Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 10 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Egyszerű ez a dolog egyébként. Nyilván a Windowst könnyebben le lehet fagyasztani, mint az OS X-et, de ez nem azért van, mert az előbbi szarabbul van megírva, hanem egyszerűen kevésbé hülyebiztos, mint az Apple rendszere. Mindenkinek maga tiszte eldönteni, hogy mennyi intelligenciával képes kezelni a számítógépet, és ha arra jut, hogy hát nem nagyon vannak meg a képességei hozzá, akkor egyértelműen az Apple a jobb választás. Erre jó példa az is, ahogy az új iOS-ben az az egyik újítás, hogy a mobilinterneten keresztül letölthető alkalmazások maximális méretét felvitték 50-ről 100 MB-ra. De hogy minek van ez a ki nem kapcsolható korlátozás? Hát azért hogy a hülye user ne töltsön le mindent összevissza, mert akkor sírni fog a számlái miatt. Hogy éppen mondjuk egy GPS alkalmazásra akar letölteni egy nagyobb méretű térképet, hogy el tudjon igazodni? Hát így járt. Ez az egész hozzáállás jellemző az összes Apple rendszerre, emiatt nem leszek én pl. soha felhasználója, de ettől még meg van ennek is megvan a maga célcsoportja nyilván. Mondjuk azok, akik egy Windowsra felraknak minden szart, minden telepítésük annyiból áll, hogy izomból nyomkodják az Next-et, majd sírnak, hogy hát lefagy, meg belassul.Schleck
Alapvetően egyet értek, legalábbis ha átlagos otthoni felhasználásról beszélünk. Extrémebb használási feltételeknél viszont, inkább a Mac rendszere a jellemzőbb, legalábbis amit konkrétan tudok, hogy zenei felhasználás esetén inkább a Mac-rendszereket szokták preferálni a megbízhatóságuk miatt. Windows alapú rendszeren volt rá példa, hogy nagyobb mennyiségű hangsávval való munka esetén egyszerűen lefagyott a Win7-re épülő rendszer (ilyen 40 feletti hangsávról beszélünk nagyságrendileg, tehát elég extrém eset). A probléma eredete tutira nem hardver vagy egyéb szoftveres eredetű (Pro Tools rendszerről van szó, ami amellett hogy kurva drága, ipari standard a világ zenei stúdióiban). Nyilván ezek extrém feltételek, csak azt akartam megvilágítani vele, hogy nem feltétlenül "hülyék rendszere" a Mac.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Nekem is Win van és nekem volt már olyan, hogy gépeléskor nem fagyott le.
Tehát más hibának kell ott lenni, nem feltétlen a M$ a hibás a dologban. 8-)Atari
A Windowsnak törődés kell. Folyamatosan vírusírtani, frissíteni, toldozni-foldozni. Van, aki szeret vele babrálni és kifejezetten szereti, hogy ilyen. Nagy gépigénye van (általában) az igaz, de egy átlagos árszabású pc már normálisan meg bírja fújni pl. a Win7-et. Gamereknek a legjobb opció - egyértelműen.

A legális vs. illegális dolog akkor okozhat gondot, ha nem... tudsz bizonyos dolgokkal machinálni, vagy nincs megbízható crack-forrásod. Pl. a koliban a Wbuzi gamer klikk-nek sohasem okozott gondott toppon tartani a verziókat. Akármilyen prog.-ot nézel, mindegyiknek azonnal kijön a crack-je, vagy a code-crack-je (pl. vírusírtóknak), ahogyan az megjelenik. Nem gondolom, hogy otthoni használatban lenne jelentősége az "eredeti vs. crack" dolognak.

Linuxosként nekem is furcsa, de vannak, akik szeretik a Windows-t (mint ahogyan az OsX-et is) és ezt el lehet fogadni (mivel megvannak az előnyeik). Mivel az Ms alá vas kell, ezért a memória és a videokártya lehetnek a felelősek a szaggatásokért, fagyásokért. Van egy élmény-faktor mérőjük (konfig.-teszt). Állítólag 6 élménypont alatt nem szabad zökkenőmentes vindóz élménnyel számolni... ez a szóbeszéd.
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
 index.hu/video/2013/09/21/2013_0921_meccs_polgari_platform/

Könyörgöm, aki arra nem képes, hogy megnézze hol nem voltak ultrák az utóbbi pár fordulóban, és összerakja hogy nézők se, az ne akarjon már társadalmi problémákat megoldani, mert csak elmélyíti őket...
Megint egy alapjaiban nem, te kivitelezésben, mondanivalóban, átgondoltságban gyűlölni való akció! Meg most van helye a politikának vagy nem?

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Hosszú idő után, tegnap voltam Budapesten.
Na most végülis, a combínót szeretik a helyiek, vagy nem? Nekem úgy tűnt, hogy sem ülőhely, sem állóhely nincs rajta, a leszálláskor nyomakodni kell. (Talán az alacsony padló miatt a kerekek veszik el a helyet.) Az alacsonyabb utasoknak nem ér le a lába az ülőhelyen, ill. nem érik fel a kapaszkodót.

Más: A 32-esek terénél az a templom gyakorlatilag körbe van pisálva!!!4! "Hugyos József" város?

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Egyszerű ez a dolog egyébként. Nyilván a Windowst könnyebben le lehet fagyasztani, mint az OS X-et, de ez nem azért van, mert az előbbi szarabbul van megírva, hanem egyszerűen kevésbé hülyebiztos, mint az Apple rendszere. Mindenkinek maga tiszte eldönteni, hogy mennyi intelligenciával képes kezelni a számítógépet, és ha arra jut, hogy hát nem nagyon vannak meg a képességei hozzá, akkor egyértelműen az Apple a jobb választás. Erre jó példa az is, ahogy az új iOS-ben az az egyik újítás, hogy a mobilinterneten keresztül letölthető alkalmazások maximális méretét felvitték 50-ről 100 MB-ra. De hogy minek van ez a ki nem kapcsolható korlátozás? Hát azért hogy a hülye user ne töltsön le mindent összevissza, mert akkor sírni fog a számlái miatt. Hogy éppen mondjuk egy GPS alkalmazásra akar letölteni egy nagyobb méretű térképet, hogy el tudjon igazodni? Hát így járt. Ez az egész hozzáállás jellemző az összes Apple rendszerre, emiatt nem leszek én pl. soha felhasználója, de ettől még meg van ennek is megvan a maga célcsoportja nyilván. Mondjuk azok, akik egy Windowsra felraknak minden szart, minden telepítésük annyiból áll, hogy izomból nyomkodják az Next-et, majd sírnak, hogy hát lefagy, meg belassul.

több mint 10 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Nekem is Win van és nekem volt már olyan, hogy gépeléskor nem fagyott le.
Tehát más hibának kell ott lenni, nem feltétlen a M$ a hibás a dologban. 8-)

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
nekem mondjuk többször fagyott le az ipadem az elmúlt két évben, mint a windowsom (0), pedig ugye előbbin ugye nagyon babrálni sem lehet semmitjjncaa
Be kell zárni a futó alkalmazásokat. 😉
iPad nekem nem fagyott le, de egyszer az iPhone igen, bevittem szervízbe, és a kiscsaj valamit nyomkodott rajta, amitől 3 perc alatt feléledt, és azt mondta, hogy: Be kell zárni a futó alkalmazásokat. 😊

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
nekem mondjuk többször fagyott le az ipadem az elmúlt két évben, mint a windowsom (0), pedig ugye előbbin ugye nagyon babrálni sem lehet semmit


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Esetleg a legális verziók beszerzése is lehet megoldás.
Vagy a Windows annyira szar, hogy nem?Sobri Jóska
legális vanAmadeus91
Akkor tényleg annyira szar, és a kettővel ezelötti poszt lép életbe.Sobri Jóska
Vagy csak virúsírtás/ újratelepítés kéne 😀
Mondjuk az legenda hogy a Mac nem fagy le 😀Toca
Tudom.
Én se hiszek benne.
Csak nekem még 2005-óta egyik mac-em se fagyott le.

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
Esetleg a legális verziók beszerzése is lehet megoldás.
Vagy a Windows annyira szar, hogy nem?Sobri Jóska
legális vanAmadeus91
Akkor tényleg annyira szar, és a kettővel ezelötti poszt lép életbe.Sobri Jóska
Vagy csak virúsírtás/ újratelepítés kéne 😀
Mondjuk az legenda hogy a Mac nem fagy le 😀
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Esetleg a legális verziók beszerzése is lehet megoldás.
Vagy a Windows annyira szar, hogy nem?Sobri Jóska
legális vanAmadeus91
Akkor tényleg annyira szar, és a kettővel ezelötti poszt lép életbe.

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
Esetleg a legális verziók beszerzése is lehet megoldás.
Vagy a Windows annyira szar, hogy nem?Sobri Jóska
legális van

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Esetleg a legális verziók beszerzése is lehet megoldás.
Vagy a Windows annyira szar, hogy nem?

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
undorító geci Microsoft. Hát persze, hogy akkor kell lefagyni, amikor az utolsó oldal végét gépelem már be Alkotmánytörténetből. Egyszer legyen csak annyi pénzem, hogy Apple-re válthassak...Amadeus91
Értem, hogy geci a Microsoft mert lefagy, de szerintem arról nem tehet hogy nem mentesz gyakran...Toca
5 percenként fagyott, a Római Jog jegyzetet úgy gépeltem le, hogy "mondat, mentés, mondat mentés, mondat mentés".

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
undorító geci Microsoft. Hát persze, hogy akkor kell lefagyni, amikor az utolsó oldal végét gépelem már be Alkotmánytörténetből. Egyszer legyen csak annyi pénzem, hogy Apple-re válthassak...Amadeus91
Értem, hogy geci a Microsoft mert lefagy, de szerintem arról nem tehet hogy nem mentesz gyakran...
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
undorító geci Microsoft. Hát persze, hogy akkor kell lefagyni, amikor az utolsó oldal végét gépelem már be Alkotmánytörténetből. Egyszer legyen csak annyi pénzem, hogy Apple-re válthassak...Amadeus91
 isamurai.hu/webshop/macbookok
Nem drágább, mint egy asztali PC jogtiszta szoftverekkel.
És minden fontos szoftvert ami nincs fent esetleg leszedhedsz Store-ból összesen 30 euróért.

Nekem pl. ilyen az asztali gépem:  isamurai.hu/webshop/macbookok/1093
Semmi baj nem volt vele sose. Egyszer bekapcsoltam, azóta hibátlanul üzemel.

több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
undorító geci Microsoft. Hát persze, hogy akkor kell lefagyni, amikor az utolsó oldal végét gépelem már be Alkotmánytörténetből. Egyszer legyen csak annyi pénzem, hogy Apple-re válthassak...Amadeus91
vagy: Openoffice / Libreoffice. Ingyenes és agyonveri az MsOffice-t + minden platformon megy.
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Ilyen célokra is érdemes most már online megoldásokat használni... Google drive minden office formátumot kezel, és gyakorlatilag minden leütés után automatikusan ment... És ha felrobban a géped akkor sincs para mert ugye online hozzáférhető a tartalom 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
nem tudom, nekem automatikusan ment magától, egy-két bekezdés szállt egy egyszer, azt is visszahozta egy word újraindítás.
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
undorító geci Microsoft. Hát persze, hogy akkor kell lefagyni, amikor az utolsó oldal végét gépelem már be Alkotmánytörténetből. Egyszer legyen csak annyi pénzem, hogy Apple-re válthassak...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
 444.hu/2013/09/20/nem-szep-latvany/

faszkalapok.Amadeus91
nyilván könnyű más faszával verni a csalánt, mert a XI. kerület közepébe nem költöztetnének soha sérülteket - noha nem mintha bármi bajom lenne velük, felőlem jöhetnének nyugodtan. szóval mivel nem kerülhetek hasonló helyzetbe, mint a nem tisztelt szilvásváradiak, ezért ugye nem is biztos hogy véleményt kellene mondanom.

hát azért mondok.

bullshittingelés, az folyik, más meg nem. nyilván féltik a szaros kis idegenforgalmukat az egyik oldalról, bár azt képzelni, hogy azért mennének arra kevesebben, mert sérültek mászkálnak a faluban, az enyhén szólva is súlyos idiotizmusról szegényes mentális képességekről tanúskodik.
a másik szépség az egészben, hogy azzal érvelnek, hogy nem kaptak tájékoztatást, most meg már nem is szavazhatnak, és ezért úgy tűnnének, mintha diszkriminatívok lennének.
na akkor most időt kérek.
nem látom az alapját a kifogásnak. ha kapnak tájékoztatást előzetesen, akkor esetleg másként döntenének? ki van zárva. még ha későn is kaptak tájékoztatást, ha bármi affinitás lenne bennük a dolog felé, akkor már nem vélekednének negatívan a dologról. zsigeri utálat van bennük a sérültek iránt, "biztos aranyosak, de ne nálunk rontsák a levegőt!" - hát nem.

ezek szimpátia-döntések, ha tetszik, ha nem, még akkor is, ha előzetesen kitárgyalják az ügyet. vagy irtózom a sérültektől, vagy nem. ha igen, akkor teljesen felesleges bármivel is takarózni, az csak szimplán alulműveltségből és/vagy kicsinyes félelemből/sznobériából ered (mi, az "egészségesek" vs. ők, a "hülye fogyatékosok" ). ha nem irtózom a sérültektől, akkor nincs ellenállás a projekttel szemben, tehát a döntés egyáltalán nem nemleges.

"Az ülésen résztvevő helyi lakosok kifejtették, aggódnak a fogyatékosokért, szerintük felelőtlenség lenne ellenséges közegbe hozni őket."
- ez meg a szegénységi bizonyítvány részletes kifejtése. Egy nagy büdös lófaszt aggódnak, ez burkolt fenyegetés a döntéshozókkal és a sérültekkel szemben.

nem én vagyok kormányzatban, hanem azok, akiknek a csókosaik. ha én lennék a kormányzatban, akkor azt mondanám, rendben, rekesszétek ki a fogyatékosokat, én viszont ugyanígy kirekesztelek titeket mindenféle állami támogatás alól. ha lerohad a település, akkor lerohad, ha csődbe megy, akkor csődbe megy, az útjaitokat aszfaltozhatjátok helyi kalákában, meg egy kanyi fillért nem kaptok a fenntartásukra. értékes tapasztalat lesz megérezni, milyen az, amikor kirekesztenek.

Ettől különösen agyfaszt lehet kapni:
Az a nagy baj, hogy a lakosság nem tudja, kikről van szó… Javarészük csendes, nyugodt… és hát csak tehetetlen… egymás kezét fogják, ott sétálnak… NA, NEM MONDOM: NEM SZÉP LÁTVÁNY
kedves képviselő úr/hölgy (szigorúan nem nagybetűvel)! Az a baj, hogy te sem voltál szép látvány, aztán mégsem szakadt anyádba a fejed, pedig mindenki jobban járt volna.

Gondolkoztunk az oldalbordámmal, hogy ha megnőnek a gyerekek, akkor bepakolhatnánk őket a szekérbe, kirándulhatnánk erre-arra az országban. Nos, most egy hellyel kevesebbet kell a lehetséges célpontok között feltüntetni, mert én innentől Szilvásváradon csak átutazóban megyek át, és csak addig állok meg, amig lecsulázom a falu elején a településnevet jelző táblát. nyakas ember vagyok ilyen szempontból, ír viszkit meg sört sem iszom már pár éve, ezzel is megleszek valahogy.
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
"A kőkorszaknak nem azért lett vége, mert elfogyott a kő!"
Úgy látszik, néhány embernek soha nem ér véget.Bunkók!
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
 444.hu/2013/09/20/nem-szep-latvany/

faszkalapok.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Kibaszott bürokrácia

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Csodás a mai munkanapom.
Úgy kezdődött h behívott a főnököm (akit 1ébként valszeg záros határidőn belül kirúgnak) egy értelmetlen lelkizésre, majd ezek után megkér minket egy abszolút felesleges táblázat összeállítására, pedig a jövő hét közepéig be kellene fejeznünk egy nyilvántartás-tervezetet, amit btw egy olyan rendelet alapján kéne megcsinálni, ami még nem emelkedett jogerőre, pedig elvileg okt. 1.-től lépne hatályba...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...