Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ilyenkor mindig kinyílik a bicska az ember zsebében. 1 éve jogsi nélkül közlekedik, többször rajtakapják, de kifizeti a bírságot és megy tovább. Most még halálos baleset okoz, nemhogy bevinnék legalább 72 órára, hanem hazamegy a törött autóval.
 tv2.hu/musoraink/tenyek/139469_zebran_gazoltak_halalra_a_lanyt.html
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Hmmmm, valszeg kötelező túlórázás egészen Karácsonyig. Ez a heti 40-en kívül minimum 8 órát jelent. Jövőhéten meg ugye 6 napos hét, az már 56 óra... 😀

Jó, kifizetik, nem is panaszkodom, de kezdek picit becsavarodni... Főleg, hogy most már a vasárnapi melót is kilátásba helyezték... Azért remélem azt nem lépik meg.

(És igen, tudom, sokkal keményebb dolgokat is meglépnek...)
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 028 — Ajmo Vatreni
volt már?
nincs rá szó..

 index.hu/belfold/2013/11/26/patkannyal_etettek_gyerekeiketJC6
Hogy az isten baszná meg az ilyet...
Szerintem nem cigányok voltak, mert ők többen laknak egy háztartásban...catattack
Nekem ilyenkor mindig az a kérdés jut eszembe, hogy ha van Isten, ilyenkor merre néz?

bár sok jelentősége nincs, de a 8. gyereket várta a nő.

 velvet.hu/sztori/2013/11/27/gyermekbantalmazas_negy_even_at_kuzdott_az_iskola_a_gyerekek_elhelyezeseert/
több mint 10 éve
catattack 3 520
volt már?
nincs rá szó..

 index.hu/belfold/2013/11/26/patkannyal_etettek_gyerekeiketJC6
Hogy az isten baszná meg az ilyet...
Szerintem nem cigányok voltak, mert ők többen laknak egy háztartásban...
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Nehéz az ilyen esetekkel mit kezdeni. Gondolj bele, Te mit tennél hasonló esetben? Ha nem jelzed sehol, akkor az a baj. Ha jelzed a megfelelő helyen:
a, a hatóságok szarnak rá, és neked lesz még kellemetlenséged belőle.
b, foglalkoznk vele, és - II -

Más persze a szitu, de a volt munkahelyemen évekkel ezelőtt kiszúrtam, hogy a kollegina nyúlja a céget. Napokig alig aludtam, mert nem tudtam eldönteni mit tegyek. Végül jeleztem a főnökömnek, és az illetőt rövid úton eltávolították. Persze ő ezt megoldotta diszkréten, egyéb indokokkal. Na most hatóságoknál ez nem midig megy így. Olvastam nem rég egy nőről, aki tanúskodott egy testi sértéses ügynél. Azóta fenyegetik őt, a családját, stb az érintett rokonai. Azt mondta, ha tudta volna, hogy ez lesz, elfordul és befogja a száját.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
elvileg az a fényevő szektás barom se az volt. a cigányok legalább minimálisan vigyáznak a kölykeikre.

a sztoriban az a legszebb, hogy megint mindenki a faluban egymásra mutogat. beszarok bazmeg az ilyeneken.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
volt már?
nincs rá szó..

 index.hu/belfold/2013/11/26/patkannyal_etettek_gyerekeiketJC6
alig várom az első suttyót, aki el kezd látatlanba cigányozni.Amadeus91
azt vagod, h ezzel a megnyilvanulassal te lettel ez az "elso suttyo" ?

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
volt már?
nincs rá szó..

 index.hu/belfold/2013/11/26/patkannyal_etettek_gyerekeiketJC6
alig várom az első suttyót, aki elkezd* látatlanba cigányozni.

önkritika.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
volt már?
nincs rá szó..

 index.hu/belfold/2013/11/26/patkannyal_etettek_gyerekeiket
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
 hvg.hu/itthon/20131124_Megszolalt_a_ferfi_akinek_a_kezei_kozott?eaglesmcnabb
Ennyit a humanizmusról...
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
 hvg.hu/itthon/20131124_Megszolalt_a_ferfi_akinek_a_kezei_kozott?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kurva nagy szánalom milyen igénytelen emberek vannak...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
alt + numerikus 161Rataxes
altgr-j lett a megoldás

több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ugyanitt szeretném kiírni magamból, hogy ha egyszer véletlen összefutok egy könyvégető náci bagázzsal, a szart is kiverem belőlük. Én szóltam.berger90
Egyedül?😊 Vagy az önbizalmad nagy, vagy az erőd. Vagy mindkettő.
Ugyan értelmetlen dolgot mondtál, vagy fogalmazok úgy inkább, hogy értelmetlen dologra vállalkoznál, de sebaj.
Mit számít, hogy van pár (száz, pár ezer akár...) ostoba, szélsőséges barom, akik könyvégetésre vetemednek??? Nem az a baj, hogy ilyen van, mert ilyen volt is, lesz is. Az értelmi színvonalról természetesen mindent elárul, ha valaki Radnótit éget (spec Kertész, meg Spiró hidegen hagy mindentől függetlenül). Az a baj, hogy ez a sajtónak és a farkaskiáltó ballib oldalnak köszönhetően úgy vetül le, mintha ez valami általános dolog lenne Magyarországon, és minden magyar ember ilyen korlátolt lenne. Facsén is láttam ismerős őt mosdatta magát, hogy az ilyenekkel nem ülne egy asztalhoz, de az pl. eszébe sem jutott neki sem, hogy felvilágosítsa a híren feljajongó külföldi egyéneket, hogy "ácsi srácok, ne gondoljátok már, hogy a magyarság 10 millió náci egyénből áll". Ezek meg elolvasták a hírt, ami nyilván manipulált is - lásd a köcsög alföldiék esete a skandináv sztorikkal -, és úgy hiszik, itt mindenki agyhúgyköves árja. Ez a nagy baj.
Az biztos, hogy a nácik, neo-nácik - hozzáteszem finguk nincs ezeknek sem a fasizmusról, az árja fajelméletről és a nácizmus valódi mögöttes tartalmáról, ugyanúgy, ahogy itthon sokaknak szintén nincs, főleg bal oldalon, csak ez egy kurva jól meglovagolható gyújtópont a verbalitás talaján sokaknak -, a táradalom hús-vér trolljai.
Szóval, ha tényleg találkoznál velük rommá vernéd őket. Milyen magasztos gondolat.😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
vizsgafelvétel az ELTE-n 6-tól, 16:45-kor már nem enged be a neptun.

Kezdődik.......Amadeus91
Asztakurva kössz hogy eszembe juttattad. Kajak elfelejtettem. Jövök egy sörrel valami meccsnézésen 😀Hanni
a HÖK meg szopjon le. 2 eldöntendő kérdésre nem tudnak válaszolni, csak tudnám, hogy mi a fasznak vannak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 572 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
vizsgafelvétel az ELTE-n 6-tól, 16:45-kor már nem enged be a neptun.

Kezdődik.......Amadeus91
Asztakurva kössz hogy eszembe juttattad. Kajak elfelejtettem. Jövök egy sörrel valami meccsnézésen 😀
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
vizsgafelvétel az ELTE-n 6-tól, 16:45-kor már nem enged be a neptun.

Kezdődik.......

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
alt + numerikus 161

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
céges laptopon nem birom behozni a hosszú i-t, vagy bejön, de akkor meg nincs 0. tudom, menjek a picsába meg wpp, de akkoris zavar

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
hihetetlen, hogy mennyire függök az internettől és, hogy a kolis net ezen határaimat feszegeti |8
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
Úgy beszélsz egy könyvről mintha nem is tudom, mondjuk csecsemő lenne 😊Rataxes
A véleményemet fenntartom. könyvet az ostoba nácik égetnek, esetleg műveletlen, korlátolt faszfejek. A kettő között elég nagy az átfedés.

És akkor is így beszélnék, ha nem az eladásukból élnék. A könyv az értelem hajnala, a műveltség első történelmi tárgya Gutenbergék óta. Nélkülük még barlangra rajzolgatnánk.berger90
te figyelj mar, ahhoz kepest h ostoba nacizol meg muveletlen korlatolt faszfejezel, te sem vagy epp valami szeleslatokoru egyen 😀
gondolom ezekszerint az okori egyiptomiak -peldanak okaert- is barlangra rajzolgattak es a kanyarban nem voltak az ertelem hajnalahoz. most ezt te vegiggondoltad, vagy csak hiszteriasrohamot kaptal, mert lekestel arrol a hajnalrol ?MMMS
Te egyébként szándékosan vagy ekkora korlátolt surmó, vagy csak trollkodás? Elég nehezen tudom néha eldönteni.

Én a könyvről beszélek, az ókorral foglalkozzon akinek ingere van rá. Nem vagyok én kriptográfus (sem), csupán megfogalmaztam (reméltem, számodra is érthetően, de akkor mellényúltam), hogy a műveletlen paraszt kurva anyját annak, aki könyvet éget, mert ez a legparasztabb dolog akkor is, ha leszámítjuk a történelmi vonatkozásait.berger90
neked csak korlatolt surmo. a hozzad hasonlo emberek tartsanak nyugodtan csak annak, meglehetosen elkezdenek aggodni, ha ennyi aggyal ertelemes embernek tartanal ...

h fogalmad sincs mirol beszelsz, csak menstrualsz, meg nacizhatnekod volt. ...MMMS
ugyanezt mondtam volna, ha egy szélsőbalos csoport égetett volna Wass Albert vagy Nyírő József-köteteket. Csak akkor meg mocskos műveletlen szélsőbalosokat írtam volna. Az oldal nekem kurvára mindegy, engem a műveletlenség ilyen foka basz fel agyilag rettenetesen.berger90
hagyd, nincs értelme.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
a műveletlen paraszt kurva anyját annak, aki könyvet éget, mert ez a legparasztabb dolog akkor is, ha leszámítjuk a történelmi vonatkozásait.berger90
Teljesen egyetértek! Szerintem aki elért egy alap műveltségi szintet, az ugyanígy vélekedik. A többiek nevében nem tudok nyilatkozni... 😊catattack
Hát nemtudom... van az a könyv aminél kár volt a papírért amire nyomták. Meg van pár olyan is ami teljesen elavult már. Ezeket meghagyni szerintem felesleges, nem képviselnek semennyi értéket, költözés után landoltak is cserépkályhával fűtő nagymamánál. Nem érzem magam sem parasztnak sem nácinak.Geeri
szelektív hulladékgyűjtő, újrahasznosítás. persze csak ha a nagymamának nem kell feltétlenül tüzelőnek. engem a politikai, beteg ideológiába csavart mögöttes tartalom zavar jobban.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
a műveletlen paraszt kurva anyját annak, aki könyvet éget, mert ez a legparasztabb dolog akkor is, ha leszámítjuk a történelmi vonatkozásait.berger90
Teljesen egyetértek! Szerintem aki elért egy alap műveltségi szintet, az ugyanígy vélekedik. A többiek nevében nem tudok nyilatkozni... 😊catattack
Hát nemtudom... van az a könyv aminél kár volt a papírért amire nyomták. Meg van pár olyan is ami teljesen elavult már. Ezeket meghagyni szerintem felesleges, nem képviselnek semennyi értéket, költözés után landoltak is cserépkályhával fűtő nagymamánál. Nem érzem magam sem parasztnak sem nácinak.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem köll a szofisztikizmus!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
"Ha apád nem hajtana, nem lenne mit ennetek.
Ha anyád nem mosna, nem lenne mit viselnetek.
Valamit valamiért kicsifiam."JC6
Ez így van, csak ezt egy kisgyerek még nem érti meg.