Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 924
szavakba önthetetlen düh
http://indavideo.hu/video/Mi_folyik_Egerszegen
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 326 — No 1 Zhang Yufei fan
500Ft-os benzinár?
Nekem a 300 is elképzelhetetlen volt.
Remélem ez csak az RTL Klub szokásos rémhírkeltése.Bazzani
Soha nem lesz mar olcso olaj/benzin sajna.. de nem holnaputan lesz az 500 Ft. Majd 3 nap mulva 😊
Amugy van aki 220 dollaros hordonkenti olajarral ijesztegett nehany napja (Nomura) a heten - ami szinten meredek.. de majd meglatjuk.

Akkor lesz gaz, ha Szaud-Arabia dol be.. akar most, akar 5 ev vagy 10 ev mulva.. mert azt nem lehet kigazdalkodni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
500Ft-os benzinár?
Nekem a 300 is elképzelhetetlen volt.
Remélem ez csak az RTL Klub szokásos rémhírkeltése.Bazzani
Előbb-utóbb annyi lesz. Greed has no limits.
http://www.youtube.com/watch?v=u6KXgjLqSTg - Land of confusion. Ma találtam a klippre, de ide jobban illik.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
500Ft-os benzinár?
Nekem a 300 is elképzelhetetlen volt.
Remélem ez csak az RTL Klub szokásos rémhírkeltése.

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Ja és kibaszott rohadt szemét módon utálom a havat.
Kivétel ez alól a Karácsony.
Lapátolja aki leszórja fenntről.Bazzani
Főleg ha az ember sarkon lakik.És mire az egyik utcán végzek a másikon kezdhetem előröl...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 924
A szolgáltatók nagyon hamar visszaosztják a számokat az új ügyfeleknek, karácsonykor rendszeresen legalább 5 ismeretlen családtól kapok karácsonyi üdvözlést.
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Bazzani: Kétszer is felvettem, ment a háttérben valami ricsaj/zene, de nem szólt bele senki. Ezért meg nem fogom napi 10-szer felvenni a telefont...
süti
Én a második után felvenném és félretenném 2-3 órára.
Fizessen ha van ideje szarakodni.

Volt olyan,hogy egy csávó zaklatott fényképek ügyében.
Kétszer elmondtam neki,hogy nem az vagyok akit keres.
Harmadjára rendes ember módjára felvettem a rendelést a képekre,megbeszéltük a pontos dátumot,még napi dolgokról is beszélgettünk. Gondolom meglepődött,hogy nem lettek kész a képei.
Én megpróbáltam rendes lenni vele,de nem engedte.Bazzani
😂 Hiába, zseninek születni kell. Én vettem egy új telefont, új kártyát . Azóta hívott egy valag ember, hogy szevasz Berti, vagy ők Albertet keresik, ott van e a közelben. Egyszer egy alapítványtól telefonáltak, hogy először is megköszönik az eddigi támogatásomat, és hajlandó lennék továbbra is adakozni? Legalább tudom, hogy ez a bizonyos Albert (barátainak Berti) egy nagylelkű ember.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ja és kibaszott rohadt szemét módon utálom a havat.
Kivétel ez alól a Karácsony.
Lapátolja aki leszórja fenntről.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bazzani: Kétszer is felvettem, ment a háttérben valami ricsaj/zene, de nem szólt bele senki. Ezért meg nem fogom napi 10-szer felvenni a telefont...
süti
Én a második után felvenném és félretenném 2-3 órára.
Fizessen ha van ideje szarakodni.

Volt olyan,hogy egy csávó zaklatott fényképek ügyében.
Kétszer elmondtam neki,hogy nem az vagyok akit keres.
Harmadjára rendes ember módjára felvettem a rendelést a képekre,megbeszéltük a pontos dátumot,még napi dolgokról is beszélgettünk. Gondolom meglepődött,hogy nem lettek kész a képei.
Én megpróbáltam rendes lenni vele,de nem engedte.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Omg, mennyire szörnyűen rossz ez a Fábryshow. A vallásgyalázós részhez különösen gratulálok...

több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Szar ez az egész ószág. Mikor robbantyák már a zatomot? 😕
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Szobi22: Nem rejtett (vagy ismeretlen) szám, hanem magántelefonszám.
Bazzani: Kétszer is felvettem, ment a háttérben valami ricsaj/zene, de nem szólt bele senki. Ezért meg nem fogom napi 10-szer felvenni a telefont...
Newman: Vodafone
fetomy: Lásd Bazzani. Ismeretlen számokat fel szoktam venni, igaz téves mind, de azzal nincs bajom.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem igazán értem azokat, akik nem veszik fel a telefont. Mármint ha nem pl. a Józsi hívja, akivel nem akarnak beszélni...
És a telemarketinges hittérítés sem kifogás, mivel úgy jelentkeznek be, hogy "Kudlik Géza vagyok, a Kurvanyád Bt-től, és Lakatos Ulászlót keresem", tehát megvan a lehetőség letenni, megmondani, hogy téves, mert Oláh Juanmanuel vagyok, stb. A másik meg, hogy ha egy héten keresztül rengetegszer hív valaki, akkor talán fontos, főleg, hogy a telemarketing és társai 1-2 próbálkozás után továbbállnak.

Engem pl. telesop zaklatott egy időben, megmondtam nekik, hogy ők a testvéremet keresik, akinek új száma van: 3o/23523523. Azóta nem hívtak..
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Állást hirdető cégekhez annyit, hogy kerestek diákokat, diákmelóra. Szimpla pakolgatás, gondoltam megkérdezem mi ez. Akkor mondta a csaj, hogy ez úgy lenne diák meló, hogy amikor ők aztmondják mennem kéne, akkor nekem mennem kell akár délelőtt is... Mondom, de még tanulok, délelőtt suliba vagyok... Hát akkor sajnos ez van...

Továbbá dögöljön meg aki hetek óta magántelefonszámról hívogatt és van olyan kitartó szarházi, hogy aztgondolja, hogyha huszadszorra is felhív akkor talán majd biztos felveszem miután egész nap kinyomtam a hívását...süti
t-mobile?

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Továbbá dögöljön meg aki hetek óta magántelefonszámról hívogatt és van olyan kitartó szarházi, hogy aztgondolja, hogyha huszadszorra is felhív akkor talán majd biztos felveszem miután egész nap kinyomtam a hívását...süti
És ha felvennéd?
Talán nem zaklatna hetekig.

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Jah meg, volt neked is hasonló eseted (vagy ismerősödnek)? Mit csináltál, hogy abbahagyták ? 😊süti
nem, nekem a telóm csinálja ezt random, azért kérdeztem, hogy samsung-e 😊. meg amúgy a rendőrség is rejtett számról hív 😛

több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
igen, ez megint egy érdekes kérdés, a diákmunkák jelentős részét hétköznap délelőttönkéntre hirdetik meg, általában nyolctól kettőig...JJ
Mondjuk annyi "jó" van benne, hogy felkészít arra mikor már rendes melót keresnél és ott is ugyanez a szar megy mindenhol... Szánalmas, hogy ahol még a kötelező gyakorlatodat töltötted, az a cég is szarik rád, miután elvégezted a sulit...

nem Samsung telód van véletlenül?Szobi22
Nokia. Elvileg a telefonszolgáltató marketingesei szoktak zavarni magántelefonszámokról. Az a poén, hogy még hétvégén is hívogatnak... Viszont nem tudsz ellene tenni szinte semmit se, mert hiába hívod az ügyfélszolgálatot őket nem igazán érdeklik a te progblémád. Márha egyáltalán képes vagy várni rájuk fél órát, hogy ezt közöljék veled...
Jah meg, volt neked is hasonló eseted (vagy ismerősödnek)? Mit csináltál, hogy abbahagyták ? 😊
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Továbbá dögöljön meg aki hetek óta magántelefonszámról hívogatt és van olyan kitartó szarházi, hogy aztgondolja, hogyha huszadszorra is felhív akkor talán majd biztos felveszem miután egész nap kinyomtam a hívását...süti
nem Samsung telód van véletlenül?

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 086 — no es importante
Állást hirdető cégekhez annyit, hogy kerestek diákokat, diákmelóra. Szimpla pakolgatás, gondoltam megkérdezem mi ez. Akkor mondta a csaj, hogy ez úgy lenne diák meló, hogy amikor ők aztmondják mennem kéne, akkor nekem mennem kell akár délelőtt is... Mondom, de még tanulok, délelőtt suliba vagyok... Hát akkor sajnos ez van... süti
igen, ez megint egy érdekes kérdés, a diákmunkák jelentős részét hétköznap délelőttönkéntre hirdetik meg, általában nyolctól kettőig...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Állást hirdető cégekhez annyit, hogy kerestek diákokat, diákmelóra. Szimpla pakolgatás, gondoltam megkérdezem mi ez. Akkor mondta a csaj, hogy ez úgy lenne diák meló, hogy amikor ők aztmondják mennem kéne, akkor nekem mennem kell akár délelőtt is... Mondom, de még tanulok, délelőtt suliba vagyok... Hát akkor sajnos ez van...

Továbbá dögöljön meg aki hetek óta magántelefonszámról hívogatt és van olyan kitartó szarházi, hogy aztgondolja, hogyha huszadszorra is felhív akkor talán majd biztos felveszem miután egész nap kinyomtam a hívását...
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 7 004 — Saturday Night Lights
Menjen a kurva anyjába az összes újságban állást hirdető cég.

Vagy fel se veszik a telefont, vagy hangposta jelentkezik be, vagy ha fel is veszik, helyből hallgatásra bírnak azzal, hogy már nem aktuális.

De az ember persze maradjon optimista meg jókedvű...Mikey
tessék, így kell karriert csinálni
http://www.origo.hu/sport/magyarfoci/20110223-a-ferencvaroshoz-visszatero-berki-krisztian-bemutatasa.html

külön felhívnám a figyelmedet arra a két egyszerű lépésre, hogy legyél pincérből egy ismert motoros cég kereskedelmi vezetője, majd az ország legnépszerűbb sportcsapatának klubigazgatója, végzettség és szakmai tapasztalat nélkülJJ
Kubatov meg autónepperként kezdte, komolyan, veszek egy használt roncsot és belevágok.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 086 — no es importante
Menjen a kurva anyjába az összes újságban állást hirdető cég.

Vagy fel se veszik a telefont, vagy hangposta jelentkezik be, vagy ha fel is veszik, helyből hallgatásra bírnak azzal, hogy már nem aktuális.

De az ember persze maradjon optimista meg jókedvű...Mikey
tessék, így kell karriert csinálni
http://www.origo.hu/sport/magyarfoci/20110223-a-ferencvaroshoz-visszatero-berki-krisztian-bemutatasa.html

külön felhívnám a figyelmedet arra a két egyszerű lépésre, hogy legyél pincérből egy ismert motoros cég kereskedelmi vezetője, majd az ország legnépszerűbb sportcsapatának klubigazgatója, végzettség és szakmai tapasztalat nélkül


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 601
Menjen a kurva anyjába az összes újságban állást hirdető cég.

Vagy fel se veszik a telefont, vagy hangposta jelentkezik be, vagy ha fel is veszik, helyből hallgatásra bírnak azzal, hogy már nem aktuális.

De az ember persze maradjon optimista meg jókedvű...
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 7 004 — Saturday Night Lights
kinek szólt ez az üzenet? azoknak, akik az első, nyilvánvalóan félreértelmezett videó után a pokolba küldték, pontosan ahogy mondod nem neked vagy nekem
én végig is hallgattam, egyet is értek vele, de akiket elméletileg "meg akart győzni", azok valószínűleg az első 10 másodperc után kinyomták, majd fikázták tovább emiatt
tehát innentől a videó csak olaj a tűzre, véleményének további - feleslegessé váló - erőltetéseJJ
De ez nem Puzsért minősíti, hanem azt, aki nem hallgatja meg.Dzsokijuing
ő tudhatná a legjobban, hogy a közvélekedéssel értelmetlen vállalkozás szembemenni... (ez még itt a fórumon is világosan kitűnik) amúgy a videó önmagában elmehetne egy újabb puzsér-féle kritikának, de aki felhúzva magát a batmanes dolgon hallgatja meg, az most úgyse fogja megváltoztatni a véleményét, hogy "lám, ez tényleg milyen igaz!" így csak tovább oltják azokon az oldalakon, ahol eddig is kapott hideget-meleget (filmbuzi, comment.com, aeon flux, stb.)JJ
Buddha, Jézus, Gandhi és Puzsér is szembement a közvélekedéssel 😂

Sztem az a bajunk, hogy mindketten kisebb-nagyobb dózisban be vagyunk oltva Puzsér-vakcinával és karanténból bámulunk kifelé az "agyhalottak" tömegére, akik nem érnek fel az "igazságig". Csak te nem erőltetnéd a "felesleges" kommunikációt és meg világéletemben nagy agitátor voltam 😊

Szóval sztem az a legkevesebb, ha minden lehetséges fórumon védi a saját igazát.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 086 — no es importante
Pedig szerintem nem.
Teljesen értelmesen, összeszedetten fogalmazva, nem elragadtatva magát mondja el azt, ami mondjuk nekem, meg neked nyilvánvaló, de a trolloknak, akik megtalálták őt azért, mert Puzsér volt egy műsorban ezek szerint nem.
Szükségét én se látom annak, hogy ezt megtette, de egy újságírótól, aki mondhatni hivatalból is exhibicionista teljesen belefér.
Egyébként a teljes mondandójában nincs semmi amibe bele lehetne kötni, ilyen egy független ember véleménye. 😊
Nem kell vele egyetérteni (mint ahogy a szubjektív részeknél én se értettem sok mindennel egyet), de egyáltalán nem gáz.
Sobri Jóska
kinek szólt ez az üzenet? azoknak, akik az első, nyilvánvalóan félreértelmezett videó után a pokolba küldték, pontosan ahogy mondod nem neked vagy nekem
én végig is hallgattam, egyet is értek vele, de akiket elméletileg "meg akart győzni", azok valószínűleg az első 10 másodperc után kinyomták, majd fikázták tovább emiatt
tehát innentől a videó csak olaj a tűzre, véleményének további - feleslegessé váló - erőltetéseJJ
De ez nem Puzsért minősíti, hanem azt, aki nem hallgatja meg.Dzsokijuing
ő tudhatná a legjobban, hogy a közvélekedéssel értelmetlen vállalkozás szembemenni... (ez még itt a fórumon is világosan kitűnik) amúgy a videó önmagában elmehetne egy újabb puzsér-féle kritikának, de aki felhúzva magát a batmanes dolgon hallgatja meg, az most úgyse fogja megváltoztatni a véleményét, hogy "lám, ez tényleg milyen igaz!" így csak tovább oltják azokon az oldalakon, ahol eddig is kapott hideget-meleget (filmbuzi, comment.com, aeon flux, stb.)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal