Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
kanyarodás utáni zebrán átkelő gyalogosra kormányt ráhúzó bmw-sre mi a népítélet? sajnos a tükrét pont nem kapta el a táskám sarka 😕JSanyo
nyilvánvaló kérdésekre nem válaszolunk. | mindig a poszter a hülye 😉 |
több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
kanyarodás utáni zebrán átkelő gyalogosra kormányt ráhúzó bmw-sre mi a népítélet? sajnos a tükrét pont nem kapta el a táskám sarka 😕

több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
 index.hu/belfold/2013/09/29/bmx-banditak_vertek_felholtra_egy_kisfiut/

Ti egyébként az agresszív kisköcsögöknek törnétek el legszívesebben az összes kezét-lábát szilánkosra, vagy a szüleiknek?slowmotion
Kényszeríteném először a szüleiket hogy jól verjék, rugdossák meg a balf@sz kölkeiket, majd utána természetesen a szülőket is helybenhagyatnám.
több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
hogy szakadt volna bele a feje a rühes anyjába annak a köcsög lomizó-kukázó cigánynak, amelyik elvágta a kapu mágneszárának tápkábelét...slowmotion
geciegyszerű: kihívod a rendőrt. tegnapelőtt óta rendelet bünteti a lomizást Budapesten. annyi haszna lesz hogy elzavarják.berger90
már elmentek, tegnap reggel elszállítottak mindent. a kapu meg tárva-nyitva, mert nem működik a zár. viszont az okozott kár ennél nyilván kisebb (egy vezetéket kellene kicserélni, igaz hétvégén), pont le fogja szarni a yard.
ellenben hétvégén villanyszerelőt hívni...slowmotion
egy elvágott vezetéket viszonylag könnyen meg lehet oldani. (tipp) megcinezed vagy ha nincs rá lehetőség jól összesodrod és szigetelőszalaggal jól körbetekered. pár napot biztos kibír, míg nincs jobb megoldás.

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
 index.hu/belfold/2013/09/29/bmx-banditak_vertek_felholtra_egy_kisfiut/

Ti egyébként az agresszív kisköcsögöknek törnétek el legszívesebben az összes kezét-lábát szilánkosra, vagy a szüleiknek?slowmotion
Olyan válasz nincs, hogy mindkettő?somoskovig
engedékeny hangulatban vagyok. természetesen van 😊
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
 index.hu/belfold/2013/09/29/bmx-banditak_vertek_felholtra_egy_kisfiut/

Ti egyébként az agresszív kisköcsögöknek törnétek el legszívesebben az összes kezét-lábát szilánkosra, vagy a szüleiknek?slowmotion
Olyan válasz nincs, hogy mindkettő?

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
 index.hu/belfold/2013/09/29/bmx-banditak_vertek_felholtra_egy_kisfiut/

Ti egyébként az agresszív kisköcsögöknek törnétek el legszívesebben az összes kezét-lábát szilánkosra, vagy a szüleiknek?
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
hogy szakadt volna bele a feje a rühes anyjába annak a köcsög lomizó-kukázó cigánynak, amelyik elvágta a kapu mágneszárának tápkábelét...slowmotion
geciegyszerű: kihívod a rendőrt. tegnapelőtt óta rendelet bünteti a lomizást Budapesten. annyi haszna lesz hogy elzavarják.berger90
már elmentek, tegnap reggel elszállítottak mindent. a kapu meg tárva-nyitva, mert nem működik a zár. viszont az okozott kár ennél nyilván kisebb (egy vezetéket kellene kicserélni, igaz hétvégén), pont le fogja szarni a yard.
ellenben hétvégén villanyszerelőt hívni...
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
hogy szakadt volna bele a feje a rühes anyjába annak a köcsög lomizó-kukázó cigánynak, amelyik elvágta a kapu mágneszárának tápkábelét...slowmotion
geciegyszerű: kihívod a rendőrt. tegnapelőtt óta rendelet bünteti a lomizást Budapesten. annyi haszna lesz hogy elzavarják.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
hogy szakadt volna bele a feje a rühes anyjába annak a köcsög lomizó-kukázó cigánynak, amelyik elvágta a kapu mágneszárának tápkábelét...
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Kérdés, amit NE tegyél fel antikváriumi dolgozónak:

"És azt nem tudja, hol tudnám megvenni esetleg?"

Basszájba, mi vagyok én, városi tudakozó vagy a kibaszott Kisokos?berger90
Kedves, előzékeny kereskedő biztos nem. :pSobri Jóska
Az égre könyörgöm, miért is kellene nekem tudnom az összes antikvárium vagy könyváruház árukínálatát alfától omegáig? Különben meg nagyon-nagyon udvariasan szoktam velük közölni, hogy sajnos nem tudok ebben segíteni. De hát akkor jön az, hogy miért nem tudom. Nem nyerhetek. 😊berger90
"És azt nem tudja, hol tudnám megvenni esetleg?"

Lehetséges válaszok:
- Próbálja meg egy könyvesboltban, a tér túloldalán ott az Alexandara.
- Próbáljon rákresni a neten, hátha valaki árulja a Vaterán, vagy hasonló oldalon.
- Sajnos nem, próbálja másik antikváriumban
- Sajnos nem, de ajánlhatom ezt a könyvet helyette?Sobri Jóska
az utolsót ne kérdezd meg berger.kaszo
már jó ideje leszoktam arról, hogy normális könyvekre hívjam fel a csökött agyukat azoknak, akik szepesinikit, frejtamást és hasonló magasröptű irodalmat keresnek. Akik fogékonyak lennének rá, na azok ajánlanak fasiszta írokat az én figyelmembe, de volt már Nora Roberts, mert abból "mindent megtanulhatok a szerelemről".

Ezeknek...?

Mindig jövőre
több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Kérdés, amit NE tegyél fel antikváriumi dolgozónak:

"És azt nem tudja, hol tudnám megvenni esetleg?"

Basszájba, mi vagyok én, városi tudakozó vagy a kibaszott Kisokos?berger90
Kedves, előzékeny kereskedő biztos nem. :pSobri Jóska
Az égre könyörgöm, miért is kellene nekem tudnom az összes antikvárium vagy könyváruház árukínálatát alfától omegáig? Különben meg nagyon-nagyon udvariasan szoktam velük közölni, hogy sajnos nem tudok ebben segíteni. De hát akkor jön az, hogy miért nem tudom. Nem nyerhetek. 😊berger90
"És azt nem tudja, hol tudnám megvenni esetleg?"

Lehetséges válaszok:
- Próbálja meg egy könyvesboltban, a tér túloldalán ott az Alexandara.
- Próbáljon rákresni a neten, hátha valaki árulja a Vaterán, vagy hasonló oldalon.
- Sajnos nem, próbálja másik antikváriumban
- Sajnos nem, de ajánlhatom ezt a könyvet helyette?Sobri Jóska
az utolsót ne kérdezd meg berger.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 378 — #NoStress
Kérdés, amit NE tegyél fel antikváriumi dolgozónak:

"És azt nem tudja, hol tudnám megvenni esetleg?"

Basszájba, mi vagyok én, városi tudakozó vagy a kibaszott Kisokos?berger90
Kedves, előzékeny kereskedő biztos nem. :pSobri Jóska
Az égre könyörgöm, miért is kellene nekem tudnom az összes antikvárium vagy könyváruház árukínálatát alfától omegáig? Különben meg nagyon-nagyon udvariasan szoktam velük közölni, hogy sajnos nem tudok ebben segíteni. De hát akkor jön az, hogy miért nem tudom. Nem nyerhetek. 😊berger90
"És azt nem tudja, hol tudnám megvenni esetleg?"

Lehetséges válaszok:
- Próbálja meg egy könyvesboltban, a tér túloldalán ott az Alexandara.
- Próbáljon rákresni a neten, hátha valaki árulja a Vaterán, vagy hasonló oldalon.
- Sajnos nem, próbálja másik antikváriumban
- Sajnos nem, de ajánlhatom ezt a könyvet helyette?

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Kérdés, amit NE tegyél fel antikváriumi dolgozónak:

"És azt nem tudja, hol tudnám megvenni esetleg?"

Basszájba, mi vagyok én, városi tudakozó vagy a kibaszott Kisokos?berger90
Kedves, előzékeny kereskedő biztos nem. :pSobri Jóska
Az égre könyörgöm, miért is kellene nekem tudnom az összes antikvárium vagy könyváruház árukínálatát alfától omegáig? Különben meg nagyon-nagyon udvariasan szoktam velük közölni, hogy sajnos nem tudok ebben segíteni. De hát akkor jön az, hogy miért nem tudom. Nem nyerhetek. 😊

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 378 — #NoStress
Kérdés, amit NE tegyél fel antikváriumi dolgozónak:

"És azt nem tudja, hol tudnám megvenni esetleg?"

Basszájba, mi vagyok én, városi tudakozó vagy a kibaszott Kisokos?berger90
Kedves, előzékeny kereskedő biztos nem. :p

több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
 www.nlcafe.hu/ezvan/20130920/feltetel-nelkuli-alapjovedelem/

Karafiáth, mint gazdasági szakértő. Beszarok.berger90
Ezen a fotón egész normálisan néz ki, ez is valami. Hogy a magyar valóságról körülbelüli képe sincs, az igazából nem gond, mert költő a drága, nem kell mindenhez értenie...Jan
Akkor a "sz.jbakúrni" kifejezés - az Ő esetében - mindkét értelmezésben jáccik? 😀 😀 A pillanat majd eldönti 😀!toxique
😀
Inkább arra gondoltam, hogy láttam már többféle arculattal megjelenni, -ami felölelt a mesehőstől a narkós qrván át a zilált nagymamáig kb mindent- azokhoz képest most elég visszafogott.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Kérdés, amit NE tegyél fel antikváriumi dolgozónak:

"És azt nem tudja, hol tudnám megvenni esetleg?"

Basszájba, mi vagyok én, városi tudakozó vagy a kibaszott Kisokos?

Mindig jövőre
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
 www.nlcafe.hu/ezvan/20130920/feltetel-nelkuli-alapjovedelem/

Karafiáth, mint gazdasági szakértő. Beszarok.berger90
Ezen a fotón egész normálisan néz ki, ez is valami. Hogy a magyar valóságról körülbelüli képe sincs, az igazából nem gond, mert költő a drága, nem kell mindenhez értenie...Jan
tavaly volt egy ilyen a Mokkában (hol máshol), hogy beszélgettek a görög euróválságról, és ehhez autentikus szakértőnek érezték VV Alekoszt. Itt tartunk, és tényleg mindig van lejjebb.berger90
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
 www.nlcafe.hu/ezvan/20130920/feltetel-nelkuli-alapjovedelem/

Karafiáth, mint gazdasági szakértő. Beszarok.berger90
Ezen a fotón egész normálisan néz ki, ez is valami. Hogy a magyar valóságról körülbelüli képe sincs, az igazából nem gond, mert költő a drága, nem kell mindenhez értenie...Jan
Akkor a "sz.jbakúrni" kifejezés - az Ő esetében - mindkét értelmezésben jáccik? 😀 😀 A pillanat majd eldönti 😀!
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
 www.nlcafe.hu/ezvan/20130920/feltetel-nelkuli-alapjovedelem/

Karafiáth, mint gazdasági szakértő. Beszarok.berger90
Ezen a fotón egész normálisan néz ki, ez is valami. Hogy a magyar valóságról körülbelüli képe sincs, az igazából nem gond, mert költő a drága, nem kell mindenhez értenie...Jan
tavaly volt egy ilyen a Mokkában (hol máshol), hogy beszélgettek a görög euróválságról, és ehhez autentikus szakértőnek érezték VV Alekoszt. Itt tartunk, és tényleg mindig van lejjebb.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
 www.nlcafe.hu/ezvan/20130920/feltetel-nelkuli-alapjovedelem/

Karafiáth, mint gazdasági szakértő. Beszarok.berger90
Ezen a fotón egész normálisan néz ki, ez is valami. Hogy a magyar valóságról körülbelüli képe sincs, az igazából nem gond, mert költő a drága, nem kell mindenhez értenie...
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
 www.nlcafe.hu/ezvan/20130920/feltetel-nelkuli-alapjovedelem/

Karafiáth, mint gazdasági szakértő. Beszarok.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
😀 hát én nyáron voltam svédországban. az ismerősöm mondta h a svédek még befogadják az arabokat, négeeket stb. de a cigányokat mind utálják. 😀 ha egy homleszen látszik h svéd akkor adnak neki vmit, de ha cigó, na akkor lófaszt sem kap 😀ghstzR
Azt a zavart képzeld el, ami a franciáknál volt a Sárközi-szapulásos időben! Öööö magyar... az most román? Ja... hogy az nem a cigány? A sárközi akkor most nem román, hanem magyar ami a cigány... nem? Nem! Óóóóó az a kúrva balkán... (és ez ment minden elképzelhető szinten: politikai újságírásban, vagy amikor bekullogtál a munkahelyedre...). Országimádzs, he! :-P
több mint 10 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
😀 hát én nyáron voltam svédországban. az ismerősöm mondta h a svédek még befogadják az arabokat, négeeket stb. de a cigányokat mind utálják. 😀 ha egy homleszen látszik h svéd akkor adnak neki vmit, de ha cigó, na akkor lófaszt sem kap 😀ghstzR
Mint ahogy az egész világon mindenhol. De persze a magyarok/svédek/olaszok/franciák (a lista tetszés szerint folytatható) a hibásak meg a rasszisták.Dub
Meg a zsidók! 😊

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 10 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
😀 hát én nyáron voltam svédországban. az ismerősöm mondta h a svédek még befogadják az arabokat, négeeket stb. de a cigányokat mind utálják. 😀 ha egy homleszen látszik h svéd akkor adnak neki vmit, de ha cigó, na akkor lófaszt sem kap 😀ghstzR
Mint ahogy az egész világon mindenhol. De persze a magyarok/svédek/olaszok/franciák (a lista tetszés szerint folytatható) a hibásak meg a rasszisták.