Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 050 — Lucas Scott
amúgy ha összevágod és összekötözöd sztem akkor nyugodtan leviheted a szelektív kuka mellé aznap mielőtt vinnék és valszeg nem lesz gond

nálunk eleve a papírnak nincs is szelektív kukája vagy zsákja, csak kirakjuk oszt elviszik
Negritis
igen elviszi a szelektív.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
YoungZeeZee 7 940
Amikor felújítasz és rendelsz sittes konténert, egy nap alatt félig meg is töltöd, majd viszed ki a kutyát sétáltatni éjszaka és benne van 2 hatalmas vegyes hulladékkal teli zsák.. hagy ne mondjam el, mit csinálnék az emberrel. Ennyire paraszt hogy lehet valaki? Esküszöm nem értem.
#JC6
Esetleg át lehet nézni a zsákok tartalmát, hátha van benne info ami kiadja a gazdáját. Aztán szépen visszajutattni neki...
Cowboykarcsi90
Akár sikerülhet, bár aki nem teljesen hülye, az nevet, címet tartalmazó dolgot nem tesz bele.

Nálunk két helyen van felújítás a házban, valamelyik faszpörgettyű ürítés után órákkal telepakolta a két papíros szelektív konténert, és még a dobozok laposra hajtásával sem törődött. Mondjuk nehéz is lett volna, mert a hungarocell lapot nem vette ki belőle, na de arra pont volt esze, hogy a waybill nevet, címet tartalmazó részét letépje a dobozokról, a futárcég meg ugye nem adja ki a nevet küldemény-azonosító alapján.
Hogy nem baszódik meg az ilyen...

Mondjuk valszeg én vagyok az egyetlen is, aki a felújítás után visszamaradó dobozokat felszabdaltam kisebb részekre, és heteken keresztül hordtam lefelé, hogy ne telítsem meg a kukákat...
slowmotion
ezt én is csináltam ilyen kis esti zen gyakorlat volt a doboz szabdalás, szóval nyugi you are not alone 😊
briareos
En is hasonlo....baszodjon megindenki mas😀
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 836
Amikor felújítasz és rendelsz sittes konténert, egy nap alatt félig meg is töltöd, majd viszed ki a kutyát sétáltatni éjszaka és benne van 2 hatalmas vegyes hulladékkal teli zsák.. hagy ne mondjam el, mit csinálnék az emberrel. Ennyire paraszt hogy lehet valaki? Esküszöm nem értem.
#JC6
Esetleg át lehet nézni a zsákok tartalmát, hátha van benne info ami kiadja a gazdáját. Aztán szépen visszajutattni neki...
Cowboykarcsi90
Akár sikerülhet, bár aki nem teljesen hülye, az nevet, címet tartalmazó dolgot nem tesz bele.

Nálunk két helyen van felújítás a házban, valamelyik faszpörgettyű ürítés után órákkal telepakolta a két papíros szelektív konténert, és még a dobozok laposra hajtásával sem törődött. Mondjuk nehéz is lett volna, mert a hungarocell lapot nem vette ki belőle, na de arra pont volt esze, hogy a waybill nevet, címet tartalmazó részét letépje a dobozokról, a futárcég meg ugye nem adja ki a nevet küldemény-azonosító alapján.
Hogy nem baszódik meg az ilyen...

Mondjuk valszeg én vagyok az egyetlen is, aki a felújítás után visszamaradó dobozokat felszabdaltam kisebb részekre, és heteken keresztül hordtam lefelé, hogy ne telítsem meg a kukákat...
slowmotion
ezt én is csináltam ilyen kis esti zen gyakorlat volt a doboz szabdalás, szóval nyugi you are not alone 😊
briareos
Ti nagyon veszélyes emberek vagytok. Örkénynek egy kisregénye van a magatokfajta veszedelmes dobozolókról 😊

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 216 — The Mathematician
amúgy ha összevágod és összekötözöd sztem akkor nyugodtan leviheted a szelektív kuka mellé aznap mielőtt vinnék és valszeg nem lesz gond

nálunk eleve a papírnak nincs is szelektív kukája vagy zsákja, csak kirakjuk oszt elviszik

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Amikor felújítasz és rendelsz sittes konténert, egy nap alatt félig meg is töltöd, majd viszed ki a kutyát sétáltatni éjszaka és benne van 2 hatalmas vegyes hulladékkal teli zsák.. hagy ne mondjam el, mit csinálnék az emberrel. Ennyire paraszt hogy lehet valaki? Esküszöm nem értem.
#JC6
Esetleg át lehet nézni a zsákok tartalmát, hátha van benne info ami kiadja a gazdáját. Aztán szépen visszajutattni neki...
Cowboykarcsi90
Akár sikerülhet, bár aki nem teljesen hülye, az nevet, címet tartalmazó dolgot nem tesz bele.

Nálunk két helyen van felújítás a házban, valamelyik faszpörgettyű ürítés után órákkal telepakolta a két papíros szelektív konténert, és még a dobozok laposra hajtásával sem törődött. Mondjuk nehéz is lett volna, mert a hungarocell lapot nem vette ki belőle, na de arra pont volt esze, hogy a waybill nevet, címet tartalmazó részét letépje a dobozokról, a futárcég meg ugye nem adja ki a nevet küldemény-azonosító alapján.
Hogy nem baszódik meg az ilyen...

Mondjuk valszeg én vagyok az egyetlen is, aki a felújítás után visszamaradó dobozokat felszabdaltam kisebb részekre, és heteken keresztül hordtam lefelé, hogy ne telítsem meg a kukákat...
slowmotion
ezt én is csináltam ilyen kis esti zen gyakorlat volt a doboz szabdalás, szóval nyugi you are not alone 😊

több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
Amikor felújítasz és rendelsz sittes konténert, egy nap alatt félig meg is töltöd, majd viszed ki a kutyát sétáltatni éjszaka és benne van 2 hatalmas vegyes hulladékkal teli zsák.. hagy ne mondjam el, mit csinálnék az emberrel. Ennyire paraszt hogy lehet valaki? Esküszöm nem értem.
#JC6
Esetleg át lehet nézni a zsákok tartalmát, hátha van benne info ami kiadja a gazdáját. Aztán szépen visszajutattni neki...
Cowboykarcsi90
Akár sikerülhet, bár aki nem teljesen hülye, az nevet, címet tartalmazó dolgot nem tesz bele.

Nálunk két helyen van felújítás a házban, valamelyik faszpörgettyű ürítés után órákkal telepakolta a két papíros szelektív konténert, és még a dobozok laposra hajtásával sem törődött. Mondjuk nehéz is lett volna, mert a hungarocell lapot nem vette ki belőle, na de arra pont volt esze, hogy a waybill nevet, címet tartalmazó részét letépje a dobozokról, a futárcég meg ugye nem adja ki a nevet küldemény-azonosító alapján.
Hogy nem baszódik meg az ilyen...

Mondjuk valszeg én vagyok az egyetlen is, aki a felújítás után visszamaradó dobozokat felszabdaltam kisebb részekre, és heteken keresztül hordtam lefelé, hogy ne telítsem meg a kukákat...
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Amikor felújítasz és rendelsz sittes konténert, egy nap alatt félig meg is töltöd, majd viszed ki a kutyát sétáltatni éjszaka és benne van 2 hatalmas vegyes hulladékkal teli zsák.. hagy ne mondjam el, mit csinálnék az emberrel. Ennyire paraszt hogy lehet valaki? Esküszöm nem értem.
#JC6
Esetleg át lehet nézni a zsákok tartalmát, hátha van benne info ami kiadja a gazdáját. Aztán szépen visszajutattni neki...

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 335
Amikor felújítasz és rendelsz sittes konténert, egy nap alatt félig meg is töltöd, majd viszed ki a kutyát sétáltatni éjszaka és benne van 2 hatalmas vegyes hulladékkal teli zsák.. hagy ne mondjam el, mit csinálnék az emberrel. Ennyire paraszt hogy lehet valaki? Esküszöm nem értem.
több mint 2 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 336 — Omar's Coming Yo!
 metropol.hu/aktualis/tamadas-ors-vezer-ter-bunbanda-keregetok-422039/#%20#
NB2
Azért a két video alapján nem egy Pokol Angyalai, vagy Crips....
Van egy olyan érzésem, hogy most, hogy ilyen szép publicitást kaptak, véletlenül arra fog járni pár önkéntesrendőrködő unatkozó nagydarab kopasz, és a bennük spontán gerjedő igazságerzettől vezérelve jól telibe fogják baszdosni őket.
Sobri Jóska
ha ez megtörténne akkor élnénk a tökéletes világban.

több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 335
Ez is igen szornyu. Rendre a körúton is hullara lott lidercek koszalnak.
 index.hu/belfold/2021/08/10/ors-vezer-tere-galeri-banda-megfelemlites/
Ventura
Van 1-2 gyanús egyén, sűrűn megfordulok ott metróval, de két kirívó eseten kívül (egyszer a metrón közeledett egy fiatal lányhoz az egyik, mindenki csak állt vagy a telefont bújta, én meg odaültem a lány mellé, a gyerek meg elkezdett fenyegetni😃majd üvöltözni, én meg csak röhögtem. Ez annyira felcseszte, hogy elkezdett az Astoriánál karatézni előttem, a Kossuthig, amikor is a “metró rendészet” lerángatta a szerelvényről.
A másik meg egy fetrengő drogos volt az automaták előtt) az elmúlt félévben semmit nem tapasztaltam a fent leírtakból.
Semmi extra a többi gyűjtőponthoz (Blaha, Kálvin, stb.) képest.

Szerk.: mondjuk a harmonikázó román palitól az ideg szétcsesz a metrón 😃

Szerkesztette: - JC6
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
 metropol.hu/aktualis/tamadas-ors-vezer-ter-bunbanda-keregetok-422039/#%20#
NB2
Azért a két video alapján nem egy Pokol Angyalai, vagy Crips....
Van egy olyan érzésem, hogy most, hogy ilyen szép publicitást kaptak, véletlenül arra fog járni pár önkéntesrendőrködő unatkozó nagydarab kopasz, és a bennük spontán gerjedő igazságerzettől vezérelve jól telibe fogják baszdosni őket.

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 998 — nabege2@yahoo.com
 metropol.hu/aktualis/tamadas-ors-vezer-ter-bunbanda-keregetok-422039/#%20#
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 419
Ez is igen szornyu. Rendre a körúton is hullara lott lidercek koszalnak.
 index.hu/belfold/2021/08/10/ors-vezer-tere-galeri-banda-megfelemlites/
Ventura
Én még sose láttam őket.
Csövik minden aluljáróban vannak, fetrengenek a kannásbortól beájultan, vagy üvöltöznek valami egyéb kemikáliától beálltan.
Még vagy tíz éve láttam egy ilyet a Nyugati aluljáróban, amint ijesztően odarongyolt üvöltözve egy fiatal sráchoz, az ijedtében fellökte, a csövi fel se tudott állni, ott vergődött tovább magának.
Ez a cikk kissé túltolja a "banda" kifejezést, mintha valami tudatosan szerveződött bűnbandáról lenne szó, nem pedig random összeverődött néhány szakadékról.
Sobri Jóska
Az is banda, hogyha ugyanazok a random csókák találkoznak ott.
10 évet vagy mennyit éltem az Örsön, az aluljáróban és környékén lévő csövik kb. tartozékok voltak...egy időben az emósok próbálták őket kiszorítani a metró környékén, de eltűntek azok is...

Egy darabig nem voltak láthatóak a "sikeres" helyzetrendezés következményeképpen, kiszorították őket másfelé.

Nekem ami tetszik az a Zuglói vasútállomástól nem messze lévő hajléktalan telep a vágány alatt, ami meg a rendőrséggel átellenben van.
Kíváncsi vagyok, hogy szolidarítanak-e és visznek-e nekik valamit vagy néha átsétálnak vegzálni.

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Jellemzően a Köcsög közteresek a kamu jelvényükkel baszogatják a kézből kerti virágot áruló nénikét, de kínosan elkerülik az ilyen intézkedési lehetőséget, pedig már zsaru segítséget is kérhetnek.
ozibozi
Néhány éve láttam a Kálvin téren h a 4-es metró feljárója melletti virágágyásba fekvő csóvest 6 db rendőr ment oda előállítani.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 922 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Jellemzően a Köcsög közteresek a kamu jelvényükkel baszogatják a kézből kerti virágot áruló nénikét, de kínosan elkerülik az ilyen intézkedési lehetőséget, pedig már zsaru segítséget is kérhetnek.
ozibozi
Jó, hát a közteresek a legalja gyökér népség. Még a békávé ellenőröket is alúlmúlják.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 446
Jellemzően a Köcsög közteresek a kamu jelvényükkel baszogatják a kézből kerti virágot áruló nénikét, de kínosan elkerülik az ilyen intézkedési lehetőséget, pedig már zsaru segítséget is kérhetnek.
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Ez is igen szornyu. Rendre a körúton is hullara lott lidercek koszalnak.
 index.hu/belfold/2021/08/10/ors-vezer-tere-galeri-banda-megfelemlites/
Ventura
Én még sose láttam őket.
Csövik minden aluljáróban vannak, fetrengenek a kannásbortól beájultan, vagy üvöltöznek valami egyéb kemikáliától beálltan.
Még vagy tíz éve láttam egy ilyet a Nyugati aluljáróban, amint ijesztően odarongyolt üvöltözve egy fiatal sráchoz, az ijedtében fellökte, a csövi fel se tudott állni, ott vergődött tovább magának.
Ez a cikk kissé túltolja a "banda" kifejezést, mintha valami tudatosan szerveződött bűnbandáról lenne szó, nem pedig random összeverődött néhány szakadékról.

több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Egy hangos, primitív, agresszív kisebbség terrorjáról a békés és kiszolgáltatott többség felett. - wow ez Origo kompatibilis
több mint 2 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
Ez is igen szornyu. Rendre a körúton is hullara lott lidercek koszalnak.
 index.hu/belfold/2021/08/10/ors-vezer-tere-galeri-banda-megfelemlites/

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 522
Örvendetes, hogy ilyen parádésan sikerült leépíteni a közszférát, hogy tapsolt mindenki a 30%-os kirúgásnak, hiszen úgyse csinálnak semmit, kávézgatnak, körmöt reszelgetnek...

Lakcímkártyát akartunk volna csináltatni így költözés után.
Természetesen ebben a nagy digitálsi kánaánban NEM lehet online intézni, személyesen kell.
Telefonon nem lehet a konkrét okmányirodát (vagy kormányhivatalat, vagy mi az istennek hívják épp) felhívni, mert már nincsen külön számok, kizárólag a központi 1818, ahol 10 percig hallgathatod a robotot meg a szájbakúrt adatvédelmi tájékoztatót...
Online időpontfoglalás: november végéig nem mutatott szabad időpontot. Telefon: a kerületben legkorábban október közepén van időpont, Pécelen, ami még közel van, szeptember közepén.
Hát basszák teherbe a jó büdös kurva anyjukat.
warr_b
Ne feletsd el a Földhivatalban is lejelenteni, amennyiben a régi(eladott) lakásban, ahová be voltál jelentve, tulajdonosi minőségben voltál regisztrálva lakcím szerint ...
nagir
Azt szerintem intézte az ügyvéd, de utánanézek, köszi
warr_b
inkább nézz utána, nálunk az ügyvéd a szomszédnak egy évig nem intézte a tulajdonjog szerzést ...
csebi
az ilyenért be lehet panaszolni a kamaránál és rávernek pár százezres bírságot.
deyell
Aham. Okirat hamisitasert bepanaszoltunk egy ügyvédet (sőt sztem csalás is volt mert emiatt magasabb díjat kapott ugyenkent EUs pályázatból) erre a kamara annyit válaszolt h tájékoztattak erről az ügyvédet és ezzel lezárják az ügyet. Nevetséges.
csebi
van, akinek elnéznek mindent, van akit meg a legapróbb mulasztásért is alaposan megbüntetik.

mint az országban mindenhol másol.

choose life
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 050 — Lucas Scott
Örvendetes, hogy ilyen parádésan sikerült leépíteni a közszférát, hogy tapsolt mindenki a 30%-os kirúgásnak, hiszen úgyse csinálnak semmit, kávézgatnak, körmöt reszelgetnek...

Lakcímkártyát akartunk volna csináltatni így költözés után.
Természetesen ebben a nagy digitálsi kánaánban NEM lehet online intézni, személyesen kell.
Telefonon nem lehet a konkrét okmányirodát (vagy kormányhivatalat, vagy mi az istennek hívják épp) felhívni, mert már nincsen külön számok, kizárólag a központi 1818, ahol 10 percig hallgathatod a robotot meg a szájbakúrt adatvédelmi tájékoztatót...
Online időpontfoglalás: november végéig nem mutatott szabad időpontot. Telefon: a kerületben legkorábban október közepén van időpont, Pécelen, ami még közel van, szeptember közepén.
Hát basszák teherbe a jó büdös kurva anyjukat.
warr_b
Ne feletsd el a Földhivatalban is lejelenteni, amennyiben a régi(eladott) lakásban, ahová be voltál jelentve, tulajdonosi minőségben voltál regisztrálva lakcím szerint ...
nagir
Azt szerintem intézte az ügyvéd, de utánanézek, köszi
warr_b
inkább nézz utána, nálunk az ügyvéd a szomszédnak egy évig nem intézte a tulajdonjog szerzést ...
csebi
az ilyenért be lehet panaszolni a kamaránál és rávernek pár százezres bírságot.
deyell
Aham. Okirat hamisitasert bepanaszoltunk egy ügyvédet (sőt sztem csalás is volt mert emiatt magasabb díjat kapott ugyenkent EUs pályázatból) erre a kamara annyit válaszolt h tájékoztattak erről az ügyvédet és ezzel lezárják az ügyet. Nevetséges.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 522
Örvendetes, hogy ilyen parádésan sikerült leépíteni a közszférát, hogy tapsolt mindenki a 30%-os kirúgásnak, hiszen úgyse csinálnak semmit, kávézgatnak, körmöt reszelgetnek...

Lakcímkártyát akartunk volna csináltatni így költözés után.
Természetesen ebben a nagy digitálsi kánaánban NEM lehet online intézni, személyesen kell.
Telefonon nem lehet a konkrét okmányirodát (vagy kormányhivatalat, vagy mi az istennek hívják épp) felhívni, mert már nincsen külön számok, kizárólag a központi 1818, ahol 10 percig hallgathatod a robotot meg a szájbakúrt adatvédelmi tájékoztatót...
Online időpontfoglalás: november végéig nem mutatott szabad időpontot. Telefon: a kerületben legkorábban október közepén van időpont, Pécelen, ami még közel van, szeptember közepén.
Hát basszák teherbe a jó büdös kurva anyjukat.
warr_b
Ne feletsd el a Földhivatalban is lejelenteni, amennyiben a régi(eladott) lakásban, ahová be voltál jelentve, tulajdonosi minőségben voltál regisztrálva lakcím szerint ...
nagir
Azt szerintem intézte az ügyvéd, de utánanézek, köszi
warr_b
inkább nézz utána, nálunk az ügyvéd a szomszédnak egy évig nem intézte a tulajdonjog szerzést ...
csebi
az ilyenért be lehet panaszolni a kamaránál és rávernek pár százezres bírságot.

choose life
több mint 2 éve
YoungZeeZee 7 940
Ezek a mai fiatalok... a második bébiszitterünk mond fel egy hónap után, de nem ám személyesen, hanem ömlengős messenger üzenetben úgy, hogy "bocs, holnap már nem is tudok menni". Undorító.
r.baggio
Nem lehet, hogy akkor veletek van valami gikszer? 😄😉
warr_b
Baggio, lehet nem kellene nekik felajanlani az edesharmast 😀 (vicc, ne sertodj meg) 😀

Olvastam egy cikket errol nemreg: “Ghosting” a kulcsszo. Keress ra.

Ez mar egy ilyen generacio 😊
undisputedly
Amúgy ez meg a jobbik eset. Mikor kertet csinaltattuk, írtunk e-mailt kb 15-20 helyre. Kb 4-5 válaszolt, többi meg annyit sem irt h kapjuk be. Ezekből kettő jött végül el, és egy árajánlatot kaptunk. Külön szépség h akitől nem kaptunk árajánlatot az panaszkodott h hat milyen ember az aki az arajanlatra annyit nem ír vissza h kosz nem.
csebi
Kert 🤣

Kihívtunk 3 embert (gyepszőnyeg, 3 díszfa, 4/5 tuja, sarokba kis fa játszó, szegélyezés, 10-15 virág kb, pontosan nem emlékszem), az első a 400 nm-re 3.5 millió forintot mondott 🤣 a második 2 milliót, a harmadik másfelet… itt feladtam.

Rendeltem bobcat-et, konténert, 10 M3 földet, gyepszőnyeget, vettem cuccokat , fákat, após megcsinálta a szegélyt, egyik barátunk a játszit, volt még gumiszönyeg, pár apróság, megvolt 700 ezerből. YouTube volt a barátom 😃
#JC6
parasztsag ,d e itt azert nem irnak vissza, mert nem kell nekik ez a munka.tele vannak meloval es valogathatnak, lehet a tied tul "keves" lett volna nekik, vagy sokkal kevesebb munkaval talanak vmit jo aron.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 050 — Lucas Scott
Ezek a mai fiatalok... a második bébiszitterünk mond fel egy hónap után, de nem ám személyesen, hanem ömlengős messenger üzenetben úgy, hogy "bocs, holnap már nem is tudok menni". Undorító.
r.baggio
Nem lehet, hogy akkor veletek van valami gikszer? 😄😉
warr_b
Baggio, lehet nem kellene nekik felajanlani az edesharmast 😀 (vicc, ne sertodj meg) 😀

Olvastam egy cikket errol nemreg: “Ghosting” a kulcsszo. Keress ra.

Ez mar egy ilyen generacio 😊
undisputedly
Amúgy ez meg a jobbik eset. Mikor kertet csinaltattuk, írtunk e-mailt kb 15-20 helyre. Kb 4-5 válaszolt, többi meg annyit sem irt h kapjuk be. Ezekből kettő jött végül el, és egy árajánlatot kaptunk. Külön szépség h akitől nem kaptunk árajánlatot az panaszkodott h hat milyen ember az aki az arajanlatra annyit nem ír vissza h kosz nem.
csebi
Kert 🤣

Kihívtunk 3 embert (gyepszőnyeg, 3 díszfa, 4/5 tuja, sarokba kis fa játszó, szegélyezés, 10-15 virág kb, pontosan nem emlékszem), az első a 400 nm-re 3.5 millió forintot mondott 🤣 a második 2 milliót, a harmadik másfelet… itt feladtam.

Rendeltem bobcat-et, konténert, 10 M3 földet, gyepszőnyeget, vettem cuccokat , fákat, após megcsinálta a szegélyt, egyik barátunk a játszit, volt még gumiszönyeg, pár apróság, megvolt 700 ezerből. YouTube volt a barátom 😃
#JC6
Amúgy a másfél millás még nem is adott annyira orult árajánlatot sztem. De szép munka h megvsinaltatok

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 335
Ezek a mai fiatalok... a második bébiszitterünk mond fel egy hónap után, de nem ám személyesen, hanem ömlengős messenger üzenetben úgy, hogy "bocs, holnap már nem is tudok menni". Undorító.
r.baggio
Nem lehet, hogy akkor veletek van valami gikszer? 😄😉
warr_b
Baggio, lehet nem kellene nekik felajanlani az edesharmast 😀 (vicc, ne sertodj meg) 😀

Olvastam egy cikket errol nemreg: “Ghosting” a kulcsszo. Keress ra.

Ez mar egy ilyen generacio 😊
undisputedly
Amúgy ez meg a jobbik eset. Mikor kertet csinaltattuk, írtunk e-mailt kb 15-20 helyre. Kb 4-5 válaszolt, többi meg annyit sem irt h kapjuk be. Ezekből kettő jött végül el, és egy árajánlatot kaptunk. Külön szépség h akitől nem kaptunk árajánlatot az panaszkodott h hat milyen ember az aki az arajanlatra annyit nem ír vissza h kosz nem.
csebi
Kert 🤣

Kihívtunk 3 embert (gyepszőnyeg, 3 díszfa, 4/5 tuja, sarokba kis fa játszó, szegélyezés, 10-15 virág kb, pontosan nem emlékszem), az első a 400 nm-re 3.5 millió forintot mondott 🤣 a második 2 milliót, a harmadik másfelet… itt feladtam.

Rendeltem bobcat-et, konténert, 10 M3 földet, gyepszőnyeget, vettem cuccokat , fákat, após megcsinálta a szegélyt, egyik barátunk a játszit, volt még gumiszönyeg, pár apróság, megvolt 700 ezerből. YouTube volt a barátom 😃

Szerkesztette: - JC6