Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Mondják, hogy a koronavírus 48 foktól, meg az alkoholtól elpusztul.
Szerintem ne kockáztassunk és igyunk legalább 50 fokos páleszt.
Atari
"-Hány fokos a pálinkád?
- Negyven.
- Lázad van neked nem pálinkád."

klasszikus
BigBaltazar
Alfődi szólás. Azok a cuccok feloldják a belső szerveim ha rávesznek a fogyasztásra.
gyeek
a jó pálinka derékszögű

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Mondják, hogy a koronavírus 48 foktól, meg az alkoholtól elpusztul.
Szerintem ne kockáztassunk és igyunk legalább 50 fokos páleszt.
Atari
"-Hány fokos a pálinkád?
- Negyven.
- Lázad van neked nem pálinkád."

klasszikus
BigBaltazar
Alfődi szólás. Azok a cuccok feloldják a belső szerveim ha rávesznek a fogyasztásra.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Mondják, hogy a koronavírus 48 foktól, meg az alkoholtól elpusztul.
Szerintem ne kockáztassunk és igyunk legalább 50 fokos páleszt.
Atari
"-Hány fokos a pálinkád?
- Negyven.
- Lázad van neked nem pálinkád."

klasszikus

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
...
“Itt? Mindenki!”
Coolearie
 www.youtube.com/watch?v=j9dAAFIZeUM
Atari
Csak leesett valakinek 😀

több mint 4 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Mondják, hogy a koronavírus 48 foktól, meg az alkoholtól elpusztul.
Szerintem ne kockáztassunk és igyunk legalább 50 fokos páleszt.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 4 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
...
“Itt? Mindenki!”
Coolearie
 www.youtube.com/watch?v=j9dAAFIZeUM

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Ez a nagyobb baj, mert van bőven munkás, aki behozza ide...nem kicsit nő meg a kockázat ha valós ez a vírus balhé...

 karpathir.com/2020/01/27/ukrajnaban-is-megjelent-a-veszelyes-koronavirus/
ozibozi
 twitter.com/iusmurmurandi69/status/1221498738956521472

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
És ezt miert a gyűlölködjünkbe tetted? Mert nem jutottál el?
Cowboykarcsi90
Oly mindegy szerintem. Off topik HITGyüli stb majdnem ugyanaz. Nem igaz motogp társam?
Coolearie
fixed 😀
Negritis
Éreztem én is a kísértést erre, de mondom jobb a békesség 😀
empty taxi
A "Gyűlölködjünk" témának te akarod bemutatni a "Békességet"? Gyanús vagy te nekem... Mesélj, milyen vallásokkal találkoztál Koreában! 😀
gyeek
Épp nyomom a szederlikőrt, ami a helyi buddhista szerzeteseknél a misebornak felel meg 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 562
Ez a nagyobb baj, mert van bőven munkás, aki behozza ide...nem kicsit nő meg a kockázat ha valós ez a vírus balhé...

 karpathir.com/2020/01/27/ukrajnaban-is-megjelent-a-veszelyes-koronavirus/
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Per pillanat Dél-Koreában tartózkodom, itt meg megy a para a koronavírusról, amit ugye mint megtudtam elpusztít az alkohol.
empty taxi
De a hordozóval együtt. 😉

több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
És ezt miert a gyűlölködjünkbe tetted? Mert nem jutottál el?
Cowboykarcsi90
Oly mindegy szerintem. Off topik HITGyüli stb majdnem ugyanaz. Nem igaz motogp társam?
Coolearie
fixed 😀
Negritis
Éreztem én is a kísértést erre, de mondom jobb a békesség 😀
empty taxi
A "Gyűlölködjünk" témának te akarod bemutatni a "Békességet"? Gyanús vagy te nekem... Mesélj, milyen vallásokkal találkoztál Koreában! 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
És ezt miert a gyűlölködjünkbe tetted? Mert nem jutottál el?
Cowboykarcsi90
Oly mindegy szerintem. Off topik HITGyüli stb majdnem ugyanaz. Nem igaz motogp társam?
Coolearie
fixed 😀
Negritis
Éreztem én is a kísértést erre, de mondom jobb a békesség 😀
empty taxi
Itt mindenki High Interval Traininget tol ? 😀
Toca
Részemről másról van szó.
Per pillanat Dél-Koreában tartózkodom, itt meg megy a para a koronavírusról, amit ugye mint megtudtam elpusztít az alkohol. Szted mit csinálok? 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
És ezt miert a gyűlölködjünkbe tetted? Mert nem jutottál el?
Cowboykarcsi90
Oly mindegy szerintem. Off topik HITGyüli stb majdnem ugyanaz. Nem igaz motogp társam?
Coolearie
fixed 😀
Negritis
Éreztem én is a kísértést erre, de mondom jobb a békesség 😀
empty taxi
Itt mindenki High Interval Traininget tol ? 😀
Toca
“Itt? Mindenki!”

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
És ezt miert a gyűlölködjünkbe tetted? Mert nem jutottál el?
Cowboykarcsi90
Oly mindegy szerintem. Off topik HITGyüli stb majdnem ugyanaz. Nem igaz motogp társam?
Coolearie
fixed 😀
Negritis
Éreztem én is a kísértést erre, de mondom jobb a békesség 😀
empty taxi
Itt mindenki High Interval Traininget tol ? 😀
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
És ezt miert a gyűlölködjünkbe tetted? Mert nem jutottál el?
Cowboykarcsi90
Oly mindegy szerintem. Off topik HITGyüli stb majdnem ugyanaz. Nem igaz motogp társam?
Coolearie
fixed 😀
Negritis
Éreztem én is a kísértést erre, de mondom jobb a békesség 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
És ezt miert a gyűlölködjünkbe tetted? Mert nem jutottál el?
Cowboykarcsi90
Oly mindegy szerintem. Off topik HITGyüli stb majdnem ugyanaz. Nem igaz motogp társam?
Coolearie
fixed 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
És ezt miert a gyűlölködjünkbe tetted? Mert nem jutottál el?
Cowboykarcsi90
Oly mindegy szerintem. Off topik Gyüli stb majdnem ugyanaz. Nem igaz motogp társam?

több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 081 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
És ezt miert a gyűlölködjünkbe tetted? Mert nem jutottál el?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
AGROmash EXPO?
Volt már valaki? Milyen volt?
Sajnos olyan lehetetlen időpontban van hogy nem igen tudtam elmenni, pedig egyszer szeretnék.

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Találtam egy 3 honapos videokartyat meg majd 3 ev garival FB marketplace-en. 90k volt utánvétellel, hazaértem, kibontottam a dobozt es csak ujsagok voltak benne.
Az elado nem valaszol termeszetesen.
A Posta nem tudja letiltani az utalast/kifizetest, ahhoz a rendorsegtol kell kervenyt kapniuk. Most itt ulok 1 oraja a 11.keruleti fokapitanysagon es nem tortenik semmi. Ha ma el tudnak kezdeni akkor talan nem kapna meg az elado az osszeget.
Sok remenyt nem fuzok hozza, de azt nem ertem miert nem lehet a postan ilyenkor szuneteltetni addig a kifizetest amig nem derul ki vmi...

Kurva elet
Borbinho
Update:
visszakaptam a pénzem!
Az elmúlt 3 hétben kb ~20x hívtam a nyomozóhölgyet aki az ügyem intézte, de nem vette fel 1x se. Kezdtem azt érezni, hogy próbál kioffolni 😀 tegnap írtam egy emailt, ma reggel hívott (privát számról h véletlen se tudjam visszahívni 😀), hogy telefonon gyorsabb mint emailben, de hogy a rendőrség lezárta a nyomozást és a zárolt összeg feloldásáról szóló határozatot elküldték a Postának meg nekem is.
Hívtam a Postát is, hogy mikor lesz belőle valami, de azt mondták írjak emailt. Írtam emailt, 1.5 órával később a számlámon volt az összeg 😀

Vannak még csodák! (igaz fél évbe telt)

(fun fact: a picit gyengébb kártyát amit utána vettem 90ért újonnan, ma 105ért lehetne venni, annyit gyengül a forint. nyilván nem volt opció h megvárom amíg visszakapom a pénzt, mert már megvolt minden más hardver)
Borbinho
Végül hogy sikerült bebizonyitani hogy tenyleg nem volt benne a csomagban a kártya ?vagy mi volt a fő érv hogy neked adtak igazat ?
Rózsa Sándor (betyár)
Jó kérdés, mert amikor érdeklődtem mindig azt mondták, hogy folyamatban lévő nyomozás és nem mondhatnak róla semmit (ami picit érthetetlen, érintett voltam). Gondolom senki nem jelentkezett a pénzért, vagy másokat is átvert és lett belőle ügy.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Találtam egy 3 honapos videokartyat meg majd 3 ev garival FB marketplace-en. 90k volt utánvétellel, hazaértem, kibontottam a dobozt es csak ujsagok voltak benne.
Az elado nem valaszol termeszetesen.
A Posta nem tudja letiltani az utalast/kifizetest, ahhoz a rendorsegtol kell kervenyt kapniuk. Most itt ulok 1 oraja a 11.keruleti fokapitanysagon es nem tortenik semmi. Ha ma el tudnak kezdeni akkor talan nem kapna meg az elado az osszeget.
Sok remenyt nem fuzok hozza, de azt nem ertem miert nem lehet a postan ilyenkor szuneteltetni addig a kifizetest amig nem derul ki vmi...

Kurva elet
Borbinho
Update:
visszakaptam a pénzem!
Az elmúlt 3 hétben kb ~20x hívtam a nyomozóhölgyet aki az ügyem intézte, de nem vette fel 1x se. Kezdtem azt érezni, hogy próbál kioffolni 😀 tegnap írtam egy emailt, ma reggel hívott (privát számról h véletlen se tudjam visszahívni 😀), hogy telefonon gyorsabb mint emailben, de hogy a rendőrség lezárta a nyomozást és a zárolt összeg feloldásáról szóló határozatot elküldték a Postának meg nekem is.
Hívtam a Postát is, hogy mikor lesz belőle valami, de azt mondták írjak emailt. Írtam emailt, 1.5 órával később a számlámon volt az összeg 😀

Vannak még csodák! (igaz fél évbe telt)

(fun fact: a picit gyengébb kártyát amit utána vettem 90ért újonnan, ma 105ért lehetne venni, annyit gyengül a forint. nyilván nem volt opció h megvárom amíg visszakapom a pénzt, mert már megvolt minden más hardver)
Borbinho
Végül hogy sikerült bebizonyitani hogy tenyleg nem volt benne a csomagban a kártya ?vagy mi volt a fő érv hogy neked adtak igazat ?
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Jó nagy tróger lepukkant hely ez a Pécs.
Coolearie
Pécsett a fény, a pompa a meredélyen van, a síkon a plebs tanyáz....😊
csi77
Hochwogelboren von Fogelwilde - Ahogy fekália csússzan alá, versrészlet...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Nem a közvetlen belvárosában voltam ahol tér van hanem inkább úgy a 6os 58as út mentén kb meg a Sportcsarnoknál.
Nekem abból az jött le hogy eléggé visszamaradott még bőven a szociban.
Coolearie
Januari kodszitalasban a Lauber kornyeke, az Uranvaros-feluljarok-vasuti kivezeto sinek altal hatarolt resz talan a legeosszab hely, amin keresztul Pecset megitelheted. Gyere el egyszer amikor nincs ilyen takony ido, tavasszal, vagy amikor a havas Mecsek a hatter. Es a varost nem ott talalod ne Kertvaros-Uranvaroson keresztul iteld meg. Menj fel a facebookra, es ott keress ra a Svastits photography-ra. Latni fogod mennyire felreismerted Pecset. Gyere el a Fenyfesztivalra majd nyaron, hidd el megeri.
Sok helyen eltem mar eletemben. Hidd el Pecs egy gyonyoru varos, magyarorszagi vonatkozasban meg plane.
diverdoc
Pécs is olyan, mint egy csomó másik nagyobb város; van szép és lepusztult része is.

Nyáron német vendégeinket elvittük egy napra, összesűrítve benne a jó részeket (Zsolnay negyed, TV torony, ebéd a Bagolyvárban panorámával, székesegyház, Dzsámi, süti-kávé a Mecsek cukrászdában, Király utca, stb, stb...) Tökéletes idő is volt, napos, de nem túl meleg. Nagyon bejött nekik, azt mondták olyan, mint Bécs kicsiben, és szeretnének egyszer hosszabb időre visszajönni ide.

Ezen azért jót szórakoztunk a feleségemmel, (aki amúgy pécsi) mert voltunk már párszor Bécsben, és hát tudjuk, hogy nagyon nem olyan. De 1-2 napos látogatást tényleg lehet úgy szervezni, hogy aki először látja, annak úgy tűnhet hogy Pécs valami rendkívüli város.

Meg persze lehetne egy Komlói út-Kertváros-Uránváros útvonalat is szervezni, valami esős őszi napon, ami után senkinek nem jutna eszébe, hogy ide valaha is vissza kéne jönni. 😊
.
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Jó nagy tróger lepukkant hely ez a Pécs.
Coolearie
Pécsett a fény, a pompa a meredélyen van, a síkon a plebs tanyáz....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Emeljük a tétet: néhány kis ékszerdoboz településtől eltekintve az egész ország egy jó nagy tróger lepukkant hely.
Lehet überelni.
Sobri Jóska
Baszogatásból kérdezem: és mit teszel érte, hogy ne legyen lepukkant tróger hely az ország?
Semmit? Akkor fogadd el, hogy ilyen.
Akármit is? Oké. De mégis ilyen, fogadd el.
warr_b
Sobrival ertek egyet.
Persze , volt itt Kommunizmus ami valahogy meghatarozott bizonyos dolgokat, de eltelt 30 ev es pl Badacsony ami azert elegge jo hely, ugy nez ki mint valami vicc 😀

Es nem sok minden kene, de ahogy latom mi igenytelenek vagyunk.
Mert mondjuk, akar kirakni egy viragot egy kirakatba vagy atfesteni egy szeket nem sok penz, max ido, de sok helyen meg ez sincs. Ha az ember nyugaton jar, egy-egy apro diszitoelem is nagyot tud dobni egy ettermen vagy barmi mason.

Konnyu fogni mindnet az elmult 8 evre vagyis 60-70-re de mi magunk is hibask vagyunk.
Sobri mit tud tenni? Pl renben tartja a portajat...ha mindenki ezt csinalna akkor nem lennenk trogerek.
ZoliMP
Igen Magyarország nagy részének a legnagyobb baja nem az, hogy a kommunizmusban maradt, hanem, hogy ott is akar maradni.
Sobrinak amúgy azért van igaza mert egy túlzással próbálta elütni az alap tézist, de úgy tűnik neked nem esett le és szokás szerint jött a mennyi minden más is szar felütés!
Na ez is egy eleg komoly gond kis országunkban ha már felhoztad 😉
Toca
Ne lass bele tobbet mint kene 😉😉
ZoliMP
Kár 😕 😀