznapos bezárást eredményezhet!
Igen paracetamolból bármelyik egyszerre 1000mg ( kettő ben-u-ron, vagy bármelyik másik) - ha tucc kintről hozatni akkor ott van 1000mg-os is akár 500X-asba, most nézem a 24es panadol is 600 alatt van ) azzal együtt mehet egy nospa és közbe kávézol.
Azért olcsók mert igen-igen régi találmányok,általában mindenhol gyártják fillérekért, és a forgalmuk is nagy.
ÁM MAGYARORSZÁGON! csak azt szeretik szedni aminek VAN REKLÁMJA!- igy kvázi filléres dolgokért a napi betevő 50 reklámmal együtt simán kiperkáltatnak egy ezrest. Ebben úttörő a kibaszott Bayer és a Sanofi, semmi jelentős innováció nélkül, százéves dolgokat baszottdrágán eladni -gondolj a szaros aszprirnre, kétszázéves és egy doboz még mindig egy ezres! Szabadverseny, meg árharc erre mondom én mindig Sobrinak, hogy elmehetnek a PICSÁBA! ja különösen egyszerű átbaszni a magyarok fejét holmi sunyi-surmó reklámokkal - MERT AZOK HITELESEK?!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nekem kb. havonta 1x baszottul elkezd fájni a fejem, ilyen rendszeres visszatérő szarság. Nem migrén, mert nem vagyok rosszul, nem hányok, csak egyszerűen szétrobban a fejem. Hosszú évek tapasztalata során, ami nekem bevált az az Algoflex FORTE és a Cataflam.Duff
menstruáció?
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Na és egy kis gyűlölködés.
Reggel elvittem anyumat mamámhoz Mezőkovácsházára.
Kiszaladtunk hármasban a temetőbe,mire hazaértünk (mamámtól pár háznyira) már épp karate és dzsúdó edzést tartott két cigó a betonút közepén,amely a nagyobbik kancigány egyértelmű győzelmével végződött. Persze náluk sosincs meccs visszavágó nélkül. Amire hazaértem (rá másfél óra kb) már telefonált is anyum,hogy kapákkal és kaszákkal mentek egymásnak,kinn van a komplett rendőrség,mentő nyomozók miegymás.
Gyönyörű országban élünk.
Mezőkovácsháza egyébként nem igazán gazdag az etnikumokban,mi lehet a cigánylakta helyeken? Na jöhetnek a jogvédők tiltakozni,hogy cigányoztam.Bazzani
A helyes megnevezés: Familiárisan hiper-pigmentáltak 😀

Am valamiből tanultam h náluk ez a kommunikáció egyik alapvető eleme, és ha ez zavar, vagy nem tudom elfogadni akkor rasszista vagyok...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
valami rohadt,geci,faszszopó ,nyomorult köcsög kirabolt,hogy a rák egye meg
többek között a hegyalja bérletet is bebuktam,a kurva élet bassza már meg 😐Newman
Ez egy rendkívül fasza este volt akkorWyatt
valóban,hihetetlen...

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Gyerekek. Flector por jó mindenre. A legdurvább fejfájást/fogfájást 10 perc alatt kiveszi. Igaz, hogy csak receptre lehet kapni,de vannak gyógyszertárak ahol megoldják okosba.Bazzani
Na erre gondoltam korábban, mint F betűs por 😀 Valóban hatásos a Flector is, csak ahogy mondod, receptes. Mikor fogműtétem volt, akkor írtak még fel, és bár amiatt nem kellett, de fejfájásra elég jó volt 😀

sütianap: Köszi! És akkor azokból (egyből) kettő, rá kávé és rá 1 nospa? És ezek hogy ilyen g.ci olcsók?😀
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na és egy kis gyűlölködés.
Reggel elvittem anyumat mamámhoz Mezőkovácsházára.
Kiszaladtunk hármasban a temetőbe,mire hazaértünk (mamámtól pár háznyira) már épp karate és dzsúdó edzést tartott két cigó a betonút közepén,amely a nagyobbik kancigány egyértelmű győzelmével végződött. Persze náluk sosincs meccs visszavágó nélkül. Amire hazaértem (rá másfél óra kb) már telefonált is anyum,hogy kapákkal és kaszákkal mentek egymásnak,kinn van a komplett rendőrség,mentő nyomozók miegymás.
Gyönyörű országban élünk.
Mezőkovácsháza egyébként nem igazán gazdag az etnikumokban,mi lehet a cigánylakta helyeken? Na jöhetnek a jogvédők tiltakozni,hogy cigányoztam.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gyerekek. Flector por jó mindenre. A legdurvább fejfájást/fogfájást 10 perc alatt kiveszi. Igaz, hogy csak receptre lehet kapni,de vannak gyógyszertárak ahol megoldják okosba.

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Mivel nem vagyok szakember, ezért inkább kérdezem, agyérgörcs által okozott fejfájás megelőzésére B3 vitamin, Bilobil Forte és Epasel nem lehet jó értágító hatásuk miatt?Sobri Jóska
ginkó jó bármilyen centrális vérkeringés javitására, az érgöccsel nem tud mit kezdeni. B3 mindenkiben kell legyen elég. Epasel a meszesedés megelőzésére lehetséges. Akkor inkább fokhagyma kis zsiron piritva. antifront a megelőzésre - egész pofás összetétellel


Aki nem hiszi, annak utánajárnak