Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 771 — 49ers GM
én nem tudom mi a fasz van velem, de rendre vagy fidesz fanatikus, vagy fidelitasz tag csajt fogok ki ezen a héten....Amadeus91
Tök előnyös. Ha beadod nekik, hogy hasonlítasz a királyunkra, neked is minden fasságot kritika és kételkedés nélkül fognak elhinni. 😊

több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Gyere felénk dolgozni, itt találnál sok mást, de legalább annak megfelelően ostobák😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
én nem tudom mi a fasz van velem, de rendre vagy fidesz fanatikus, vagy fidelitasz tag csajt fogok ki ezen a héten....Amadeus91
Tűzz egy vörös szegfűt a gomblyukadba. Majd messze elkerülnek...

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


Ha kérsz a Jézuskától egy ilyen pólót Amadeus, akkor szerintem megoldódnak a gondjaid.
Amúgy, azt nem értem, hogy miért pártállásos alapon választasz nőt?
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
nem a politikáról kellene beszélni egy csajjal az első 5 percben... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 395 — #NoStress
én nem tudom mi a fasz van velem, de rendre vagy fidesz fanatikus, vagy fidelitasz tag csajt fogok ki ezen a héten....Amadeus91
Sajnáltatod magad, vagy büszkélkedsz?
És miként van az, hogy te olyankor, a politikáról diskurálsz.
De legalább majd nem lepődsz meg, hogy miképp lett megint a Fidesznek kétharmada. Hát így, hogy az országban valójában a számottevő többség imádja a Fideszt.
Vagy még annyit tudok javasolni, hogy elöbb beszélgess pár szót, ne csak a csöcsökre fókuszálj.

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 023
én nem tudom mi a fasz van velem, de rendre vagy fidesz fanatikus, vagy fidelitasz tag csajt fogok ki ezen a héten....Amadeus91
Az miért baj? Hiszen jobban teljesítenek.apeszos
sajnos, tényleg csak annyira teljesítenek jól.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
én nem tudom mi a fasz van velem, de rendre vagy fidesz fanatikus, vagy fidelitasz tag csajt fogok ki ezen a héten....Amadeus91
Az miért baj? Hiszen jobban teljesítenek.
több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
én nem tudom mi a fasz van velem, de rendre vagy fidesz fanatikus, vagy fidelitasz tag csajt fogok ki ezen a héten....Amadeus91
Szerintem hívd el a Vadai-t!😀

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 023
én nem tudom mi a fasz van velem, de rendre vagy fidesz fanatikus, vagy fidelitasz tag csajt fogok ki ezen a héten....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
YoungZeeZee 7 957
sztem szanalmasabb dolog a "nem letezo"igekotos igek hasznalata.

Lejavitani,leoktatni de mai kedvenc a hagyjuk meghulni az etelt?!?!
Hany ilyen szot olvastam vagy hallottam mar.😕
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
verjem a faszom ebbe a kurva politikába. Már egy csaj lakására sem lehet felmenni úgy, hogy ne tolják a képembe ezt a kereszténydemokrata bullshitet.Amadeus91
Nem akart szopni?laccoo74
nem (csak az)
Felhívott magához, bor, olasz kaja, tényleg minden jó és evés közben bukott ki belőle a békemenet.Amadeus91
Még mindig jobb, mintha a bor, meg az olasz kaja........ 😊csi77
Fura, hogy nálunk mennyire dívik ez az olaszozás.... főleg a csajoknál (ruha, nyelv, kocsi, kaja, életstílus, pasi...). Pár mérfölddel nyugatra már más a sztereotípia velük kapcsolatban (kb.: dagadt, nagyszájú, ostoba, déli bunkók), úgyhogy mi ebben is külön utakon járunk... 😊 .
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Amadeus91
Mint írtam, engem különösebben nm zavar, twitteren én is szoktam használni ezt a formát. Én a helyesírási hibákat emeltem ki, mint zavaró tényezőt (általánosságban).
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 023
nemkurvamind1?Amadeus91
Bizonyos fokú intelligenciaszint alatt nyilván az.GRAFI
szerintem meg hülyeség ezen lovagolni, hogy most h vagy hogy van írva. Ha nekiállnék nyelvtannáciskodni akkor a fél országot ki lehetne szórni, mert a többség nem beszéli sajnos az anyanyelvét középszinten sem.

egyébként nehogy azt hidd, hogy egy német fórumon az irodalmi német megy, vagy egy oroszon a nyelvtani orosz, vagy bármely másutt a hivatalos nyelvtani szabályok érvényesülnek. Korunk jelensége, ez van.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 709 — Vikings fan
Tehát ha valakit nem zavar automatikusan 80 alá csökken az intelligenciahányadosa? 😊Rataxes
Nem kell általánosítani, azt amit Mozartra mondanak 😛
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Tehát ha valakit nem zavar automatikusan 80 alá csökken az intelligenciahányadosa? 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
nemkurvamind1?Amadeus91
Bizonyos fokú intelligenciaszint alatt nyilván az.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 395 — #NoStress
nemkurvamind1?Amadeus91
Ahogy az is, hogy Orbán vagy Gyurcsány vagy Bajnai?

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 023
nemkurvamind1?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Engem a helyes írási hibák sokkal jobban zavarnak, főleg az össze tett szavak rossz használata. Nagyon sokan totál rosszul írják ezeket. Az ilyen jellegű rövidítések zavarni nem zavarnak, inkább feleslegesnek tartom őket. Twitteren, vagy egy üzenetben én is szoktam alkalmazni, de ott ugye a karakterek korlátozottsága miatt van erre szükség.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
Komolyan mondom írok Damesheknek h vegyen bele a heti shame reportba...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
valaki árulja már el, HOGY a viharba lehet így írni?

azt akartam is írni korábban, h Gruden a közvetítés alatt is kiemelte h cover 3 volt négy rövid zónával, és meccs közben is faszán elemezte a védelmet. aki angolul nézte a meccset, az élvezkedhetett benne 😊

egyébként meg ebben a védelemben az a csodás, h hétről hétre szinte meg tud változni. könnyen lehet h single high-al végig nyomjuk a niners meccset, és úgy is működne minden.a.kacsa
Az NCAA csevegőbe már írtam h gyaníthatóan nézőcsúcs lesz így h 2 louisianai csapatot tudtak intézni.empty taxi
egyszerűen gusztustalanbaggio
Baggio, tökéletesen igazad van. Itt vannak a hiányzó részek...

... ....... ... .... ..........., .ogy ...... . ........... ..... .. ........... .ogy ..... . . .... ... ..... ........, ... ....... ......... .. ....... ....... .... ........ . ...... ......... .......... . ......., .. ......... ....... 😊
............. ... ..... . ........ .. . ......., .ogy ..... ..... ...... ... ... ......... . ........ ..... .ogy ....... ....-.. .... ..... . ......., .. ... .. ..... .....

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
YoungZeeZee 7 957
ez mi😀
A vilagon mindenhol roviditenek nem csa MO-n.Komolyan nagyobb problemad ne legyen az eletedben.
Az egy masik kerdes h ez mar a butitasunk resze.
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Elsőre komolyan mondom nem vettem észre mi volt itt a "probléma" (nekem pl. semmi bajom a két idézett hozzászólással). Ennél nagyobb gondja ne legyen az embernek...Asbee
az a nagy probléma, hogy az oldal egyik cikkírója is "h"-zva makog, mint valami óvodás kisgyerekbaggio
De ez egy fórum, itt szvsz simán belefér 😊 Rövidített, ennyi. Szerintem követett már el ilyet más is, legyen az illető cikkíró (akár itt akár máshol). Az oldal presztízse nem ezen fog múlni, de kár ezt túlreagálni.Asbee
mármint személyes véleményed szerint. 😛shawnka
Nem az lesz! Szerény véleményem szerint 😉gdavid
Itt nyugaton elfogadott az én verzióm is 😀shawnka
Attól még hibás, hogy elfogadott! És itt kérem szépen "nyelvtannáciskodás" folyik! 😍

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 137 — Tyrone Creek
Elsőre komolyan mondom nem vettem észre mi volt itt a "probléma" (nekem pl. semmi bajom a két idézett hozzászólással). Ennél nagyobb gondja ne legyen az embernek...Asbee
az a nagy probléma, hogy az oldal egyik cikkírója is "h"-zva makog, mint valami óvodás kisgyerekbaggio
De ez egy fórum, itt szvsz simán belefér 😊 Rövidített, ennyi. Szerintem követett már el ilyet más is, legyen az illető cikkíró (akár itt akár máshol). Az oldal presztízse nem ezen fog múlni, de kár ezt túlreagálni.Asbee
mármint személyes véleményed szerint. 😛shawnka
Nem az lesz! Szerény véleményem szerint 😉gdavid
Itt nyugaton elfogadott az én verzióm is 😀