Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 12 éve
catattack 3 520
Ahogy idősödsz, úgy szépülnek a lányok! 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mimimimimimiimi ?

tele a hacienda tinipicsákkal te meg alszol ????gabtsi
terepfelmérés után nem lettél volna ennyire lelkes

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
mimimimimimiimi ?

tele a hacienda tinipicsákkal te meg alszol ????

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
1. milyen buli az, ami után a házigazda alvó testvérének nem jut semmi? Feléltek minden készletet, pedig rákészültem az after dőzsölésre.

2. mérgemet a nagyszerű fifa pc játékban kívántam levezetni. meg nem nevezett gárdám 7. helyen tanyázik a premier ligában, liverpoolba vezetett az út, ahol sikerült a 45 éves karrierem legnagyobb buktáját beszedni, 1-5
uefa csoportkör jön, jó helyzetben vagyok, 2 meccs van hátra, 4 ponttal továbbjutok. A Pasching (!!!) persze bevert 2 hátragurított szögletből 2 bombagólt, alig bírtam kihozni ikszre. Utána Rangers élet-halál derbi, 3-2 ide, 90. percben 3-3, kiesés. Motherfucker die.

3. mostmár csak a netezésben látom a kikapcsolódás lehetőségét, erre annyira lassú valamiért az egész, amilyen kb 3 éve nem volt.

több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
rohadt fejfájás, egy héten már legalább három napon rám jön.
felhívom Percy-tHöri
Inább egy dokit. Egy haveromnak így derült ki valami agyérprobléma, amit műteni is kellett.
Persze lehet csak sima migrén is, de egy kivizsgálást megér a dolog. Legfeljebb elment pár órád, zágson.Sobri Jóska
Nekem meg így halt meg egy barátom két éve. Ha nem front-érzékenység tényleg érdemes megnézetni.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
egész napos netkiesés az egész városban, pontosan a vizsgám előtti napon, rulez


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Faxom....
A visszaszámlálás a 99-ig elkezdődött...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
rohadt fejfájás, egy héten már legalább három napon rám jön.
felhívom Percy-tHöri
Inább egy dokit. Egy haveromnak így derült ki valami agyérprobléma, amit műteni is kellett.
Persze lehet csak sima migrén is, de egy kivizsgálást megér a dolog. Legfeljebb elment pár órád, zágson.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
rohadt fejfájás, egy héten már legalább három napon rám jön.

felhívom Percy-t

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Nekem meg 5 éve ugyanaz az Apple gépem van, és kurvára semmi baja nem volt -kopp, kopp, kopp- és ilyen lámák is elműködtetik, mint én, sosem fagy le, nincs rá vírus, semmit nem kell se hardveresen, se szoftveresen csinálni vele, csak használom, és mivel valaki használta elötte kb. háromszor, ezért épphogy többe került, mint egy ugyanakkora sima jó minőségű monitor. 😊

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
az én gépem a király, ha jó lábbal kel fel (ergo nem fagy le 5-10 percen belül a bekapcsolás után), akkor a lekapcsolásig minden hiba nélkül megy, bármeddig, bármennyi programot futtatva
ha viszont gyorsan lefagy, hiába indítom újra, csinálok vele akármit, hamarosan vagy egyszerűen megmerevedik képernyő vagy kékhalál a történet vége 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Alaplap: GIGABYTE GA-MA770T-UD3
Memória: KINGSTON HyperX 4096Mb DDR3 1600Mhz CL9 Blu KITKHX1600C9AD3B1K2/4GAsbee
kérj kölcsön vmelyik haverodtól más márkájú ramot (silicon power, geil, corsair, crucial esetleg a-data v kingmax) nyilván 4gigányi ddr3asat, tedd be a saját konfigodba és játékok alatt teszteld, h előjönnek-e a hibák. ha nem akkor sztem add el a kingstont és vegyél újat (jó esetben egy pár ezres ráfizetéssel megúszod)kristof
Ez lesz. Thx a sgeítséget! 😉


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Alaplap: GIGABYTE GA-MA770T-UD3
Memória: KINGSTON HyperX 4096Mb DDR3 1600Mhz CL9 Blu KITKHX1600C9AD3B1K2/4GAsbee
kérj kölcsön vmelyik haverodtól más márkájú ramot (silicon power, geil, corsair, crucial esetleg a-data v kingmax) nyilván 4gigányi ddr3asat, tedd be a saját konfigodba és játékok alatt teszteld, h előjönnek-e a hibák. ha nem akkor sztem add el a kingstont és vegyél újat (jó esetben egy pár ezres ráfizetéssel megúszod)
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Próbáltam memóriatesztet, annál minden oké volt. Vagy szerinted attól még hibás lehet?Asbee
nem minden alaplap márka jön ki jól az összes memória márkával
neked melyikből milyen van?kristof
Alaplap: GIGABYTE GA-MA770T-UD3
Memória: KINGSTON HyperX 4096Mb DDR3 1600Mhz CL9 Blu KITKHX1600C9AD3B1K2/4G


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Próbáltam memóriatesztet, annál minden oké volt. Vagy szerinted attól még hibás lehet?Asbee
nem minden alaplap márka jön ki jól az összes memória márkával
neked melyikből milyen van?
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 454 — Sic semper tyrannis!
Nekem meg a processzor volt a rossz és az is hasonló tüneteket produkált. Valami hajszálrepedés volt rajta. Leteszteltük a sráccal, előjött a hiba, aztán adott másik procit és kész is lett 😊
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Csak játék közben csinálja?Hanni
Így simán netezés közben nem. FurMark futtatásakor is sikerült egyszer ledögleszteni.Asbee
Én anno mikor összeraktam ezt a konfigot(5 éve :cool: ) ugyanez volt, játékok közben random restart, szervízbe is mindenki totál tanácstalan napokig, aztán valahogy rájöttek hogy a RAM-okkal van baj, kicserélték őket, és működött. Egy próbát megér.Hanni
Próbáltam memóriatesztet, annál minden oké volt. Vagy szerinted attól még hibás lehet?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 592 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Csak játék közben csinálja?Hanni
Így simán netezés közben nem. FurMark futtatásakor is sikerült egyszer ledögleszteni.Asbee
Én anno mikor összeraktam ezt a konfigot(5 éve :cool: ) ugyanez volt, játékok közben random restart, szervízbe is mindenki totál tanácstalan napokig, aztán valahogy rájöttek hogy a RAM-okkal van baj, kicserélték őket, és működött. Egy próbát megér.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Csak játék közben csinálja?Hanni
Így simán netezés közben nem. FurMark futtatásakor is sikerült egyszer ledögleszteni.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ne idő szerint állítsd be a felvételt, hanem a műsorújságban állítsd felvételre a két műsort, valamint az előtte és utánalévőt is. Így ha csúszik az adás a második felvett műsor végét az utánalévő műsor elején megtalálod (az első műsorod elejét az előttevaló végén ha fordított a helyzet) 😊
Vagy még egyszerűbb ha a Felvétel / memo beállítás menüben lövöd be a teljes időintervallumot + 10-10 perc ráhagyással. pl. az első cucc 14:10-től 15:00-ig, a második meg 15:30-ig tart, akkor belövöd 14:00-tól 15:40-ig. Így mondjuk tekergetni kell ha a másodikkal akarod kezdeni 😊Rataxes
igen az egyszerűbb sorozatos verziónál megoldható úgy, hogy átcsúszik ez ide az oda, csak úgy egyáltalán ha tegyük fel van egy tv csatorna, amin van mondjuk három film egymás után amik nagyon érdekelnek, akkor vagy beállítom, hogy egybe vegye fel mindet, és akkor ha a harmadikat akarom nézni, fél órán át tekerek, vagy hát rákúrok 😊

mindegy, mert minden rosszban van valami jó: egy csomaggal feljebb lépünk: két adást lehet egyszerre felvenni: lesz espn americám 😀
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 592 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Csak játék közben csinálja?
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Igen kicsit ez a fura, hogy kicserélték a rossz alkatrészt, és még mindig fennáll a hiba... :o Mondjuk azt nem értem, hogy szervizben elvileg tesztelték még 1 napig ott nem jött elő a hiba itt megy egyből :rolleyes:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Ha az alaplap a rossz akkor az alaplap cseréjével meg kellett volna oldódnia a dolognak. Hacsak nem valami kompatibilitási gond van valamelyik másik hardverrel...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
2 hónapos gép random időközönként nagy terhelés hatására újraindult. Felküldöm csinálják meg. 5 hét után vissza is küldik. 1 nap után mi történik játék közben? Ugyanaz...Mi a kurva isten faszát csináltak ezek 5 hétig rajta? Kicserélték benne a tápot erősebbre és ennyi! Most az ilyennel mit kezdjek? Küldjem vissza, hogy most majd 3 hónapig legyen ott...? Vagy visszavásárlás esetleg megoldható?Asbee
gyári hibával nem lehet mit kezdeni, az én gépemben az alaplap szórakozik, és hiába cserélték ki anno újra, pontosan ugyanazokat a tüneteket produkálja, mint az elődjeJJ
Gondolom mert más a gáz vele nem?Asbee
nem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
2 hónapos gép random időközönként nagy terhelés hatására újraindult. Felküldöm csinálják meg. 5 hét után vissza is küldik. 1 nap után mi történik játék közben? Ugyanaz...Mi a kurva isten faszát csináltak ezek 5 hétig rajta? Kicserélték benne a tápot erősebbre és ennyi! Most az ilyennel mit kezdjek? Küldjem vissza, hogy most majd 3 hónapig legyen ott...? Vagy visszavásárlás esetleg megoldható?Asbee
gyári hibával nem lehet mit kezdeni, az én gépemben az alaplap szórakozik, és hiába cserélték ki anno újra, pontosan ugyanazokat a tüneteket produkálja, mint az elődjeJJ
Gondolom mert más a gáz vele nem?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER