NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
"Ha apád nem hajtana, nem lenne mit ennetek.
Ha anyád nem mosna, nem lenne mit viselnetek.
Valamit valamiért kicsifiam."
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


Sajnos, ez nagyon igaz 2013-ban itt Magyarországon.(N)
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Úgy beszélsz egy könyvről mintha nem is tudom, mondjuk csecsemő lenne 😊Rataxes
A véleményemet fenntartom. könyvet az ostoba nácik égetnek, esetleg műveletlen, korlátolt faszfejek. A kettő között elég nagy az átfedés.

És akkor is így beszélnék, ha nem az eladásukból élnék. A könyv az értelem hajnala, a műveltség első történelmi tárgya Gutenbergék óta. Nélkülük még barlangra rajzolgatnánk.berger90
te figyelj mar, ahhoz kepest h ostoba nacizol meg muveletlen korlatolt faszfejezel, te sem vagy epp valami szeleslatokoru egyen 😀
gondolom ezekszerint az okori egyiptomiak -peldanak okaert- is barlangra rajzolgattak es a kanyarban nem voltak az ertelem hajnalahoz. most ezt te vegiggondoltad, vagy csak hiszteriasrohamot kaptal, mert lekestel arrol a hajnalrol ?MMMS
Te egyébként szándékosan vagy ekkora korlátolt surmó, vagy csak trollkodás? Elég nehezen tudom néha eldönteni.

Én a könyvről beszélek, az ókorral foglalkozzon akinek ingere van rá. Nem vagyok én kriptográfus (sem), csupán megfogalmaztam (reméltem, számodra is érthetően, de akkor mellényúltam), hogy a műveletlen paraszt kurva anyját annak, aki könyvet éget, mert ez a legparasztabb dolog akkor is, ha leszámítjuk a történelmi vonatkozásait.berger90
neked csak korlatolt surmo. a hozzad hasonlo emberek tartsanak nyugodtan csak annak, meglehetosen elkezdenek aggodni, ha ennyi aggyal ertelemes embernek tartanal ...

h fogalmad sincs mirol beszelsz, csak menstrualsz, meg nacizhatnekod volt. ...MMMS
ugyanezt mondtam volna, ha egy szélsőbalos csoport égetett volna Wass Albert vagy Nyírő József-köteteket. Csak akkor meg mocskos műveletlen szélsőbalosokat írtam volna. Az oldal nekem kurvára mindegy, engem a műveletlenség ilyen foka basz fel agyilag rettenetesen.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
catattack 3 520
a műveletlen paraszt kurva anyját annak, aki könyvet éget, mert ez a legparasztabb dolog akkor is, ha leszámítjuk a történelmi vonatkozásait.berger90
Teljesen egyetértek! Szerintem aki elért egy alap műveltségi szintet, az ugyanígy vélekedik. A többiek nevében nem tudok nyilatkozni... 😊
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Úgy beszélsz egy könyvről mintha nem is tudom, mondjuk csecsemő lenne 😊Rataxes
A véleményemet fenntartom. könyvet az ostoba nácik égetnek, esetleg műveletlen, korlátolt faszfejek. A kettő között elég nagy az átfedés.

És akkor is így beszélnék, ha nem az eladásukból élnék. A könyv az értelem hajnala, a műveltség első történelmi tárgya Gutenbergék óta. Nélkülük még barlangra rajzolgatnánk.berger90
te figyelj mar, ahhoz kepest h ostoba nacizol meg muveletlen korlatolt faszfejezel, te sem vagy epp valami szeleslatokoru egyen 😀
gondolom ezekszerint az okori egyiptomiak -peldanak okaert- is barlangra rajzolgattak es a kanyarban nem voltak az ertelem hajnalahoz. most ezt te vegiggondoltad, vagy csak hiszteriasrohamot kaptal, mert lekestel arrol a hajnalrol ?MMMS
Te egyébként szándékosan vagy ekkora korlátolt surmó, vagy csak trollkodás? Elég nehezen tudom néha eldönteni.

Én a könyvről beszélek, az ókorral foglalkozzon akinek ingere van rá. Nem vagyok én kriptográfus (sem), csupán megfogalmaztam (reméltem, számodra is érthetően, de akkor mellényúltam), hogy a műveletlen paraszt kurva anyját annak, aki könyvet éget, mert ez a legparasztabb dolog akkor is, ha leszámítjuk a történelmi vonatkozásait.berger90
neked csak korlatolt surmo. a hozzad hasonlo emberek tartsanak nyugodtan csak annak, meglehetosen elkezdenek aggodni, ha ennyi aggyal ertelmes embernek tartanal ...

joember, nekem az az erzesem, h fogalmad sincs mirol beszelsz, csak menstrualsz, meg nacizhatnekod volt. mit kell olyan emberekkel foglalkozni, deplane felbasznia az embernek az agyat rajta, akik tarsadalmilag, ertelmileg nincsenek egy sulycsoportban vele ? ja, h neked ez a sulycsoportod h ha vki konyvet eget (amivel amugy nem mondtam messzesem, h egyetertek, csak azt probaltam jelezni, h tan ez sem olyan fekete-feher aminek lattatni akarod), akkor te nacizol meg fasisztazol, akkor egeszsegedre, de attol mert ideologiailag nem ertesz veluk egyet, attol meg lehet h tobb kozos van bennetek, mint azt a fensobbrendu kis agyacskad beszeretne maganak dumalni ...

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Úgy beszélsz egy könyvről mintha nem is tudom, mondjuk csecsemő lenne 😊Rataxes
A véleményemet fenntartom. könyvet az ostoba nácik égetnek, esetleg műveletlen, korlátolt faszfejek. A kettő között elég nagy az átfedés.

És akkor is így beszélnék, ha nem az eladásukból élnék. A könyv az értelem hajnala, a műveltség első történelmi tárgya Gutenbergék óta. Nélkülük még barlangra rajzolgatnánk.berger90
te figyelj mar, ahhoz kepest h ostoba nacizol meg muveletlen korlatolt faszfejezel, te sem vagy epp valami szeleslatokoru egyen 😀
gondolom ezekszerint az okori egyiptomiak -peldanak okaert- is barlangra rajzolgattak es a kanyarban nem voltak az ertelem hajnalahoz. most ezt te vegiggondoltad, vagy csak hiszteriasrohamot kaptal, mert lekestel arrol a hajnalrol ?MMMS
Te egyébként szándékosan vagy ekkora korlátolt surmó, vagy csak trollkodás? Elég nehezen tudom néha eldönteni.

Én a könyvről beszélek, az ókorral foglalkozzon akinek ingere van rá. Nem vagyok én kriptográfus (sem), csupán megfogalmaztam (reméltem, számodra is érthetően, de akkor mellényúltam), hogy a műveletlen paraszt kurva anyját annak, aki könyvet éget, mert ez a legparasztabb dolog akkor is, ha leszámítjuk a történelmi vonatkozásait.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Úgy beszélsz egy könyvről mintha nem is tudom, mondjuk csecsemő lenne 😊Rataxes
A véleményemet fenntartom. könyvet az ostoba nácik égetnek, esetleg műveletlen, korlátolt faszfejek. A kettő között elég nagy az átfedés.

És akkor is így beszélnék, ha nem az eladásukból élnék. A könyv az értelem hajnala, a műveltség első történelmi tárgya Gutenbergék óta. Nélkülük még barlangra rajzolgatnánk.berger90
te figyelj mar, ahhoz kepest h ostoba nacizol meg muveletlen korlatolt faszfejezel, te sem vagy epp valami szeleslatokoru egyen 😀
gondolom ezekszerint az okori egyiptomiak -peldanak okaert- is barlangra rajzolgattak es a kanyarban nem voltak az ertelem hajnalahoz. most ezt te vegiggondoltad, vagy csak hiszteriasrohamot kaptal, mert lekestel arrol a hajnalrol ?

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Úgy beszélsz egy könyvről mintha nem is tudom, mondjuk csecsemő lenne 😊Rataxes
A véleményemet fenntartom. könyvet az ostoba nácik égetnek, esetleg műveletlen, korlátolt faszfejek. A kettő között elég nagy az átfedés.

És akkor is így beszélnék, ha nem az eladásukból élnék. A könyv az értelem hajnala, a műveltség első történelmi tárgya Gutenbergék óta. Nélkülük még barlangra rajzolgatnánk.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Úgy beszélsz egy könyvről mintha nem is tudom, mondjuk csecsemő lenne 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
gondolom mindannyian osszeszartak magukat toled 😀
daniele steele-t meg hasonlo nivoju cuccokat sem er egetni ? mert akkor sorbaallnek a veresemert 😀MMMS
könyv, bazmeg. könyvet akkor sem égetünk, ha szar. nem vesszük kézbe, oszt csókolom.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
gondolom mindannyian osszeszartak magukat toled 😀
daniele steele-t meg hasonlo nivoju cuccokat sem er egetni ? mert akkor sorbaallnek a veresemert 😀

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Ugyanitt szeretném kiírni magamból, hogy ha egyszer véletlen összefutok egy könyvégető náci bagázzsal, a szart is kiverem belőlük. Én szóltam.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Nem hiszem, hogy sűrűn lesz használva a sorban a negyedik nyelvvel a könyvtár weboldala.
danyly
Biztos volt még egymilliójuk az éves keretből, és már nem tudták mire költeni 😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nem hiszem, hogy sűrűn lesz használva a sorban a negyedik nyelvvel a könyvtár weboldala.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
ennyi
 www.origo.hu/itthon/20131107-szazmilliokat-nyultak-le-ket-a-beteg-gyerekeknek-gyujto-alapitvanyoknal.html?sec-1

"Varga szerint a cégek működési költségének 80 százaléka hirdetésekre ment el"jjncaa
Az 1% -al csak azt választod meg, hogy ki sikkasztja el a pénzed. Ha nem rendelkezel felőle, akkor majd a kormány. De - egyébként - nincs jelentősége...toxique
Globálisan szeretem és egyben szórakoztató olvasni a sok keserű hülyeséged, de ezügyben opponálnék, hisz van pár ismerősöm, akik szerelemből működtetnek egyesületet, ők egy fillért sem sikkasztanak el (a párszázezerből ami hozzájuk jut egy évben), hanem elköltik arra, ami az egysületük célja.
És gondolom sokan vannak így, nem oly' sötét a kép ezügyben sem, amilyet festeni szándékozol.
Persze olyan emberek is vannak, akik ipari jelleggel lapátolják ki a pénzt ily' módon a rendszerből, de ez kb. olyan, mintha azt mondanád, hogy a konyhakés egy gyilkos eszköz és limitálják/tiltsák be, hiszen évente 12 halálos áldozatot szed a nem üzemszerű használata.Sobri Jóska
Tuti velem van a baj! Vidámságból fakadó éles látásod lenyűgöző - én is szeretem olvasni objektív okosságaid! 😉
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
ennyi
 www.origo.hu/itthon/20131107-szazmilliokat-nyultak-le-ket-a-beteg-gyerekeknek-gyujto-alapitvanyoknal.html?sec-1

"Varga szerint a cégek működési költségének 80 százaléka hirdetésekre ment el"jjncaa
Az 1% -al csak azt választod meg, hogy ki sikkasztja el a pénzed. Ha nem rendelkezel felőle, akkor majd a kormány. De - egyébként - nincs jelentősége...toxique
Globálisan szeretem és egyben szórakoztató olvasni a sok keserű hülyeséged, de ezügyben opponálnék, hisz van pár ismerősöm, akik szerelemből működtetnek egyesületet, ők egy fillért sem sikkasztanak el (a párszázezerből ami hozzájuk jut egy évben), hanem elköltik arra, ami az egysületük célja.
És gondolom sokan vannak így, nem oly' sötét a kép ezügyben sem, amilyet festeni szándékozol.
Persze olyan emberek is vannak, akik ipari jelleggel lapátolják ki a pénzt ily' módon a rendszerből, de ez kb. olyan, mintha azt mondanád, hogy a konyhakés egy gyilkos eszköz és limitálják/tiltsák be, hiszen évente 12 halálos áldozatot szed a nem üzemszerű használata.Sobri Jóska
Meg kell nézni, hogy kinek adod. Ennyi. Én olyan alapítványnak adom, amiről tudom, hogy arra költi, amire mondja.
Bár 9 év kereskedelemben/szolgáltatóiparban eltöltött év után azt kell mondjam, hogy igenis sokan arra használják a különböző alapítványokat, hogy a saját kiadásaikat csökkentsék. Rengetegszer előfordult olyan, hogy a nyaralásos, esküvős, egyéb családi fotók kidolgozásáról a számla xy alapítvány nevére lett kiállítva, vagy éppen a több 10000-100000FT-os fényképezőgép/objektív/stb. is éppen egy olyan alapítványnak lett kiszámlázva, aminek jó eséllyel semmi (vagy nagyon kevés) szüksége volt arra.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
ennyi
 www.origo.hu/itthon/20131107-szazmilliokat-nyultak-le-ket-a-beteg-gyerekeknek-gyujto-alapitvanyoknal.html?sec-1

"Varga szerint a cégek működési költségének 80 százaléka hirdetésekre ment el"jjncaa
Az 1% -al csak azt választod meg, hogy ki sikkasztja el a pénzed. Ha nem rendelkezel felőle, akkor majd a kormány. De - egyébként - nincs jelentősége...toxique
Globálisan szeretem és egyben szórakoztató olvasni a sok keserű hülyeséged, de ezügyben opponálnék, hisz van pár ismerősöm, akik szerelemből működtetnek egyesületet, ők egy fillért sem sikkasztanak el (a párszázezerből ami hozzájuk jut egy évben), hanem elköltik arra, ami az egysületük célja.
És gondolom sokan vannak így, nem oly' sötét a kép ezügyben sem, amilyet festeni szándékozol.
Persze olyan emberek is vannak, akik ipari jelleggel lapátolják ki a pénzt ily' módon a rendszerből, de ez kb. olyan, mintha azt mondanád, hogy a konyhakés egy gyilkos eszköz és limitálják/tiltsák be, hiszen évente 12 halálos áldozatot szed a nem üzemszerű használata.

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
 www.hir24.hu/sotet-oldal/2013/11/13/oralis-szexre-akartak-kenyszeriteni-egy-somogyi-kisdiakot/

Inkább nem fűznék hozzá semmit, mert ez már az aljának a legalja!laccoo74
ez szégyen.
az összes csontjukat el kellene törni.
az igazgatónőt pedig hivatalból felfüggeszteni, mert gyermekvédelmi szempontból csúfosan csődöt mondtak, és még védték is a valagukat.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
ennyi
 www.origo.hu/itthon/20131107-szazmilliokat-nyultak-le-ket-a-beteg-gyerekeknek-gyujto-alapitvanyoknal.html?sec-1

"Varga szerint a cégek működési költségének 80 százaléka hirdetésekre ment el"jjncaa
Az 1% -al csak azt választod meg, hogy ki sikkasztja el a pénzed. Ha nem rendelkezel felőle, akkor majd a kormány. De - egyébként - nincs jelentősége...
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.hir24.hu/sotet-oldal/2013/11/13/oralis-szexre-akartak-kenyszeriteni-egy-somogyi-kisdiakot/

Inkább nem fűznék hozzá semmit, mert ez már az aljának a legalja!
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Dejó, hogy Borsodban ekkora a munkanélküliség!
Több mint 2 hete próbálok egy ismerősömnek segíteni, aki egy áruházban biztonsági őr.
A munkatársa leszámol a cégtől, és szólt az ismerős, hogy mivel elég nagy az ismeretségi köröm szerezzek már nekik egy normális új kollégát.
Beszéltem egy rakás emberrel, de mindenki csak a száját huzogatja, meg a vállát vonogatja.De dolgozni egyik sem akar.laccoo74
Azért azt tegyük hozzá, hogy ebben a szegmensben nem szokás kifizetni a kedves dolgozót 😕 (a munkaügyi bíróság tele van ilyen perekkel). Könnyen lehet, hogy az ismerősöd cégének - szakmai berkekben - nem jó a reputációja. Vagy annyira keveset fizetnek és/vagy olyan helyen van a meló (pl. egy kőbányai áruházban őrködni minimálbéren? Rosszul nézel a gádzsira mer' lopott, aztán este a mellékutcában majd megvár a csáláddal? Álommeló...).
több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Dejó, hogy Borsodban ekkora a munkanélküliség!
Több mint 2 hete próbálok egy ismerősömnek segíteni, aki egy áruházban biztonsági őr.
A munkatársa leszámol a cégtől, és szólt az ismerős, hogy mivel elég nagy az ismeretségi köröm szerezzek már nekik egy normális új kollégát.
Beszéltem egy rakás emberrel, de mindenki csak a száját huzogatja, meg a vállát vonogatja.De dolgozni egyik sem akar.laccoo74
Ugye akik segélyből közel úgy élnek mint ha dolgoznának, azoknak büdös a munka.Toca
Pont ezt akartam mondani! Minek dolgozzon, ha ugyan annyit kap, mint a segély? Csak azért majd megdolgozol helyettük te😊

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Dejó, hogy Borsodban ekkora a munkanélküliség!
Több mint 2 hete próbálok egy ismerősömnek segíteni, aki egy áruházban biztonsági őr.
A munkatársa leszámol a cégtől, és szólt az ismerős, hogy mivel elég nagy az ismeretségi köröm szerezzek már nekik egy normális új kollégát.
Beszéltem egy rakás emberrel, de mindenki csak a száját huzogatja, meg a vállát vonogatja.De dolgozni egyik sem akar.laccoo74
Ugye akik segélyből közel úgy élnek mint ha dolgoznának, azoknak büdös a munka.
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Dejó, hogy Borsodban ekkora a munkanélküliség!
Több mint 2 hete próbálok egy ismerősömnek segíteni, aki egy áruházban biztonsági őr.
A munkatársa leszámol a cégtől, és szólt az ismerős, hogy mivel elég nagy az ismeretségi köröm szerezzek már nekik egy normális új kollégát.
Beszéltem egy rakás emberrel, de mindenki csak a száját huzogatja, meg a vállát vonogatja.De dolgozni egyik sem akar.
több mint 10 éve
YoungZeeZee 7 935
Nem suoktam taho lenni ...de olyankor alkalmazd azt h megallsz elotte.Mindig bejon..sot meg ha fintort is vagsz 😀