NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 976
szopjon le aki berakta a jogászoknak a statot, az meg pláne aki a stat zh-t egy hétre rakta a római jog zh-val.Amadeus91
Nem mondod hogy jogi egyetemre jársz?Rataxes
elte ájk

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Vigyázzá deák, mer' a szinvonalas magyar felsőoktatás világában minden vezér kölke külföldön tanul 😀 ! Aztán buták lesznek, mert ott nem oktatnak annyi mindent 😊 - de egy Yale után legalább nem kell elmagyarázniuk, hogy van egy Budapest nevű hely a Hungaryban ahol vannak iskolák... yunno.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
szopjon le aki berakta a jogászoknak a statot, az meg pláne aki a stat zh-t egy hétre rakta a római jog zh-val.Amadeus91
nekünk 1 héten volt mindig az összes ZH 😊 a rekord egy hét alatt 8 volt nekem, de olyan is volt aki egy nap 4-et írt 2-2-t egy időben 😀

amúgy tényleg nem nehéz az, bár ha a jogászoknak is többváltozós regressziószámításokat nyomatnak akkor biza szopó 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
szopjon le aki berakta a jogászoknak a statot, az meg pláne aki a stat zh-t egy hétre rakta a római jog zh-val.Amadeus91
Nem mondod hogy jogi egyetemre jársz?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
szopjon le aki berakta a jogászoknak a statot, az meg pláne aki a stat zh-t egy hétre rakta a római jog zh-val.Amadeus91
Nehéz átlagot meg szórást számolni? 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 976
szopjon le aki berakta a jogászoknak a statot, az meg pláne aki a stat zh-t egy hétre rakta a római jog zh-val.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
szájbabaszott geci kurva nők, egyikbe se szorult sok értelem meg ész bazdmeg...ghstzR
Madame Curie?Sobri Jóska
miért, ő most él?ghstzR
Ő nő.Sobri Jóska
??
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 976
szájbabaszott geci kurva nők, egyikbe se szorult sok értelem meg ész bazdmeg...ghstzR
Ha ennyire infantilis, akkor hagyd egy hozzá hasonló kaliberű férfire és keress egy hozzád valót! Több nő van mint férfi (legalábbis a környezetemben ez a trend), így van miből válogatni.toxique
De ha utálja az összeset akkor vagy papnak és/vagy buzinak kell mennie 😕Toca

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 703 — Cowboys fan
szájbabaszott geci kurva nők, egyikbe se szorult sok értelem meg ész bazdmeg...ghstzR
Ha ennyire infantilis, akkor hagyd egy hozzá hasonló kaliberű férfire és keress egy hozzád valót! Több nő van mint férfi (legalábbis a környezetemben ez a trend), így van miből válogatni.toxique
De ha utálja az összeset akkor vagy papnak vagy buzinak kell mennie 😕Toca
ha esetleg a gyerekkorúakat is szereti, akkor a kettő néha nem különül el egymástól... hoppá 😊
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Erről csak ennyit:

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 652 — Vikings fan
szájbabaszott geci kurva nők, egyikbe se szorult sok értelem meg ész bazdmeg...ghstzR
Ha ennyire infantilis, akkor hagyd egy hozzá hasonló kaliberű férfire és keress egy hozzád valót! Több nő van mint férfi (legalábbis a környezetemben ez a trend), így van miből válogatni.toxique
De ha utálja az összeset akkor vagy papnak vagy buzinak kell mennie 😕
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
szájbabaszott geci kurva nők, egyikbe se szorult sok értelem meg ész bazdmeg...ghstzR
Ha ennyire infantilis, akkor hagyd egy hozzá hasonló kaliberű férfire és keress egy hozzád valót! Több nő van mint férfi (legalábbis a környezetemben ez a trend), így van miből válogatni.
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 976
szájbabaszott geci kurva nők, egyikbe se szorult sok értelem meg ész bazdmeg...ghstzR
Madame Curie?Sobri Jóska
miért, ő most él?ghstzR
Ő nő.Sobri Jóska
értem én, én csak azokra értettem akik most 20 körül vannak. de ez a nő se lehetett komplett, sőt, tuti...ghstzR
Tuti.
Ugyanis csak neki van egyedül 2 Nobel-díja.
Beleértve az összes férfit, Einsteintől, Bohron, Röntgenen, Nashen keresztül Churchill-ig.

Egy 20 éves gyereklányt meg ha nőnek nézel, az olyan, mintha azon hisztiznél, hogy a borszőlő amit csipegetsz se nem zamatos, se nem rúgsz be tőle.
Türelem.
A nőkhöz (a gyereklányokhoz is) ennyi az alapvetés.
Meg úgy még rengeteg dologhoz az életben.Sobri Jóska
van egy-két olyan gyereklány, akihez végtelen türelem kéne.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 346 — #NoStress
szájbabaszott geci kurva nők, egyikbe se szorult sok értelem meg ész bazdmeg...ghstzR
Madame Curie?Sobri Jóska
miért, ő most él?ghstzR
Ő nő.Sobri Jóska
értem én, én csak azokra értettem akik most 20 körül vannak. de ez a nő se lehetett komplett, sőt, tuti...ghstzR
Tuti.
Ugyanis csak neki van egyedül 2 Nobel-díja.
Beleértve az összes férfit, Einsteintől, Bohron, Röntgenen, Nashen keresztül Churchill-ig.

Egy 20 éves gyereklányt meg ha nőnek nézel, az olyan, mintha azon hisztiznél, hogy a borszőlő amit csipegetsz se nem zamatos, se nem rúgsz be tőle.
Türelem.
A nőkhöz (a gyereklányokhoz is) ennyi az alapvetés.
Meg úgy még rengeteg dologhoz az életben.

több mint 10 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
szájbabaszott geci kurva nők, egyikbe se szorult sok értelem meg ész bazdmeg...ghstzR
Madame Curie?Sobri Jóska
miért, ő most él?ghstzR
Ő nő.Sobri Jóska
értem én, én csak azokra értettem akik most 20 körül vannak. de ez a nő se lehetett komplett, sőt, tuti...


több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 346 — #NoStress
szájbabaszott geci kurva nők, egyikbe se szorult sok értelem meg ész bazdmeg...ghstzR
Madame Curie?Sobri Jóska
miért, ő most él?ghstzR
Ő nő.

több mint 10 éve
catattack 3 520
Most találtam meg egy doboz sört, amit tegnap este bontottam fel....
Óriásit csalódtam magamban...
több mint 10 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
szájbabaszott geci kurva nők, egyikbe se szorult sok értelem meg ész bazdmeg...ghstzR
Madame Curie?Sobri Jóska
miért, ő most él?


több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 346 — #NoStress
szájbabaszott geci kurva nők, egyikbe se szorult sok értelem meg ész bazdmeg...ghstzR
Madame Curie?

több mint 10 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
szájbabaszott geci kurva nők, egyikbe se szorult sok értelem meg ész bazdmeg...


több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 703 — Cowboys fan
Borbinho
ezt rossz helyre posztoltad, a Viccek topicba kellett volna
több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
És igen, hőbörgök, mert ettől függetlenül menjen már az anyjába bármely önkormányzat, ami ilyen rendeleteket agyal ki. Bazmeg, ilyet bemondani egy közgyűlésen, hogy a lusta fiatalokat büntetni fogják, ha 21 cm-es a fű? Mi ez, Észak-Korea?berger90
Feltételezem, hogy nem a brazilok miatt hozzák a rendeletet, hanem a fizetőképes magyar lakosság fejésére... 😊 ez nem Korea, ez Amerika.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Most itt elhőbörögsz rajta, de szerintem inkább az a szomorú, hogy ilyet rendeletbe kell foglalni. Régen az embereknek természetes volt, hogy rendben tartotta a saját háza táját, és annak környékét. Hogy nem szemetelt közterületen stb. Manapság eszébe se jut ez az emberek többségének. Mindenki szarik mindenre.GRAFI
Teljesen egyetértek.
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Pont az elmúlt 20-25 évről van szó. Nyilván nem fogják centivel mérni, hogy kinek mekkora fű van a kertjében. És igenis, hozzanak ilyen rendeletet, ha már magától nem jut eszébe a sok sutyeráknak.