Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
egyszeruen elkepeszto, hogy Maltarol nem tudom felhivni magyar telefonszamrol a wizzair ugyfelszolgalat maltai telefonszamat, mert azt mondja, hogy hivjam a magyar 90es szamot, de azt meg nem lehet kulfoldrol.
nagy nehezen megtalaltam a ciprusi szamot, de az meg 15 perc utan bont automatikusan, es meg sosem jutottam ugyintohoz ilyen gyorsan ...
Nemzetes és vitézlő csebi
milyen ügyben???
megfelelő esetben tudok adni vezetékes pesti számot
több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 972
Kedvenc sztorim (vizes):
1. megbeszél, szabit veszek ki
2. nem jön, nem szól, nem veszi fel
3. délután felveszi, közbejött valami,
4. 1-2
5. új szakit keresek, jön, megszerel
.
.
6. random nap csöngetnek, "Itt vagyok", elzavarom
7. "OK, de a kiszállási díjat ki kell fizetni."
Teabee
es fizetted?
több mint 1 éve
Teabee Denver Broncos 716
Kedvenc sztorim (vizes):
1. megbeszél, szabit veszek ki
2. nem jön, nem szól, nem veszi fel
3. délután felveszi, közbejött valami,
4. 1-2
5. új szakit keresek, jön, megszerel
.
.
6. random nap csöngetnek, "Itt vagyok", elzavarom
7. "OK, de a kiszállási díjat ki kell fizetni."
több mint 1 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
No offense, de klímát nem ilyenkor szereltetünk 😊
NB2
És tisztíttatni, hogy a garancia megmaradjon? Egyébként meg akkor csináltatom amikor akarom álá Malackás viccek 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 350
No offense, de klímát nem ilyenkor szereltetünk 😊
NB2
Mindenki tudja hogy télen, mínusz 20-ban, nem is értem Matthew mire gondolt…
több mint 1 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Valaki mondja már el a szakiknak miért jó hogy kiszúrják az ember szemét egy korai időponttal amit a kimondása pillanatában tud hogy nem fog odaérni!? Tegnap beszéltem a klímással. Kétszer rákérdeztem, hogy ugye tuti ideérnek mert eldobok mindent, elkéretőzöm a munkahelyről, hazalogisztikázom magam és lenne más dolgom is. Persze tuti. Erre semmi, de még csak telefon se, hogy bocs de megcsúsztunk. Mondjuk ide többet nem kell jönnie. Csak nem lenne nekik kifizetődőbb ha egy távolabbi napot mondana és ha mégis végeznek máshol, akkor előbb jön!? Én örülök, mert az ígértnél hamarabb sorra kerülök neki meg nem kell folyamat magyarázkodnia.
Matthew99
Es vegul nem is jottek?
Lehet beesett egy penzeseb melo.
Nekem a kedvencem akkor kedden jovok....es nekem kell rakerdezni ok kedd de mikor?reggel, delutan hany ora korul?
YoungZeeZee
Nem jöttek és nem is hívtak.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
No offense, de klímát nem ilyenkor szereltetünk 😊
több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 972
Valaki mondja már el a szakiknak miért jó hogy kiszúrják az ember szemét egy korai időponttal amit a kimondása pillanatában tud hogy nem fog odaérni!? Tegnap beszéltem a klímással. Kétszer rákérdeztem, hogy ugye tuti ideérnek mert eldobok mindent, elkéretőzöm a munkahelyről, hazalogisztikázom magam és lenne más dolgom is. Persze tuti. Erre semmi, de még csak telefon se, hogy bocs de megcsúsztunk. Mondjuk ide többet nem kell jönnie. Csak nem lenne nekik kifizetődőbb ha egy távolabbi napot mondana és ha mégis végeznek máshol, akkor előbb jön!? Én örülök, mert az ígértnél hamarabb sorra kerülök neki meg nem kell folyamat magyarázkodnia.
Matthew99
Es vegul nem is jottek?
Lehet beesett egy penzeseb melo.
Nekem a kedvencem akkor kedden jovok....es nekem kell rakerdezni ok kedd de mikor?reggel, delutan hany ora korul?
több mint 1 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Valaki mondja már el a szakiknak miért jó hogy kiszúrják az ember szemét egy korai időponttal amit a kimondása pillanatában tud hogy nem fog odaérni!? Tegnap beszéltem a klímással. Kétszer rákérdeztem, hogy ugye tuti ideérnek mert eldobok mindent, elkéretőzöm a munkahelyről, hazalogisztikázom magam és lenne más dolgom is. Persze tuti. Erre semmi, de még csak telefon se, hogy bocs de megcsúsztunk. Mondjuk ide többet nem kell jönnie. Csak nem lenne nekik kifizetődőbb ha egy távolabbi napot mondana és ha mégis végeznek máshol, akkor előbb jön!? Én örülök, mert az ígértnél hamarabb sorra kerülök neki meg nem kell folyamat magyarázkodnia.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 157 — Lucas Scott
egyszeruen elkepeszto, hogy Maltarol nem tudom felhivni magyar telefonszamrol a wizzair ugyfelszolgalat maltai telefonszamat, mert azt mondja, hogy hivjam a magyar 90es szamot, de azt meg nem lehet kulfoldrol.
nagy nehezen megtalaltam a ciprusi szamot, de az meg 15 perc utan bont automatikusan, es meg sosem jutottam ugyintohoz ilyen gyorsan ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Kész kabaré, ami a repülőtéren megy...
főajtónálló r.baggio
Hogy birjatok? Beosztas? Ujak felmondanak?
Ventura
Törökök és ukránok után jönnek az indiaiak, minden a legnagyobb rendben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Teabee Denver Broncos 716
Köszi
több mint 1 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
Kész kabaré, ami a repülőtéren megy...
főajtónálló r.baggio
Hogy birjatok? Beosztas? Ujak felmondanak?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Ha már a kapuhoz mész, akkor át kell haladnod a security-n, de a check-in, poggyászfeladás még előtte van


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Teabee Denver Broncos 716
Repteres okosokhoz (Klaci, Baggio) kérdés:
Indulási oldalon oda, ahol idegesen ülsz a késés miatt, még viheted a saját vizedet, vagy addigra már túl vagy a csak-egy-deci-folyadék-kapun? (volt asszony Egyiptomba megy a kislányommal, mire készüljenek a reptéren? vigyenek egy vödör vizet vagy inkább sok pénzt?)
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Kész kabaré, ami a repülőtéren megy...
főajtónálló r.baggio
Holnap jönnek sogorek a reggeli Wizzairrel. Mire számítsanak?
Nemzetes és vitézlő csebi
Mondanám, hogy semmi jóra, de ha reggel utaznak, akkor talán még kb időben el tudnak indulni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 157 — Lucas Scott
Kész kabaré, ami a repülőtéren megy...
főajtónálló r.baggio
Holnap jönnek sogorek a reggeli Wizzairrel. Mire számítsanak?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Kész kabaré, ami a repülőtéren megy...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Nem értem a kenyér árának alakulása mit jelez mikroszinten?
Őszentsége Sobri Jóska
BTW:  www.rba.gov.au/education/resources/explainers/inflation-and-its-measurement.html

Az alapvető élelmiszer kosárba a világon mindenhol a kenyér viszonylag nagy százalékkal van benne, mivel annyira standardizált a termelése, hogy jól mérhető rajta keresztül az általános drágulás. Ezt a közgazdaságtani alapvetést vette át a sajtó, és ezzel a közvélemény, közgondolkodás, ezért ezzel szokás mérni a drágulást.
Gyurma Pappa
Ez oké, békeidőben.
De most egy elég markáns háború zajlik két olyan ország között, amelyek együttesen több búzát exportálnak, mint egész Európa és az USA. Az lenne a fura, ha nem emelkedne a belőle készült kenyér ára. Vagy az elvárások szerint csökkennie kéne a kenyér árának? Vagy nem reális egy kiló kenyérért 1000 forint?
Biztos jobb lenne ha egy ötvenes lenne, de az nem ngyon életszerű.
Illetve van kenyér. Észak Afrikában már nincs.
Inkább legyen drágán, mint ne legyen, nem?

Abba az irányba el se akartam vinni, hogy a fehérkenyér kurva egészségtelen, és ki az, aki egész nap kenyeret eszik?
Őszentsége Sobri Jóska
A kenyér ára nem a háború miatt emelkedik, előtte is emelkedett. Már novemberben 27% volt az ipari infláció.
Gyurma Pappa
Nem a háború miatt emelkedik a kenyér ára?
Vagyis ha amúgy nem lenne infláció, akkor stagnálna vagy csökkenne, háború ide, háború oda?
Őszentsége Sobri Jóska
Nem értek hozzá ahogy te sem, de pl a kenyér drágulást én tényleg nem értem. Az a búza aminek a hiánya megjelenik majd a piacon még itt van az ukrán búzamezőkön. Nem tudnak számolni vele aratásig. Itt is a cégek már előre berakták az árba hogy megszedjék magukat.
Tavasszal mentem zártszelvényért. Két nap múlva megint mert kevés lett és már 20%al drágább volt. Kerdeztem mi történt. Hát feljebb mentek az árak. Viszont a vasat ugyanabból a rakatból vették le nekem és több nem lett belőle úgyhogy az új beszerzés árára sem foghatták. Terves nyerészkedők mert úgyis kifizeti a hülye mert nincs mese meg kell venni.
Nemes samu09
Vagy csak szimplán azt mondja, hogy amilyen áron a készletet vissza tudja tölteni, akkora lesz az eladási ár is. És így nem kell minden egyes szállítmányt felcímkézni, hogy ezt x forintért vettem, ezt meg x+20-ért, (így amúgy sem teheti ki árulni, mert azonos terméket nem tus ötfajta áron árulni), tehát az első pár szállítmány árát hitelezte meg, az összes többinél már az eladásból finanszírozza az új beszerzést, és önfenntartó lesz a rendszer.
több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 972
Nem értem a kenyér árának alakulása mit jelez mikroszinten?
Őszentsége Sobri Jóska
BTW:  www.rba.gov.au/education/resources/explainers/inflation-and-its-measurement.html

Az alapvető élelmiszer kosárba a világon mindenhol a kenyér viszonylag nagy százalékkal van benne, mivel annyira standardizált a termelése, hogy jól mérhető rajta keresztül az általános drágulás. Ezt a közgazdaságtani alapvetést vette át a sajtó, és ezzel a közvélemény, közgondolkodás, ezért ezzel szokás mérni a drágulást.
Gyurma Pappa
Ez oké, békeidőben.
De most egy elég markáns háború zajlik két olyan ország között, amelyek együttesen több búzát exportálnak, mint egész Európa és az USA. Az lenne a fura, ha nem emelkedne a belőle készült kenyér ára. Vagy az elvárások szerint csökkennie kéne a kenyér árának? Vagy nem reális egy kiló kenyérért 1000 forint?
Biztos jobb lenne ha egy ötvenes lenne, de az nem ngyon életszerű.
Illetve van kenyér. Észak Afrikában már nincs.
Inkább legyen drágán, mint ne legyen, nem?

Abba az irányba el se akartam vinni, hogy a fehérkenyér kurva egészségtelen, és ki az, aki egész nap kenyeret eszik?
Őszentsége Sobri Jóska
A kenyér ára nem a háború miatt emelkedik, előtte is emelkedett. Már novemberben 27% volt az ipari infláció.
Gyurma Pappa
Nem a háború miatt emelkedik a kenyér ára?
Vagyis ha amúgy nem lenne infláció, akkor stagnálna vagy csökkenne, háború ide, háború oda?
Őszentsége Sobri Jóska
Nem értek hozzá ahogy te sem, de pl a kenyér drágulást én tényleg nem értem. Az a búza aminek a hiánya megjelenik majd a piacon még itt van az ukrán búzamezőkön. Nem tudnak számolni vele aratásig. Itt is a cégek már előre berakták az árba hogy megszedjék magukat.
Tavasszal mentem zártszelvényért. Két nap múlva megint mert kevés lett és már 20%al drágább volt. Kerdeztem mi történt. Hát feljebb mentek az árak. Viszont a vasat ugyanabból a rakatból vették le nekem és több nem lett belőle úgyhogy az új beszerzés árára sem foghatták. Terves nyerészkedők mert úgyis kifizeti a hülye mert nincs mese meg kell venni.
Nemes samu09
Ennyi.vki latja mi folyik itt.
Anyamnal vizszereleok.mond egy arat.anyam kerdi miert...haat haboru van...

Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 1 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Nem értem a kenyér árának alakulása mit jelez mikroszinten?
Őszentsége Sobri Jóska
BTW:  www.rba.gov.au/education/resources/explainers/inflation-and-its-measurement.html

Az alapvető élelmiszer kosárba a világon mindenhol a kenyér viszonylag nagy százalékkal van benne, mivel annyira standardizált a termelése, hogy jól mérhető rajta keresztül az általános drágulás. Ezt a közgazdaságtani alapvetést vette át a sajtó, és ezzel a közvélemény, közgondolkodás, ezért ezzel szokás mérni a drágulást.
Gyurma Pappa
Ez oké, békeidőben.
De most egy elég markáns háború zajlik két olyan ország között, amelyek együttesen több búzát exportálnak, mint egész Európa és az USA. Az lenne a fura, ha nem emelkedne a belőle készült kenyér ára. Vagy az elvárások szerint csökkennie kéne a kenyér árának? Vagy nem reális egy kiló kenyérért 1000 forint?
Biztos jobb lenne ha egy ötvenes lenne, de az nem ngyon életszerű.
Illetve van kenyér. Észak Afrikában már nincs.
Inkább legyen drágán, mint ne legyen, nem?

Abba az irányba el se akartam vinni, hogy a fehérkenyér kurva egészségtelen, és ki az, aki egész nap kenyeret eszik?
Őszentsége Sobri Jóska
A kenyér ára nem a háború miatt emelkedik, előtte is emelkedett. Már novemberben 27% volt az ipari infláció.
Gyurma Pappa
Nem a háború miatt emelkedik a kenyér ára?
Vagyis ha amúgy nem lenne infláció, akkor stagnálna vagy csökkenne, háború ide, háború oda?
Őszentsége Sobri Jóska
Nem értek hozzá ahogy te sem, de pl a kenyér drágulást én tényleg nem értem. Az a búza aminek a hiánya megjelenik majd a piacon még itt van az ukrán búzamezőkön. Nem tudnak számolni vele aratásig. Itt is a cégek már előre berakták az árba hogy megszedjék magukat.
Tavasszal mentem zártszelvényért. Két nap múlva megint mert kevés lett és már 20%al drágább volt. Kerdeztem mi történt. Hát feljebb mentek az árak. Viszont a vasat ugyanabból a rakatból vették le nekem és több nem lett belőle úgyhogy az új beszerzés árára sem foghatták. Terves nyerészkedők mert úgyis kifizeti a hülye mert nincs mese meg kell venni.
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 810
Az ember azt hinné, hogy mikor csupa iskolázott, értelmiségi, ápolt, higénikus emberrel dolgozik együtt, egy belvárosi impozáns irodában, nem lesz igényesen mellészarva a WC-nek.

Azt hinné.
Hanni a parasztfelkelő
mikor beköltöztünk az új irodába első hétvégén mellészartak a wc-nek
első hónap végén pedig valaki egy quiet roomba szart a szőnyegre
Negritis, a vajda
ezeket en nem akarom elhinni. mit szolgalnak fel a menzan, hogy nem birjak ki a fajanszig?
Nemzetes és vitézlő csebi
a quiet roomos esetnél mentális problémák vannak

a wc mellé szarást nem értem
Negritis, a vajda
Lehet mellément a buzzer beater
Heisman nádor
Ebben a kontextusban még mindig szerencsésebb eset, mint a palánkos találat!
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 686
Az ember azt hinné, hogy mikor csupa iskolázott, értelmiségi, ápolt, higénikus emberrel dolgozik együtt, egy belvárosi impozáns irodában, nem lesz igényesen mellészarva a WC-nek.

Azt hinné.
Hanni a parasztfelkelő
Az, hogy ki mennyire igénytelen vagy gyökér, egyáltalán nem függ az iskolázottságtól...
Mikey
Ismerősöm állítása szerint van olyan munkahely, ahol diplomás nők dolgoznak és 2-3 havonta el kell mondani, hogy valaki(k) legyenek szívesek használni a wc kefét, tisztán hagyni a wc-t, illetve ne dobjanak bele olyan dolgot, ami nem belevaló..... Számomra ez a hihetetlen

Vendéglátásban dolgoztam, a férfi wc estefelé sokszor vált Balatonná, ám egy idő után tudtad, ki(k) azok, akik pár sör után nem találnak bele. De a női wc mindig ragyogott....
csi77
Az egyetemen adminisztrációs szintjén mindig a női WC volt OLTÁRI módon összefosva. Nyilván az volt tele mindig beledobált női cuccokkal. A ffi wc patyolat volt, egyszer egy másnapos reggelen a szakkoli vezető srác összehányta, és úriember módjára elment takarítócuccokért.
Gyurma Pappa
A nőktől én is mindig ezt hallom, hogy a női WC nagyon sokkal undorítóbb szokott lenni, mint a férfi WC-k.
dugo93
Annak idején még boltban dolgozva relatíve gyakran a mellékhelyiségeket is takarítottam zárás után miután az irodában végeztem a dolgaimmal. A legkülönfélébb dolgok voltak a női WC-be beledobva, a kedvencem a véres tampon volt. Mert hogy a szemétben van, oké, nyilván, de bzmg a WC-be dobva és le sem húzva... és ez csak a legextrémebb volt.

De ez még hagyján is, engem a nem-kézmosás akaszt ki mindennél jobban. Nagy dolog után is. És ott aztán tényleg az van, hogy akiről azt mondanád megjelenés alapján, hogy művelt-kulturált-igényes, az nem mossa meg, aki meg egy egyszerű, buta, lepukkant embernek néz ki, az egyszerű pisilés után is két percig szappannal mossa a kezeit. És ez megfigyeléseim alapján teljesen általános, egyszerűen mindenhol ezt látom.
Mikey
a tampon le sem megy a retyon nem?
YoungZeeZee
nem tudom, nem próbáltam még ki.
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 820 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Az ember azt hinné, hogy mikor csupa iskolázott, értelmiségi, ápolt, higénikus emberrel dolgozik együtt, egy belvárosi impozáns irodában, nem lesz igényesen mellészarva a WC-nek.

Azt hinné.
Hanni a parasztfelkelő
mikor beköltöztünk az új irodába első hétvégén mellészartak a wc-nek
első hónap végén pedig valaki egy quiet roomba szart a szőnyegre
Negritis, a vajda
ezeket en nem akarom elhinni. mit szolgalnak fel a menzan, hogy nem birjak ki a fajanszig?
Nemzetes és vitézlő csebi
a quiet roomos esetnél mentális problémák vannak

a wc mellé szarást nem értem
Negritis, a vajda
Lehet mellément a buzzer beater

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 810
Férfiembör pössentés előtt mossa meg, de nagyon, mert koszosan nem érintjük a műszert.
Igaz utána—kb tíz év felett— nem is hugyozzuk le a kezünket/sem/
😉
Max részegen
ozibozi
Torrente első alapszabálya