Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azt a büdös kurva, 3000 forint egy ismétlő vizsga bazmeg! Hát békaphatják...fetomy
BME-n is annyi.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Azt a büdös kurva, 3000 forint egy ismétlő vizsga bazmeg! Hát békaphatják...
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Sobri: Pont ezért nem követek vakon mindent 😉 Nem terveztem magamnak koffeinbombát beadni. Egyébként meg a szakértő pontosan tudom mit mondana: No cigi, No kaja, No minden amit szeretek, és sportoljak. Hallottam már fejfájás szakértőt, aki elmesélte a 126 féle fejfájást, és szépen egyesével elmondta mindegyikre, hogy adott fájdalom ellen mit lehet tenni. Namost az a külön-külön megoldás mind ezekről szólt, és végülis kiderült, hogy totál mindegy, melyik fajta fájásom van, ezt kell tennem. Éppen ezért nem megyek vele oda.

Gergőbácsi: Hát szerintem a fórumon top3 fejfájósban benne vagyok, ha csak ki nem magaslok benne 😀 Manapság már kevesebbet fáj amúgy, pár évvel ezelőtt gyakorlatilag naponta szedtem a két algopyrint, mert kb. minden nap fájt mint az állat. Na ezért volt pl. baromijó a vega étrend, mert az alatt a kb. két év alatt, míg más étrenden éltem, még front idején sem nagyon fájt. Csak manapság kezd szép lassan visszajönni a gyakori fájdalom (szerencsére még annyira nem sok).
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
Bassza meg a fejfájás...fetomy
Csatlakozom... neked mi a leghatásosabb?Gergőbácsi
Két algoflex ultra forte (vagy mi a full extrás neve). Esetleg 2 Advil Ultra Forte. Alvás. (Még van valami sötétlila, algoflex forténél picit nagyobb gyógyszer, nem tudom mi a neve, de erős gerincfájdalomra kapta tesóm, még az is jó volt, csak vényköteles. Az ilyen bika csillapítókból jó még a Cataflam meg valami porban oldódó valami, aminek nem jut eszembe a neve. Valami Forte vagy Fortivalami talán)
E kettő (Algoflex, Advil) sima változatai, aztán algopyrin, gyengébb fájdalomcsillapítók, Szaridon, meg nem tudom mik vannak azok egyáltalán nem.

Barkácsolt megoldás, hát enyhébb esetben a masszírozás, hideg vizes arcmosás, hűs, friss levegőn jó mély lélegzetek amik hatásosak, illetve a fájdalomközpont kapu mechanizmusa vagy hogy hívják is működik (az új fájdalom kiváltja a régit, tehát ha már elviselhetetlen a fejfájás, akkor belebaszok egy szépet a földbe, és bár a kezem fáj, az a 2 mp felszabadulás a fejfájás alól mennyei 😊 😀). De nekem gyakrabban van erősebb fájdalom, az ellen még az erősebb csillapítók sem mindig hatnak, nemhogy ezek a maszek cuccok.

Az a baj, hogy baromira frontérzékeny vagyok, és ha olyankor erősen fáj, akkor rábasztam, mert semmilyen gyógyszer nem segít kb. és akkor imádkozhatok, hogy tudjak elaludni, mert akármennyire fáj a fejem, általában az alvás segít.fetomy
Hát nem semmi. Kitartás, remélem megtalálod a megoldást majd. Nekem is szokott hasogatni, de ennyire extrém palettához még nem volt szerencsém. A brk által írt megoldás sem rossz, másnap már legalább azt tudja az ember, hogy mitől fáj inkább a feje...

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
valami rohadt,geci,faszszopó ,nyomorult köcsög kirabolt,hogy a rák egye meg
többek között a hegyalja bérletet is bebuktam,a kurva élet bassza már meg 😐

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Ajha nem kevés tipp 😊 Szerintem ki is próbálom némelyiket.
Saridonból amúgy 50kgként kettő? 😀 Mert én ilyen sima vénynélküli cuccokból alapból nem veszek be egyet, így abból is rögtön kettőt vettem be, de nem ért semmit.
Ez a koffeines jó meg minden, de nem gáz a magas vérnyomás? Mármint gondolom, hogy most attól nincs bajom, csak szerintem nekem amiatt -is- szokott fájni a fejem, hogy magas a vérnyomásom.fetomy
Nekem a Saridon az egyetlen ami ér valamit. Illetve az Algopyrin injekció még ami gecijó. Többi szart sem ér.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Úgy lávolom azt, aki betörte a jobb első ablakom, hogy azt elmondani nem tudom...Wyatt
Szemüveges vagy? 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Úgy lávolom azt, aki betörte a jobb első ablakom, hogy azt elmondani nem tudom...

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Ha agyérgörcsöd van, akkor jó ha kicsit felmegy a vérnyomásod, gondolom azért ajánlotta a szakember. 😊

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ajha nem kevés tipp 😊 Szerintem ki is próbálom némelyiket.
Saridonból amúgy 50kgként kettő? 😀 Mert én ilyen sima vénynélküli cuccokból alapból nem veszek be egyet, így abból is rögtön kettőt vettem be, de nem ért semmit.
Ez a koffeines jó meg minden, de nem gáz a magas vérnyomás? Mármint gondolom, hogy most attól nincs bajom, csak szerintem nekem amiatt -is- szokott fájni a fejem, hogy magas a vérnyomásom.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
Bassza meg a fejfájás...fetomy
Csatlakozom... neked mi a leghatásosabb?Gergőbácsi
Két algoflex ultra forte (vagy mi a full extrás neve). Esetleg 2 Advil Ultra Forte. Alvás. (Még van valami sötétlila, algoflex forténél picit nagyobb gyógyszer, nem tudom mi a neve, de erős gerincfájdalomra kapta tesóm, még az is jó volt, csak vényköteles. Az ilyen bika csillapítókból jó még a Cataflam meg valami porban oldódó valami, aminek nem jut eszembe a neve. Valami Forte vagy Fortivalami talán)
E kettő sima változatai, aztán algopyrin, gyengébb fájdalomcsillapítók, Szaridon, meg nem tudom mik vannak azok egyáltalán nem.

Barkácsolt megoldás, hát enyhébb esetben a masszírozás, hideg vizes arcmosás, hűs, friss levegőn jó mély lélegzetek amik hatásosak, illetve a fájdalomközpont kapu mechanizmusa vagy hogy hívják is működik (az új fájdalom kiváltja a régit, tehát ha már elviselhetetlen a fejfájás, akkor belebaszok egy szépet a földbe, és bár a kezem fáj, az a 2 mp felszabadulás a fejfájás alól mennyei 😊 😀). De nekem gyakrabban van erősebb fájdalom, az ellen még az erősebb csillapítók sem mindig hatnak, nemhogy ezek a maszek cuccok.

Az a baj, hogy baromira frontérzékeny vagyok, és ha olyankor erősen fáj, akkor rábasztam, mert semmilyen gyógyszer nem segít kb. és akkor imádkozhatok, hogy tudjak elaludni, mert ha fáj a fejem, általában az alvás segít.fetomy
szaridonból 50kg felett legalább illik kettesével, Voltaren25mg szintén duplázva és elérted a katyaflámot, jaó még spedifen600 vagy ibuprofen lódózis dolgit800 - spec szerintem Nyurofen rapidforte a legalkalmazhatóbb a spedi mellett. Lehet még próbálkozni Aleve nevű csodával esetleg szintén duplikált aszpin-kóla kombóval reá rántva egy nospát vagy buscopant, régebben volt troparin combi - az tutt. Mentaolajos homlok-halánték kenegetés, s van valymi golyós mentás masszirózós szar is, de nem jut eszembe a neve.
Szedjél a fájdalomcsillapitó mellett koffeint (kólakávécsoki es jó) meg egy görcsoldót - az biztos hármas - mivel valószinű a fejfájásod hátterében agyérgörcs áll.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Bassza meg a fejfájás...fetomy
Csatlakozom... neked mi a leghatásosabb?Gergőbácsi
Két algoflex ultra forte (vagy mi a full extrás neve). Esetleg 2 Advil Ultra Forte. Alvás. (Még van valami sötétlila, algoflex forténél picit nagyobb gyógyszer, nem tudom mi a neve, de erős gerincfájdalomra kapta tesóm, még az is jó volt, csak vényköteles. Az ilyen bika csillapítókból jó még a Cataflam meg valami porban oldódó valami, aminek nem jut eszembe a neve. Valami Forte vagy Fortivalami talán)
E kettő (Algoflex, Advil) sima változatai, aztán algopyrin, gyengébb fájdalomcsillapítók, Szaridon, meg nem tudom mik vannak azok egyáltalán nem.

Barkácsolt megoldás, hát enyhébb esetben a masszírozás, hideg vizes arcmosás, hűs, friss levegőn jó mély lélegzetek amik hatásosak, illetve a fájdalomközpont kapu mechanizmusa vagy hogy hívják is működik (az új fájdalom kiváltja a régit, tehát ha már elviselhetetlen a fejfájás, akkor belebaszok egy szépet a földbe, és bár a kezem fáj, az a 2 mp felszabadulás a fejfájás alól mennyei 😊 😀). De nekem gyakrabban van erősebb fájdalom, az ellen még az erősebb csillapítók sem mindig hatnak, nemhogy ezek a maszek cuccok.

Az a baj, hogy baromira frontérzékeny vagyok, és ha olyankor erősen fáj, akkor rábasztam, mert semmilyen gyógyszer nem segít kb. és akkor imádkozhatok, hogy tudjak elaludni, mert akármennyire fáj a fejem, általában az alvás segít.
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Bassza meg a fejfájás...fetomy
Csatlakozom... neked mi a leghatásosabb?Gergőbácsi
be kell baszni, utána meg csak a másnaposságot kezelni azzal ami nálad bejön és happiness
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
Bassza meg a fejfájás...fetomy
Csatlakozom... neked mi a leghatásosabb?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Bassza meg a fejfájás...
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Torinói tömegközlekedés.

A buszsofőr viszont jó arc volt.

Perception is reality.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Én meg faszán 40fokban benyeltem egy bakteriális betegséget....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Kurva jó, hogy már vagy egy hete minden nap esik a kibaszott eső, mint a buzi angoloknál. Leginkább pont ezért zavar, na meg mert megfáztam közben, ill. ha egyszer végre száraz lenne, akkor mehetnék a kertbe - az addigra már trópusi esőerdő magasságba - füvet nyírni.
Jó, egy fokkal jobb, mint a 40 fok, de lenne inkább hó és hideg, az szép, friss a levegő, megnyugtató, és nem zavarna még júniusban sem. 😊TheMileHighCity
Nem hittem volna hogy rajtam kívül van még egy elmebeteg aki már most a telet várja 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Rohadjon meg az a hülye picsa, aki a kislányom bölcsije elé hozza a kutyáját szarni! :mad: Amikor rászólok, hogy ezt nem itt kéne, vagy szedje fel, akkor meg ő van megsértődve. Belenyomtam volna a fejét a végtermékbe!Zolika
Ezt kiterjeszteném mindenkire aki egy <50nm panelbörtönben tartja /*kínozza*/ a kutyáját, és a környéken tele szaratja a járdát, a játszóteret, de legújabban a lépcsőházat is.
Megetetném velük, aztán őket meg a kutyájukkal...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Kurva jó, hogy már vagy egy hete minden nap esik a kibaszott eső, mint a buzi angoloknál. Leginkább pont ezért zavar, na meg mert megfáztam közben, ill. ha egyszer végre száraz lenne, akkor mehetnék a kertbe - az addigra már trópusi esőerdő magasságba - füvet nyírni.
Jó, egy fokkal jobb, mint a 40 fok, de lenne inkább hó és hideg, az szép, friss a levegő, megnyugtató, és nem zavarna még júniusban sem. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 862
Rohadjon meg az a hülye picsa, aki a kislányom bölcsije elé hozza a kutyáját szarni! :mad: Amikor rászólok, hogy ezt nem itt kéne, vagy szedje fel, akkor meg ő van megsértődve. Belenyomtam volna a fejét a végtermékbe!

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
oooooo such a perfect day
not
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Fene a lusta belemet. Nem elég, hogy eddig az összes szóbeli tétel közül tudok vagy 5-öt, ráadásul az 1. napon megyek szóbelizni (júni. 15.)Chevy
itt is ez a szitu,mondjuk én leghamarabb 20.-án kerülök sorra,de így is necces.... :rolleyes:Newman
helyes.
szokni kell a vizsgaidőszak érzést.

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Fene a lusta belemet. Nem elég, hogy eddig az összes szóbeli tétel közül tudok vagy 5-öt, ráadásul az 1. napon megyek szóbelizni (júni. 15.)Chevy
itt is ez a szitu,mondjuk én leghamarabb 20.-án kerülök sorra,de így is necces.... :rolleyes:

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
Nekem már olyan is volt hogy fél napon keresztül nem működött az UPC médiabox - lefagyott, utána meg hiába áramtalanítottam többször is, ha jól emlékszem az idő helyett csak a 4 vonalat mutatta (de lehet hogy még azt sem)... Másnap reggelre magától megjavult.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes