Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 10 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
szájbabaszott geci kurva nők, egyikbe se szorult sok értelem meg ész bazdmeg...ghstzR
Madame Curie?Sobri Jóska
miért, ő most él?


több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
szájbabaszott geci kurva nők, egyikbe se szorult sok értelem meg ész bazdmeg...ghstzR
Madame Curie?

több mint 10 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
szájbabaszott geci kurva nők, egyikbe se szorult sok értelem meg ész bazdmeg...


több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
Borbinho
ezt rossz helyre posztoltad, a Viccek topicba kellett volna
több mint 10 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
És igen, hőbörgök, mert ettől függetlenül menjen már az anyjába bármely önkormányzat, ami ilyen rendeleteket agyal ki. Bazmeg, ilyet bemondani egy közgyűlésen, hogy a lusta fiatalokat büntetni fogják, ha 21 cm-es a fű? Mi ez, Észak-Korea?berger90
Feltételezem, hogy nem a brazilok miatt hozzák a rendeletet, hanem a fizetőképes magyar lakosság fejésére... 😊 ez nem Korea, ez Amerika.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Most itt elhőbörögsz rajta, de szerintem inkább az a szomorú, hogy ilyet rendeletbe kell foglalni. Régen az embereknek természetes volt, hogy rendben tartotta a saját háza táját, és annak környékét. Hogy nem szemetelt közterületen stb. Manapság eszébe se jut ez az emberek többségének. Mindenki szarik mindenre.GRAFI
Teljesen egyetértek.
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Pont az elmúlt 20-25 évről van szó. Nyilván nem fogják centivel mérni, hogy kinek mekkora fű van a kertjében. És igenis, hozzanak ilyen rendeletet, ha már magától nem jut eszébe a sok sutyeráknak.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Most itt elhőbörögsz rajta, de szerintem inkább az a szomorú, hogy ilyet rendeletbe kell foglalni. Régen az embereknek természetes volt, hogy rendben tartotta a saját háza táját, és annak környékét. Hogy nem szemetelt közterületen stb. Manapság eszébe se jut ez az emberek többségének. Mindenki szarik mindenre.GRAFI
Mennyire régen?

Én rokonlátogatásra elég sokszor mentem Érdre, ami azóta agglomeráció, meg Parkváros, felújítás stb. Ehhez képest olyan putri van néhol, hogy az agyamat eldobom. És nem nem új dolog, mert már 20 éve ezt látom.

És igen, hőbörgök, mert ettől függetlenül menjen már az anyjába bármely önkormányzat, ami ilyen rendeleteket agyal ki. Bazmeg, ilyet bemondani egy közgyűlésen, hogy a lusta fiatalokat büntetni fogják, ha 21 cm-es a fű? Mi ez, Észak-Korea?

Mindig jövőre
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Most itt elhőbörögsz rajta, de szerintem inkább az a szomorú, hogy ilyet rendeletbe kell foglalni. Régen az embereknek természetes volt, hogy rendben tartotta a saját háza táját, és annak környékét. Hogy nem szemetelt közterületen stb. Manapság eszébe se jut ez az emberek többségének. Mindenki szarik mindenre.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
 hvg.hu/itthon/20131004_Rendeletbe_foglaltak_Sarkadon_mekkorara_n

És ezt így hogy? Ha véleményes, hogy megvan-e 20 centi, akkor lemérik a fűszálat?

| Abba az öregsegg-nyalásba már bele se menjünk, ami megint van... |

Mindig jövőre
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.hir24.hu/sotet-oldal/2013/10/05/megleptek-az-aroktoi-banda-tagjai/

Remek találmány ez a házi őrizet!
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Rengeteg olyan "gyökér" nő van, akinek a táskájában még máig harcoló partizánalakulat is van.Sőt!
Másik gond pedig az, hogy általában a támadók többen vannak.Esténkén én is úgy szoktam sétálgatni hazafelé, hogy könnyen elérhető helyen van a defenziv bagem.Könnyű kis célszerszám, tudom ajánlani mindenkinek!Ja, és legálisan tartható!

több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Ez mind nagyon szép, és jó!
Csak az a baj, hogy szerencsétlen nők/és mi férfiak is/ nem nagyon vannak felkészülve/felkészítve egy esetleges támadásra.
A támadó szinte minden esetben előnyben van, mert ő tudja, hogy meg akar támadni, felkészül rá stb.
Aztán ezt a lépéselőnyt már nehéz egalizálni.Gondolom, mindenki látott már női táskát, meg azt, hogy mi minden szart tudnak a nők abban tartani.Mire abból előkaparja a védekezési eszközt...laccoo74
Nekem pont az nem tetszett abban a KM edzésben ahová jártam pár hónapot, hogy: nagyon "leegyszerűsíti" a támadót. Amire már utaltam; akik 3 éves koruk óta seprűnyéllel püfölik egymást, azok ellen néha több kell, mint amit mi (akiknek félig-meddig volt gyerekszobája) el tudunk képzelni. Bár edzésen ezt nagyon nem is lehet szimulálni, úgyhogy az önvédelem-oktatóknak tényleg fel van adva a lecke. Az igazi lelki beállítottsághoz legalább egy katonai edzőtábor kellene 😀, vagy pár hét a riói favellákban.

Pl. egy FMA edzésen a késes CQC gyakorlatok nagy része arról szól, hogy minél kevesebb mozdulattal menj át a másik védelmén és öld meg. Pl. parry -> torokszúrás (2 mozdulat), "védés ->karhajlítóizom-vágás+torokszúrás (elhajlással együtt 4 mozdulat 2 vágással és Game Over)" De: egy önvédelmi edzésen, ahol a jogi környezetet is figyelembe kell venni, ott nem taníthatnak gyilkolást. Ezért nehéz és bonyolult a "modern önvédelem" oktatása + a valóság az mindig más mint az edzőterem. Edzőteremben (sterilben) lehetsz űberkirály, de ez még semmit nem jelent az utcán.

Igen... az ököl mindig kéznél van (csak el ne törjön).
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
Ez mind nagyon szép, és jó!
Csak az a baj, hogy szerencsétlen nők/és mi férfiak is/ nem nagyon vannak felkészülve/felkészítve egy esetleges támadásra.
A támadó szinte minden esetben előnyben van, mert ő tudja, hogy meg akar támadni, felkészül rá stb.
Aztán ezt a lépéselőnyt már nehéz egalizálni.Gondolom, mindenki látott már női táskát, meg azt, hogy mi minden szart tudnak a nők abban tartani.Mire abból előkaparja a védekezési eszközt...laccoo74
Itt nem az a lényeg hogy te legyél előnybe. Nyilván ha meg akarnak támadni ,ráadásul nem balfaszok akkor nagy az előnyük. Viszont az egyenletben te is benne vagy.
Pl.:Ha 11 körül bedugott fülessel mész akkor totál megfogsz lepődni, ha viszont alapból úgy mész , hogy figyeled honnan jöhet a baj gyors reakcióval sok mindent menthetsz.
Egy barátom ki 40 kiló vasággyal Miskolcon úgy meg haza hogy egyik vállán volt a hátizsák. Megtámadták azt reflexből úgy arcon baszta a laptop táskával a csávót hogy elfutott mire az észleltet volna mivan. Persze megtört picit a laptop de hát na.
90 kilós gyúrosgyereket meg kiraboltál mint a huzat mert mire elővette volna amit akart már kés volt az oldalánál (nem benne ...).
Szóval igen ez nem egy egyenlő küzdelem, de neked elég egy gyors reakció amivel nyerhetsz annyit hogy megmenekülj, míg az ellenfelednek végig kontrolálnia kell, hogy meg legyél. Nem az kell hogy te verd halomra csak kis előny. Azt meg hogy ki hogyan szerzi és van-e elég ügyes/merész hogy tökön rúgja vagy orron vagy lefújja az már másik kérdés.
Egyébként én a kést azért nem tartom jó ötletnek, mert általában az tuti van a támadónál , ő nagy eséllyel tapasztaltabb is a használatában, gyors csapás + futás kombóban hiszek.

Utolsó sorodra meg azt tudom mondani, hogy ha olyan gyökér a nő hogy nem pár mp alatt hózzáférhető helyre rakja az önvédelmi cuccát, akkor most ezzel mit kezdjünk ? 😀
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Ez mind nagyon szép, és jó!
Csak az a baj, hogy szerencsétlen nők/és mi férfiak is/ nem nagyon vannak felkészülve/felkészítve egy esetleges támadásra.
A támadó szinte minden esetben előnyben van, mert ő tudja, hogy meg akar támadni, felkészül rá stb.
Aztán ezt a lépéselőnyt már nehéz egalizálni.Gondolom, mindenki látott már női táskát, meg azt, hogy mi minden szart tudnak a nők abban tartani.Mire abból előkaparja a védekezési eszközt...
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nálam ilyen szokott lenni. Eddig bevált...

több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
és ez az ember ad életmódtanácsokat, ilyen is csak ebben az országban van!berger90
sztem a szokásos krav-os "jab-cross-tökös" és társai lesznek az 5 fogás 😊 . Mindenhol ezt mutogatják. Ennek ellenére én azt gondolom, hogy egy nő hordjon magánál fegyvert (de olyat, amit stresszhelyzetben tényleg jól tud használni) és ne álljon le boxolni senkivel. Az a tuti.toxique
Mi az a fegyver, amit jól tudna használni egy megtámadott nő?Főleg ha nincs "hozzászokva", hogy megtámadják?laccoo74
Most mondjam azt, hogy ez egyéntől függ? Aki nem tudna megszúrni senkit támadóként, az pl. védekezőként se nagyon fog megszúrni senkit (kiben milyen hajlamok dolgoznak), de ha a ravasz elhúzásához már "van gyomra", akkor inkább hordjon magánál lőfegyvert kés helyett. Erre gondoltam. Egy boxkombináció (mint amilyen a fent említett "jab-cross-tökös" ) sokkal inkább egy többismeretlenes egyenlet mint egy gázfegyver vagy egy éles pisztoly (esetleg kés) használata. A puszta kéz mindig nagy teret enged a támadó "egyéni képességeinek" is (a skillektől a fájdalomtűrő képességig), ami egyáltalán nem biztos, hogy a te oldaladra fogja billenni a mérleg serpenyőjét. De ezt pl. egy normális Krav maga / Defendo / akármilyen-önvédelmi trainer el fogja mondani (+ olyat úgy sem fogsz elhinni, amit nem úgy tapasztaltál).

A fegyvert jól kell tudnod használni és nem árt, ha univerzálisan használható eszközt választasz. Fog működni a sokkoló esőben? A gázspray szélben? Pl. egy tonna vicces történet van a saját gázfelhőjükbe besétáló gázsprayhuszárokról (ami: ha veled történik meg akkor már nem is olyan vicces). Mindenképp olyan cucc legyen, ami mindig hozzáférhető és használni is "mered" (nincsenek gátlásaid). Ha nem ilyen az ezköz, akkor lehet nálad bármi - csak nehezék marad. Boxer, vicces-boxer, vipera, kés-papír-olló, hadi-tablet... mindegy, csak merd használni.
Pár év edzegetés után továbbra sem szorgalmazom az 50-60kg-os hölgy vs 80-100kg-os férfi box-találkozókat - de nem vagyok szakértő. Ellenben egy Promouk vs. Mila Jojovic full contact + no rules meccsen is a thai legényre fogadnék 😉
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
és ez az ember ad életmódtanácsokat, ilyen is csak ebben az országban van!berger90
sztem a szokásos krav-os "jab-cross-tökös" és társai lesznek az 5 fogás 😊 . Mindenhol ezt mutogatják. Ennek ellenére én azt gondolom, hogy egy nő hordjon magánál fegyvert (de olyat, amit stresszhelyzetben tényleg jól tud használni) és ne álljon le boxolni senkivel. Az a tuti.toxique
Mi az a fegyver, amit jól tudna használni egy megtámadott nő?Főleg ha nincs "hozzászokva", hogy megtámadják?
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Köszi a választ.Én is kb ilyen számokról tudtam.Tehát a gyulai kolbász Angliában 720 ft körül van, ahol a fizetések "némileg"magasabbak.Nagyon szép!
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns


Hogy váltják mostanában az angol fontot?Mennyi Angliában az átlagbér?laccoo74
Az összesített (több sávból) évi átlagbért 28 000 Fontnak mondják (kb. 2 300 font/hó => 840 000 HUF), de a valóság itt is kevesebb (éppen mostanság van nagy balhé a fizetések körül). Egy átlagos bevándorló minimálbért (ami kb. 11 000 Font/ év -> kb. 900 Font / hó) keres (ha tisztán dolgozik, ha nem akkor kevesebbet), ami olyan 330 000 Forint havonta (kerekítési eltérések lehetnek) . A Fontot 360 Ft/Font árfolyamon számoltam.
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


Hogy váltják mostanában az angol fontot?Mennyi Angliában az átlagbér?
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
és ez az ember ad életmódtanácsokat, ilyen is csak ebben az országban van!berger90
sztem a szokásos krav-os "jab-cross-tökös" és társai lesznek az 5 fogás 😊 . Mindenhol ezt mutogatják. Ennek ellenére én azt gondolom, hogy egy nő hordjon magánál fegyvert (de olyat, amit stresszhelyzetben tényleg jól tud használni) és ne álljon le boxolni senkivel. Az a tuti.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Norbi életmódtanácsai a témában:

Van 10 életmentő tanácsom, mint egykori rendőrtiszt és kiképző százados.

Erre gondolok:

1. Nő ne menjen egyedül! Legyen vele 1-2 barátnő, vagy nagytestű kutya!
2. Soha ne használj mp3 lejátszót, a tiszta hallás a kutyatámadás előtt is ajándék időt adhat, hogy felmássz egy fára, vagy átugorj egy kerítésen.
3. Legyen nálad durva gázspray, vagy sokkoló, ami tilos, de a büntetés enyhébb, mintha megerőszakolnak, vagy megölnek. A kis riasztó-, vagy gázpisztoly is szuper! Bele kell lőni az arcába egy méterről!
4. Tanulj meg 5 alapvető önvédelmi fogást, amely után van esélyed elfutni! Ezeket a jövőben be fogom mutatni. Tudd hova és hogyan kell ütni, hogyan kell szorításból, fojtásból kijönni! Ez egy parkolóházban sem árthat. Ezeket hetente otthon a férjeddel gyakorold!!!! Beidegződés nélkül nem jön elő pánikhelyzetben! Ezt ne feledd! Nem játék. Fontosabb, mint a futás utáni has gyakorlat.
5. Legyen nálad mobil és legyen beállítva a helymeghatározás, hogy a párod megtaláljon, ha nem veszed fel!
6. Ha megtámadnak, eléd állnak, akkor ököllel és teljes erővel üss orra, mert az egy K1 harcosnak is törik. Ekkor a támadó egy darabig nem lát. Ha kulcs van a kezedben, csak a szemre érdemes szúrni és teljes erőből futni kell. Az ütésbe a teljes súlyod helyezd bele. Inkább egy testi sértés eljárás, mint a biztos halál.
7. Ha gyanús alak követ, vagy lép eléd, akkor kiabáld a férjed, bátyád nevét, mintha lemaradt volna, hogy jöjjön már! Ezt beveszik és sprint. Azonnal mérd fel milyen követ tudsz felvenni, hogy közelről arcába vágd.
8. Ha autóút van a közelben, ne csak kiabálj, hanem fuss ki a felezővonalra, de ügyelj, hogy ne üssenek el. A balhé, a nagy fékezések stb. jól jöhetnek.
9. Ha éles, kisméretű kés van nálad, akkor a támadó combjának közepére szúrj nagy erővel. Nem ölöd meg, nincs artéria ott, de futni sem tud utánad, hogy megbosszulja.
10. Kerüld a reggeli és esti szürkületet, ilyenkor inkább a dögunalmas futógép.Norbi
Sobri Jóska
remélem, ezeket minbd kipróbálja, mielőtt kiírja.

és ez az ember ad életmódtanácsokat, ilyen is csak ebben az országban van!

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Norbi életmódtanácsai a témában:

Van 10 életmentő tanácsom, mint egykori rendőrtiszt és kiképző százados.

Erre gondolok:

1. Nő ne menjen egyedül! Legyen vele 1-2 barátnő, vagy nagytestű kutya!
2. Soha ne használj mp3 lejátszót, a tiszta hallás a kutyatámadás előtt is ajándék időt adhat, hogy felmássz egy fára, vagy átugorj egy kerítésen.
3. Legyen nálad durva gázspray, vagy sokkoló, ami tilos, de a büntetés enyhébb, mintha megerőszakolnak, vagy megölnek. A kis riasztó-, vagy gázpisztoly is szuper! Bele kell lőni az arcába egy méterről!
4. Tanulj meg 5 alapvető önvédelmi fogást, amely után van esélyed elfutni! Ezeket a jövőben be fogom mutatni. Tudd hova és hogyan kell ütni, hogyan kell szorításból, fojtásból kijönni! Ez egy parkolóházban sem árthat. Ezeket hetente otthon a férjeddel gyakorold!!!! Beidegződés nélkül nem jön elő pánikhelyzetben! Ezt ne feledd! Nem játék. Fontosabb, mint a futás utáni has gyakorlat.
5. Legyen nálad mobil és legyen beállítva a helymeghatározás, hogy a párod megtaláljon, ha nem veszed fel!
6. Ha megtámadnak, eléd állnak, akkor ököllel és teljes erővel üss orra, mert az egy K1 harcosnak is törik. Ekkor a támadó egy darabig nem lát. Ha kulcs van a kezedben, csak a szemre érdemes szúrni és teljes erőből futni kell. Az ütésbe a teljes súlyod helyezd bele. Inkább egy testi sértés eljárás, mint a biztos halál.
7. Ha gyanús alak követ, vagy lép eléd, akkor kiabáld a férjed, bátyád nevét, mintha lemaradt volna, hogy jöjjön már! Ezt beveszik és sprint. Azonnal mérd fel milyen követ tudsz felvenni, hogy közelről arcába vágd.
8. Ha autóút van a közelben, ne csak kiabálj, hanem fuss ki a felezővonalra, de ügyelj, hogy ne üssenek el. A balhé, a nagy fékezések stb. jól jöhetnek.
9. Ha éles, kisméretű kés van nálad, akkor a támadó combjának közepére szúrj nagy erővel. Nem ölöd meg, nincs artéria ott, de futni sem tud utánad, hogy megbosszulja.
10. Kerüld a reggeli és esti szürkületet, ilyenkor inkább a dögunalmas futógép.Norbi