Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
de csak mert facepalm topic nincs, második rész:

hesteg régenmindenjobbvolt

sajna kisebb betegség miatt itthon koptatom a heverőt, zongorázok a júpíszín, nézem hogy MTV, száz százalék zene, erre nyilván a kilenvenes évek emlékei jöttek elő.
na, legelső szám, könnyűfémfelnis Hummerrel kezdődik, már kezdek gyanakodni. három wannabe keménygyerek (vagy kettő meg slepp) bemegy valami öregotthonba, és ott vernyákolnak a Michael Kors táskákról az öregeknek (akiknek nyilván halvány segédfogalmuk sincs erről a témáról).
anyámborogass.

húsz éve az ilyenek a legeldugottabb magazinműsorba nem fértek volna be, most meg...
slowmotion
 www.youtube.com/watch?v=4qdqwa-Ed5o

AK26+ByeAlex.
7M+ megtekintés.


Bye Alex 10. volt az Eurovíziós Dalfesztiválon, mentor volt az X-Faktorban és fun fact, de filozófus diplomája van.

Az AK egy testvérpár, az utóbbi évek legsikeresebb, legfelkapottabb előadói, több tízmilliós megtekintések, fun fact, hogy édesapjuk elismert képzőművész, író, az INCONNU művészcsoport alapító tagja, harcos rendszerváltó, az INDEX alapítója.  hu.wikipedia.org/wiki/Molnár_Tamás_(grafikus,_1955)

Te meg csak tudatlanul, információhiányosan nézel ki a fejedből, és minősíted korunk legelismertebb művészeit.
Tényleg megöregedtél.
Sobri Jóska
igen, én is ismerem a mondást.

Egyél szart! Egymilliárd légy nem tévedhet!
slowmotion
Ott sántít a hasonlat, hogy ez nem szar. Csak szerinted az.
De egyébiránt egy népszerű, igényes, fiatalos muzsika. Ami szerinted szar.

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
de csak mert facepalm topic nincs, második rész:

hesteg régenmindenjobbvolt

sajna kisebb betegség miatt itthon koptatom a heverőt, zongorázok a júpíszín, nézem hogy MTV, száz százalék zene, erre nyilván a kilenvenes évek emlékei jöttek elő.
na, legelső szám, könnyűfémfelnis Hummerrel kezdődik, már kezdek gyanakodni. három wannabe keménygyerek (vagy kettő meg slepp) bemegy valami öregotthonba, és ott vernyákolnak a Michael Kors táskákról az öregeknek (akiknek nyilván halvány segédfogalmuk sincs erről a témáról).
anyámborogass.

húsz éve az ilyenek a legeldugottabb magazinműsorba nem fértek volna be, most meg...
slowmotion
 www.youtube.com/watch?v=4qdqwa-Ed5o

AK26+ByeAlex.
7M+ megtekintés.


Bye Alex 10. volt az Eurovíziós Dalfesztiválon, mentor volt az X-Faktorban és fun fact, de filozófus diplomája van.

Az AK egy testvérpár, az utóbbi évek legsikeresebb, legfelkapottabb előadói, több tízmilliós megtekintések, fun fact, hogy édesapjuk elismert képzőművész, író, az INCONNU művészcsoport alapító tagja, harcos rendszerváltó, az INDEX alapítója.  hu.wikipedia.org/wiki/Molnár_Tamás_(grafikus,_1955)

Te meg csak tudatlanul, információhiányosan nézel ki a fejedből, és minősíted korunk legelismertebb művészeit.
Tényleg megöregedtél.
Sobri Jóska
igen, én is ismerem a mondást.

Egyél szart! Egymilliárd légy nem tévedhet!
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
de csak mert facepalm topic nincs, második rész:

hesteg régenmindenjobbvolt

sajna kisebb betegség miatt itthon koptatom a heverőt, zongorázok a júpíszín, nézem hogy MTV, száz százalék zene, erre nyilván a kilenvenes évek emlékei jöttek elő.
na, legelső szám, könnyűfémfelnis Hummerrel kezdődik, már kezdek gyanakodni. három wannabe keménygyerek (vagy kettő meg slepp) bemegy valami öregotthonba, és ott vernyákolnak a Michael Kors táskákról az öregeknek (akiknek nyilván halvány segédfogalmuk sincs erről a témáról).
anyámborogass.

húsz éve az ilyenek a legeldugottabb magazinműsorba nem fértek volna be, most meg...
slowmotion
AK26+ByeAlex.
7M+ megtekintés.


Bye Alex 10. volt az Eurovíziós Dalfesztiválon, mentor volt az X-Faktorban és fun fact, de filozófus diplomája van.

Az AK egy testvérpár, az utóbbi évek legsikeresebb, legfelkapottabb előadói, több tízmilliós megtekintések, fun fact, hogy édesapjuk elismert képzőművész, író, az INCONNU művészcsoport alapító tagja, harcos rendszerváltó, az INDEX alapítója.  hu.wikipedia.org/wiki/Molnár_Tamás_(grafikus,_1955)

Te meg csak tudatlanul, információhiányosan nézel ki a fejedből, és minősíted korunk legelismertebb művészeit.
Tényleg megöregedtél.
Sobri Jóska
jesz of korsz, májköl, májköl korsz -NAGYSZINPAD
gordon
És nem csak te gondolod így!

 szigetfestival.com/hu/program#!/p/3393/byealex-es-a-slepp

több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
de csak mert facepalm topic nincs, második rész:

hesteg régenmindenjobbvolt

sajna kisebb betegség miatt itthon koptatom a heverőt, zongorázok a júpíszín, nézem hogy MTV, száz százalék zene, erre nyilván a kilenvenes évek emlékei jöttek elő.
na, legelső szám, könnyűfémfelnis Hummerrel kezdődik, már kezdek gyanakodni. három wannabe keménygyerek (vagy kettő meg slepp) bemegy valami öregotthonba, és ott vernyákolnak a Michael Kors táskákról az öregeknek (akiknek nyilván halvány segédfogalmuk sincs erről a témáról).
anyámborogass.

húsz éve az ilyenek a legeldugottabb magazinműsorba nem fértek volna be, most meg...
slowmotion
AK26+ByeAlex.
7M+ megtekintés.


Bye Alex 10. volt az Eurovíziós Dalfesztiválon, mentor volt az X-Faktorban és fun fact, de filozófus diplomája van.

Az AK egy testvérpár, az utóbbi évek legsikeresebb, legfelkapottabb előadói, több tízmilliós megtekintések, fun fact, hogy édesapjuk elismert képzőművész, író, az INCONNU művészcsoport alapító tagja, harcos rendszerváltó, az INDEX alapítója.  hu.wikipedia.org/wiki/Molnár_Tamás_(grafikus,_1955)

Te meg csak tudatlanul, információhiányosan nézel ki a fejedből, és minősíted korunk legelismertebb művészeit.
Tényleg megöregedtél.
Sobri Jóska
jesz of korsz, májköl, májköl korsz -NAGYSZINPAD
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
de csak mert facepalm topic nincs, második rész:

hesteg régenmindenjobbvolt

sajna kisebb betegség miatt itthon koptatom a heverőt, zongorázok a júpíszín, nézem hogy MTV, száz százalék zene, erre nyilván a kilenvenes évek emlékei jöttek elő.
na, legelső szám, könnyűfémfelnis Hummerrel kezdődik, már kezdek gyanakodni. három wannabe keménygyerek (vagy kettő meg slepp) bemegy valami öregotthonba, és ott vernyákolnak a Michael Kors táskákról az öregeknek (akiknek nyilván halvány segédfogalmuk sincs erről a témáról).
anyámborogass.

húsz éve az ilyenek a legeldugottabb magazinműsorba nem fértek volna be, most meg...
slowmotion


AK26+ByeAlex.
7M+ megtekintés.


Bye Alex 10. volt az Eurovíziós Dalfesztiválon, mentor volt az X-Faktorban és fun fact, de filozófus diplomája van.

Az AK egy testvérpár, az utóbbi évek legsikeresebb, legfelkapottabb előadói, több tízmilliós megtekintések, fun fact, hogy édesapjuk elismert képzőművész, író, az INCONNU művészcsoport alapító tagja, harcos rendszerváltó, az INDEX alapítója.  hu.wikipedia.org/wiki/Molnár_Tamás_(grafikus,_1955)

Te meg csak tudatlanul, információhiányosan nézel ki a fejedből, és minősíted korunk legelismertebb művészeit.
Tényleg megöregedtél.

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
de csak mert facepalm topic nincs, második rész:

hesteg régenmindenjobbvolt

sajna kisebb betegség miatt itthon koptatom a heverőt, zongorázok a júpíszín, nézem hogy MTV, száz százalék zene, erre nyilván a kilenvenes évek emlékei jöttek elő.
na, legelső szám, könnyűfémfelnis Hummerrel kezdődik, már kezdek gyanakodni. három wannabe keménygyerek (vagy kettő meg slepp) bemegy valami öregotthonba, és ott vernyákolnak a Michael Kors táskákról az öregeknek (akiknek nyilván halvány segédfogalmuk sincs erről a témáról).
anyámborogass.

húsz éve az ilyenek a legeldugottabb magazinműsorba nem fértek volna be, most meg...
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
ehhez képest olyan galuskásan ejti ki a mondatokat, hogy nem egy alkalommal lényegében csak a szövegkörnyezetből lehet nagyjából dekódolni, hogy mit olvas fel. kb mintha szalonspicces lenne.
slowmotion
= pesti.
Atari
annak szerintem nincs erre jelentős hatása, főleg nem egy Somogy-Baranya-Vas fiatalkor után.
egyszerűen csak nem artikulál rendesen.
több mint 5 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
ehhez képest olyan galuskásan ejti ki a mondatokat, hogy nem egy alkalommal lényegében csak a szövegkörnyezetből lehet nagyjából dekódolni, hogy mit olvas fel. kb mintha szalonspicces lenne.
slowmotion
= pesti.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
én vagyok a hülye, hogy arra tanítom a gyerekeket, hogy ne szemeteljünk, és a szabályokat tartsuk be. ez különben is olyan idejét múlt baromság, nem?
slowmotion
Ez olyan, mint a közlegelők tragédiája játékelméleti problematikája.
( hu.wikipedia.org/wiki/A_közlegelők_tragédiája)

Ha mindenki betartja a szabályokat és senkise szemetel is más a helyes, és ha mindenki szemetel és senkise tartja be, akkoris.
A valóságban persze mindig valami köztes érték keletkezik, azt kell eltalálni, hogy merre tolódik el éppen, és ahhoz kell a győztes (helyes, erkölcsös, neked tetsző, stb.) stratégiát alakítani.

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
én már nem lepődök meg egyáltalán azon, amikor minden évben elmondják, hogy a pisiteszten kiderül, hogy a magyarok egyszerűen egyre kevésbé tudnak olvasni. vagy csak nem akarnak.

IKEA, Budaörs.
az emeleti étteremben ugye csináltak egy hosszú oda-vissza kordont a pult elejétől, hogy az ebédre várakozók nagyjából az étterem területén maradjanak, és ne lógjanak be mondjuk a kiállítótér utolsó húsz-huszonöt méterére. és ugye ahol a kordon véget ér, és a pult elkezdődik, oda helyezték a tálcatologatós kocsik tárolóját, hogy akik már a pulthoz állnak, azok tudjanak venni egyet.
és mivel elterjedt az a szokás, hogy az emberek még be sem érnek a kordon közé, már el is veszik a kocsit, ezért az IKEA kifügesztett egy táblát, amin kívülről az olvasható, hogy "Kérjük, ne vegye el innen a kocsit", belül pedig az, hogy "Innen veheti el a kocsit".

szerintetek kívülről vagy belülről viszik el az egységsugarúak? igen, kívülről.
és ez több okból is hatékony:
1, ha valaki éppen a pulthoz ér, és kellene neki kocsi, akkor megakaszthatja a sort addig, amíg nem jön kocsi
2, nyilván jó dolog, ha negyven ember helyett befér mondjuk harminc a kordonok közé, meg öt kocsi
3. és ebből következően mégis a kiállítótérig ér a sor, vagyis az étterem egyik feléhez és a kávé- és üdítőgéphez tartóknak a sor között kell sasszéznia.

de én teljesen megértem ezeket a felnőtt(?) embereket, mindent addig kell elvenni, amíg lehet, mert farkastörvények uralkodnak, és különben is lehet, hogy nem lesz holnap.

amúgy készítettek felmérést óvodások körében, és azt találták, hogy ők azok, akik a jelenbeli biztos, de kevesebbet nagyobb arányban választják a jövőbeli többnél, mert egész egyszerűen még nem képesek közepes időtávon gondolkozni.
na most ha én ezt veszem, akkor azt kapom, hogy ezen felnőttek(?) jó része pont ugyanúgy gondolkozik, mint egy négy-ötéves gyerek.
csodálkozunk, ha ott tart az ország, ahol?

vagy ezek az emberek migráncsok lennének, akik nem tisztelik a kultúránkat, és nem beszélik a nyelvünket sem (sőt az angolt se)?

hát én már tényleg nem tudom, mit gondoljak. én vagyok a hülye, hogy arra tanítom a gyerekeket, hogy ne szemeteljünk, és a szabályokat tartsuk be. ez különben is olyan idejét múlt baromság, nem?
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
az viszont csak engem zavar, hogy a narrátor úgy helyenként úgy beszél, mintha be lenne baszcsizva?
slowmotion
Rákényszerítesz, tehát megkérdezem: te mikor láttál utoljára bebaszott embert/nőt? 😊
gyeek
céges bulin, két hónapja
de figyelj, ez a nő elvileg abból él, hogy az embereknek érteniük kell, amit mond, és viccesnek kell találniuk. ehhez képest olyan galuskásan ejti ki a mondatokat, hogy nem egy alkalommal lényegében csak a szövegkörnyezetből lehet nagyjából dekódolni, hogy mit olvas fel. kb mintha szalonspicces lenne.
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
az viszont csak engem zavar, hogy a narrátor úgy helyenként úgy beszél, mintha be lenne baszcsizva?
slowmotion
Rákényszerítesz, tehát megkérdezem: te mikor láttál utoljára bebaszott embert/nőt? 😊
gyeek
Ez Kormos Anett. Egyre jobb milf lesz 😀
petey
Na yo. A korommal kapcsolatos dolgot detraktáltam. Vannak azok a magas labdák amik nem is olyan magasak ezért minden proli le tudja ütni.

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
az viszont csak engem zavar, hogy a narrátor úgy helyenként úgy beszél, mintha be lenne baszcsizva?
slowmotion
Rákényszerítesz, tehát megkérdezem: te mikor láttál utoljára bebaszott embert/nőt? 😊
gyeek
Ez Kormos Anett. Egyre jobb milf lesz 😀

több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
az viszont csak engem zavar, hogy a narrátor úgy helyenként úgy beszél, mintha be lenne baszcsizva?
slowmotion
Rákényszerítesz, tehát megkérdezem: te mikor láttál utoljára bebaszott embert/nőt? 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
 www.facebook.com/orszagosmentok/videos/2019702294707479

Gratulálok a néninek...
Toca
no igen. sok mindent látott már a könyvtárban, még a sürgősségi betegellátáshoz is jobban ért.

az viszont csak engem zavar, hogy a narrátor úgy helyenként úgy beszél, mintha be lenne baszcsizva?
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 072
 www.facebook.com/orszagosmentok/videos/2019702294707479

Gratulálok a néninek...
Toca
Hihetetlen az ilyen. Nem tudom mennyire fogja zavarni, ha majd érte jönnek.

Múltkor volt lakógyűlés, ahol a 80 éves mamika, - aki személyesen engem is lebaszott már, hogy miért nyitom ki neki a lift ajtót, amikor ezt ő is megtudja csinálni - elkezdett panaszkodni, hogy ne egy vízzel mossák már fel az egész lépcsőházat. Megkapta a kérdést, hogy ezt miből gondolja, majd válaszként: "Hát onnan, hogy van aki ezt a lakásból figyeli."

Istenem de ki lett röhögve az öregasszony 😀

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 413 — Colts fan
 www.facebook.com/orszagosmentok/videos/2019702294707479

Gratulálok a néninek...
Toca
Megpaskolgatnám az arcát sarokkal Mártonnénak...

Szerkesztette: kristóf17
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/36183261_2019711264706582_7624094694506496000_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=J5NB06mQyFAQ7kNvgEhXpPr&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfDndofhMrM04GaxMslezKtlvxmHeoe-lamBNJb53wEEAg&oe=6638C09F
PANASZLEVÉL HÍVTA FEL A FIGYELMET BAJTÁRSAINK KIVÁLÓ SZAKMAISÁGÁRA Életveszélyes állapotban talált férfi ellátását végezték a budai mentők, ami sikerre... | By Országos MentőszolgálatFacebook
PANASZLEVÉL HÍVTA FEL A FIGYELMET BAJTÁRSAINK KIVÁLÓ SZAKMAISÁGÁRA Életveszélyes állapotban talált férfi ellátását végezték a budai mentők, ami sikerre...


Gratulálok a néninek...
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 423
A barátom elmondása szerint ő ezeket mind bevállalná, ha nem kéne jobbról egy féléves ikerpárt, balról egy féléves, másfél éves kombót hallgatnia 0-24-ben.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Szerintem az kis gyerek bagoly lesz. Nálunk is van 2 éjjel.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Gyerekek, semmik vagytok. Fakopács minden hajnal 4-kor az ablaktól 8-10 méterre 😀
Illetve, esküszöm gyerekkorom óta üldöz egy madár, fingom sincs mi a neve vagy mi lehet, de bárhol laktunk eddig mindenhol feltűnt éjszakánként 2-3 naponta.
Hangja egyszerű, nagyon hasonló a tengeralattjáró hangjához, csak erősebb, élesebb...



Szó szerint kinyír. Ha meghallom, a hideg ráz.
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nálunk a szarka a sláger. A rigók énekelnek, a galamb kurrog, vetési varjú már szinte nincs, csk dolmányos, fülemile, nyitbikék, csurik.
Na de ezek a rohadék szarkák éktelenül rikácsolnak... Szétbaz ideig tőlük.


Elmondhatatlanul rühellem az összes macskát. Főleg azokat amik az én kertemet nézik szaró/dugó/alvó/játszó/hányó helynek.
Matthew99
na mi van, állatbarátok lettünk? 😊
én most leginkább az összes galambot irtanám ki a a környéken, pedig az állatkertben szoktunk állatot etetni meg simogatni, becsszó!
slowmotion
galamb+varjú kombó az őrületbe kerget! hajnali 4-kor ott vernyog mindegyik
NB2

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 764 — 49ers GM
Elmondhatatlanul rühellem az összes macskát. Főleg azokat amik az én kertemet nézik szaró/dugó/alvó/játszó/hányó helynek.
Matthew99
Egy lehetséges megoldás, bár nem tudom milyenek a körülmények. Valamint meg van az a veszélye, hogy ha esetleg bejut akkor ott is ragad 😀

 www.youtube.com/watch?v=OYfpa1mV1pI
Gorcsev
Ez jó, még az kellene, hogy amikor megpörgeti a cuccot, kinyílik egy kerti csap és telibe veri a vízsugár. 😊

több mint 5 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 487
Elmondhatatlanul rühellem az összes macskát. Főleg azokat amik az én kertemet nézik szaró/dugó/alvó/játszó/hányó helynek.
Matthew99
Egy lehetséges megoldás, bár nem tudom milyenek a körülmények. Valamint meg van az a veszélye, hogy ha esetleg bejut akkor ott is ragad 😀

 www.youtube.com/watch?v=OYfpa1mV1pI

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Elmondhatatlanul rühellem az összes macskát. Főleg azokat amik az én kertemet nézik szaró/dugó/alvó/játszó/hányó helynek.
Matthew99
na mi van, állatbarátok lettünk? 😊
én most leginkább az összes galambot irtanám ki a a környéken, pedig az állatkertben szoktunk állatot etetni meg simogatni, becsszó!
slowmotion
galamb+varjú kombó az őrületbe kerget! hajnali 4-kor ott vernyog mindegyik