Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Ujabb kerdes:
Szaritogep:kinek milyen van ,milyet ajanlotok?
😀
YoungZeeZee
Csakis Miele.
#JC6
is
sutianap
es ez mennyire valos info? az a baj errol mast nem lattam.mondjuk egy gazszerelot hivok majd hetfon.
"FONTOS!!!

Kivezetős szárítógépet nem lehet ott használni, ahol kéményes gázkészülék van, mert a levegő kivezetés miatt vákuum-ot csinál a lakásban, és "megszívja" a kéményt.

Az égéstermék bent marad a lakásban és estére be lehet kerülni a Híradóba a szénmonoxid miatt elhalálozottak hírébe!!!"

YoungZeeZee
hát ja, vákumot csinál, na mindegy

akkor valamellik nyílászáróba raknak egy szellőzőrést, 1 perc alatt, nem nagy ügy

nem a legújabb modelt köll megvenni sima TClassic kondenz baszott jó, bemész a Szeteihez, vagy valamellik partner bemutatóteremhez, azt elhozod

egyébként nem is kéne semijen fűtés egy plazmatv meg egy kondenzációs szárító simán kifűt vagy 60m²-t


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
YoungZeeZee 7 940
Ujabb kerdes:
Szaritogep:kinek milyen van ,milyet ajanlotok?
😀
YoungZeeZee
Csakis Miele.
#JC6
is
sutianap
es ez mennyire valos info? az a baj errol mast nem lattam.mondjuk egy gazszerelot hivok majd hetfon.
"FONTOS!!!

Kivezetős szárítógépet nem lehet ott használni, ahol kéményes gázkészülék van, mert a levegő kivezetés miatt vákuum-ot csinál a lakásban, és "megszívja" a kéményt.

Az égéstermék bent marad a lakásban és estére be lehet kerülni a Híradóba a szénmonoxid miatt elhalálozottak hírébe!!!"
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Ujabb kerdes:
Szaritogep:kinek milyen van ,milyet ajanlotok?
😀
YoungZeeZee
Csakis Miele.
#JC6
is


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 333
Ujabb kerdes:
Szaritogep:kinek milyen van ,milyet ajanlotok?
😀
YoungZeeZee
Csakis Miele.
több mint 2 éve
YoungZeeZee 7 940
Ujabb kerdes:
Szaritogep:kinek milyen van ,milyet ajanlotok?
😀
több mint 2 éve
YoungZeeZee 7 940
Az n maggal van vmi?
Ket bongeszo is letilt privateban is.figyelmeztetnek h lehuzhatnak penzzel.be sem jon az oldal.
YoungZeeZee
nekem se chrome se firefox nem jelez semmit
Negritis
Nekem műxik FF alatt. .pro végződéssel próbáld, a .cc már rég nem működik és az átirányítás se megy.
Solymi
Desktopon opera, chrome nem ment.
Most mobilon az opera ment.
Kesobb megnezem majd milyen linket probaltam a gepen.lehet valami temo. Hiba volt, de az uzenet volt furcsa.
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 374 — #NoStress
4-6 vonalán, vasárnap is nyitva lévő megbízható iPhone szervizt tud ajánlani valaki?
2020 SE kijelzőcsere 😕
kristof
iStyle az Andrássyn 20-ig nyitva van ma, holnap zárva.

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
4-6 vonalán, vasárnap is nyitva lévő megbízható iPhone szervizt tud ajánlani valaki?
2020 SE kijelzőcsere 😕
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 417
Az n maggal van vmi?
Ket bongeszo is letilt privateban is.figyelmeztetnek h lehuzhatnak penzzel.be sem jon az oldal.
YoungZeeZee
nekem se chrome se firefox nem jelez semmit
Negritis
Nekem műxik FF alatt. .pro végződéssel próbáld, a .cc már rég nem működik és az átirányítás se megy.

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 203 — The Mathematician
Az n maggal van vmi?
Ket bongeszo is letilt privateban is.figyelmeztetnek h lehuzhatnak penzzel.be sem jon az oldal.
YoungZeeZee
nekem se chrome se firefox nem jelez semmit

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
YoungZeeZee 7 940
Az n maggal van vmi?
Ket bongeszo is letilt privateban is.figyelmeztetnek h lehuzhatnak penzzel.be sem jon az oldal.
több mint 2 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Kispesten tudtok valami nem késdobálós kocsmát, vagyok olyan étteremet, ahol céges rendezvény keretében ha 20-25 fő beiszik, akkor nem teszik ki őket "zavarják a hely légkörét" címszóval?
Gorcsev
Ekkora rendezvény esetén illik lefoglalni a helyet magánrendezvényre. Akkor biztos hogy nem fogjátok zavarni a hely légkörét, és kitenni se fognak titeket.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kispesten tudtok valami nem késdobálós kocsmát, vagyok olyan étteremet, ahol céges rendezvény keretében ha 20-25 fő beiszik, akkor nem teszik ki őket "zavarják a hely légkörét" címszóval?
Gorcsev
Nótafát vagy Halásztanyát (inkább előbbit) próbáltad már?
több mint 2 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 488
Kispesten tudtok valami nem késdobálós kocsmát, vagyok olyan étteremet, ahol céges rendezvény keretében ha 20-25 fő beiszik, akkor nem teszik ki őket "zavarják a hely légkörét" címszóval?

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 203 — The Mathematician
 www.arukereso.hu/fulhallgato-fejhallgato-c3109/kingston/hyperx-cloud-ii-khx-hscp-p263688191/

amúgy erre szokták mondani hogy a legjobb
Negritis
Elhiszem, koszonom! Egy a bajom vele, hogy amennyi idom van jatszani es amilyen szinten jatszom picit dragallom, 20 alatt szeretnem meguszni (Ha nagyon azt mondjatok, hogy azok kalap szarok, akkor elgondolkozok rajta! Sajnos nem ertek hozza, sose hasznaltam).
Aspect
ha telefonhoz is akarod használni akkor érdemes megnézni hogy ne usb-s hanem jack dugós legyen

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Aspect 87
 www.arukereso.hu/fulhallgato-fejhallgato-c3109/kingston/hyperx-cloud-ii-khx-hscp-p263688191/

amúgy erre szokták mondani hogy a legjobb
Negritis
Elhiszem, koszonom! Egy a bajom vele, hogy amennyi idom van jatszani es amilyen szinten jatszom picit dragallom, 20 alatt szeretnem meguszni (Ha nagyon azt mondjatok, hogy azok kalap szarok, akkor elgondolkozok rajta! Sajnos nem ertek hozza, sose hasznaltam).
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 203 — The Mathematician
 www.arukereso.hu/fulhallgato-fejhallgato-c3109/kingston/hyperx-cloud-ii-khx-hscp-p263688191/

amúgy erre szokták mondani hogy a legjobb

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Aspect 87
Borbinho
Koszonom, a linkeltek kozul melyiket venned?😊
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Negritis
Pc (amator/hobbi) lolozas haverokkal +baratnovel, de csak telefonon hasznalnam kozben 😊
Aspect
Igaz mind picit 10 felett van, de en az ismert markat vennem (bar garancia mindenre van par ev).

 www.arukereso.hu/fulhallgato-fejhallgato-c3109/kingston/hyperx-cloud-stinger-core-ps4-xbox-one-hx-hscsc2-bk-p406826893/

 www.arukereso.hu/fulhallgato-fejhallgato-c3109/steelseries/arctis-1-61427-p478653111/

 www.arukereso.hu/fulhallgato-fejhallgato-c3109/jbl/quantum-100-p550083936/

 www.arukereso.hu/fulhallgato-fejhallgato-c3109/corsair/hs35-ca-901119-p480737784/


10e alatt:
 www.arukereso.hu/fulhallgato-fejhallgato-c3109/spirit-of-gamer/elite-h70-mic-eh70-p364630225/

Errol egesz sok pozitiv velemeny van. Sajat tapasztalat annyi, h ilyen arban szerintem nincs lenyegi kulonbseg, bar ki lehet fogni jo termeket is, de nagyon ergyat is.

Egy jobb fulesre erdemes 1x beruhazni, es azert 3-5 evet hasznalattol fuggoen ki is birnak.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
Aspect 87
Negritis
Pc (amator/hobbi) lolozas haverokkal +baratnovel, de csak telefonon hasznalnam kozben 😊
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 203 — The Mathematician
Tudnátok ár-érték arányban jó fülhallgatót ajánlani elsősorban játèkhoz? (10e huf körül ha van ilyen)
Aspect
 www.tomsguide.com/best-picks/best-cheap-gaming-headsets

az a baj hogy amikről én tudok nyilatkozni azok 20-25nél kezdődnek
konzol vagy pc mellé kell amúgy?

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Aspect 87
Tudnátok ár-érték arányban jó fülhallgatót ajánlani elsősorban játèkhoz? (10e huf körül ha van ilyen)
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 889 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Kaposváron a KFC mikor nyít ki?
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Légtisztítókkal kapcsolatban vannak személyes tapasztalatok?
Melyik márkát érdemes venni, érnek-e egyáltalán bármit a 30-50 ezer forintos verziók?

Egy kis garzonba kellene, hogy elviselhetőbb legyen a pesti levegő...😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 415 — Colts fan
Srácok, Kevenetről van bárkinek tapasztalata? (utálom, de egyelőre nincs több kiépített kábeles spot a telekomnál az utcában, másnál pedig alapból nincs, a gigaerős net+-t pedig senki ne próbálja ki Délegyen, mert a varsányi és tököli tornyok szart sem érnek ide már. 😊 )
kristóf17
Én mondtam hogy ne költözzetek oda, de ti nudizni akartatok…
😄
#JC6
Még mindig remek helynek titulálom. 😀 Új építésű környezetben előfordulnak ilyenek.