Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
diverdoc
Mondjuk én lazán visszaküldeném nekik, nem hagynám annyiban. Egyébként meg az az egész újság vicc, nem is értem ki veszi.
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Ha legközelebb hasonló ajándékon töröd a fejed, akkor őket ajánlom:
 www.pepecopy.hu/fooldal
Amúgy egy időben gondolkodtam egy magazin előfizetésen, de aztán gyorsan lebeszéltem magam róluk.
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Mindenkivel megosztom, hogy jártam a TD Magazinnal:
Gondoltam fiaimnak rendelek Karácsonyra egy-két pólót. Az eredeti pólók nem is rosszak, kifejezetten tetszettek. Viszont egyedi tervezésüt is szerettem volna. Nagyobb srác Bears, kisebb steelers fan. Nagyobb kedvence Forte, kisebbé Polamalu. Rendeltem egy 43-as steelers rajongói pólót és egy 22-es Chicagó pólót. Magamnak egy 16-os ninerst. Na kérem megküldik a látványtervet. Steeler pólón gyönyörű világoskék felírat, ninersen fekete, Chicagon fekete. Visszaírtam nekik, hogy esetleg a csapat színeiben jobb lenne a felírat. Pl ha már sárga fekete a 43-as szám, felette a világoskék Gergő felírat eléggé gáz. Kaptam erre egy látványtervet ami megfelelő lenne. Galambos főszerkesztő úrral személyesen is beszéltem, aki remegve érdeklődőtt, hogy tuti kifizetem e a rendkívül nagy értékű csomagot? Mondtam, hogy persze.Megrendeltem ezek alapján. Majd ma megérkezett a szép világoskék feliratú steelers, a halvány fekete feliratú niners, és erős fekete feliratú bears póló. De valami annyira gagyi, hogy hihetetlen. Eddig is fenntartásaim voltak a magazinnal, ezek után végleg. Ha ne adj Isten vki tervbe vett, bármi rendelését náluk, ne tegye!!!! Én már megszoptam, veszteséget leírom, tanulópénz volt (kicsit drága), hülye voltam. Ennyi. Más ne járjon így!!!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Ez a karácsony már most szar lesz, pedig általában szeretem ezt az ünnepet 😕Toca
? Miért?Vrijbloed
Egyetem közli, hogy mégiscsak maradjál plusz félévet, barátnő közli, hogy szünetet kér. Család teljesen zizi, te meg ne kapj idegbajt mert akkor csak cseszegetnek, hogy indulatos vagy. Szeretlek december.Toca
Akkor várd meg míg lediplomázol és rájössz, hogy azon kívül, hogy most már van mivel törölni a seggedet, nem sokat érsz vele😀 Viccen kívül, a csajokkal csak gond van, egy idő után úgy is mindegyik megőrül, túl rövid az élet ahhoz, hogy a hisztijükön rágódjon az ember. Olyan nincs, hogy szünet, döntse el mit akar, ha ezzel a szünet szöveggel jön, akkor el kell szépen köszönni tőle. De ahogy a kolléga mondta, amíg foci van, addig baj nincs😊FearTomi
A hetemet még megspékeli hogy kiszopok a fantasy döntőn buzi Romo miatt, Musgrave meg hozzá a szoksásos buzi formáját így a Vikings is szopik 😀 Csak hogy a foci hét is jó legyen 😀Toca
Akkor viszont irány a kocsma😀

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 715 — Vikings fan
Ez a karácsony már most szar lesz, pedig általában szeretem ezt az ünnepet 😕Toca
? Miért?Vrijbloed
Egyetem közli, hogy mégiscsak maradjál plusz félévet, barátnő közli, hogy szünetet kér. Család teljesen zizi, te meg ne kapj idegbajt mert akkor csak cseszegetnek, hogy indulatos vagy. Szeretlek december.Toca
Akkor várd meg míg lediplomázol és rájössz, hogy azon kívül, hogy most már van mivel törölni a seggedet, nem sokat érsz vele😀 Viccen kívül, a csajokkal csak gond van, egy idő után úgy is mindegyik megőrül, túl rövid az élet ahhoz, hogy a hisztijükön rágódjon az ember. Olyan nincs, hogy szünet, döntse el mit akar, ha ezzel a szünet szöveggel jön, akkor el kell szépen köszönni tőle. De ahogy a kolléga mondta, amíg foci van, addig baj nincs😊FearTomi
A hetemet még megspékeli hogy kiszopok a fantasy döntőn buzi Romo miatt, Musgrave meg hozzá a szoksásos buzi formáját így a Vikings is szopik 😀 Csak hogy a foci hét is jó legyen 😀
több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Ez a karácsony már most szar lesz, pedig általában szeretem ezt az ünnepet 😕Toca
? Miért?Vrijbloed
Egyetem közli, hogy mégiscsak maradjál plusz félévet, barátnő közli, hogy szünetet kér. Család teljesen zizi, te meg ne kapj idegbajt mert akkor csak cseszegetnek, hogy indulatos vagy. Szeretlek december.Toca
Akkor várd meg míg lediplomázol és rájössz, hogy azon kívül, hogy most már van mivel törölni a seggedet, nem sokat érsz vele😀 Viccen kívül, a csajokkal csak gond van, egy idő után úgy is mindegyik megőrül, túl rövid az élet ahhoz, hogy a hisztijükön rágódjon az ember. Olyan nincs, hogy szünet, döntse el mit akar, ha ezzel a szünet szöveggel jön, akkor el kell szépen köszönni tőle. De ahogy a kolléga mondta, amíg foci van, addig baj nincs😊

több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Ez a karácsony már most szar lesz, pedig általában szeretem ezt az ünnepet 😕Toca
? Miért?Vrijbloed
Egyetem közli, hogy mégiscsak maradjál plusz félévet, barátnő közli, hogy szünetet kér. Család teljesen zizi, te meg ne kapj idegbajt mert akkor csak cseszegetnek, hogy indulatos vagy. Szeretlek december.Toca
Öreg iszapszemű rájaként néhány jó tanács:

1. Barátnőt a levesbe. Tudom, klisé, de tényleg olyanok, mint a villamos: mindig jön másik. Még akkor is ezt kell tenned, ha most úgy is érzed, hogy épp a világ omlott össze körülötted. Egyébként ezt a szünet dolgot soha nem értettem, senkinél nem jött még be, azt mégis mindenki belemegy. A végén meg úgyis jön majd a szopás a négyzeten.
A csaj talonban akar téged tartani ínségesebb időkre... Önbecsülésed bevállalná?

2. Család ilyenkor általában mindenhol zizi, ezt hozza ki mindenkiből a karácsonyi konzumőrület. Most egy kis önmérséklet, aztán szenteste már úgyis mindenki lenyugszik majd. Én ilyenkor kimegyek a természetbe, az teljesen kitakarítja a hülye fejem - hátha neked is segít.

3. Egyetem -ez tényleg szopás, főleg, ha pénzbe is kerül.

Fel a fejjel, ma gameday, úgyhogy gondolj bele, előfordulhat, hogy estére még ennél is szarabbul érzed majd magad 😉
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 715 — Vikings fan
Ez a karácsony már most szar lesz, pedig általában szeretem ezt az ünnepet 😕Toca
? Miért?Vrijbloed
Egyetem közli, hogy mégiscsak maradjál plusz félévet, barátnő közli, hogy szünetet kér. Család teljesen zizi, te meg ne kapj idegbajt mert akkor csak cseszegetnek, hogy indulatos vagy. Szeretlek december.
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Azért az nem semmi, amikor 4 srác betámad engem csak heccből és leterítenek a földre és elkezdenek rugdosni. (haverom próbált segíteni, de be volt rúgva, ahogy én is ) Nem szóltunk be semmit, elmentünk mellettük, gondolták jó poén 4-1-be rám jönni, bajom nem lett, csak egy púp a fejemen, de azért az ilyeneknek egy ingyen gázkamra kijárna. (nagyon kemény legények)
Az egyik álkapcsába azért belevertem egy kellemeset, remélem minimum repedés lett a vége.
Csodálatos este volt.....

több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ez a karácsony már most szar lesz, pedig általában szeretem ezt az ünnepet 😕Toca
? Miért?
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 715 — Vikings fan
Ez a karácsony már most szar lesz, pedig általában szeretem ezt az ünnepet 😕
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
OldalbordaVrijbloed
.
.
.
.
.
.
Ilyen lelbaszott elmúlt két hetet, komolyan mondom...

Remélem a Karácsony tűrhető lesz, mert nagyon ki vagyok bukva. 😀Vrijbloed
nem akarok geci lenni, de várható volt 😀eaglesmcnabb
😀 😀 Ez most a kisebbik bajom. 😀 😀
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 451 — TODDHERREMANS79
OldalbordaVrijbloed
.
.
.
.
.
.
Ilyen lelbaszott elmúlt két hetet, komolyan mondom...

Remélem a Karácsony tűrhető lesz, mert nagyon ki vagyok bukva. 😀Vrijbloed
nem akarok geci lenni, de várható volt 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ilyen lelbaszott elmúlt két hetet, komolyan mondom...

Remélem a Karácsony tűrhető lesz, mert nagyon ki vagyok bukva. 😀Vrijbloed
Tegyél be egy kemény muzsikát (pl: Carcass). Engem pl.: megnyugtat.danyly
😀
BMTH, Deftones pörög most főleg. 😀 Engem is, úgyhogy ez segített is. 😀
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ilyen lelbaszott elmúlt két hetet, komolyan mondom...
Remélem a Karácsony tűrhető lesz, mert nagyon ki vagyok bukva. 😀Vrijbloed
Tegyél be egy kemény muzsikát (pl: Carcass). Engem pl.: megnyugtat.danyly
Mellé meg járjál terápiára Jack Danielhez. 😉

Vagy ismerlek pár éve, ha nem valami komolyabb, akkor csak ennyi:
"-Ti vagytok a Júdeai Népfront ?
-A jó édes anyád!"
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ilyen lelbaszott elmúlt két hetet, komolyan mondom...

Remélem a Karácsony tűrhető lesz, mert nagyon ki vagyok bukva. 😀Vrijbloed
Tegyél be egy kemény muzsikát (pl: Carcass). Engem pl.: megnyugtat.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ilyen lelbaszott elmúlt két hetet, komolyan mondom...

Remélem a Karácsony tűrhető lesz, mert nagyon ki vagyok bukva. 😀
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 361
Imádom a pótlási hetet a BME-n. Nincs is szebb dolog, mint este 10-től reggel 7-ig házit csinálni...Sebii
Hogyne lenne, közben megírni 2 pótpót-ot 😉Toca
Azt kedden letudtam 😊
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 715 — Vikings fan
Imádom a pótlási hetet a BME-n. Nincs is szebb dolog, mint este 10-től reggel 7-ig házit csinálni...Sebii
Hogyne lenne, közben megírni 2 pótpót-ot 😉
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 361
Imádom a pótlási hetet a BME-n. Nincs is szebb dolog, mint este 10-től reggel 7-ig házit csinálni...
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Amúgy elég sarkosan fogalmazod meg ezt az okos=anyagilag tehetős dolgot szerintem. Kicsit dimenzionálnám a dolgot:

A saját példádra utalva például nem buta voltál ("nem okos" ), hanem még nem tanultál meg valamit ahhoz, hogy érvényesülj. Nekem is 30 éves koromra kezdtek a dolgok összeállni, át kellett élnem bizonyos dolgokat, hogy elinduljak egy stabil úton. Ha olyan szerencsém lett volna mondjuk korábban mint öcsémnek, lehet előrébb tartanék anyagilag, de a tapasztalatok hiánya jó eséllyel később kiütközött volna.

Lehettem volna én is jogász, de 4 szemeszter alatt rájöttem, hogy nem akarom, hogy átmossák az agyam. Egyik barátom vadászpilóta volt, élte a Top Gunok életét, de ő is rájött, hogy nem akar 40 éves korára kiégett alkoholista lenni, mint az összes kollégája annyi idősen. Most hónapról hónapra él, de autodidakta módon megtanult rengeteg olyan dolgot, amit egy tanult és sikeres ember nem tudna elvégezni és ki tudja mikor lenne fontos az a tudás. Lehet hogy nem tudja már magának megengedni a legmenőbb bárokat, ruhákat és csajokat, de ha vendégül lát, akkor a saját pálinkáját kínálja és a saját dohányát szívja, és saját maga oldotta meg, hogy az első emeleten is le tudja húzni a WC-t. Nem a hétköznapi értelmeben véve jómódú és sikeres, de végülis az.gyeek
Most lábalok kifelé a gödrömből és a bőrömön tapasztalom amit írsz. Már tanulópénznek fogom fel, hogy "le kellett esnem a magas lóról" és hajlok a felé, hogy máshogyan nem is tudtam volna megtanulni a leckét.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Azt gondolom, hogy fejlett világunk egyik legnagyobb sztereotipiája az, hogy a gazdagokat hajlamosak vagyunk csupa jó, míg a csórikat csupa rossz tulajdonságokkal felruházni. Mert aki szép az jó, aki jó az gazdag, aki gazdag az okos és kitartó és... aki okos valamiben az gazdag is belőle... stb. Az élet nem ilyen egyszerű, de annyi benne a variáns, hogy azt nem lehetne jelszavakban szónokolni illetve zombi tömegként harsogni 😀, sem pénzt csinálni belőle. Az élet bitang összetett...toxique
Akkor nem egy világban élünk.
(viszont, ha ezt a kijelentésedet nőkre vetíted le, akkor lehet benne valami, nem tudom 😀 )Newman
Tényleg? Te - férfiként, vagy a szakmádban - miben méred a sikert és a teljesítményt? A szüleid mi alapján döntik el, hogy sikeres vagy-e vagy sem? Egyébként; engem nem zavar, ha a megállapításom csak az én világomra jellemző. Mindenki a maga saját valóságát éli, nemde?toxique
az igaz, csak akkor valami kódot is nyomass, hogy lefordíthassuk, megmondom őszintén, kb két percig ültem az eredeti poszt előtt, mire felfogtam, hogy mi akart pontosan lenni 😀JSanyo
Oké, bocs! A vasárnapi meccs okozta sokk és kialvatlanság együttes hatása... 😕. Próbáltam beleszőni a véleményem a már korábban elkezdett "szellemi teljesítmény - iskola - vagyoni helyzet" beszélgetésbe. Csupán arra szerettem volna utalni, hogy hajlamosak vagyunk a Maseratti + Boss + Doxa + Piccolinos (stb.) megjelenés mögé csupa pozitív tulajdonságot, míg a "lerongyolódott megjelenés" mögé csupa negatív tulajdonságot párosítani - ami gyakran nem helytálló. 😊toxique
ennél egyszerűbb a paradoxon, hogy aki szép az jó, s a gonoszok mind randák, de ahhoz mi is kell, hogy szép legyél, ha randa vagy, ööööööö 8-)


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Azt gondolom, hogy fejlett világunk egyik legnagyobb sztereotipiája az, hogy a gazdagokat hajlamosak vagyunk csupa jó, míg a csórikat csupa rossz tulajdonságokkal felruházni. Mert aki szép az jó, aki jó az gazdag, aki gazdag az okos és kitartó és... aki okos valamiben az gazdag is belőle... stb. Az élet nem ilyen egyszerű, de annyi benne a variáns, hogy azt nem lehetne jelszavakban szónokolni illetve zombi tömegként harsogni 😀, sem pénzt csinálni belőle. Az élet bitang összetett...toxique
Akkor nem egy világban élünk.
(viszont, ha ezt a kijelentésedet nőkre vetíted le, akkor lehet benne valami, nem tudom 😀 )Newman
Tényleg? Te - férfiként, vagy a szakmádban - miben méred a sikert és a teljesítményt? A szüleid mi alapján döntik el, hogy sikeres vagy-e vagy sem? Egyébként; engem nem zavar, ha a megállapításom csak az én világomra jellemző. Mindenki a maga saját valóságát éli, nemde?toxique
az igaz, csak akkor valami kódot is nyomass, hogy lefordíthassuk, megmondom őszintén, kb két percig ültem az eredeti poszt előtt, mire felfogtam, hogy mi akart pontosan lenni 😀JSanyo
Oké, bocs! A vasárnapi meccs okozta sokk és kialvatlanság együttes hatása... 😕. Próbáltam beleszőni a véleményem a már korábban elkezdett "szellemi teljesítmény - iskola - vagyoni helyzet" beszélgetésbe. Csupán arra szerettem volna utalni, hogy hajlamosak vagyunk a Maseratti + Boss + Doxa + Piccolinos (stb.) megjelenés mögé csupa pozitív tulajdonságot, míg a "lerongyolódott megjelenés" mögé csupa negatív tulajdonságot párosítani - ami gyakran nem helytálló. 😊
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 985 — Stromfeld Aurél fan
Amúgy elég sarkosan fogalmazod meg ezt az okos=anyagilag tehetős dolgot szerintem. Kicsit dimenzionálnám a dolgot:

A saját példádra utalva például nem buta voltál ("nem okos" ), hanem még nem tanultál meg valamit ahhoz, hogy érvényesülj. Nekem is 30 éves koromra kezdtek a dolgok összeállni, át kellett élnem bizonyos dolgokat, hogy elinduljak egy stabil úton. Ha olyan szerencsém lett volna mondjuk korábban mint öcsémnek, lehet előrébb tartanék anyagilag, de a tapasztalatok hiánya jó eséllyel később kiütközött volna.

Lehettem volna én is jogász, de 4 szemeszter alatt rájöttem, hogy nem akarom, hogy átmossák az agyam. Egyik barátom vadászpilóta volt, élte a Top Gunok életét, de ő is rájött, hogy nem akar 40 éves korára kiégett alkoholista lenni, mint az összes kollégája annyi idősen. Most hónapról hónapra él, de autodidakta módon megtanult rengeteg olyan dolgot, amit egy tanult és sikeres ember nem tudna elvégezni és ki tudja mikor lenne fontos az a tudás. Lehet hogy nem tudja már magának megengedni a legmenőbb bárokat, ruhákat és csajokat, de ha vendégül lát, akkor a saját pálinkáját kínálja és a saját dohányát szívja, és saját maga oldotta meg, hogy az első emeleten is le tudja húzni a WC-t. Nem a hétköznapi értelmeben véve jómódú és sikeres, de végülis az.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 985 — Stromfeld Aurél fan
Egyébként próbálok ellenpéldát találni arra, hogy ha valaki okos, akkor ne lenne gazdag (vagy legalábbis jómódú), de nem találok.Sobri Jóska
\o. :]

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.