Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
Hihetetlen bazmeg, megküldték a baleset utáni határozatot, 56 ezer fortint bírság és 3 hónap járművezetéstől való eltiltás mégpedig azért mert a srác aki azt a kocsit vezette aminek nekmentem 8 napon belül gyógyuló sérülést szenvedett. Semmi baja nem volt, a mentők könyörögték be a mentőautóba pedig nagyon nem akart menni, semmijét sem fájlalta. Minden anyagi kárt lerendeztünk már rég vége ennek az egésznek de ezeknek még szopatni kell az embert...
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Black, Tarjánban volt? Akkor meg sem lepődök 😀JC6
Nem, Pesten. És igazából ilyen szempontból Pest rosszabb Tarjánnál...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Black, Tarjánban volt? Akkor meg sem lepődök 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hogy fulladna szennyvízbe minden kibaszott rohadt autós, aki 200zal belehajt a pocsolyába és rám küldi ezzel azt a mocskos vizet!! :mad: Kapják be, rohadt faszszopó geci seggfejek. Mind. remélem szembejön vele 1 ugyanilyen és mindketten ott pusztulnak. :mad:

A bunkó mindig bunkó gyalog kerékpáron és autóban is, de utóbbi esetben tud a legelviselhetetlenebb lenni. Gázkamrába velük!!! :mad:Black_Adder
+1
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Hogy fulladna szennyvízbe minden kibaszott rohadt autós, aki 200zal belehajt a pocsolyába és rám küldi ezzel azt a mocskos vizet!! :mad: Kapják be, rohadt faszszopó geci seggfejek. Mind. remélem szembejön vele 1 ugyanilyen és mindketten ott pusztulnak. :mad:

A bunkó mindig bunkó gyalog kerékpáron és autóban is, de utóbbi esetben tud a legelviselhetetlenebb lenni. Gázkamrába velük!!! :mad:

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kissebségi Öldöklők Zenitje 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😂 😂
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az a baj amúgy a bodzázással kapcsolatban, hogy nem vagytok tisztában a fogalmakkal. Pl. a közterület, vagy köztulajdon szavakéval. A KÖZ ugyanis mozaikszó: Kissebbségi Önkormányzatok Zarándokai. De használatos a Kisebbségi Öldöklők Zenitje kifejezésre is 😊 Na ezek után már mindenki láthatja, hogy mi is a KÖZtulajdon, KÖZérdek,... 😛
több mint 12 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Én sportolási célból bringázok általában (városban csak amíg ki- meg hazaérek), de ezek a bicikliutak totálisan alkalmatlanok rá, így sosem megyek fel rá. Egyszerűen képtelenség bármiféle tempót menni a sok kiránduló, az 5-el gurulók között, akik se nem látnak se nem hallanak. Szóval maradnak a kevésbé forgalmas országutak.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Van ahol ezt jól kezelik....
Kivégeztek két pedofilt Iránbanapeszos
Ennek nem vagyok híve. Inkább ha loptál vágják le a kezded, ha pedig pedofilkodtál...
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 711 — Sworn to the Black
Mindenhol vannak parasztok, biciklisben, gyalogosban, autósban egyaránt.

Tegnapi élmény: Zuhogó esőben tekerek haza bicikliúton, fekete Megane a túloldalról szív baj nélkül ráfordul a bicikliútra és jön velem szembe még csak nem is túl lassan, mert azon az oldalon akart kirakni valakit. Lereagálom, kikerülöm, üvöltök hogy "Mi a faszt csinálsz bazmeg?", a buzija meg csak néz a másik irányba. Nem vagyok egy heves vérmérsékletű, de ha nem ítéletidő van, és nem vagyok tökig vizes, lehet megállok azt lebaszok neki egyet. Most nem én jövök vele szembe, akinek azért elég jó a reakcióideje, hanem valami belassult nyanya, akkor a bicikliúton bassza el.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Van ahol ezt jól kezelik....
Kivégeztek két pedofilt Iránban
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Biciklisben és autósban is sok a paraszt, csak az autós erősebb és büdösebb.Dzsokijuing
Sőt, gyalogosban is. Ergo: vannak a parasztok, a nem annyira parasztok, és a teljesen parasztok. Akár a vízen, akár a lábain, akár kerekeken jár. Én egy Nem Paraszt klubbot szeretnék leginkább, jó sok taggal.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ha autóban ülsz a motoros a paraszt, ha motoron akkor az autós, ha biciklivel vagy gyalog, akkor mindenki... 😀

Az a baj, hogy amíg úgy kollektíven nem partnerként tekintünk a többi közlekedőre, hanem ellenségként, addig nem lesz semmi változás. Persze erre biztos fog jönni egy-két hsz. hogy de én így de én úgy...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 090 — Saturday Night Lights
Biciklisben és autósban is sok a paraszt, csak az autós erősebb és büdösebb.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
és olyan klub nincs hogy "MNAMEAPA" ?
Mert Nem Akarom Magam Elbaszatni A Paraszt Autósokkal


nem mintha bicikliznék mostanában, de legtöbbször ezért nyomtam a járdán a forgalmas helyeken.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
Helyes. Úgy érzem méltó társam lehetnél a "anyádért biciklizel a járdán faszfej?!"-klubomnak, legalábbis a belépéshez szükséges átvilágításon megfeleltél. 😊Sobri Jóska
csatlakozomaz ABAJF-hoz
illetve kiterjeszeteném a "hová siecc te ganéj?" HSTG-re, abba belefér az összes paraszt


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Bodz Apuska otthon várta a lóvét. Oszt' most mehet sírni, hogy mit művelnek a rasszisták a szegény rettegőkkel.
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 090 — Saturday Night Lights
Bodzapuskát akartak gyártani.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Persze, hiszen nekik jár. És ha megbassza az áram, akkor elverik a mentőst, mert nem ért oda időben. 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ja jó. a vasúti felsővezeték és a biztosító berendezés is a KÖZé. Ők csak elveszik a részüket.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
csak 1 kérdésem lenne.
Az a bodza amit le akartak szedni az övék volt?haromt
Köz volt.szaba
Akkor az övék volt.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
csak 1 kérdésem lenne.
Az a bodza amit le akartak szedni az övék volt?haromt
Köz volt.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
csak 1 kérdésem lenne.
Az a bodza amit le akartak szedni az övék volt?
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kis magyar abszurd... 😀
http://hirszerzo.hu/belfold/20110531_vaslopas_bodzaszedesxrace77
véletlenül felpakolták a vasat és mentek neki a tulaj autójának. hát Istenem, megesik ez mindenkivel..petey
Az orvos írta fel nekik. Vashiányosak voltak, és még rettegtek is. Éppen kontrollra siettek, hát hogy jön ahhoz akárki is hogy feltartóztassa őket?
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Jah, amúgy azt nem írtam.. despeciel én mostanában azt látom, hogy Győrben azért az autósok nagyon korrekten figyelnek a bringásokra. Pest más kaliber, de milliós nagyvárosban sztem más a mérce.. szóval nem hőbörögnék. És itt soroltátok az országokat.. az angol Angolszász-Germán-Benelux országokat leszámítva azért kifejezetten jól állunk sztem.

Mondom, inkább a gyalogosokkal van néha baj, bringás szemszögből.Igor
"A kerékpárosok bomlástermékek, nem pedig korunk hősei" , facepalm.

http://kerekagy.blog.hu/2011/05/30/a_kerekparok_feltunese_budapesten_nagy_kart_okozDzsokijuing
Dühöngő őrültekkel nem foglalkozunk.. Tóth Gy úr elégszer lejáratta már magát.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)