Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
valami rohadt,geci,faszszopó ,nyomorult köcsög kirabolt,hogy a rák egye meg
többek között a hegyalja bérletet is bebuktam,a kurva élet bassza már meg 😐Newman
Ez egy rendkívül fasza este volt akkorWyatt
valóban,hihetetlen...

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Gyerekek. Flector por jó mindenre. A legdurvább fejfájást/fogfájást 10 perc alatt kiveszi. Igaz, hogy csak receptre lehet kapni,de vannak gyógyszertárak ahol megoldják okosba.Bazzani
Na erre gondoltam korábban, mint F betűs por 😀 Valóban hatásos a Flector is, csak ahogy mondod, receptes. Mikor fogműtétem volt, akkor írtak még fel, és bár amiatt nem kellett, de fejfájásra elég jó volt 😀

sütianap: Köszi! És akkor azokból (egyből) kettő, rá kávé és rá 1 nospa? És ezek hogy ilyen g.ci olcsók?😀
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na és egy kis gyűlölködés.
Reggel elvittem anyumat mamámhoz Mezőkovácsházára.
Kiszaladtunk hármasban a temetőbe,mire hazaértünk (mamámtól pár háznyira) már épp karate és dzsúdó edzést tartott két cigó a betonút közepén,amely a nagyobbik kancigány egyértelmű győzelmével végződött. Persze náluk sosincs meccs visszavágó nélkül. Amire hazaértem (rá másfél óra kb) már telefonált is anyum,hogy kapákkal és kaszákkal mentek egymásnak,kinn van a komplett rendőrség,mentő nyomozók miegymás.
Gyönyörű országban élünk.
Mezőkovácsháza egyébként nem igazán gazdag az etnikumokban,mi lehet a cigánylakta helyeken? Na jöhetnek a jogvédők tiltakozni,hogy cigányoztam.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gyerekek. Flector por jó mindenre. A legdurvább fejfájást/fogfájást 10 perc alatt kiveszi. Igaz, hogy csak receptre lehet kapni,de vannak gyógyszertárak ahol megoldják okosba.

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
Mivel nem vagyok szakember, ezért inkább kérdezem, agyérgörcs által okozott fejfájás megelőzésére B3 vitamin, Bilobil Forte és Epasel nem lehet jó értágító hatásuk miatt?Sobri Jóska
ginkó jó bármilyen centrális vérkeringés javitására, az érgöccsel nem tud mit kezdeni. B3 mindenkiben kell legyen elég. Epasel a meszesedés megelőzésére lehetséges. Akkor inkább fokhagyma kis zsiron piritva. antifront a megelőzésre - egész pofás összetétellel


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Nekem még két vizsga van hátra 12 kreditért, nem lesz egyszerű.tenorx
Nocsak anal2ből is javítózol? 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Mivel nem vagyok szakember, ezért inkább kérdezem, agyérgörcs által okozott fejfájás megelőzésére B3 vitamin, Bilobil Forte és Epasel nem lehet jó értágító hatásuk miatt?

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
Suli: Költségesen vagyok, ott már az első is annyi, államin csak a harmadiktól kell fizetni.
Amúgy ja, imádom is őket, csak akkor nem mikor fizetni kell 😀
Egyébként ez a 30 egyes maximum szerintem nálunk nem él. Vagy ha igen, akkor nem biztos, hogy még aggódnom kell a fizetés miatt 😀

Fejfájás: Köszi sütianap, akkor ennek még kicsit utánanézek, aztán meglátjuk 😊 Szaridont nem fogok venni, mert sajnos az én köbö 150 kilómhoz, és a fejfájásaim gyakoriságához mérve eléggé drága mulatság 😛fetomy
ben-u-ron 500mg költséghatékony 300 körül 20 tablett
paracetamol 500mg brill 16/ 250ft
paramax rf 100x! olyan 1000 körül
ezekhez egy 20as nospa 540, asszem plucc kávé

troparin comb 600 körül/20 tabl

meg vannak ibuprofenbe is 100 darabos kiszerelések, polfa vagy sandoz iljeneket keress


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Suli: Költségesen vagyok, ott már az első is annyi, államin csak a harmadiktól kell fizetni.
Amúgy ja, imádom is őket, csak akkor nem mikor fizetni kell 😀
Egyébként ez a 30 egyes maximum szerintem nálunk nem él. Vagy ha igen, akkor nem biztos, hogy még aggódnom kell a fizetés miatt 😀

Fejfájás: Köszi sütianap, akkor ennek még kicsit utánanézek, aztán meglátjuk 😊 Szaridont nem fogok venni, mert sajnos az én köbö 150 kilómhoz, és a fejfájásaim gyakoriságához mérve eléggé drága mulatság 😛
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Nekem még két vizsga van hátra 12 kreditért, nem lesz egyszerű.
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 025
hihetetlen, hogy egy vizsgám van hátra és egyszerűen sehogy sem tudok tanulni 😀 pedig munkajog 12 tételt meg pár szervezés és eu tételt még át kellene paszírozni magamon jövő péntek reggel 8ig 😀Habi
Nekem 1 vizsgám van hátra, 2 kreditért, a 7 félév során a legnehezebb tantárgy. Szinte esélytelen, ugyhogy nem is nagyon tanulok rá.
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
hihetetlen, hogy egy vizsgám van hátra és egyszerűen sehogy sem tudok tanulni 😀 pedig munkajog 12 tételt meg pár szervezés és eu tételt még át kellene paszírozni magamon jövő péntek reggel 8ig 😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
valami rohadt,geci,faszszopó ,nyomorult köcsög kirabolt,hogy a rák egye meg
többek között a hegyalja bérletet is bebuktam,a kurva élet bassza már meg 😐Newman
Ez egy rendkívül fasza este volt akkor

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 025
Sobri: Pont ezért nem követek vakon mindent 😉 Nem terveztem magamnak koffeinbombát beadni. Egyébként meg a szakértő pontosan tudom mit mondana: No cigi, No kaja, No minden amit szeretek, és sportoljak. Hallottam már fejfájás szakértőt, aki elmesélte a 126 féle fejfájást, és szépen egyesével elmondta mindegyikre, hogy adott fájdalom ellen mit lehet tenni. Namost az a külön-külön megoldás mind ezekről szólt, és végülis kiderült, hogy totál mindegy, melyik fajta fájásom van, ezt kell tennem. Éppen ezért nem megyek vele oda.

Gergőbácsi: Hát szerintem a fórumon top3 fejfájósban benne vagyok, ha csak ki nem magaslok benne 😀 Manapság már kevesebbet fáj amúgy, pár évvel ezelőtt gyakorlatilag naponta szedtem a két algopyrint, mert kb. minden nap fájt mint az állat. Na ezért volt pl. baromijó a vega étrend, mert az alatt a kb. két év alatt, míg más étrenden éltem, még front idején sem nagyon fájt. Csak manapság kezd szép lassan visszajönni a gyakori fájdalom (szerencsére még annyira nem sok).fetomy
Nekem kb. havonta 1x baszottul elkezd fájni a fejem, ilyen rendszeres visszatérő szarság. Nem migrén, mert nem vagyok rosszul, nem hányok, csak egyszerűen szétrobban a fejem. Hosszú évek tapasztalata során, ami nekem bevált az az Algoflex FORTE és a Cataflam.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
köbö ez a filolófiai különbség a NIL NOCERE meg a SALUS EGROTI közt
nemártani VS. betegüdve (gyógyitva!)


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azt a büdös kurva, 3000 forint egy ismétlő vizsga bazmeg! Hát békaphatják...fetomy
BME-n is annyi.Schleck
Nem csak a gyakIV-ért meg a 3. vizsgáért kell fizetni 3k-t /*meg a házikért 1200-t*/? Sima IV szvsz illetve remélem még ingyenes nálunk...

Fetomy: Nem rég még imádtad őket, nem? 😀Black_Adder
IV-ről nekem kapásból a 3. vizsga jutott eszembe. Ha nem erre gondolt fetomy, akkor mea culpa.

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Azt a büdös kurva, 3000 forint egy ismétlő vizsga bazmeg! Hát békaphatják...fetomy
BME-n is annyi.Schleck
Nem csak a gyakIV-ért meg a 3. vizsgáért kell fizetni 3k-t /*meg a házikért 1200-t*/? Sima IV szvsz illetve remélem még ingyenes nálunk...

Fetomy: Nem rég még imádtad őket, nem? 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
Ajha nem kevés tipp 😊 Szerintem ki is próbálom némelyiket.
Saridonból amúgy 50kgként kettő? 😀 Mert én ilyen sima vénynélküli cuccokból alapból nem veszek be egyet, így abból is rögtön kettőt vettem be, de nem ért semmit.
Ez a koffeines jó meg minden, de nem gáz a magas vérnyomás? Mármint gondolom, hogy most attól nincs bajom, csak szerintem nekem amiatt -is- szokott fájni a fejem, hogy magas a vérnyomásom.fetomy
nem nyomja meg direktbe a vérnyomást, ezért pölö nem szedik le a szivbetegeket se a kávéról, "tágítja a koronáriákat, csökkenti a perifériás ér-ellenállást és a vénás nyomást" töhát a vérátáramlást segiti, valamint simaizomgörcsoldó, ami az erek falában ugye görcsölget. A lényeg: Gyógyszer-kombinációkban az agyi erek szűkítésével potenciálja a fájdalomcsillapítók analgetikus hatását, így azok dózisa, és ezzel a mellékhatások veszélye csökkenthető.

Szaridom: 250mg paracetamol kábé hatéves gyerek magassága lázcsillapitóban, 500mg az átlagos terápiás dózis - amit átlagosan a legalacsonyabbra fixálnak be (50kilós nőkhöz) - a meghatározott maximális terápiás dózis 6000mg naponta, ami háromszori adagolásnál egyszeri bevitelkén 2000mg (szaridonba leforditva 8 tablettya). Tehát a vénymenteseket direkte alul lövik, ami által biztonságosnak biztonságosak, még ha egy full dobozt veszel is be, de általában ha nem alacsony anoreixás modellekről van szó, sajnos a terápiásan hatékony tartományból simán kiesik a delikvens. Tehát szedegetjük a gyógyszert mert az jó nekünk, s mire egy telitő dózist elérünk - úgy két-három nap, addig terápiás szempontól a rézbaszás a legmegfelelőbb kifejezés. Ez speciálisan akut, magas intenzitású fájdalomnál, emberkinzás kategóriájána esik. Tehát ha már gyógyszert szedünk azt tegyük hatékonyan, a lehető lerövidebb időtartományban, tehát ne szarozzunk napi hatszori Szaridony szedegetéssel, vagy háromszori alvópirinnel - fejfájás estén. Hanem szedjük be mondjuk 90kilósént a 3-4 szaridonyt eccere vagy a dupla alvót, menjünk egy setét árnyékos helyre, fogjunk egy jaó kávét, szedjünk még egy nospát és valószinű egy órán belül kutyabajunk. S akkor nem kell ismétlődózisse, a májunkat se tömtük el. Célzott, hatékony gyógyszerelés.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nálunk a harmadik egy ezres onnan meg később talán nő még...Ami vicc, hogy bsc-n 30, msc-n 15 egyes lehet max neptunban, mert kiraknak.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Itt csak kettő ha jól tudom, de persze tapasztalatom nincs 😛

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azt a büdös kurva, 3000 forint egy ismétlő vizsga bazmeg! Hát békaphatják...fetomy
BME-n is annyi.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Azt a büdös kurva, 3000 forint egy ismétlő vizsga bazmeg! Hát békaphatják...
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Sobri: Pont ezért nem követek vakon mindent 😉 Nem terveztem magamnak koffeinbombát beadni. Egyébként meg a szakértő pontosan tudom mit mondana: No cigi, No kaja, No minden amit szeretek, és sportoljak. Hallottam már fejfájás szakértőt, aki elmesélte a 126 féle fejfájást, és szépen egyesével elmondta mindegyikre, hogy adott fájdalom ellen mit lehet tenni. Namost az a külön-külön megoldás mind ezekről szólt, és végülis kiderült, hogy totál mindegy, melyik fajta fájásom van, ezt kell tennem. Éppen ezért nem megyek vele oda.

Gergőbácsi: Hát szerintem a fórumon top3 fejfájósban benne vagyok, ha csak ki nem magaslok benne 😀 Manapság már kevesebbet fáj amúgy, pár évvel ezelőtt gyakorlatilag naponta szedtem a két algopyrint, mert kb. minden nap fájt mint az állat. Na ezért volt pl. baromijó a vega étrend, mert az alatt a kb. két év alatt, míg más étrenden éltem, még front idején sem nagyon fájt. Csak manapság kezd szép lassan visszajönni a gyakori fájdalom (szerencsére még annyira nem sok).
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
Bassza meg a fejfájás...fetomy
Csatlakozom... neked mi a leghatásosabb?Gergőbácsi
Két algoflex ultra forte (vagy mi a full extrás neve). Esetleg 2 Advil Ultra Forte. Alvás. (Még van valami sötétlila, algoflex forténél picit nagyobb gyógyszer, nem tudom mi a neve, de erős gerincfájdalomra kapta tesóm, még az is jó volt, csak vényköteles. Az ilyen bika csillapítókból jó még a Cataflam meg valami porban oldódó valami, aminek nem jut eszembe a neve. Valami Forte vagy Fortivalami talán)
E kettő (Algoflex, Advil) sima változatai, aztán algopyrin, gyengébb fájdalomcsillapítók, Szaridon, meg nem tudom mik vannak azok egyáltalán nem.

Barkácsolt megoldás, hát enyhébb esetben a masszírozás, hideg vizes arcmosás, hűs, friss levegőn jó mély lélegzetek amik hatásosak, illetve a fájdalomközpont kapu mechanizmusa vagy hogy hívják is működik (az új fájdalom kiváltja a régit, tehát ha már elviselhetetlen a fejfájás, akkor belebaszok egy szépet a földbe, és bár a kezem fáj, az a 2 mp felszabadulás a fejfájás alól mennyei 😊 😀). De nekem gyakrabban van erősebb fájdalom, az ellen még az erősebb csillapítók sem mindig hatnak, nemhogy ezek a maszek cuccok.

Az a baj, hogy baromira frontérzékeny vagyok, és ha olyankor erősen fáj, akkor rábasztam, mert semmilyen gyógyszer nem segít kb. és akkor imádkozhatok, hogy tudjak elaludni, mert akármennyire fáj a fejem, általában az alvás segít.fetomy
Hát nem semmi. Kitartás, remélem megtalálod a megoldást majd. Nekem is szokott hasogatni, de ennyire extrém palettához még nem volt szerencsém. A brk által írt megoldás sem rossz, másnap már legalább azt tudja az ember, hogy mitől fáj inkább a feje...

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
valami rohadt,geci,faszszopó ,nyomorult köcsög kirabolt,hogy a rák egye meg
többek között a hegyalja bérletet is bebuktam,a kurva élet bassza már meg 😐