Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 566 — StuG Life
Szóval Zsombor neked külön a figyelmedbe ajánlom.
Csajjal szombat este szünetet beszélünk meg apám bekavart. Majd szerdán összejön az exével akit szombatra helyettem hívott moziba, és ezt ma este közli. Kiss Ádám után szabadon: akurvafaszba így egybe... :mad: :mad:
Edzésre akarok menni.

Szerk: A kurva anyját, hogy a ragya csipkézné ki a pofáját.nDRo
twitteren már reagáltam, így itt megkíméllek 😊

több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Szóval Zsombor neked külön a figyelmedbe ajánlom.
Csajjal szombat este szünetet beszélünk meg apám bekavart. Majd szerdán összejön az exével akit szombatra helyettem hívott moziba, és ezt ma este közli. Kiss Ádám után szabadon: akurvafaszba így egybe... :mad: :mad:
Edzésre akarok menni.

Szerk: A kurva anyját, hogy a ragya csipkézné ki a pofáját.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
http://www.youtube.com/watch?v=FMIXR6NxydM&feature=player_embedded&honnan=Nemzeti_Hirhalo

Elegem van.Vrijbloed
Na igen...
http://www.youtube.com/watch?v=iiquogAf2D8&feature=related
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
FUUUUUUUUUUUU

Figyelem! Az elküldött üzeneteid száma közel jár a megengedett 500 darabos limithez. Légy szíves töröld a régi és szükségtelen üzeneteket. Egyébként nem fogadhatsz új üzeneteket, ha elérted a limitet.
több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
http://www.youtube.com/watch?v=FMIXR6NxydM&feature=player_embedded&honnan=Nemzeti_Hirhalo

Elegem van.Vrijbloed
Milyen igaza van. De a mi hibánk is, birka nép vagyunk. Mindenkivel csak azt lehet megtenni, amit hagy hogy megtegyenek vele...
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
http://www.youtube.com/watch?v=FMIXR6NxydM&feature=player_embedded&honnan=Nemzeti_Hirhalo

Elegem van.
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Még egy ilyen szerencsétlen nincs mint én...tesin foci közben becsúszok és magam alá fordul a bokám..járni sem tudok és holnap meccsem van :o Kéne egy pár olyan fájdalomcsillapító mint amit Favre kaphatott idén 😀Hall Of Green
Jégaku, totál lefagyasztva + fastumgél 2 óránként.
Miután "elolvad" a jégaku, be a fagyasztóba, majd fásli, hideg vizes borogatás.
Egészen holnap reggelig.
Ha bírod, holnap jól elszorítani a bokát egy erősebb fáslival, meccs előtt. Ha nem komoly meccs, ne kockáztass.JC6
hát nem nagyon lesz belőle játék de megfogadom! 😀

több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Még egy ilyen szerencsétlen nincs mint én...tesin foci közben becsúszok és magam alá fordul a bokám..járni sem tudok és holnap meccsem van :o Kéne egy pár olyan fájdalomcsillapító mint amit Favre kaphatott idén 😀Hall Of Green
Vicodinnak hívják és House is ezt szediJJ
majd beszerzek pár levéllel 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Még egy ilyen szerencsétlen nincs mint én...tesin foci közben becsúszok és magam alá fordul a bokám..járni sem tudok és holnap meccsem van :o Kéne egy pár olyan fájdalomcsillapító mint amit Favre kaphatott idén 😀Hall Of Green
Jégaku, totál lefagyasztva + fastumgél 2 óránként.
Miután "elolvad" a jégaku, be a fagyasztóba, majd fásli, hideg vizes borogatás.
Egészen holnap reggelig.
Ha bírod, holnap jól elszorítani a bokát egy erősebb fáslival, meccs előtt. Ha nem komoly meccs, ne kockáztass.
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 086 — no es importante
Még egy ilyen szerencsétlen nincs mint én...tesin foci közben becsúszok és magam alá fordul a bokám..járni sem tudok és holnap meccsem van :o Kéne egy pár olyan fájdalomcsillapító mint amit Favre kaphatott idén 😀Hall Of Green
Vicodinnak hívják és House is ezt szedi


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Még egy ilyen szerencsétlen nincs mint én...tesin foci közben becsúszok és magam alá fordul a bokám..járni sem tudok és holnap meccsem van :o Kéne egy pár olyan fájdalomcsillapító mint amit Favre kaphatott idén 😀

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 7 004 — Saturday Night Lights
te vagy a hibás, miért olvasol velvetet?briareos
index.hu főoldalon volt

kicsit fújtam egyet, mielőtt csúnyákat írtam volna, de azt tartom, hogy egy ilyen baleset elkövetése után azonnal fejbe lőném magam, ezzel a tudattal képtelen lennék élniJJ
az sem megoldás, nem támadnak fel a halottak, és még több ember lesz traumatizáltbriareos
Aludtam el autópályán vezetés közben 130-nál éjszaka egy pillanatra, de megúsztam, megéreztem, ahogy az autó elindul lefelé az útról. Aki egy ilyet átél, soha nem vezet többet 200 km-nél többet egyhuzamban, én legalábbis nem. Neki nem volt szerencséje, ráadásul délután csúcsforgalomban... Nem is értem, az éjszakai monotonitás legyűri az embert, de nappal Budapesten?

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
inkább azt igazold h helyes az evvel avval, mert nem akarok megint felesleges fikáradatot kapni ha elkezdek írni 😊briareos
"az evvel/ezzel és az avval/azzal alakoknál, ahol a névmásoknál szokásos hátraható hasonulás és a -val/-vel ragnál szokásos előreható hasonulás szembekerül egymással, mindkét megoldás lehetséges (bár az előreható hasonulás valamivel gyakoribb)."Sobri Jóska
Ha tudnátok hányszor baszogattak evvel a haverjaim. Egyszerűen nem akarták megérteni, hogy mindkét verzió helyes. Szerintük csakis az ezzel/azzal forma helyes. Évekig hallgattam, mire megunták.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nesze Hurka!
http://velvet.hu/blogok/gumicukor/2011/03/03/justin_bieber_es_selena_gomez_nyilvanosan_smarolt/vadibandi
hát igen, alapvetően nem nagy cucc, ha két hatéves "csókolózik", de hát ők híresek, ezért nem a "jaaajj de aranyos a két kisgyerek" övezi őket, hanem "jajjézusatyaúristenszűzmária"...
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Nesze Hurka!
http://velvet.hu/blogok/gumicukor/2011/03/03/justin_bieber_es_selena_gomez_nyilvanosan_smarolt/




több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A lényeg az, hogy azt hiszik jobban tudják mi nekem/neked/nekünk a jó, mint mi magunk.
Azért hiszik ezt, mert tudják, hogy az emberek teljesen hülyék.
És honnan tudják?
Hát hogy rájuk szavaztak.
Kétharmad legalábbis.
Ez - úgy vélik - feljogosítja őket erre a jobbantudásra.
Ez pedig ilyen dózisban már csak 1 lépés a diktatúrától.Sobri Jóska
Nincs az már egy lépés sem.... Elnézve amit idáig csináltak... :/ Bebetonozták 9 évre az embereiket. Úgy nézem már saját alkotmányuk is lesz. És e mellé sírnak, hogy "elfogy a nemzet". Ki akar a nyomorra gyereket szülni? Amúgy ügyesen csinálják. Kell az isten adta népnek a konc, amin marakodni tudnak, jelen esetben a dohányzás elleni törvény. Úgy látszik megint bejön az "oszd meg és uralkodj" elv. Élősködő patkányok. Az összes politikus, egytől egyig.
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
A faszom tele van a nagy magyar valósággal! :mad:
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 150 — #NoStress
A lényeg az, hogy azt hiszik jobban tudják mi nekem/neked/nekünk a jó, mint mi magunk.
Azért hiszik ezt, mert tudják, hogy az emberek teljesen hülyék.
És honnan tudják?
Hát hogy rájuk szavaztak.
Kétharmad legalábbis.
Ez - úgy vélik - feljogosítja őket erre a jobbantudásra.
Ez pedig ilyen dózisban már csak 1 lépés a diktatúrától.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A lényeg az, hogy tele legyen az államkassza. Vagyis, jobban mondva, tele legyen a zsebük.
A kisemberek le vannak szarva, nesze nektek 2/3-ad.
Lassan fizetnem kell azért is, hogy megbámulok egy jó nőt, a kocsiból...
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Az autóban is tiltaná a dohányzást a Fidesz Al Capone hogy röhögne... Tele van már a ..... az. Nincs fontosabb dolguk? Csak a "Zemberek" basztatása?apeszos
Igaz már nem cigizek, de korábban dohányoztam, autóban is, szóval nem vagyok egyik irányba sem elfogult... 😊 Szerintem az autóban dohányzás sokkal veszélyesebb az autóban telefonálásnál, ami ugye már régóta büntetendő.
Persze ezzel nem azt mondom hogy egyetértek a dohányzás ellenes törvényjavaslatokkal.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 484
Az autóban is tiltaná a dohányzást a Fidesz Al Capone hogy röhögne... Tele van már a ..... az. Nincs fontosabb dolguk? Csak a "Zemberek" basztatása?apeszos
Ez tényleg felbasz ,hogy ez a legnagyobb gondjuk. Lassan már itthon se gyújthatok rá, vagy mi lesz?
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
29 év börtön a szavakért, amiket nem szabad kimondani Éppen ideje....

Az autóban is tiltaná a dohányzást a Fidesz Al Capone hogy röhögne... Tele van már a ..... az. Nincs fontosabb dolguk? Csak a "Zemberek" basztatása?
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 086 — no es importante
te vagy a hibás, miért olvasol velvetet?briareos
index.hu főoldalon volt

kicsit fújtam egyet, mielőtt csúnyákat írtam volna, de azt tartom, hogy egy ilyen baleset elkövetése után azonnal fejbe lőném magam, ezzel a tudattal képtelen lennék élniJJ
az sem megoldás, nem támadnak fel a halottak, és még több ember lesz traumatizáltbriareos
erről nem fogok vitatkozni, csak egyszer élném meg, hogy az ilyen dolgoknál nem kell vallásos bullshitet olvasnom
pedig hívő panteista vagyok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
„Meg kell értenem, miért történt ez, miért kaptam ezt, miért én kaptam ezt, de talán sosem fogok erre választ kapni. Nem tudom, hogy a Jóisten miért tette a vállamra ezt a balesetet, de szeretném megérteni” – mondta a Velvetnek Gyurasza Máté [a soroksári úti gázoló]

http://velvet.hu/sztori/2011/03/03/gyurasza_mate_csak_az_zakatol_az_ember_fejeben_hogy_mit_tett/

na én tényleg feladom, azt hiszem levegőznöm kell egy nagyot...JJ
te vagy a hibás, miért olvasol velvetet?briareos
index.hu főoldalon volt

kicsit fújtam egyet, mielőtt csúnyákat írtam volna, de azt tartom, hogy egy ilyen baleset elkövetése után azonnal fejbe lőném magam, ezzel a tudattal képtelen lennék élniJJ
Én is egyből. Sokat gondolkodtam ezen. És ismerem saját magamat, azt hogy milyen vagyok, milyen a lelki habitusom. Fél évig se bírnám, simán megőrülnék, nem tudnám feldolgozni.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 566 — StuG Life
„Meg kell értenem, miért történt ez, miért kaptam ezt, miért én kaptam ezt, de talán sosem fogok erre választ kapni. Nem tudom, hogy a Jóisten miért tette a vállamra ezt a balesetet, de szeretném megérteni” – mondta a Velvetnek Gyurasza Máté [a soroksári úti gázoló]

http://velvet.hu/sztori/2011/03/03/gyurasza_mate_csak_az_zakatol_az_ember_fejeben_hogy_mit_tett/

na én tényleg feladom, azt hiszem levegőznöm kell egy nagyot...JJ
te vagy a hibás, miért olvasol velvetet?briareos
index.hu főoldalon volt

kicsit fújtam egyet, mielőtt csúnyákat írtam volna, de azt tartom, hogy egy ilyen baleset elkövetése után azonnal fejbe lőném magam, ezzel a tudattal képtelen lennék élniJJ
az sem megoldás, nem támadnak fel a halottak, és még több ember lesz traumatizált