Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Komolyan mondom ez már vicc, ami itt folyik. A saját pincémben, a saját hordómban nem tarthatok azt, amit akarok, mert jön egy tolvaj, megmérgez azzal egy csomó embert, amihez köze sem volt, végül ő maga beledöglik, engem meg gyilkossággal fognak vádolni????
 index.hu/belfold/2013/11/03/fagyalloval_gyilkolt_a_meglopott_gazda/
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
kurva Rota...slowmotion
Fosol, hánysz?szaba
már nem. de hajnalban nagyon ott voltam a szeren. és ami még rosszabb: a kiskölök is, sikerült négyszer lehánynia magát, és a végén nem mert elaludni, nehogy megint hánynia kelljen...slowmotion
Húgom volt kiskorában 1-2 alkalommal rotás. Addig nem hittem el, hogy lehet annyit hányni.szaba
én gimi első évében.... egyben küldtem kifele a délutáni hamburgert.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
kurva Rota...slowmotion
Fosol, hánysz?szaba
már nem. de hajnalban nagyon ott voltam a szeren. és ami még rosszabb: a kiskölök is, sikerült négyszer lehánynia magát, és a végén nem mert elaludni, nehogy megint hánynia kelljen...slowmotion
Húgom volt kiskorában 1-2 alkalommal rotás. Addig nem hittem el, hogy lehet annyit hányni.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 705 — Cowboys fan
kurva Rota...slowmotion
Fosol, hánysz?szaba
már nem. de hajnalban nagyon ott voltam a szeren. és ami még rosszabb: a kiskölök is, sikerült négyszer lehánynia magát, és a végén nem mert elaludni, nehogy megint hánynia kelljen...
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Bocs, tényleg. Mentségemre, nehezen eldönthető, melyik oldalt jellemezte Tomi 😊
De így egyetértek.
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 hvg.hu/nagyitas/20131103_Sarga_csillag_es_Horthy_szobor_a_Szabadsa

szánalmas baszd meg.Amadeus91
Tanulhatnának egy kis történelmet ahelyett, hogy a TV-t bámulják...FearTomi
Miért is?JC6
Mert segghülyék, azért.

Horthy kormányzóságának végén már nekikezdtek a deportálásnak. Mire Szálasi átvette a hatalmat, már több mint 200.000 zsidó volt a különböző táborokban.berger90
Szerintem JC6 félreértette FearTomi kijelentését. Ha viszont nem, akkor te értetted félre.szaba
Szerintem is. Bár arra sem ártana némi iránymutatás, hogy melyik történelmet nem ártana tanulni. Párszor átírták mostanában. És megint át fogják...
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
 hvg.hu/nagyitas/20131103_Sarga_csillag_es_Horthy_szobor_a_Szabadsa

szánalmas baszd meg.Amadeus91
Tanulhatnának egy kis történelmet ahelyett, hogy a TV-t bámulják...FearTomi
Miért is?JC6
Mert segghülyék, azért.

Horthy kormányzóságának végén már nekikezdtek a deportálásnak. Mire Szálasi átvette a hatalmat, már több mint 200.000 zsidó volt a különböző táborokban.berger90
Szerintem JC6 félreértette FearTomi kijelentését. Ha viszont nem, akkor te értetted félre.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
 hvg.hu/nagyitas/20131103_Sarga_csillag_es_Horthy_szobor_a_Szabadsa

szánalmas baszd meg.Amadeus91
Tanulhatnának egy kis történelmet ahelyett, hogy a TV-t bámulják...FearTomi
Miért is?JC6
Mert segghülyék, azért.

Horthy kormányzóságának végén már nekikezdtek a deportálásnak. Mire Szálasi átvette a hatalmat, már több mint 200.000 zsidó volt a különböző táborokban. Erre szólnak egy ilyet, hogy Horthy megmentette a zsidókat. És ezek orsz. gy. képviselők, agyam eldobom.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
 hvg.hu/nagyitas/20131103_Sarga_csillag_es_Horthy_szobor_a_Szabadsa

szánalmas baszd meg.Amadeus91
Tanulhatnának egy kis történelmet ahelyett, hogy a TV-t bámulják...FearTomi
Miért is?
több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
 hvg.hu/nagyitas/20131103_Sarga_csillag_es_Horthy_szobor_a_Szabadsa

szánalmas baszd meg.Amadeus91
Tanulhatnának egy kis történelmet ahelyett, hogy a TV-t bámulják...

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
 hvg.hu/nagyitas/20131103_Sarga_csillag_es_Horthy_szobor_a_Szabadsa

szánalmas baszd meg.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
kurva Rota...slowmotion
Fosol, hánysz?
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 705 — Cowboys fan
kurva Rota...
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A diginél is ez a helyzet...apeszos
Kertiben okéNB2
A diginél is ez a helyzet...apeszos
Diginet itt Debrecenben működik (még).MarioAna
Bocsi, nem a diginél volt a hiba, én csesztem el. Az ingyen Gamepass miatt átállítottam a Tcp/Ip DNS konfigurációját. Visszatettem és most jó...
több mint 10 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
A hiba forrás keresése része a hibajavítási folyamatnak. Ne mondd már, hogy bármi másban nem így dolgoznál te is.Schleck
"Próbálta már kikapcsolni, bekapcsolni?"
(Win esetén ~80 %-ban működik.)

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
A hiba forrás keresése része a hibajavítási folyamatnak. Ne mondd már, hogy bármi másban nem így dolgoznál te is.Schleck
Ha nem értjük mi a hiba, akkor hagyni kell a francba. Te nem érted.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
A diginél is ez a helyzet...apeszos
Kertiben oké
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
A diginél is ez a helyzet...apeszos
Diginet itt Debrecenben működik (még).

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kedvencem: dolgoznak rajta az amszterdami központtal, bár nem tudják mi a hiba. Szolgáltatás in Magyarisztán, 2013.berger90
Ha hiszed ha nem, általában egy technikai probléma megoldásának első lépése az, hogy kiderítsék, mi okozza a hibát. Nem tudom mi olyan furcsa ebben.Schleck
bár a technikai dolgokhoz kb annyira értek, mint Lázár az uniós pénzekhez, azt azért ne meséljék be nekem, hogy egy egész napos fennakadást okoz bármi egy piacvezetőnek önmagát nevező európai cégnél. különösen, ha a központtal dolgoznak rajta karöltve.

ja, és ha nem tudják, mi a hiba, mit is javítanak?

kész szerencse, hogy engem az egész T Home-os létemre nem érint.berger90
A hiba forrás keresése része a hibajavítási folyamatnak. Ne mondd már, hogy bármi másban nem így dolgoznál te is.

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Kedvencem: dolgoznak rajta az amszterdami központtal, bár nem tudják mi a hiba. Szolgáltatás in Magyarisztán, 2013.berger90
Ha hiszed ha nem, általában egy technikai probléma megoldásának első lépése az, hogy kiderítsék, mi okozza a hibát. Nem tudom mi olyan furcsa ebben.Schleck
bár a technikai dolgokhoz kb annyira értek, mint Lázár az uniós pénzekhez, azt azért ne meséljék be nekem, hogy egy egész napos fennakadást okoz bármi egy piacvezetőnek önmagát nevező európai cégnél. különösen, ha a központtal dolgoznak rajta karöltve.

ja, és ha nem tudják, mi a hiba, mit is javítanak?
kész szerencse, hogy engem az egész T Home-os létemre nem érint.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kedvencem: dolgoznak rajta az amszterdami központtal, bár nem tudják mi a hiba. Szolgáltatás in Magyarisztán, 2013.berger90
Ha hiszed ha nem, általában egy technikai probléma megoldásának első lépése az, hogy kiderítsék, mi okozza a hibát. Nem tudom mi olyan furcsa ebben.

több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A diginél is ez a helyzet...
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Kedvencem: dolgoznak rajta az amszterdami központtal, bár nem tudják mi a hiba. Szolgáltatás in Magyarisztán, 2013.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
 www.origo.hu/techbazis/20131102-nehezen-jonnek-be-a-kulfoldi-oldalak-a-upc-halozatan.html?sec-1

origon is irnak róla
több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Baszódj meg UPC!!!xrace77
Nálam ugyanúgy szarakodik valami...Van pár honlap amit meg sem nyit, vagy csak sokadjára. Wotozni sem tudok emiatt, gondoltam szar a szerver, dehát mobilról mobilnettel megnyitotta lazán.Asbee
 index.hu/tech/2013/11/02/fennakadas_a_upc_internetben/