Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én a felvágottaknál érzem meg valahogy legjobban. Amikor veszel 20dkg sonkát valami nem drágából és már az is 1000ft az felfoghatatlan.
Tegnap vettem egy tálcás szalámit 579-ért ma már 629.

több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Nem lehet megunni... Az általunk gyakran vásárolt félbarna kenyér nemrég drágult 360-ra. Most már 395. (Gondolom, az euró árfolyamával igyekszik kompatibilis lenni.)
A minap egy pécsi pékségben sikerült két, közepesnél kisebb pogácsát vennem potom 920 HUF-ért. Azt hittem, rosszul hallok. Ráadásul még szar is volt. Csak utólag vettem észre, hogy egy vegán-paleo boltba tévedtem be. Megérdemlem.
nagylaza
Komlón a főutcán (a négysávoson a lámpánál) van egy egész jó pékség. Péksütemény sok fajta és jók, a kávéjuk is rendben, árak sem vészesek. Heti 1-3 alkalommal járok Komlón, olyankor mindig bemegyek.

A pécsváradi Aranycipó pár éve messze a legjobb pékség volt a környéken, de mostanában elégé lejtmenetbe kapcsolt, választék komolyan visszaesett, cserébe viszont az árak elszálltak.
több mint 1 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Nem lehet megunni... Az általunk gyakran vásárolt félbarna kenyér nemrég drágult 360-ra. Most már 395. (Gondolom, az euró árfolyamával igyekszik kompatibilis lenni.)
A minap egy pécsi pékségben sikerült két, közepesnél kisebb pogácsát vennem potom 920 HUF-ért. Azt hittem, rosszul hallok. Ráadásul még szar is volt. Csak utólag vettem észre, hogy egy vegán-paleo boltba tévedtem be. Megérdemlem.
nagylaza
Lidl tej január 209 most 285
Vaj január 699-ről 799, most 999
Szalámi január 549, most 699
De a homokot is 2 ezerrel vettem drágábban mint egy éve, a cementet már nem is figyeltem mert kellett és kész.
Nem sorolom tovább, mert együtt fogunk ülni rémhírterjesztésért.
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 017 — beers & Packers
Nem lehet megunni... Az általunk gyakran vásárolt félbarna kenyér nemrég drágult 360-ra. Most már 395. (Gondolom, az euró árfolyamával igyekszik kompatibilis lenni.)
A minap egy pécsi pékségben sikerült két, közepesnél kisebb pogácsát vennem potom 920 HUF-ért. Azt hittem, rosszul hallok. Ráadásul még szar is volt. Csak utólag vettem észre, hogy egy vegán-paleo boltba tévedtem be. Megérdemlem.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 197 — The Mathematician
Most épp Texas, 14 gyerek

Vajon mikor tiltják már be a kivaszott fegyvereiket??(
Negritis
Soha, az arra felé a nemzeti érték...😭
nagir
közbe már elvileg 18+

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Most épp Texas, 14 gyerek

Vajon mikor tiltják már be a kivaszott fegyvereiket??(
Negritis
Soha, az arra felé a nemzeti érték...😭



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 197 — The Mathematician
Most épp Texas, 14 gyerek

Vajon mikor tiltják már be a kivaszott fegyvereiket??(

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 775 — Cowboys fan
 telex.hu/belfold/2022/05/23/bepanaszolta-a-mentosoket-hogy-direkt-bosszantasbol-alltak-ferden-a-jardara

Hogy rohadna meg az összes ilyen fontoskodó, faszfej wannabe házmester, mint ez a seggfej.
somoskovig
Aki egynél több felkiáltójelet használ nyomós indok nélkül, az nálam egy paraszt.
gyeek
Pontosan!!!!! Szerintem is!!!!
slowmotion
!!!!4négy!!!
briareos
nem mondom, hogy nem jutott eszembe, de nem akartam fullba tolni a kretént, ha a vicc nem jönne át mindenkinek
slowmotion
AKKOR IS KRETEN VAGY!!!!!
Solymi
Na most én inkább a "tróger" szót használnám, de igen
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 436
Mint tudjuk AusztrIa a mi kis laboratóriumunk…


Az egekbe szökő energiaárak miatt most már a fizetett szex is drágább!😳

A "Funpalast" az euró bevezetése óta először emeli az árakat.

"Ha gyorsan jössz, olcsóbb"😂 -

Peter Laskaris a "Funpalast" munkatársának van egy tippje a magányos férfiaknak. Mivel Bécs legnagyobb szaunaklubja sem mentes a jelenlegi áremelési hullámtól, a hölgyek is emelik az árakat, mielőtt levetkőznének.

Fél óra "szeretkezés" 10 euróval drágább lesz.

A Bécs-Liesingben található, 7000!
négyzetméteres szaunaklubba jelenleg 40 euróba kerül a belépés. Ez hosszú távon is így marad - ígéri Laskaris. Az itt foglalkoztatott hölgyek szeretkezési szolgáltatásai azonban, akik naponta akár 1000 ügyfelet is ellátnak, drágábbak lesznek. A jelenlegi 60 euró helyett május végétől min. 70 eurót kell majd fizetni fél óránként.
Több mint 20 év után kellett árat emelni.
😕

 www.heute.at/s/teuerung-jetzt-steigen-auch-die-preise-in-den-bordellen-in-wien-100207890

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
 telex.hu/belfold/2022/05/23/bepanaszolta-a-mentosoket-hogy-direkt-bosszantasbol-alltak-ferden-a-jardara

Hogy rohadna meg az összes ilyen fontoskodó, faszfej wannabe házmester, mint ez a seggfej.
somoskovig
Aki egynél több felkiáltójelet használ nyomós indok nélkül, az nálam egy paraszt.
gyeek
Azért a kezdés sem rossz.
"Mentős Szolgálat"
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
 telex.hu/belfold/2022/05/23/bepanaszolta-a-mentosoket-hogy-direkt-bosszantasbol-alltak-ferden-a-jardara

Hogy rohadna meg az összes ilyen fontoskodó, faszfej wannabe házmester, mint ez a seggfej.
somoskovig
Aki egynél több felkiáltójelet használ nyomós indok nélkül, az nálam egy paraszt.
gyeek
Pontosan!!!!! Szerintem is!!!!
slowmotion
!!!!4négy!!!
briareos
nem mondom, hogy nem jutott eszembe, de nem akartam fullba tolni a kretént, ha a vicc nem jönne át mindenkinek
slowmotion
AKKOR IS KRETEN VAGY!!!!!

több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 775 — Cowboys fan
 telex.hu/belfold/2022/05/23/bepanaszolta-a-mentosoket-hogy-direkt-bosszantasbol-alltak-ferden-a-jardara

Hogy rohadna meg az összes ilyen fontoskodó, faszfej wannabe házmester, mint ez a seggfej.
somoskovig
Aki egynél több felkiáltójelet használ nyomós indok nélkül, az nálam egy paraszt.
gyeek
Pontosan!!!!! Szerintem is!!!!
slowmotion
!!!!4négy!!!
briareos
nem mondom, hogy nem jutott eszembe, de nem akartam fullba tolni a kretént, ha a vicc nem jönne át mindenkinek

Szerkesztette: slowmotion
több mint 1 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
 telex.hu/belfold/2022/05/23/bepanaszolta-a-mentosoket-hogy-direkt-bosszantasbol-alltak-ferden-a-jardara

Hogy rohadna meg az összes ilyen fontoskodó, faszfej wannabe házmester, mint ez a seggfej.
somoskovig
Aki egynél több felkiáltójelet használ nyomós indok nélkül, az nálam egy paraszt.
gyeek
Pontosan!!!!! Szerintem is!!!!
slowmotion
!!!!4négy!!!

több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 775 — Cowboys fan
 telex.hu/belfold/2022/05/23/bepanaszolta-a-mentosoket-hogy-direkt-bosszantasbol-alltak-ferden-a-jardara

Hogy rohadna meg az összes ilyen fontoskodó, faszfej wannabe házmester, mint ez a seggfej.
somoskovig
Aki egynél több felkiáltójelet használ nyomós indok nélkül, az nálam egy paraszt.
gyeek
Pontosan!!!!! Szerintem is!!!!
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
 telex.hu/belfold/2022/05/23/bepanaszolta-a-mentosoket-hogy-direkt-bosszantasbol-alltak-ferden-a-jardara

Hogy rohadna meg az összes ilyen fontoskodó, faszfej wannabe házmester, mint ez a seggfej.
somoskovig
Aki egynél több felkiáltójelet használ nyomós indok nélkül, az nálam egy paraszt.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 1 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
 telex.hu/belfold/2022/05/23/bepanaszolta-a-mentosoket-hogy-direkt-bosszantasbol-alltak-ferden-a-jardara

Hogy rohadna meg az összes ilyen fontoskodó, faszfej wannabe házmester, mint ez a seggfej.
somoskovig
Na részlegesen ide kapcsolódó storym, amin nemrég rettentesen felbasztam magam.
Előre leszögezem, hihetetlenül tisztelem a mentők, rendőrök, tűzoltók munkáját gyerek korom óta. Még ma is fülembe csengenek édesanyám szavai amikor először láttam szirénázó mentőt kis szarosként.
- Segítsd őket kisfiam, mert lehet egyszer értem jönnek majd.
Azóta, ha meghallom a szírénát, úgy húzok le oldalra, mint a katonatiszt.

Viszont van egy gyakoratuk, amit kurvára nem tudok elfogadni, nevezetesen, amikor 20 méterre a kereszteződéstől kapcsolják fel a szirénát, addig csak villogó...
Múlt héten futottam bele ilyenbe, villogó sárga lámpa, nekem van elsőbségem, megengedett 50-el megyek be a kereszteződésbe, erre balról érkező mentős 20 méterre felbassza a szirénát...én satufék mentő elöttem 2méterrel suhan el lassítás nélkül, ha picivel szarabb a reflexem, lehet mind ott maradunk.
- értem én, hogy néha lekapcsolják, hogy ne legyen zavaró a hangos sziréna a lakótelepen, de baszki...20méterrel elötte, összeszarni magam nem volt idő.
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
 telex.hu/belfold/2022/05/23/bepanaszolta-a-mentosoket-hogy-direkt-bosszantasbol-alltak-ferden-a-jardara

Hogy rohadna meg az összes ilyen fontoskodó, faszfej wannabe házmester, mint ez a seggfej.
somoskovig
Remélem mikor hozzá mennek akkor jó sokáig fognak a környéken helyet keresni és szépen párhuzamosan be is állnak, majd gondosan bezárják az autót mielőtt elsétálnak három utcát hogy megmenethessék.
Matthew99
Ment volna inkabb borbelyhoz!

több mint 1 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
 telex.hu/belfold/2022/05/23/bepanaszolta-a-mentosoket-hogy-direkt-bosszantasbol-alltak-ferden-a-jardara

Hogy rohadna meg az összes ilyen fontoskodó, faszfej wannabe házmester, mint ez a seggfej.
somoskovig
Remélem mikor hozzá mennek akkor jó sokáig fognak a környéken helyet keresni és szépen párhuzamosan be is állnak, majd gondosan bezárják az autót mielőtt elsétálnak három utcát hogy megmenethessék.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
 telex.hu/belfold/2022/05/23/bepanaszolta-a-mentosoket-hogy-direkt-bosszantasbol-alltak-ferden-a-jardara

Hogy rohadna meg az összes ilyen fontoskodó, faszfej wannabe házmester, mint ez a seggfej.

több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
3:30-kor kerültem àgyba a szálláson, sofőr voltam az esküvőn. 10 perce zúg a szomszédban a motoros fűrész 😃😃😃😃 anyádat😃😃😃
#JC6
múlt héten nekünk valamelyik hétköznap 23.56-kor csendült fel a láncfűrész itt a 7. kerületben, ráadásul a robbanómotoros 😀
eaglesmcnabb
Az mondjuk gyanús, hogy holttestet daraboltak fel éjszaka 😀
Hanni
Itt is volt olyan tavaly, hogy vasárnap este 9kor kezdtek neki. Mondjuk belőlük ki is nézem, hogy darabolásról volt szó 😀
dugo93
Logikus, mert darabolni akkor kell, amikor van mit, nem akkor, amikor az embernek kedve támad rá.

több mint 1 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
3:30-kor kerültem àgyba a szálláson, sofőr voltam az esküvőn. 10 perce zúg a szomszédban a motoros fűrész 😃😃😃😃 anyádat😃😃😃
#JC6
múlt héten nekünk valamelyik hétköznap 23.56-kor csendült fel a láncfűrész itt a 7. kerületben, ráadásul a robbanómotoros 😀
eaglesmcnabb
Az mondjuk gyanús, hogy holttestet daraboltak fel éjszaka 😀
Hanni
Itt is volt olyan tavaly, hogy vasárnap este 9kor kezdtek neki. Mondjuk belőlük ki is nézem, hogy darabolásról volt szó 😀

több mint 1 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 588 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
3:30-kor kerültem àgyba a szálláson, sofőr voltam az esküvőn. 10 perce zúg a szomszédban a motoros fűrész 😃😃😃😃 anyádat😃😃😃
#JC6
múlt héten nekünk valamelyik hétköznap 23.56-kor csendült fel a láncfűrész itt a 7. kerületben, ráadásul a robbanómotoros 😀
eaglesmcnabb
Az mondjuk gyanús, hogy holttestet daraboltak fel éjszaka 😀
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
3:30-kor kerültem àgyba a szálláson, sofőr voltam az esküvőn. 10 perce zúg a szomszédban a motoros fűrész 😃😃😃😃 anyádat😃😃😃
#JC6
múlt héten nekünk valamelyik hétköznap 23.56-kor csendült fel a láncfűrész itt a 7. kerületben, ráadásul a robbanómotoros 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
3:30-kor kerültem àgyba a szálláson, sofőr voltam az esküvőn. 10 perce zúg a szomszédban a motoros fűrész 😃😃😃😃 anyádat😃😃😃
#JC6
Minek hallgatózol? Aludjál 😀
Matthew99
Le se kell feküdni 😆
warr_b
Kulonben is, nem vasarnapi misen kellene lenni? 😀

több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 20 913 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
3:30-kor kerültem àgyba a szálláson, sofőr voltam az esküvőn. 10 perce zúg a szomszédban a motoros fűrész 😃😃😃😃 anyádat😃😃😃
#JC6
Minek hallgatózol? Aludjál 😀
Matthew99
Le se kell feküdni 😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta