Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
injekciónak semmi értelme, hagyján hogy nem szenved sokáig, de úgy tudom nem is érzi... Akkor meg mi értelme?

Én dolgoztatnám az ilyet kemény fizikai munkával reggel 6-este 10-ig élete végéig. Na annak már értelme is lenne.

De az ilyen senkiházit, aki szerint "azt kapta a csaj amit megérdemelt" nem tudom még emberszámba sem venni...eaglesmcnabb
Úgy tudom, Belgiumban egy műtéti eljárással kasztrálják az ilyen férget, a pedofilokkal együtt. Aztán dugjon, amivel tud.

A Futapestes faszi amúgy azonnal lemondott, gondolom kapott pár szép üzenetet.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
injekciónak semmi értelme, hagyján hogy nem szenved sokáig, de úgy tudom nem is érzi... Akkor meg mi értelme?

Én dolgoztatnám az ilyet kemény fizikai munkával reggel 6-este 10-ig élete végéig. Na annak már értelme is lenne.

De az ilyen senkiházit, aki szerint "azt kapta a csaj amit megérdemelt" nem tudom még emberszámba sem venni...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
 magyarhajnal.com/sportvezeto-megerdemli-hogy-megoltek-a-ciganyok/

MIÉRT NEM BASZOD SZÁJBA A JÓ ÉDES KURVA ANYÁDAT TE KÖCSÖG?eaglesmcnabb
Kis faszkópé!
Szerintem ezért meg lesz baszva! Jogosan!catattack
a csávó egy gerinctelen kis féreg, viszont amit mond (este, sötétedés után, egyedül, nő, cigányok a környéken, a férj meg gyerek az teljesen független ettől, mert ez minden nőre áll) az teljesen igaz. kivéve, ha a kérdéses futót Veszprémi Lindának hívják. vagy Pesuth Ritának.

aki ezt tette, annak meg megszavaznám a japán módszert (pénisz levág, szájba belehelyez, torok elvág, kibelez)slowmotion
Ebből kb egy második Bándy -ügy lesz. 😕

Update Norbi már nem átallotta leírni, hogy "Sajnos etnikai támadás volt..." ami így elég érdekes, több szempontból is.Jan
hát ha elkapják a csávót, akkor szerintem minimum háromszor leesik a lépcsőn, akkor is, ha földszintes a rendőrség épülete. amit mondjuk meg is tudok érteni, mégiscsak a kollégának a családját érinti a dolog.
mondjuk nekem az is megfordult a fejemben, hogy nem célzott támadás volt-e, apuci esetleg munka közben keresztezte valakinek az útját, az meg ilyen civilizált módon állt bosszút.
ha meg fehér volt, akkor kb ugyanazt kívánom neki, mint ha kínai vagy mongol vagy afro vagy cé volt. az ilyenek kötelet érdemelnek, nem méltányos elbánást.

picsába ezzel a magát túl szofisztikáltnak képzelő EU-val, Floridában vagy Texasban egész egyszerűen elintézik az ilyesmit három fecskendővel, aztán kész.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Milyenek az emberek?
Egy hölgy rokonom behajtási osztályon dolgozik egy neves biztosítónál. Nem napi szinten, de eljutnak hozzá olyan ügyfelek, akiket hozzá irányítanak különféle ügyfélszolgálatokról (vagy agyból kiderítik a behajtás címét és egyből hozzá jutnak el) az ügyvédekhez vezető biztosítós-peres nyavaják utolsó állomásaként.
Nos; szabolcs eléggé brutál részén nőttünk fel, így szegény megtanulta verbálisan leszerelni a 2 méteres, szénné szálkázott IQ negatív brazil vadbarmokat. Persze, hogy kiabálnak, meg csapkodják az asztalt-ablakot-széket (stb.), de a rokonomat még egyszer sem ütötték meg: egy nőnek más esélye - szerintem - nincs is. Legyen az akármilyen Krav-maga-gyúrós-krosszfittes-karatebalerina: 120kg tömör izom 1 számjegyű IQ-val pont le fogja kakni azt, hogy ki Ő, vagy mi Ő (ja, van esélye: Glock-21 által golyó vagy egy borotvaéles karambit elhelyezése a torokban). A fostenger akciómozik persze az ellenkezőre sarkallják pl. az emancipált nőket vagy a 40kilós hipstereket, de eleget vertem másokat illetve; verettem magam kölyökkoromban ahhoz, hogy tudjam: az nem nagyon fog menni. 1 az 5-ben? Nos: szegény rokonomnak minden egyes alkalom után jönnek a kollégái és elmondják, hogy így megverték volna, meg úgy megmondták volna neki, meg így a rendőrség és úgy a biztonsági szolgálat... de amikor ott van a drabant brazil a mázsás asszonnyal és bontja le az irodát, akkor mindegyik kussol a fakkban, mint aki beszart. Mert volt olyan brazil (és nem brazil is) a mi kis városkánkban, akiket a kékek is csak az után mertek nagy erőkkel begyűjteni, amikor részegen összeverették magukat a főtéri kocsmában az ellengruppal (nagyon okosan - a tömeg megtörte az ellenállásukat 😀 ).
Ez tipikusan a kerítés két oldaláról ugató kutyák esete (ha véget ér a drót, egyből béke van és az egyik behódol), valami keménykedő kis kertitörpe a lekaratéjozom jellegű posztoló kis krav-maga tipi-tapis (jab-cross-groinkick) bohócoktól (bocs a Krav-osoktól! Tudom, hogy vannak nagyon erős és kemény bunyósok közöttük is! Nem magát a rendszert szidom, csak most ez a trend... és sok az önjelölt halálosztó).
Néha megdöbbenek azon, hogy mennyire buta dolgokat írnak emberek, akik - nyilvánvalóan - nem verekedtek még életükben (mert ott verés van és futás, nem 1vs1 Promouk vs. Kraus K1 grandfinal). Ha olyanokkal kell bunyóznod, akik 3 évesen már kapanyéllel verték egymást az udvaron - mert arrafelé az volt a játék -, ott nem fognak hanyatt-homlok menekülni egy megfeszített bicepsztől vagy egy poénos beszólástól.

A nőt nagyon sajnálom, mert senki sem érdemel ilyen halált! De a fröcsögőknek csak azt tudom javasolni, hogy kapják fel a Batman-gúnyát és menjenek ki igazságot tenni. Mert már csak az van hátra... 😕
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 933 — Steelers fan
 magyarhajnal.com/sportvezeto-megerdemli-hogy-megoltek-a-ciganyok/

MIÉRT NEM BASZOD SZÁJBA A JÓ ÉDES KURVA ANYÁDAT TE KÖCSÖG?eaglesmcnabb
Kis faszkópé!
Szerintem ezért meg lesz baszva! Jogosan!catattack
a csávó egy gerinctelen kis féreg, viszont amit mond (este, sötétedés után, egyedül, nő, cigányok a környéken, a férj meg gyerek az teljesen független ettől, mert ez minden nőre áll) az teljesen igaz. kivéve, ha a kérdéses futót Veszprémi Lindának hívják. vagy Pesuth Ritának.

aki ezt tette, annak meg megszavaznám a japán módszert (pénisz levág, szájba belehelyez, torok elvág, kibelez)slowmotion
Ebből kb egy második Bándy -ügy lesz. 😕

Update Norbi már nem átallotta leírni, hogy "Sajnos etnikai támadás volt..." ami így elég érdekes, több szempontból is.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
 magyarhajnal.com/sportvezeto-megerdemli-hogy-megoltek-a-ciganyok/

MIÉRT NEM BASZOD SZÁJBA A JÓ ÉDES KURVA ANYÁDAT TE KÖCSÖG?eaglesmcnabb
Kis faszkópé!
Szerintem ezért meg lesz baszva! Jogosan!catattack
a csávó egy gerinctelen kis féreg, viszont amit mond (este, sötétedés után, egyedül, nő, cigányok a környéken, a férj meg gyerek az teljesen független ettől, mert ez minden nőre áll) az teljesen igaz. kivéve, ha a kérdéses futót Veszprémi Lindának hívják. vagy Pesuth Ritának.

aki ezt tette, annak meg megszavaznám a japán módszert (pénisz levág, szájba belehelyez, torok elvág, kibelez)
több mint 10 éve
catattack 3 520
 magyarhajnal.com/sportvezeto-megerdemli-hogy-megoltek-a-ciganyok/

MIÉRT NEM BASZOD SZÁJBA A JÓ ÉDES KURVA ANYÁDAT TE KÖCSÖG?eaglesmcnabb
Kis faszkópé!
Szerintem ezért meg lesz baszva! Jogosan!
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
 magyarhajnal.com/sportvezeto-megerdemli-hogy-megoltek-a-ciganyok/

MIÉRT NEM BASZOD SZÁJBA A JÓ ÉDES KURVA ANYÁDAT TE KÖCSÖG?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Köszi😊
János kórházról is van sztorim a 2000-es évek elejéről, azzal se lehetne versenyezni a "Best of Betegellátási rendszer" versenyen...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
...kishaszi
nézd a dolog pozitív oldalát. ha a János kórházhoz tartoznátok, akkor 600 forintot kellett volna fizetned a parkolásért...
a párodnak meg jobbulást!
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Tegnap este lementünk kocogni kedvesemmel, itt a lakótelepen van egy salakos futópálya, belül meg focizni lehet. 1,5 kör bemelegítés után megállt, hogy vissza sasszézik az erősítő gépekhez keresztbe, erre rosszul lépett és elszállt a bokája. Kb úgy nézett ki, mintha 2 bokacsontja lenne kívül. Nah, rohantam haza a kocsiért meg papírokért, persze szemüvegem leraktam az átöltözéshez, hogy mégse úgy vigyem be a kórházba, mint egy csatakos ló. A gyomorideg miatt persze nem találtam meg, ez csak azért érdekes, mert utálok szmcsi nélkül vezetni, mivel semmit nem látok jóformán a pacákon kívül, meg ugye hivatalból is csak azzal vezethetek, ah a rendőr megállít, akkor lehet gond van.
Kórház behajtás 400 Ft. Köszi. Persze mentővel ingyen lett volna, de legalább kerületileg közel volt, meg a mentő ki tudja mikor ér ki - később még lesz ennek infoértéke...

Maga az érdemi rész az kórházakhoz képest gyors volt - eddigi tapasztalatoktól eltérően -, 1+ óra alatt meg volt kb. a vizsgálat, röntgen... DE

ugye a zárójelentés... 3 órát vártunk rá... mindenki eltűnt már, mire megkaptuk.... pedig jó páran jöttek utánunk. Volt közte olyan picsa is, akinek volt egy felületi sérülés a térdén és azzal bejött az ambulenciára... őt pl. minimum 3/4 órával később vizsgálták meg, mégis előbb kapta 1 órával a zárójelentését. Na most nem azért, ha valaki balesetezik, akut, akkor vegyék előre, de azért egy ilyen "sebkezdemény" miatt ne. Arról nem beszélve, hogy ez a tyúk rohangált ide-oda a folyóson, meg ki-be telefonálgatni. Párom meg ugye ott állt, illetve ült egy amorf géntorzulásnak kinéző bokának nem nevezhető valamivel... (később kiderült, hogy több szalag szakadt, meg letört egy kis darab a bokából - műtét nincs, hazaküldtek minket "nem sokára")

Az emberhez nem szólnak, nem mondják, hogy "kis türelem", "mindjárt maga jön", "dolga van a doktor úrnak" stb... csak vár, és látja ,hogy sok minden nem történik, vagy valami igen, de mindig mással...Doki egyébként jó fej volt, de akkor is.

WC gusztustalan állapotban persze, tárva-nyitva fagypont környékén az ablak bent, lehúzva nincs, szappan nincs, víztekerő egyik leszedve, kéztörlő nincs, kézszárító nincs, takarítva talán évek óta nincs ránézésre.... Kórházban.... A nőihez képest a férfi az wellness volt, mert volt meleg víz...... Az annyira rossz állapotban volt, hogy szerinte jobb lett volna kinn a bokorban...

...és akkor elszabadultunk végre, egy öreg csóka telefonját hallottuk, aki még ott volt, nem tud hazajutni, mert a mentők azt mondták, hogy 20 órán belül valamikor haza tudják vinni...
Felajánlottam, hogy elvisszük, mire mondta, hogy Dabason lakik. Mondta 4 ropi van nála, elég lesz-e, mondtam a feléért hazaviszem, az éjszakám már úgyis el van baltázva, 12 órája nem ettem, nem ittam, csak tankolni kell, mert porzik a tartály. SZóval elvittük az öreget, aztán 3-ra ágyba is kerültem.

Azért Merényi Gusztáv Kórház így szeretlek. Semmit se változott 15 év alatt, egy időben rendszeres látogatói voltunk tesómmal foci ügyből kifolyólag, boka és társai címszó alatt.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 933 — Steelers fan
Egyik okosabb, mint a másik... :-/

 www.motorinfo.hu/magazin/2013/10/01/drama_a_new_york_i_forgalomban_range_rover_kontra_motorosok/catattack
Elég régóta motorozgatok nagy vasakkal, meg néha nagyobb csapattal, és lenne néhány észrevételem:
-a 3 sávos út nem azért van, hogy az egészet egyforma sebességgel haladó motorok foglalják el

-ha mi többen vagyunk nem úgy vonulunk mint egy csürhe, hanem az első az út jobb szélén, a mögötte jövő a sáv belső felén. Azaz nem egy nyomon megyünk a közvetlen előttünk levővel, hogy baj esetén legyen hely és féktáv.

-hárman egy sávban nem megyünk, egymást jobbról nem előzgetjük. Ezek csak az alapok.

Aztán hogy 0:25-nél a fehér motoros csávó mit képzelt, hogy befékez a 2 tonnás autó előtt és majd ő oktatja? Baromarc. Ha pont nem oda figyel az autós és kivasalja a csába, akkor mi van?

Az autósról meg csak annyit, ha nekem a felelségem meg a gyerekem a kocsiban van, valszeg nem úgy oldok meg egy ilyen problémát hogy keresztülhajtok pár motoroson, mert ilyen körülmények közt sejthető hogy nem lesz jó vége.

Így elsőre ennyi tűnt fel. Közlekedési kultúra az aztán van, mindkét részről.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
Egyik okosabb, mint a másik... :-/

 www.motorinfo.hu/magazin/2013/10/01/drama_a_new_york_i_forgalomban_range_rover_kontra_motorosok/catattack
én meg higgyem el, hogy Amerikában, ahol a vécéig nem tudsz úgy kimenni, hogy nem basszanak utánad egy tabletet, nincs egy nyomorult mobiltelefon a kocsiban, amiről fel tudják hívni a yardot, hogy életveszélyben érzik magukat?
több mint 10 éve
catattack 3 520
Egyik okosabb, mint a másik... :-/

 www.motorinfo.hu/magazin/2013/10/01/drama_a_new_york_i_forgalomban_range_rover_kontra_motorosok/
több mint 10 éve
könyvkötő úr 16
 index.hu/belfold/2013/09/29/bmx-banditak_vertek_felholtra_egy_kisfiut/

Ti egyébként az agresszív kisköcsögöknek törnétek el legszívesebben az összes kezét-lábát szilánkosra, vagy a szüleiknek?slowmotion
Gyerek törött kezével a szülőket ütni?rantotthus
az könnyű, nincs súlya. esetleg fordítva.slowmotion
Talio-elv vagy ilyesmi 😀 Konkretice a saját kerekének küllőibe törném. Akárhány éves. Azt a - most már jó pár éve divatos - szöveget meg hagyjuk már a f*omba hogy az ilyeneknek minden esélyt meg kell adni, hogy visszatérhessenek a társadalomba. Vissza hát. Amiből önként szakították ki magukat (és akkor most ide ennyi is mert ilyenekről kisregényt írhatna bármelyikünk.).
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
 index.hu/belfold/2013/09/29/bmx-banditak_vertek_felholtra_egy_kisfiut/

Ti egyébként az agresszív kisköcsögöknek törnétek el legszívesebben az összes kezét-lábát szilánkosra, vagy a szüleiknek?slowmotion
Gyerek törött kezével a szülőket ütni?rantotthus
az könnyű, nincs súlya. esetleg fordítva.
több mint 10 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
 index.hu/belfold/2013/09/29/bmx-banditak_vertek_felholtra_egy_kisfiut/

Ti egyébként az agresszív kisköcsögöknek törnétek el legszívesebben az összes kezét-lábát szilánkosra, vagy a szüleiknek?slowmotion
Gyerek törött kezével a szülőket ütni?
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
A kissrácos esetben a legszörnyűbb,hogy ott tart a magyar ember,hogy 1. Nem segìt senki neki mert leszarják. 2. Nem segìt neki mert nincs kedve 60.000et fizetni és bìróság előtt állni csoportos garázdaság miatt megint v 10.000et mert a köcsög rendőr másfél óráig nem engedi el a helyszìnről pisilni mikor már rég elvittek mindenkit... 3. nincs harmadik, mert aki mégia segìtene kb 10ből 1 ember nincs fatális véletlenül sem a helyszìnen pedig leszarná h mivel jár....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ezekben a szitukban az a legszebb, hogy ha szóvá teszed neki a dolgot, akkor neki áll feljebb (persze jogosan), de amint szóváltásra kerül sor, egybő nem olyan sietős neki.
Kedvenc, már talán itt is említett nyári élményem, mikor hasonló szituban elkanyarítottam egy k. anyád mondatocskát, mire a nő satuzott egyet, visszatolatott, és pár keresetlen mondatváltás után oda jutottunk, hogy ne hepciáskodjak, mert neki itt nem kötelessége megállni (mármint a zebra előtt). 😀
több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
kanyarodás utáni zebrán átkelő gyalogosra kormányt ráhúzó bmw-sre mi a népítélet? sajnos a tükrét pont nem kapta el a táskám sarka 😕JSanyo
nyilvánvaló kérdésekre nem válaszolunk. | mindig a poszter a hülye 😉 | slowmotion
télleg, magamat is gyűlölöm, amiért nem kértem tőle bocsánatot, hiszen mégiscsak meghosszabbítottam az útját 0.3 mp-vel 😀

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
kanyarodás utáni zebrán átkelő gyalogosra kormányt ráhúzó bmw-sre mi a népítélet? sajnos a tükrét pont nem kapta el a táskám sarka 😕JSanyo
nyilvánvaló kérdésekre nem válaszolunk. | mindig a poszter a hülye 😉 |
több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
kanyarodás utáni zebrán átkelő gyalogosra kormányt ráhúzó bmw-sre mi a népítélet? sajnos a tükrét pont nem kapta el a táskám sarka 😕

több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
 index.hu/belfold/2013/09/29/bmx-banditak_vertek_felholtra_egy_kisfiut/

Ti egyébként az agresszív kisköcsögöknek törnétek el legszívesebben az összes kezét-lábát szilánkosra, vagy a szüleiknek?slowmotion
Kényszeríteném először a szüleiket hogy jól verjék, rugdossák meg a balf@sz kölkeiket, majd utána természetesen a szülőket is helybenhagyatnám.
több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 072
hogy szakadt volna bele a feje a rühes anyjába annak a köcsög lomizó-kukázó cigánynak, amelyik elvágta a kapu mágneszárának tápkábelét...slowmotion
geciegyszerű: kihívod a rendőrt. tegnapelőtt óta rendelet bünteti a lomizást Budapesten. annyi haszna lesz hogy elzavarják.berger90
már elmentek, tegnap reggel elszállítottak mindent. a kapu meg tárva-nyitva, mert nem működik a zár. viszont az okozott kár ennél nyilván kisebb (egy vezetéket kellene kicserélni, igaz hétvégén), pont le fogja szarni a yard.
ellenben hétvégén villanyszerelőt hívni...slowmotion
egy elvágott vezetéket viszonylag könnyen meg lehet oldani. (tipp) megcinezed vagy ha nincs rá lehetőség jól összesodrod és szigetelőszalaggal jól körbetekered. pár napot biztos kibír, míg nincs jobb megoldás.

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
 index.hu/belfold/2013/09/29/bmx-banditak_vertek_felholtra_egy_kisfiut/

Ti egyébként az agresszív kisköcsögöknek törnétek el legszívesebben az összes kezét-lábát szilánkosra, vagy a szüleiknek?slowmotion
Olyan válasz nincs, hogy mindkettő?somoskovig
engedékeny hangulatban vagyok. természetesen van 😊