Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Jó dolog az eredménysor a fejlécben, ám ha valami miatt kijelentkezve látogatsz a fórumra, bizony meg fogod tudni az eredményét annak a meccsnek, aminek nem akartad volna. Na de így legalább izgalom nélkül nézhetem végig a Steelers-verést... ajvé.Mikey
Hétfő és kedd egész nap a meccsnézésig tabu a bowl.hu és az NS
jobb félni😊NB2
Hát én pl. elég sokszor fórumoztam úgy hogy az esti ismétlés eredményét el akartam kerülni, és eddig mindig sikerült 😊 Pár topicot kell csak elkerülni... + így az új fórumdizájn óta célszerű a fejlécet is hunyorogva közelíteni, és ha látod hogy van ott valami akkor inkább ne nézd 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Jó dolog az eredménysor a fejlécben, ám ha valami miatt kijelentkezve látogatsz a fórumra, bizony meg fogod tudni az eredményét annak a meccsnek, aminek nem akartad volna. Na de így legalább izgalom nélkül nézhetem végig a Steelers-verést... ajvé.Mikey
Hétfő és kedd egész nap a meccsnézésig tabu a bowl.hu és az NS
jobb félni😊
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Jó dolog az eredménysor a fejlécben, ám ha valami miatt kijelentkezve látogatsz a fórumra, bizony meg fogod tudni az eredményét annak a meccsnek, aminek nem akartad volna. Na de így legalább izgalom nélkül nézhetem végig a Steelers-verést... ajvé.Mikey
Amerikai foci főtémájú forumra látogatni meccs nézés előtt igen bölcs 😀Hanni
Azért elég sok olyan topik létezik, amelyet olvasva gyakorlatilag 0% az esélye, hogy kiderüljön adott meccs eredménye. 😉
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Jó dolog az eredménysor a fejlécben, ám ha valami miatt kijelentkezve látogatsz a fórumra, bizony meg fogod tudni az eredményét annak a meccsnek, aminek nem akartad volna. Na de így legalább izgalom nélkül nézhetem végig a Steelers-verést... ajvé.Mikey
Amerikai foci főtémájú forumra látogatni meccs nézés előtt igen bölcs 😀
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Jó dolog az eredménysor a fejlécben, ám ha valami miatt kijelentkezve látogatsz a fórumra, bizony meg fogod tudni az eredményét annak a meccsnek, aminek nem akartad volna. Na de így legalább izgalom nélkül nézhetem végig a Steelers-verést... ajvé.
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
A történelem során nem utálta még ennyire egymást 2 testvér, mint mi tesómmal. (nyilván egy kis barokkos túlzással)
Szomorú, de ez van.Newman
hány évesek vagytok?davemayer
Ő 25, én 20.Newman
akkor már a korkülönbség sem számít annyira, tényleg utáljátok egymást 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
A történelem során nem utálta még ennyire egymást 2 testvér, mint mi tesómmal. (nyilván egy kis barokkos túlzással)
Szomorú, de ez van.Newman
hány évesek vagytok?davemayer
Ő 25, én 20.

több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
A faszom ebbe a szerencsétlenkedésbe 😕.
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Hogy az isten rohassza rá az eget Mourinhora, hogy elbaszta a fogadásom.
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
A történelem során nem utálta még ennyire egymást 2 testvér, mint mi tesómmal. (nyilván egy kis barokkos túlzással)
Szomorú, de ez van.Newman
hány évesek vagytok?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
A történelem során nem utálta még ennyire egymást 2 testvér, mint mi tesómmal. (nyilván egy kis barokkos túlzással)
Szomorú, de ez van.

több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


Ahogy az öreg is mondta:
- Nem baj, van mááássik!
több mint 10 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
...Fa derékban elfűrészelve, ágak terméssel együtt szétdobálva.
Kérdem én, nem gondolták a mocskok, hogy, ha most ketté vágják a fát, akkor jövőre miről fognak szedni?
...laccoo74
Dettó. Az utcánkban egy cég telephelyén áll egy nagy cseresznyefa. Egyik reggel két fiatal egy keretes fűrésszel serényen dolgozik karnyi vastag ágakon, egyik levágja, másik lent leszedi.
Odakiáltottam, hogy
-Miért vágod le?
-Nem szabad? - kérdezte álnaívan.
-Jövőre honnan fogsz szedni? - próbáltam rávezetni az ok-okozati viszonyra.
(-Hát a te kertedből! - gondolták realistán.)

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Tudom ez keveseket érint, de a Möster abbahagyta a tanítást 😕😕 😕eaglesmcnabb
😕

Fel is tűn, hogy nincsenek új videói, hiányozni fog. Úgy bizony, dá!
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Miért nem képesek a rejtett erőforrásaink értelmezni azt az egyszerű dolgot, hogy holnap is nap lesz?
Két dolog b@szta fel az agyam ezzel kapcsolatban, két napon belül.
Az első:
Anyósom testvére vett néhány hónapja egy házi pálinkafőzőt.Azóta gyakorlatilag a strandpapucs homokos talpából is pálinkát főz.Nincs is ezzel baj, csinálja, ha jól esik!
Sokat járnak apósommal különféle vadon termő gyümölcsöket szedni, mert most ilyenekből főz.
Pár napja találtak egy bőségesen termő som fát.
Szedtek belőle egy x mennyiséget, és úgy tervezték, hogy később visszamennek, és ismét szüret.
Na, itt volt a baj!
Ahogy közeledtek a helyszínhez találkoztak néhány sommal teli vödröt cipelő orkkal.
Üsse kő, gondolták, jut is marad is!A helyszínen barbár "szüret"nyomaira bukkantak.
Fa derékban elfűrészelve, ágak terméssel együtt szétdobálva.
Kérdem én, nem gondolták a mocskok, hogy, ha most ketté vágják a fát, akkor jövőre miről fognak szedni?
A második:
Naponta járok A városból B városba dolgozni.Délután pedig ugyanez vissza.
Néhány falun keresztül vezet az utam.
Az egyikben, néhány hete pofás kis buszmegállókat csináltatott az önkormányzat.
Fatető, betonelemekből készült falak, kényelmesnek látszó padok.
Minden délután nagyobb roma csapat időzött az egyikben.Élték az életüket, szotyiztak, iszogattak meg minden ami kell.
Csütörtökön volt a segíly.Na péntek reggel már le is volt zúzva az egész megálló.
Padok ripityára törve, tető megbontva, két fal kidöntve.
Kérdem én, kedves erőforrásaink arra nem gondoltak, hogy akkor ők hol fognak majd társadalmi életet élni?
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Tudom ez keveseket érint, de a Möster abbahagyta a tanítást 😕😕 😕eaglesmcnabb
Ugye nincs baja?! Sajnálom így is. 😕berger90
azt mondta abbahagyja a munkásságát, és rendes civil életet kíván ezután élni. Azután hozta meg a döntését, hogy bevitték kikezelni a gyogyósokhoz. Mondjuk enyhe Tourette jelek látszanak rajta szó mi szóeaglesmcnabb
kcsit későnek érzem ilyenkor elkezdeni, főleg durván alkoholistaként. de hát ő akarta ezt eddig.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Tudom ez keveseket érint, de a Möster abbahagyta a tanítást 😕😕 😕eaglesmcnabb
Ugye nincs baja?! Sajnálom így is. 😕berger90
azt mondta abbahagyja a munkásságát, és rendes civil életet kíván ezután élni. Azután hozta meg a döntését, hogy bevitték kikezelni a gyogyósokhoz. Mondjuk enyhe Tourette jelek látszanak rajta szó mi szó

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Tudom ez keveseket érint, de a Möster abbahagyta a tanítást 😕😕 😕eaglesmcnabb
Ugye nincs baja?! Sajnálom így is. 😕

Mindig jövőre
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Tudom ez keveseket érint, de a Möster abbahagyta a tanítást 😕😕 😕

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
 index.hu/belfold/2013/09/05/reggelre_ugyis_megdoglesz/
enyhítő körülmények, cöcö... elég lenne csak a nyakukat elvágni, aztán nincs velük több problémaslowmotion
Csak annyit szeretnék kérdezni, hogy az ő áldozataik családjának is fizet kártérítést a magyar állam?laccoo74
Hát persze! Az összelopott Orbán-vagyonból közvetlenül... :-P
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 index.hu/belfold/2013/09/05/reggelre_ugyis_megdoglesz/
enyhítő körülmények, cöcö... elég lenne csak a nyakukat elvágni, aztán nincs velük több problémaslowmotion
Csak annyit szeretnék kérdezni, hogy az ő áldozataik családjának is fizet kártérítést a magyar állam?
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
 index.hu/belfold/2013/09/05/reggelre_ugyis_megdoglesz/
enyhítő körülmények, cöcö... elég lenne csak a nyakukat elvágni, aztán nincs velük több problémaslowmotion
nem jó ez a tényleges életfogyt. esetleg, ha elzavarnák őket követ törni, míg össze nem jön annyi, hogy a saját eltartási költségüket kitermeljék. Ja, hogy az 16 óra? Hát, nem kellett volna bűnözni.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
 index.hu/belfold/2013/09/05/reggelre_ugyis_megdoglesz/
enyhítő körülmények, cöcö... elég lenne csak a nyakukat elvágni, aztán nincs velük több probléma
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Bárki is csinálta jól tette. Legalább megspórolt egy csomó perköltséget, meg a fogva tartás költségeit.
több mint 10 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
COLUMBUS, Ohio — Ariel Castro, the man who held three women captive in his home for nearly a decade before one escaped and alerted authorities has been found dead and is believed to have committed suicide, a prison official said.

Várható volt.