Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
'Szom állítanám a Pécs sétálóutcáiban száguldozó biciklistákba. Minden nap végigballagunk ugyanazokon az utcákon, minden alkalommal van legalább egy daredevil aki 30al szlalomozik a járókelők között. Ma jövök ki a hírlapárus boltból, nyugodtan olvasom a sajtótermék tartalmát, és ha nem kapják el a könyököm, a marhája beékelte volna a kormányt a bordáim közé. Egyből eszembe jutott a sok sirám, hogy nekik kell bicikli sáv mert a gonosz autósok veszélyeztetik őket.gyeek
Egyetértek. Tegnap, sétálóutca, ugyanúgy. Csak kicsi gyerekkel. Hát nem épp akkor kellett nyújtózkodnom? A Király utca is beleremegett az esésbe.apeszos
Helyes. Úgy érzem méltó társam lehetnél a "anyádért biciklizel a járdán faszfej?!"-klubomnak, legalábbis a belépéshez szükséges átvilágításon megfeleltél. 😊Sobri Jóska
csináld meg a klubot facebookon

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 334 — #NoStress
'Szom állítanám a Pécs sétálóutcáiban száguldozó biciklistákba. Minden nap végigballagunk ugyanazokon az utcákon, minden alkalommal van legalább egy daredevil aki 30al szlalomozik a járókelők között. Ma jövök ki a hírlapárus boltból, nyugodtan olvasom a sajtótermék tartalmát, és ha nem kapják el a könyököm, a marhája beékelte volna a kormányt a bordáim közé. Egyből eszembe jutott a sok sirám, hogy nekik kell bicikli sáv mert a gonosz autósok veszélyeztetik őket.gyeek
Egyetértek. Tegnap, sétálóutca, ugyanúgy. Csak kicsi gyerekkel. Hát nem épp akkor kellett nyújtózkodnom? A Király utca is beleremegett az esésbe.apeszos
Helyes. Úgy érzem méltó társam lehetnél a "anyádért biciklizel a járdán faszfej?!"-klubomnak, legalábbis a belépéshez szükséges átvilágításon megfeleltél. 😊

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nem hűt a klíma a hetek óta, ma kihívtam a klímást gondolván elfogyott a gáz töltsön bele. Megjöttek bekapcsoljuk egyből jégkorszak, nem állítottunk semmit, a megfelelő funkción volt. Mondom ez nem létezik kapcsoljuk ki-be úgyse fog hűteni, hát nem hűtött az a szar? Szétszedték közölték hogy a gáz csurig van és minden működik majd 3000 FT kiszállási díj ellenében távoztak.. Az egész napot rááldoztam mivel elég konkrét 11 és délután 5 óra közötti intervalumot adtak meg. Haljon meg az összes műszaki cikk.JayB
Ez olyan mint amikor fáj a fogad napokig.
Rászánod magad,hogy elmész az orvoshoz,persze ott kurvára nem fáj.Bazzani
Így van, de a fogorvos akkor is megcsinálja a fogadat, itt viszont még jó eséllyel JayB-nek még lesz pár menete, mire valóban megjavítják a klímáját. (A következő hibát 33 fokos kánikulában saccolom.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem hűt a klíma a hetek óta, ma kihívtam a klímást gondolván elfogyott a gáz töltsön bele. Megjöttek bekapcsoljuk egyből jégkorszak, nem állítottunk semmit, a megfelelő funkción volt. Mondom ez nem létezik kapcsoljuk ki-be úgyse fog hűteni, hát nem hűtött az a szar? Szétszedték közölték hogy a gáz csurig van és minden működik majd 3000 FT kiszállási díj ellenében távoztak.. Az egész napot rááldoztam mivel elég konkrét 11 és délután 5 óra közötti intervalumot adtak meg. Haljon meg az összes műszaki cikk.JayB
Ez olyan mint amikor fáj a fogad napokig.
Rászánod magad,hogy elmész az orvoshoz,persze ott kurvára nem fáj.

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Nem hűt a klíma a hetek óta, ma kihívtam a klímást gondolván elfogyott a gáz töltsön bele. Megjöttek bekapcsoljuk egyből jégkorszak, nem állítottunk semmit, a megfelelő funkción volt. Mondom ez nem létezik kapcsoljuk ki-be úgyse fog hűteni, hát nem hűtött az a szar? Szétszedték közölték hogy a gáz csurig van és minden működik majd 3000 FT kiszállási díj ellenében távoztak.. Az egész napot rááldoztam mivel elég konkrét 11 és délután 5 óra közötti intervalumot adtak meg. Haljon meg az összes műszaki cikk.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
'Szom állítanám a Pécs sétálóutcáiban száguldozó biciklistákba. Minden nap végigballagunk ugyanazokon az utcákon, minden alkalommal van legalább egy daredevil aki 30al szlalomozik a járókelők között. Ma jövök ki a hírlapárus boltból, nyugodtan olvasom a sajtótermék tartalmát, és ha nem kapják el a könyököm, a marhája beékelte volna a kormányt a bordáim közé. Egyből eszembe jutott a sok sirám, hogy nekik kell bicikli sáv mert a gonosz autósok veszélyeztetik őket.gyeek
Egyetértek. Tegnap, sétálóutca, ugyanúgy. Csak kicsi gyerekkel. Hát nem épp akkor kellett nyújtózkodnom? A Király utca is beleremegett az esésbe.
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 971 — Stromfeld Aurél fan
'Szom állítanám a Pécs sétálóutcáiban száguldozó biciklistákba. Minden nap végigballagunk ugyanazokon az utcákon, minden alkalommal van legalább egy daredevil aki 30al szlalomozik a járókelők között. Ma jövök ki a hírlapárus boltból, nyugodtan olvasom a sajtótermék tartalmát, és ha nem kapják el a könyököm, a marhája beékelte volna a kormányt a bordáim közé. Egyből eszembe jutott a sok sirám, hogy nekik kell bicikli sáv mert a gonosz autósok veszélyeztetik őket.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
nekem is meghalt a rendszer... végülis csak a szombatig megtanulandó offense playbook meg 2 végignézendő meccs volt rajta...

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Fuck yeah...Másik memóriával is ugyanúgy újraindult a gép :rolleyes:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
net előtt vagy, hogy a fenébe képes így unatkozni valaki?JJ
nyár van lényegében, és mivel unatkozik a srác gondolom nem szopik a vizsgaidőszakkal, na így hogy lehet unatkozni....brk
hát még szerencsére a vizsgaidőszakok nem érintenek.. 😊 de közben rájöttem hogy azért unatkozom mert elméletileg már nyár van, de gyakorlatilag még 2 hétig suliba járok, és tudat alatt már annyira bekkelek hogy ez kihat a sulin kívüli életemre is 😀

több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 349
Álmatlanság ftw... :/
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
net előtt vagy, hogy a fenébe képes így unatkozni valaki?JJ
lehet lassú neki 😀

több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
net előtt vagy, hogy a fenébe képes így unatkozni valaki?JJ
nyár van lényegében, és mivel unatkozik a srác gondolom nem szopik a vizsgaidőszakkal, na így hogy lehet unatkozni...
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
net előtt vagy, hogy a fenébe képes így unatkozni valaki?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Aluggyá!catattack
áhh..még a végén feltudnék időben kelni reggel 😛 az meg már nem poén..

több mint 12 éve
catattack 3 520
Aluggyá!
több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
kibaszottul unatkozok..nemtudok mit kezdeni magammal :mad:

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
a csodálatos európai jogrendszer csimborasszója
http://www.origo.hu/nagyvilag/20110527-beszelgetes-a-hagai-nemzetkozi-torvenyszek-jogaszaval-ratko-mladic-targyalasarol.html

"Több ezer ember meggyilkolását egyenként bizonyítani őrületes és lassú munka"
"Karadzic védői például külön irodát bérelnek a városban"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Fázik a veréb...


The response must be equal to the threat.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Barátnőm nagyon régi "jóbarátja". Amint megtudta hogy barátnőm ismét foglalt lett kibújt a szög a zsákból és kibaszott tenyérbe mászó módon adta a hősszerelmest. Verbális fenyegetés eddig bevált, de több mint kész vagyok a tettek mezejére lépni ha a régi "baráti" viszony emlékére ajánl valami koncertet legközelebb...gyeek
Ne foglalkozz vele. A csajod úgyis basztat majd, hogy ne féltékenykedj és a végén te üldözöd a Paprika Jancsi karjai közé!catattack
Minden okom megvan a féltékenységhez, én csak védem az érdekeim. A csákó amúgy nem jelentkezett mióta megfenyegettem én meg jól megvagyok a barátnőmmel. 😊gyeek
azért tisztázd, mer ilyen "baráccság" - az nem létező fogalom. Az elejin nem fekteted le a szabályokat, akkor magadnak csinálsz csak álmatlan éjszakákat.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 971 — Stromfeld Aurél fan
Barátnőm nagyon régi "jóbarátja". Amint megtudta hogy barátnőm ismét foglalt lett kibújt a szög a zsákból és kibaszott tenyérbe mászó módon adta a hősszerelmest. Verbális fenyegetés eddig bevált, de több mint kész vagyok a tettek mezejére lépni ha a régi "baráti" viszony emlékére ajánl valami koncertet legközelebb...gyeek
Ne foglalkozz vele. A csajod úgyis basztat majd, hogy ne féltékenykedj és a végén te üldözöd a Paprika Jancsi karjai közé!catattack
Minden okom megvan a féltékenységhez, én csak védem az érdekeim. A csákó amúgy nem jelentkezett mióta megfenyegettem én meg jól megvagyok a barátnőmmel. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
No... Ezt most miből szűrted le?apeszos
a megsegítendő emberek szájáról olvastam le, de szerencsére hanghatás is járult mellé.Höri
csak nem egy hajlékony volt?petey
merev

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
egyszer akarok segítőkész lenni, és egyből én vagyok a paraszt, kiváló.Höri
No... Ezt most miből szűrted le?apeszos
a megsegítendő emberek szájáról olvastam le, de szerencsére hanghatás is járult mellé.Höri
csak nem egy hajlékony volt?

több mint 12 éve
catattack 3 520
Barátnőm nagyon régi "jóbarátja". Amint megtudta hogy barátnőm ismét foglalt lett kibújt a szög a zsákból és kibaszott tenyérbe mászó módon adta a hősszerelmest. Verbális fenyegetés eddig bevált, de több mint kész vagyok a tettek mezejére lépni ha a régi "baráti" viszony emlékére ajánl valami koncertet legközelebb...gyeek
Ne foglalkozz vele. A csajod úgyis basztat majd, hogy ne féltékenykedj és a végén te üldözöd a Paprika Jancsi karjai közé!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
egyszer akarok segítőkész lenni, és egyből én vagyok a paraszt, kiváló.Höri
No... Ezt most miből szűrted le?apeszos
a megsegítendő emberek szájáról olvastam le, de szerencsére hanghatás is járult mellé.Höri
Bele kell venni a mondandóba (csak is pozitívan... 😛) hogy; integráció, és alanyi jog. Nagy baj már nem lehet....