Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Két dolgozó szülő, még az extra díjakat is megjelöltük, hogy fizetnénk, erre a gyereket nem veszik fel a bölcsibe. Mit lehet ilyenkor tenni?

#családbarátmagyarország
r.baggio
velkam to tizenegyedik kerület. egyébként lehet fellebbezni a határozat ellen, legfeljebb adnak helyet egy olyan bölcsödébe, ami nem igazán esik útba.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 553
Két dolgozó szülő, még az extra díjakat is megjelöltük, hogy fizetnénk, erre a gyereket nem veszik fel a bölcsibe. Mit lehet ilyenkor tenni?

#családbarátmagyarország
r.baggio
Hívd fel egy fideszes haverodat?
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Két dolgozó szülő, még az extra díjakat is megjelöltük, hogy fizetnénk, erre a gyereket nem veszik fel a bölcsibe. Mit lehet ilyenkor tenni?

#családbarátmagyarország


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Hogy az sztk-hoz legközelebbi 2 boltban sem lehet maszkot kapni, én meg körözök mint gólyafos a levegőben...
kittli
Párszor már beszoptam énis, oszt lottózóban vettem nagy nehezen vagy fél óra körözés után 500-ért...
(Benzinkútnál keresd máskor, más kérdés hogy egyszer nekem ott is "elfogyott" volt a válasz.)

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 090 — Steelers fan
Hogy az sztk-hoz legközelebbi 2 boltban sem lehet maszkot kapni, én meg körözök mint gólyafos a levegőben...
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Idióta m4sportos brigád....😡😡😡😡😡😡🙈🙈🙈
dande
Mi volt megint?
Bazzani
Katinka majd úszik mèg döntőt de fontos arra a nyomorèk forma 1s stúdióbeszèlgetèsre kapcsolni....
dande
m4+-ra nem tették át?
NB2
De igen de akinek nincs lehetősége rá, mint most nekem se volt.....
Az elvvel van a problèmám ès hogy van ezernyi tvs adó egyèbkènt m5 stb....mindegy nem maradtam le semmiről....
dande
m4+ a dunawörld, szóval tv-n nézhető volt, nem?
NB2
??? bocs ez nekem új infó akkor mea culpa ha így van
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
Idióta m4sportos brigád....😡😡😡😡😡😡🙈🙈🙈
dande
Mi volt megint?
Bazzani
Katinka majd úszik mèg döntőt de fontos arra a nyomorèk forma 1s stúdióbeszèlgetèsre kapcsolni....
dande
m4+-ra nem tették át?
NB2
De igen de akinek nincs lehetősége rá, mint most nekem se volt.....
Az elvvel van a problèmám ès hogy van ezernyi tvs adó egyèbkènt m5 stb....mindegy nem maradtam le semmiről....
dande
m4+ a dunawörld, szóval tv-n nézhető volt, nem?
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Idióta m4sportos brigád....😡😡😡😡😡😡🙈🙈🙈
dande
Mi volt megint?
Bazzani
Katinka majd úszik mèg döntőt de fontos arra a nyomorèk forma 1s stúdióbeszèlgetèsre kapcsolni....
dande
m4+-ra nem tették át?
NB2
De igen de akinek nincs lehetősége rá, mint most nekem se volt.....
Az elvvel van a problèmám ès hogy van ezernyi tvs adó egyèbkènt m5 stb....mindegy nem maradtam le semmiről....

Szerkesztette: dande2
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
Idióta m4sportos brigád....😡😡😡😡😡😡🙈🙈🙈
dande
Mi volt megint?
Bazzani
Katinka majd úszik mèg döntőt de fontos arra a nyomorèk forma 1s stúdióbeszèlgetèsre kapcsolni....
dande
m4+-ra nem tették át?
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Idióta m4sportos brigád....😡😡😡😡😡😡🙈🙈🙈
dande
Mi volt megint?
Bazzani
Katinka majd úszik mèg döntőt de fontos arra a nyomorèk forma 1s stúdióbeszèlgetèsre kapcsolni....
több mint 1 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Idióta m4sportos brigád....😡😡😡😡😡😡🙈🙈🙈
dande
Mi volt megint?

több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Idióta m4sportos brigád....😡😡😡😡😡😡🙈🙈🙈
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla
volt értelme etetni-itatni 15 éven át...
 index.hu/belfold/2022/06/17/penzes-henrietta-gyilkossag-penzes-henrietta-borton/
NB2
NEM!🤬



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
volt értelme etetni-itatni 15 éven át...
 index.hu/belfold/2022/06/17/penzes-henrietta-gyilkossag-penzes-henrietta-borton/
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
v*dafone
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
A nap 3 említésre méltó sztorija:

1) Bejön egy fiatal pár és a srác illedelmesen megkérdezi a pultosunkat, hogy az egyébként asztallal-székkel berendezett klimatizált étteremben leülhetnek-e.
2) Egy másik pár valószínűleg sokallta az árainkat, ezért ha tippelnem kéne bosszú ill. kompenzáció gyanánt ellopta egyik laminált étlapunkat.
3) Egy csíra aki 30 percre megkapta az ételét felsétáltatta a 9. emeletre az 50 feletti futárunkat a szar lift miatt, kiszámolta az aprót, hogy tud-e kereken egy ezrest visszaadni természetesen 0 jattal kalkulálva, majd SZÉP NAPOT KÍVÁNT. Mondanom se kell, hogy addigra már a nap is leszállt.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 689
Az ilyennek Polski Fiatot max, nem BMW-t...
 youtu.be/mzn1rsgEuhg
NB2
De ez legalább csak a saját autóját törte össze és nem másét. Ritka az ilyen.
több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Az ilyennek Polski Fiatot max, nem BMW-t...
 youtu.be/mzn1rsgEuhg
NB2
Amikor életemben először stikában kormány mögé ültem apám régi Zsigulijában egy külvárosi kisutcában, én nem ilyen kacskaringósan, hanem nyílegyenesen mentem egy 10 méterre lévő fának.
Igaz, csak 12 éves voltam, és utána vagy egy évig nem is kaptam zsebpénzt, de megérte, mert a suliban volt mivel vagizni sokáig.
Sobri Jóska
6 évesen vezettem először német nagybátyám ölében a mezőn egy öreg zsiga kombit. aztán kb 500 méter után oldalára fektettem 😀 szerencsére kurva lassan dőlt el semmi bajunk nem lett kocsinak is csak a visszapillantója bánta.
kimásztunk röhögtünk
briareos
Ez a nagybácsi, mező, Zsiguli generációs élmény nagyjából a jelek szerint 😊 Mondjuk én a féltengelyt törtem el 😊
somoskovig
Wartburg, döngölt út, 13-14 évesen szülőkkel, de törés nem volt. Akkor.
Pár évre rá azonban, már jogsi birtokában sikerült egy óriási betonvázát lehúzzak a helyéről az autó oldalával.....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Mekkora ötlet egy teltházas Puskás koncertre a pultok 1/3-át megnyitni 😮
clbass
és telepakolni 17 éves gyerekkel, na az volt még a tökéletes ötlet. akik semennyire sem tudtak munkát szervezni

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 418 — The Mathematician
Mekkora ötlet egy teltházas Puskás koncertre a pultok 1/3-át megnyitni 😮
clbass
A merch is szánalmasan alultervezett volt emberi erőforrás szempontjából, bár a nagyobb gondot azok jelentettek, akik sorra kerülve jöttek rá, hogy fogalmuk sincs, mit is akarnak venni.
slowmotion
Majd felpróbálnak három méretet 😀
clbass
pólódizájnonként, igen 😊
szerintem rajtunk csodálkozott a pultos csávó, köszönéstől fizetésig kettő perc voltunk, ebből másfél azzal telt, hogy méretet vadászott
slowmotion
mondjuk ez már maidenen is meh volt sztem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Mekkora ötlet egy teltházas Puskás koncertre a pultok 1/3-át megnyitni 😮
clbass
A merch is szánalmasan alultervezett volt emberi erőforrás szempontjából, bár a nagyobb gondot azok jelentettek, akik sorra kerülve jöttek rá, hogy fogalmuk sincs, mit is akarnak venni.
slowmotion
Majd felpróbálnak három méretet 😀
clbass
pólódizájnonként, igen 😊
szerintem rajtunk csodálkozott a pultos csávó, köszönéstől fizetésig kettő perc voltunk, ebből másfél azzal telt, hogy méretet vadászott
több mint 1 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Mekkora ötlet egy teltházas Puskás koncertre a pultok 1/3-át megnyitni 😮
clbass
A merch is szánalmasan alultervezett volt emberi erőforrás szempontjából, bár a nagyobb gondot azok jelentettek, akik sorra kerülve jöttek rá, hogy fogalmuk sincs, mit is akarnak venni.
slowmotion
Majd felpróbálnak három méretet 😀
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Mekkora ötlet egy teltházas Puskás koncertre a pultok 1/3-át megnyitni 😮
clbass
A merch is szánalmasan alultervezett volt emberi erőforrás szempontjából, bár a nagyobb gondot azok jelentettek, akik sorra kerülve jöttek rá, hogy fogalmuk sincs, mit is akarnak venni.
több mint 1 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Az ilyennek Polski Fiatot max, nem BMW-t...
 youtu.be/mzn1rsgEuhg
NB2
Amikor életemben először stikában kormány mögé ültem apám régi Zsigulijában egy külvárosi kisutcában, én nem ilyen kacskaringósan, hanem nyílegyenesen mentem egy 10 méterre lévő fának.
Igaz, csak 12 éves voltam, és utána vagy egy évig nem is kaptam zsebpénzt, de megérte, mert a suliban volt mivel vagizni sokáig.
Sobri Jóska
6 évesen vezettem először német nagybátyám ölében a mezőn egy öreg zsiga kombit. aztán kb 500 méter után oldalára fektettem 😀 szerencsére kurva lassan dőlt el semmi bajunk nem lett kocsinak is csak a visszapillantója bánta.
kimásztunk röhögtünk
briareos
Ez a nagybácsi, mező, Zsiguli generációs élmény nagyjából a jelek szerint 😊 Mondjuk én a féltengelyt törtem el 😊

több mint 1 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 814 — Слава Україні! Героям слава!
Fel even belul masodjara is elmarado ADTR koncert... igy laza 4 nappal koncert elott, hat a faszom mar...

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv