Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 988 — nabege2@yahoo.com
Azt nem értem az ügyben, hogy a buszsofőr, miért nem úgy adja át őket, hogy felszállt 10, leszáll 10???
Mondjuk az óvónők biztos úgy voltak vele, hogy folyton váltakozva jöttek a gyerekek, hol mikor milyen kedve volt a gyereknek, de a buszsofőrt tényleg nem értem. Mondjuk a kisgyerkőc is elbújt, nem tudom mit remélt... Vagy lehet nem akart óvodába menni???
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Ez hogy a jó édes kurva életbe történhetett meg?

 m.hvg.hu/itthon/20220610_Meghalt_a_negyeves_kislany_akit_az_ovodabuszba_felejtettek_Tomajmonostran

8 óráig senkinek nem hiányzott egy 4 éves kisgyerek?!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 776 — Cowboys fan
Azért elég kemény a buszsofőr is, hogy gyerekeket szállít, de mielőtt leparkolna, nem ellenőrzi a buszt, hogy minden rendben van-e.
Kíváncsi vagyok, hogy van-e gyereke...


Solymi
A sofőr mellett az óvodát is elő lehet venni majd, hogy délutánig SENKI nem kereste hol a gyerek????
dande
igen, mi is ezt beszeltuk az asszonnyal. nalunk anyum ovono, majd vezeto ovono volt. nagyon nehezen tudom elkepzelni, hogy elofordult volna naluk az, hogy ha 10ig nincs ott a gyerek akkor ne hivnak fel a szulot ...
csebi
Nálam ugyanez. Nem is értem ezt. Nem totál alap egy kibaszott létszámellenőrzés? Vagy hogy végigmegyek azon a kurva buszon, mielőtt egy fél napra ott hagyom??
warr_b
Egyetertek veletek.azon gondolkodtam h a kislany mit csinalt miutan eszrevette h sehol senki es kezd meleg lenni.dudalt, kopogott?
YoungZeeZee
Ezeknél az autóknál a vezetőfülke le van választva, tehát a kürt nem játszik. Kopogni nem tud úgy, hogy bárki meghallja, a riasztóhoz meg az kell, hogy az ajtót megpróbálja kinyitni - egy négyéves, rosszul levő gyerek ehhez nem elég erős.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 197 — The Mathematician
ha már az árak miatt ragelünk, van egy hely ahonnan szoktam rendelni tortillát
3 hónapja 2król 2.4k lett, most nézem hogy hó elejével meg már 2.9k
asszem eljött a pont amennyit nekem az a tortilla már nem ér

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 776 — Cowboys fan
Azért elég kemény a buszsofőr is, hogy gyerekeket szállít, de mielőtt leparkolna, nem ellenőrzi a buszt, hogy minden rendben van-e.
Kíváncsi vagyok, hogy van-e gyereke...
Solymi
Változtat ezen bármit, őszintén?
Egyébként ötvensok éves, a van is gyereke, jó eséllyel már rég felnőtt.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 940
Azért elég kemény a buszsofőr is, hogy gyerekeket szállít, de mielőtt leparkolna, nem ellenőrzi a buszt, hogy minden rendben van-e.
Kíváncsi vagyok, hogy van-e gyereke...


Solymi
A sofőr mellett az óvodát is elő lehet venni majd, hogy délutánig SENKI nem kereste hol a gyerek????
dande
igen, mi is ezt beszeltuk az asszonnyal. nalunk anyum ovono, majd vezeto ovono volt. nagyon nehezen tudom elkepzelni, hogy elofordult volna naluk az, hogy ha 10ig nincs ott a gyerek akkor ne hivnak fel a szulot ...
csebi
Nálam ugyanez. Nem is értem ezt. Nem totál alap egy kibaszott létszámellenőrzés? Vagy hogy végigmegyek azon a kurva buszon, mielőtt egy fél napra ott hagyom??
warr_b
Egyetertek veletek.azon gondolkodtam h a kislany mit csinalt miutan eszrevette h sehol senki es kezd meleg lenni.dudalt, kopogott?
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 20 913 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Azért elég kemény a buszsofőr is, hogy gyerekeket szállít, de mielőtt leparkolna, nem ellenőrzi a buszt, hogy minden rendben van-e.
Kíváncsi vagyok, hogy van-e gyereke...


Solymi
A sofőr mellett az óvodát is elő lehet venni majd, hogy délutánig SENKI nem kereste hol a gyerek????
dande
igen, mi is ezt beszeltuk az asszonnyal. nalunk anyum ovono, majd vezeto ovono volt. nagyon nehezen tudom elkepzelni, hogy elofordult volna naluk az, hogy ha 10ig nincs ott a gyerek akkor ne hivnak fel a szulot ...
csebi
Nálam ugyanez. Nem is értem ezt. Nem totál alap egy kibaszott létszámellenőrzés? Vagy hogy végigmegyek azon a kurva buszon, mielőtt egy fél napra ott hagyom??


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 608
Nem jön a Hollywood Undead az európai turnéjára "logisztikai problémák" miatt, így a budapesti koncertjük is elmarad. 🤬
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 042 — Lucas Scott
Azért elég kemény a buszsofőr is, hogy gyerekeket szállít, de mielőtt leparkolna, nem ellenőrzi a buszt, hogy minden rendben van-e.
Kíváncsi vagyok, hogy van-e gyereke...


Solymi
A sofőr mellett az óvodát is elő lehet venni majd, hogy délutánig SENKI nem kereste hol a gyerek????
dande
igen, mi is ezt beszeltuk az asszonnyal. nalunk anyum ovono, majd vezeto ovono volt. nagyon nehezen tudom elkepzelni, hogy elofordult volna naluk az, hogy ha 10ig nincs ott a gyerek akkor ne hivnak fel a szulot ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért elég kemény a buszsofőr is, hogy gyerekeket szállít, de mielőtt leparkolna, nem ellenőrzi a buszt, hogy minden rendben van-e.
Kíváncsi vagyok, hogy van-e gyereke...


Solymi
A sofőr mellett az óvodát is elő lehet venni majd, hogy délutánig SENKI nem kereste hol a gyerek????
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
Azért elég kemény a buszsofőr is, hogy gyerekeket szállít, de mielőtt leparkolna, nem ellenőrzi a buszt, hogy minden rendben van-e.
Kíváncsi vagyok, hogy van-e gyereke...


több mint 1 éve
Duff Seattle Seahawks 3 037
Tudom, hogy ennél nagyobb gondom sose legyen az életben, de mégis az elvek.
Tehát OMV kúton nem tudják megoldani egyszerre az üzemanyag hatósági kedvezményét, és a supershop pontok felírását. Make your choice. 1987ben vagyunk gecc...
Hanni
Ezen én is pont tegnap akadtam fenn. 😀

De amíg csak hatósági áron lehetett üzemanyagot venni, tehát nem volt ez a külföldieknek dupla ár, addig ment a supershop is, úgy emlékszem.
több mint 1 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Szerintem teljesen ésszerű üzleti döntés lenne ha nem adnak bónuszt olyan termék után aminek az értékesítése eleve veszteséges.

Szerkesztette: pgabtb

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 333
Tudom, hogy ennél nagyobb gondom sose legyen az életben, de mégis az elvek.
Tehát OMV kúton nem tudják megoldani egyszerre az üzemanyag hatósági kedvezményét, és a supershop pontok felírását. Make your choice. 1987ben vagyunk gecc...
Hanni
Csak lestem... mondom mivan?
több mint 1 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 588 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Tudom, hogy ennél nagyobb gondom sose legyen az életben, de mégis az elvek.
Tehát OMV kúton nem tudják megoldani egyszerre az üzemanyag hatósági kedvezményét, és a supershop pontok felírását. Make your choice. 1987ben vagyunk gecc...
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 017 — beers & Packers
 www.szeretlekmagyarorszag.hu/hirek/video-mint-egy-vizeses-ugy-hompolygott-a-viz-a-romer-floris-utcaban/
több mint 1 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Fel kilo kenyer, 550 ft, 15 deka felvagott (combsonka), 600 forint, 10 deka szeletelt laktozmentes trapista sajt, 650 (!!!) ft

Asszem maradok a napi 2 rendelesnel/ettermi kajanal 😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 017 — beers & Packers
A könyvhét megnyitójának is bebasztak az égiek.
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Faszomat Medárdba de tényleg
eaglesmcnabb


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
aztakurva milyen eső van Pécsen, egy órája ömlik, folyóként ömlik le az utcában a víz
NB2
na akkor egy megyével odébb, a milliárdokból felújított csatornarendszer felett, a vasútállomás előtt megint csónakázótó született. (vagy születni fog.)
számszing lájk zisz:

slowmotion
Ott úszik a kárhányadunk. Faszomat Medárdba de tényleg, nem elég a különadó, még ez is 😀 ,

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 20 913 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ennek a kurva esőnek is mindig 3 perccel azelőtt kell elkezdenie szakadni, hogy el kell indulnom 😂

Meg persze a sok sötét tufa, aki felhőszakadásban sem kapcsolja fel a fényszórót, mer' jóvanazúgy...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 776 — Cowboys fan
aztakurva milyen eső van Pécsen, egy órája ömlik, folyóként ömlik le az utcában a víz
NB2
na akkor egy megyével odébb, a milliárdokból felújított csatornarendszer felett, a vasútállomás előtt megint csónakázótó született. (vagy születni fog.)
számszing lájk zisz:


Szerkesztette: slowmotion
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 197 — The Mathematician
aztakurva milyen eső van Pécsen, egy órája ömlik, folyóként ömlik le az utcában a víz
NB2
hálisten nem kellett mennem sehgova, de elég gány volt tegnap is

 www.idokep.hu/hirek/elmosta-a-felhoszakadas-dunakeszit

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 988 — nabege2@yahoo.com
aztakurva milyen eső van Pécsen, egy órája ömlik, folyóként ömlik le az utcában a víz
több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
baszki, hát már mindenki meghó, a Haumann is, meg a Depeche Mode-os csávó, meg a Bondzsovis basszer, meg Tipszmiksz Csabi...
azért remélem Kiedisék kitartanak még legalább egy hetet
slowmotion
Mondjuk ahogy olvastam Tipszmiksz Csabi is tolta magába válogatás nélkül a kokszot.
Nagyon csodálkozni nem kell rajta....