Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 977
Emeljük a tétet: néhány kis ékszerdoboz településtől eltekintve az egész ország egy jó nagy tróger lepukkant hely.
Lehet überelni.
Sobri Jóska
Baszogatásból kérdezem: és mit teszel érte, hogy ne legyen lepukkant tróger hely az ország?
Semmit? Akkor fogadd el, hogy ilyen.
Akármit is? Oké. De mégis ilyen, fogadd el.
warr_b
Sobrival ertek egyet.
Persze , volt itt Kommunizmus ami valahogy meghatarozott bizonyos dolgokat, de eltelt 30 ev es pl Badacsony ami azert elegge jo hely, ugy nez ki mint valami vicc 😀

Es nem sok minden kene, de ahogy latom mi igenytelenek vagyunk.
Mert mondjuk, akar kirakni egy viragot egy kirakatba vagy atfesteni egy szeket nem sok penz, max ido, de sok helyen meg ez sincs. Ha az ember nyugaton jar, egy-egy apro diszitoelem is nagyot tud dobni egy ettermen vagy barmi mason.

Konnyu fogni mindnet az elmult 8 evre vagyis 60-70-re de mi magunk is hibask vagyunk.
Sobri mit tud tenni? Pl renben tartja a portajat...ha mindenki ezt csinalna akkor nem lennenk trogerek.
ZoliMP
Igen Magyarország nagy részének a legnagyobb baja nem az, hogy a kommunizmusban maradt, hanem, hogy ott is akar maradni.
Sobrinak amúgy azért van igaza mert egy túlzással próbálta elütni az alap tézist, de úgy tűnik neked nem esett le és szokás szerint jött a mennyi minden más is szar felütés!
Na ez is egy eleg komoly gond kis országunkban ha már felhoztad 😉
Toca
Ne lass bele tobbet mint kene 😉😉
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Emeljük a tétet: néhány kis ékszerdoboz településtől eltekintve az egész ország egy jó nagy tróger lepukkant hely.
Lehet überelni.
Sobri Jóska
Baszogatásból kérdezem: és mit teszel érte, hogy ne legyen lepukkant tróger hely az ország?
Semmit? Akkor fogadd el, hogy ilyen.
Akármit is? Oké. De mégis ilyen, fogadd el.
warr_b
Sobrival ertek egyet.
Persze , volt itt Kommunizmus ami valahogy meghatarozott bizonyos dolgokat, de eltelt 30 ev es pl Badacsony ami azert elegge jo hely, ugy nez ki mint valami vicc 😀

Es nem sok minden kene, de ahogy latom mi igenytelenek vagyunk.
Mert mondjuk, akar kirakni egy viragot egy kirakatba vagy atfesteni egy szeket nem sok penz, max ido, de sok helyen meg ez sincs. Ha az ember nyugaton jar, egy-egy apro diszitoelem is nagyot tud dobni egy ettermen vagy barmi mason.

Konnyu fogni mindnet az elmult 8 evre vagyis 60-70-re de mi magunk is hibask vagyunk.
Sobri mit tud tenni? Pl renben tartja a portajat...ha mindenki ezt csinalna akkor nem lennenk trogerek.
ZoliMP
Igen Magyarország nagy részének a legnagyobb baja nem az, hogy a kommunizmusban maradt, hanem, hogy ott is akar maradni.
Sobrinak amúgy azért van igaza mert egy túlzással próbálta elütni az alap tézist, de úgy tűnik neked nem esett le és szokás szerint jött a mennyi minden más is szar felütés!
Na ez is egy eleg komoly gond kis országunkban ha már felhoztad 😉
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 977
Emeljük a tétet: néhány kis ékszerdoboz településtől eltekintve az egész ország egy jó nagy tróger lepukkant hely.
Lehet überelni.
Sobri Jóska
Baszogatásból kérdezem: és mit teszel érte, hogy ne legyen lepukkant tróger hely az ország?
Semmit? Akkor fogadd el, hogy ilyen.
Akármit is? Oké. De mégis ilyen, fogadd el.
warr_b
Sobrival ertek egyet.
Persze , volt itt Kommunizmus ami valahogy meghatarozott bizonyos dolgokat, de eltelt 30 ev es pl Badacsony ami azert elegge jo hely, ugy nez ki mint valami vicc 😀

Es nem sok minden kene, de ahogy latom mi igenytelenek vagyunk.
Mert mondjuk, akar kirakni egy viragot egy kirakatba vagy atfesteni egy szeket nem sok penz, max ido, de sok helyen meg ez sincs. Ha az ember nyugaton jar, egy-egy apro diszitoelem is nagyot tud dobni egy ettermen vagy barmi mason.

Konnyu fogni mindnet az elmult 8 evre vagyis 60-70-re de mi magunk is hibask vagyunk.
Sobri mit tud tenni? Pl renben tartja a portajat...ha mindenki ezt csinalna akkor nem lennenk trogerek.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 21 030 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Emeljük a tétet: néhány kis ékszerdoboz településtől eltekintve az egész ország egy jó nagy tróger lepukkant hely.
Lehet überelni.
Sobri Jóska
Baszogatásból kérdezem: és mit teszel érte, hogy ne legyen lepukkant tróger hely az ország?
Semmit? Akkor fogadd el, hogy ilyen.
Akármit is? Oké. De mégis ilyen, fogadd el.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 625 — Patriot
Emeljük a tétet: néhány kis ékszerdoboz településtől eltekintve az egész ország egy jó nagy tróger lepukkant hely.
Lehet überelni.
Sobri Jóska
Emeljük a tétet: az egész ország egy jó nagy tróger lepukkant hely.
Lehet überelni.
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Jó nagy tróger lepukkant hely ez a Pécs.
Coolearie
nem volt nyitva a Meki, vagy mi történt? 😊
slowmotion
Mesélj, merre jártál? 😊
gyeek
én semerre, Coolearie volt kiakadva
slowmotion
Jah, úgy szándékoztam irányítani a kérdést, sikertelenül. 😊
gyeek
Nem a közvetlen belvárosában voltam ahol tér van hanem inkább úgy a 6os 58as út mentén kb meg a Sportcsarnoknál.
Nekem abból az jött le hogy eléggé visszamaradott még bőven a szociban.
Coolearie
Januari kodszitalasban a Lauber kornyeke, az Uranvaros-feluljarok-vasuti kivezeto sinek altal hatarolt resz talan a legeosszab hely, amin keresztul Pecset megitelheted. Gyere el egyszer amikor nincs ilyen takony ido, tavasszal, vagy amikor a havas Mecsek a hatter. Es a varost nem ott talalod ne Kertvaros-Uranvaroson keresztul iteld meg. Menj fel a facebookra, es ott keress ra a Svastits photography-ra. Latni fogod mennyire felreismerted Pecset. Gyere el a Fenyfesztivalra majd nyaron, hidd el megeri.
Sok helyen eltem mar eletemben. Hidd el Pecs egy gyonyoru varos, magyarorszagi vonatkozasban meg plane.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Emeljük a tétet: néhány kis ékszerdoboz településtől eltekintve az egész ország egy jó nagy tróger lepukkant hely.
Lehet überelni.
Sobri Jóska
Nem lehet, betiltották:  index.hu/gazdasag/2016/07/13/kicsinaltak_az_ubert_kivonul_magyarorszagrol_a_ceg/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Emeljük a tétet: néhány kis ékszerdoboz településtől eltekintve az egész ország egy jó nagy tróger lepukkant hely.
Lehet überelni.

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
Jó nagy tróger lepukkant hely ez a Pécs.
Coolearie
nem volt nyitva a Meki, vagy mi történt? 😊
slowmotion
Mesélj, merre jártál? 😊
gyeek
én semerre, Coolearie volt kiakadva
slowmotion
Jah, úgy szándékoztam irányítani a kérdést, sikertelenül. 😊
gyeek
Nem a közvetlen belvárosában voltam ahol tér van hanem inkább úgy a 6os 58as út mentén kb meg a Sportcsarnoknál.
Nekem abból az jött le hogy eléggé visszamaradott még bőven a szociban.
Coolearie
sajnos a sportcsarnok valóban egy 70-es évekbeli szocreál építmény
hála a töketlen Pávának mi nem tudtuk kibumlizni a 2000-es évek elején egy új sportcsarnokot, helyette kaptunk egy totál wtf Rátgéber Akadémiát, egy PVSK stadiont és PVSK csarnokot. Nah ezekre kb semmi szükség nem volt. Mi rengetegszer voltunk ellentétes polgi/kormányhatalom kombóban, illetve Páva egy senki.
Pont nem voltunk kint ma kosáron, mert kézit/pólót néztünk, igaz haveréknál kiverte a biztosítékot az elmúlt hónapok történése
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Jó nagy tróger lepukkant hely ez a Pécs.
Coolearie
nem volt nyitva a Meki, vagy mi történt? 😊
slowmotion
Mesélj, merre jártál? 😊
gyeek
én semerre, Coolearie volt kiakadva
slowmotion
Jah, úgy szándékoztam irányítani a kérdést, sikertelenül. 😊
gyeek
Nem a közvetlen belvárosában voltam ahol tér van hanem inkább úgy a 6os 58as út mentén kb meg a Sportcsarnoknál.
Nekem abból az jött le hogy eléggé visszamaradott még bőven a szociban.
Coolearie
szóval M6-osról érkeztél? szerencséd, hogy nem '18 nyarán mentél, mert akkor még a felüljárót (ami az Árkád mellé visz le) is javították, gyakorlatilag meghalt az a környék...

de ha nem harminccal szívtok, akkor jobban tetszett volna, ugye? 😛
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 562
"eléggé visszamaradott még bőven a szociban."mondja Coolearie

mesélj, mennyit éltél a visszamaradott szociban, és mikor kezdted? meddig tartott?
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Jó nagy tróger lepukkant hely ez a Pécs.
Coolearie
nem volt nyitva a Meki, vagy mi történt? 😊
slowmotion
Mesélj, merre jártál? 😊
gyeek
én semerre, Coolearie volt kiakadva
slowmotion
Jah, úgy szándékoztam irányítani a kérdést, sikertelenül. 😊
gyeek
Nem a közvetlen belvárosában voltam ahol tér van hanem inkább úgy a 6os 58as út mentén kb meg a Sportcsarnoknál.
Nekem abból az jött le hogy eléggé visszamaradott még bőven a szociban.

több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Jó nagy tróger lepukkant hely ez a Pécs.
Coolearie
nem volt nyitva a Meki, vagy mi történt? 😊
slowmotion
Mesélj, merre jártál? 😊
gyeek
én semerre, Coolearie volt kiakadva
slowmotion
Jah, úgy szándékoztam irányítani a kérdést, sikertelenül. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Jó nagy tróger lepukkant hely ez a Pécs.
Coolearie
nem volt nyitva a Meki, vagy mi történt? 😊
slowmotion
Mesélj, merre jártál? 😊
gyeek
én semerre, Coolearie volt kiakadva
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Jó nagy tróger lepukkant hely ez a Pécs.
Coolearie
mesélj, merre jártál, mitől akadtál ki? 15 és 17 óra között közlekedni próbáltál?

Szerkesztette: diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 562
Egyetemista városban pedig nehéz unatkozni.
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Pedig nekem az Amper klub egy nagy cél ebben az évben egy kellemes kis elektronikus hangzásra 😀 Most már én is kíváncsi vagyok, mit nem jöhetett be, mert én csak jóra emlékszek.
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Jó nagy tróger lepukkant hely ez a Pécs.
Coolearie
nem volt nyitva a Meki, vagy mi történt? 😊
slowmotion
Mesélj, merre jártál? 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Jó nagy tróger lepukkant hely ez a Pécs.
Coolearie
nem volt nyitva a Meki, vagy mi történt? 😊
slowmotion
Pedig ha Kaposvárról került volna Pécsre, most odáig lehetne, hogy micsoda luxy helyre érkezett. 😉
Sobri Jóska
és tényleg. bár szökőkútból kevesebb van a Mecsekalján, ebből a szempontból tényleg lepukkant.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Jó nagy tróger lepukkant hely ez a Pécs.
Coolearie
nem volt nyitva a Meki, vagy mi történt? 😊
slowmotion
Pedig ha Kaposvárról került volna Pécsre, most odáig lehetne, hogy micsoda luxy helyre érkezett. 😉

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Jó nagy tróger lepukkant hely ez a Pécs.
Coolearie
nem volt nyitva a Meki, vagy mi történt? 😊
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Jó nagy tróger lepukkant hely ez a Pécs.
Coolearie
óvatosan, sok itt a pécsi 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Jó nagy tróger lepukkant hely ez a Pécs.

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Találtam egy 3 honapos videokartyat meg majd 3 ev garival FB marketplace-en. 90k volt utánvétellel, hazaértem, kibontottam a dobozt es csak ujsagok voltak benne.
Az elado nem valaszol termeszetesen.
A Posta nem tudja letiltani az utalast/kifizetest, ahhoz a rendorsegtol kell kervenyt kapniuk. Most itt ulok 1 oraja a 11.keruleti fokapitanysagon es nem tortenik semmi. Ha ma el tudnak kezdeni akkor talan nem kapna meg az elado az osszeget.
Sok remenyt nem fuzok hozza, de azt nem ertem miert nem lehet a postan ilyenkor szuneteltetni addig a kifizetest amig nem derul ki vmi...

Kurva elet
Borbinho
Update:
visszakaptam a pénzem!
Az elmúlt 3 hétben kb ~20x hívtam a nyomozóhölgyet aki az ügyem intézte, de nem vette fel 1x se. Kezdtem azt érezni, hogy próbál kioffolni 😀 tegnap írtam egy emailt, ma reggel hívott (privát számról h véletlen se tudjam visszahívni 😀), hogy telefonon gyorsabb mint emailben, de hogy a rendőrség lezárta a nyomozást és a zárolt összeg feloldásáról szóló határozatot elküldték a Postának meg nekem is.
Hívtam a Postát is, hogy mikor lesz belőle valami, de azt mondták írjak emailt. Írtam emailt, 1.5 órával később a számlámon volt az összeg 😀

Vannak még csodák! (igaz fél évbe telt)

(fun fact: a picit gyengébb kártyát amit utána vettem 90ért újonnan, ma 105ért lehetne venni, annyit gyengül a forint. nyilván nem volt opció h megvárom amíg visszakapom a pénzt, mert már megvolt minden más hardver)

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
faszom kivan, megjött az új laptopom erre van egy screen flickering gond
szeretnék róla videót csinálni erre most megint nem jön elő
asszem írok anélkül emailt a cserére hogy lenne videó hátha nem kérik, tuti h fogják kérni de hogy hogyan hozom elő nah az még szép kör lesz ...

jah és persze az asus aurorát se tudom valamiért rendesen elindítani csak hogy mégjobb legyen minden
Negritis
faszom kivan, megjött az új laptopom erre van egy screen flickering gond
szeretnék róla videót csinálni erre most megint nem jön elő
asszem írok anélkül emailt a cserére hogy lenne videó hátha nem kérik, tuti h fogják kérni de hogy hogyan hozom elő nah az még szép kör lesz ...

jah és persze az asus aurorát se tudom valamiért rendesen elindítani csak hogy mégjobb legyen minden
Negritis
Ha típus hibás, akkor valószínűleg találkoztak már ilyennel, nem hiszem hogy emiatt szarakodnának ha éppen lámpalázas a hiba.
gyeek
remélem nem típus hiba, mert akkor a "csere" is ugyanúgy lehet kehes
egyébként a laptopok esetében ez egy relatíve gyakori hiba sajnos ahogy néztem a neten
amiket javasoltak megcsináltam, nem segített ...

igazából az dühít hogy végre megvan az új vas, de az örömöm kapásból oda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!