Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
 www.arukereso.hu/gumiabroncs-c3615/f:vredestein,teli-gumi/?gclid=Cj0KCQjw-NaJBhDsARIsAAja6dPHtLrP8QuT8dokWshVpDacosd9ELltfIbFCtLqXeoqmRRbQCaVaAgaAg8BEALw_wcB

Még egy jó márka télire
Bár ebbe a kategóriában nincs jekentősége mindegyik ugyan olyan jo
több mint 2 éve
Duff Seattle Seahawks 3 037
Lassan aktuális lesz a téli gumi 😀
A jelenlegi méretben (195/65 R15) 2017-esnél frissebb tesztet nem láttam. Közben úgy néztem már kijött és kapható a mindig sztárolt Conti új fejlesztése, a TS870, de erről gondolom még esélytelen hogy legyen tapasztalat.

A következő mintákról van esetleg tapasztalat, vélemény?

ContiWinterContact TS860
Brigi Blizzak LM005
Hankook Winter iCept RS2
warr_b
Én 2 éve az említett Bridgestonet vettem, csak 16-os méretben. Ugyanebben az évben vettem nyáriban is Bridgestone Turanza t005-t, csak 225/45/R17-ben. Teljesen megvagyok elégedve mindkettővel.

Am ja, a mi szintünkön szerintem a Bridgestone, Dunlop, Goodyear, Continental, Michelin ötösből mindegy, hogy melyiket veszed, kb. pont ugyanaz a kategória. A conti és a michelin ennek ellenére mindig drágább egy nagyon kicsivel sztem, szóval én a másik háromból szoktam választani.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Lassan aktuális lesz a téli gumi 😀
A jelenlegi méretben (195/65 R15) 2017-esnél frissebb tesztet nem láttam. Közben úgy néztem már kijött és kapható a mindig sztárolt Conti új fejlesztése, a TS870, de erről gondolom még esélytelen hogy legyen tapasztalat.

A következő mintákról van esetleg tapasztalat, vélemény?

ContiWinterContact TS860
Brigi Blizzak LM005
Hankook Winter iCept RS2
warr_b
Ez most komoly ?
Nyüanszokrol beszélsz/lünk
Főleg 15 méretben (a kocsid tuti nem egy erőgép)
Szóval bármelyiket veszed te mint laikus semmi különbséget nem fogsz tapasztalni mindegyik ugyan olyan jó
De szerintem ezt a mondatot már hallottad itt.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 912 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Lassan aktuális lesz a téli gumi 😀
A jelenlegi méretben (195/65 R15) 2017-esnél frissebb tesztet nem láttam. Közben úgy néztem már kijött és kapható a mindig sztárolt Conti új fejlesztése, a TS870, de erről gondolom még esélytelen hogy legyen tapasztalat.

A következő mintákról van esetleg tapasztalat, vélemény?

ContiWinterContact TS860
Brigi Blizzak LM005
Hankook Winter iCept RS2


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Azt szeretném kérdezni, hogyha sok meleg tartalmat néztek akkor melegek lesztek? Mármint gondoljatok be, egy meleg srácnak nem áll fel egy nőre, akárhogy erőltetik és gyerekkora óta ezt mutatják neki. Nos, ebből le tudom következtetni, hogy a vonzódást nem lehet tanítani. Ezek a propagandisták nem fognak mindenkit meleggé varázsolni, mert egyszerűen nem mindenkinél van erre kereslet.
Heisman
ha nekem nem ízlik a apacal akkor lehet ajánlgatni bármilyen fasza pacalt nem fogok belőle enni
Negritis
En nem kedveltem a tokfozeleket gyerekkent..most meg siman megeszem😀
YoungZeeZee
kb 10 évente rávesz fater hogy rápróbáljak, de 1 falat után nope
Negritis
Nekem a tökfőzelék gyerekkori trauma, oviban az óvónő megpróbálta letuszkolni a torkom, én meg öklendeztem. Azóta se ettem egy falatot se, a kapor szagától is rosszul vagyok. Pedig pl a rántott tököt szeretem.
warr_b
Engem a kakukkfűvel lehet kikergetni a világból, amúgy megeszek mindet. Sőt, szívesen megkóstolok bármit... Belsőség szvsz alap a magyar gyomornak. Csiga, kagyló, polip kedvelő
is vagyok, susi egyik kedvenc. De a top a főtt marha farok ... Csak az osztriga hiányzik még, de egyszer pótolom.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Finomfőzelék az mindent vitt.
ozibozi
A finomfőzelék, ami amúgy nem finom.
Willie Parker
Nekem meg a kb. 20 kedvenc kajámból a finomfőzelék az egyik. Fel nem foghatom, hogy létezik olyan ember akinek nem ízlik, pedig az ismerőseim közül szerintem azt utálják a legtöbben. 😀

Kiskoromban az egyik nagymamám főztje annyira silány volt, hogy szerintem amiatt, de nincs olyan kaja, amit ne ennék meg. A főzelékeket kiváltképp kedvelem, és mind közül általam messze a legkedveltebb a finomfőzelék.
eaglesmcnabb
Én a belsőségeket szeretem, amitől a legtöbb embernek hányingere lesz 😆
Máj, zúza, szív, velő, nyamm.
Sütök is ma baconbe tekert májat.
warr_b
Pacal?
Már a szótól is a hányinger kerülget🤣
#JC6
Csülkös pacal főtt krumplival, nem olyan rossz az.
Esetleg vérpörkölt jó fokhagymásan? 😀
warr_b
A pacal flaxnival a legjobb, a vér meg sütve sok hagymával off course 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 912 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Finomfőzelék az mindent vitt.
ozibozi
A finomfőzelék, ami amúgy nem finom.
Willie Parker
Nekem meg a kb. 20 kedvenc kajámból a finomfőzelék az egyik. Fel nem foghatom, hogy létezik olyan ember akinek nem ízlik, pedig az ismerőseim közül szerintem azt utálják a legtöbben. 😀

Kiskoromban az egyik nagymamám főztje annyira silány volt, hogy szerintem amiatt, de nincs olyan kaja, amit ne ennék meg. A főzelékeket kiváltképp kedvelem, és mind közül általam messze a legkedveltebb a finomfőzelék.
eaglesmcnabb
Én a belsőségeket szeretem, amitől a legtöbb embernek hányingere lesz 😆
Máj, zúza, szív, velő, nyamm.
Sütök is ma baconbe tekert májat.
warr_b
Pacal?
Már a szótól is a hányinger kerülget🤣
#JC6
Csülkös pacal főtt krumplival, nem olyan rossz az.
Esetleg vérpörkölt jó fokhagymásan? 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 333
Finomfőzelék az mindent vitt.
ozibozi
A finomfőzelék, ami amúgy nem finom.
Willie Parker
Nekem meg a kb. 20 kedvenc kajámból a finomfőzelék az egyik. Fel nem foghatom, hogy létezik olyan ember akinek nem ízlik, pedig az ismerőseim közül szerintem azt utálják a legtöbben. 😀

Kiskoromban az egyik nagymamám főztje annyira silány volt, hogy szerintem amiatt, de nincs olyan kaja, amit ne ennék meg. A főzelékeket kiváltképp kedvelem, és mind közül általam messze a legkedveltebb a finomfőzelék.
eaglesmcnabb
Én a belsőségeket szeretem, amitől a legtöbb embernek hányingere lesz 😆
Máj, zúza, szív, velő, nyamm.
Sütök is ma baconbe tekert májat.
warr_b
Pacal?
Már a szótól is a hányinger kerülget🤣

Szerkesztette: - JC6
több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
Finomfőzelék az mindent vitt.
ozibozi
A finomfőzelék, ami amúgy nem finom.
Willie Parker
Nekem meg a kb. 20 kedvenc kajámból a finomfőzelék az egyik. Fel nem foghatom, hogy létezik olyan ember akinek nem ízlik, pedig az ismerőseim közül szerintem azt utálják a legtöbben. 😀

Kiskoromban az egyik nagymamám főztje annyira silány volt, hogy szerintem amiatt, de nincs olyan kaja, amit ne ennék meg. A főzelékeket kiváltképp kedvelem, és mind közül általam messze a legkedveltebb a finomfőzelék.
eaglesmcnabb
Én is mindent megeszek. Mondjuk a kedvencem az, hogy 2 dologot tudok mondani, amit nem szeretek, a sárgadinnyét és a vaníliafagyit (de azokat is megeszem, ha arról van szó) és amikor ezt bemondom egy olyan embernek, aki minden második kaját utál, ez a válasz: "mii? mi bajod van a sárgadinnyével, hogy nem lehet azt szeretni?" 😀

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 912 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Finomfőzelék az mindent vitt.
ozibozi
A finomfőzelék, ami amúgy nem finom.
Willie Parker
Nekem meg a kb. 20 kedvenc kajámból a finomfőzelék az egyik. Fel nem foghatom, hogy létezik olyan ember akinek nem ízlik, pedig az ismerőseim közül szerintem azt utálják a legtöbben. 😀

Kiskoromban az egyik nagymamám főztje annyira silány volt, hogy szerintem amiatt, de nincs olyan kaja, amit ne ennék meg. A főzelékeket kiváltképp kedvelem, és mind közül általam messze a legkedveltebb a finomfőzelék.
eaglesmcnabb
Én a belsőségeket szeretem, amitől a legtöbb embernek hányingere lesz 😆
Máj, zúza, szív, velő, nyamm.
Sütök is ma baconbe tekert májat.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Finomfőzelék az mindent vitt.
ozibozi
A finomfőzelék, ami amúgy nem finom.
Willie Parker
Nekem meg a kb. 20 kedvenc kajámból a finomfőzelék az egyik. Fel nem foghatom, hogy létezik olyan ember akinek nem ízlik, pedig az ismerőseim közül szerintem azt utálják a legtöbben. 😀

Kiskoromban az egyik nagymamám főztje annyira silány volt, hogy szerintem amiatt, de nincs olyan kaja, amit ne ennék meg. A főzelékeket kiváltképp kedvelem, és mind közül általam messze a legkedveltebb a finomfőzelék.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 730
Finomfőzelék az mindent vitt.
ozibozi
A finomfőzelék, ami amúgy nem finom.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 435
Finomfőzelék az mindent vitt.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
Nekem a tökfőzelék gyerekkori trauma, oviban az óvónő megpróbálta letuszkolni a torkom, én meg öklendeztem. Azóta se ettem egy falatot se, a kapor szagától is rosszul vagyok. Pedig pl a rántott tököt szeretem.
warr_b
jó kis kapor főzelék a menzáról 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 912 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Azt szeretném kérdezni, hogyha sok meleg tartalmat néztek akkor melegek lesztek? Mármint gondoljatok be, egy meleg srácnak nem áll fel egy nőre, akárhogy erőltetik és gyerekkora óta ezt mutatják neki. Nos, ebből le tudom következtetni, hogy a vonzódást nem lehet tanítani. Ezek a propagandisták nem fognak mindenkit meleggé varázsolni, mert egyszerűen nem mindenkinél van erre kereslet.
Heisman
ha nekem nem ízlik a apacal akkor lehet ajánlgatni bármilyen fasza pacalt nem fogok belőle enni
Negritis
En nem kedveltem a tokfozeleket gyerekkent..most meg siman megeszem😀
YoungZeeZee
kb 10 évente rávesz fater hogy rápróbáljak, de 1 falat után nope
Negritis
Nekem a tökfőzelék gyerekkori trauma, oviban az óvónő megpróbálta letuszkolni a torkom, én meg öklendeztem. Azóta se ettem egy falatot se, a kapor szagától is rosszul vagyok. Pedig pl a rántott tököt szeretem.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
Azt szeretném kérdezni, hogyha sok meleg tartalmat néztek akkor melegek lesztek? Mármint gondoljatok be, egy meleg srácnak nem áll fel egy nőre, akárhogy erőltetik és gyerekkora óta ezt mutatják neki. Nos, ebből le tudom következtetni, hogy a vonzódást nem lehet tanítani. Ezek a propagandisták nem fognak mindenkit meleggé varázsolni, mert egyszerűen nem mindenkinél van erre kereslet.
Heisman
ha nekem nem ízlik a apacal akkor lehet ajánlgatni bármilyen fasza pacalt nem fogok belőle enni
Negritis
En nem kedveltem a tokfozeleket gyerekkent..most meg siman megeszem😀
YoungZeeZee
kb 10 évente rávesz fater hogy rápróbáljak, de 1 falat után nope

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
YoungZeeZee 7 940
Azt szeretném kérdezni, hogyha sok meleg tartalmat néztek akkor melegek lesztek? Mármint gondoljatok be, egy meleg srácnak nem áll fel egy nőre, akárhogy erőltetik és gyerekkora óta ezt mutatják neki. Nos, ebből le tudom következtetni, hogy a vonzódást nem lehet tanítani. Ezek a propagandisták nem fognak mindenkit meleggé varázsolni, mert egyszerűen nem mindenkinél van erre kereslet.
Heisman
ha nekem nem ízlik a apacal akkor lehet ajánlgatni bármilyen fasza pacalt nem fogok belőle enni
Negritis
En nem kedveltem a tokfozeleket gyerekkent..most meg siman megeszem😀
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 200
Bizonyos Horváth Tamás nevű, általam nem ismert csókától jött az alábbi e-mail a munkahelyi - elvileg szigorúan védett - címemre. Betűhíven idézem, teljes terjedelmében:
"Szia heló csokolom jonapot honyankőszőnyek neked én fijatal vagyok 21 éves te hatvan őt éves 65 hogykőszőnyűnk enymásra"
Ez vajon mi a lófasz akar lenni?
nagylaza
Szeretné megtudni, hogy hogyan köszönjön Neked.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 017 — beers & Packers
Bizonyos Horváth Tamás nevű, általam nem ismert csókától jött az alábbi e-mail a munkahelyi - elvileg szigorúan védett - címemre. Betűhíven idézem, teljes terjedelmében:
"Szia heló csokolom jonapot honyankőszőnyek neked én fijatal vagyok 21 éves te hatvan őt éves 65 hogykőszőnyűnk enymásra"
Ez vajon mi a lófasz akar lenni?
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 15 435
Ha nem eszel pacalt akkor valószínű buzi vagy, ha a pörkölt sem kedvenc akkor még magyargyűlölő is valószínű. Egy vega szimplán csak hazaáruló lehet és persze vlsz buzi is.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 195 — The Mathematician
Azt szeretném kérdezni, hogyha sok meleg tartalmat néztek akkor melegek lesztek? Mármint gondoljatok be, egy meleg srácnak nem áll fel egy nőre, akárhogy erőltetik és gyerekkora óta ezt mutatják neki. Nos, ebből le tudom következtetni, hogy a vonzódást nem lehet tanítani. Ezek a propagandisták nem fognak mindenkit meleggé varázsolni, mert egyszerűen nem mindenkinél van erre kereslet.
Heisman
ha nekem nem ízlik a apacal akkor lehet ajánlgatni bármilyen fasza pacalt nem fogok belőle enni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 711 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Azt szeretném kérdezni, hogyha sok meleg tartalmat néztek akkor melegek lesztek? Mármint gondoljatok be, egy meleg srácnak nem áll fel egy nőre, akárhogy erőltetik és gyerekkora óta ezt mutatják neki. Nos, ebből le tudom következtetni, hogy a vonzódást nem lehet tanítani. Ezek a propagandisták nem fognak mindenkit meleggé varázsolni, mert egyszerűen nem mindenkinél van erre kereslet.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
Nem egy meleg ismerősöm van. Képzettek, intelligensek, tanult emberek. És tele van a tökük az lmbtq lobbival, hogy össze vannak mosva mindennel és fegyverként vannak használva a baloldal politikai céljainak elérésében.
Képzeld: nekik, semmi, ismétlem semmi bajuk a törvénnyel. Mert tudják értelmezni és egyáltalán nem érzik magukat kirekesztettnek.
#JC6
Készséggel elhiszem, hogy nem egy, hanem akár több meleg ismerősöd is van, de - a nézeteidet és a világlátásodat ismerve - azt már kötve hiszem, hogy őszintén beszélgetnek veled. Mert mit is várhatnának tőled? Okfejtéseket arról, hogy a "betegségük gyógyítható"?
Azonban fogadjuk el, hogy úgy van, ahogyan állítod. Nos: nekem is vannak meleg/leszbi ismerőseim. (Látatlanban megkockáztatom, hogy nagyságrendekkel több, mint neked.) Az én ismerőseim felháborítónak tartják a törvényt, a jogkorlátozásokat, az eszement népszavazást, a homofób propagandát. És határozottan úgy érzik, hogy a kormány próbálja kirekeszteni őket.
nagylaza
Ugyanúgy ahogy a hit is gyógyítható...JC6 még nem fogadta el, hogy ő is beteg...

BÁr, mindenki más is, valamiben 😀

több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 017 — beers & Packers
Nem egy meleg ismerősöm van. Képzettek, intelligensek, tanult emberek. És tele van a tökük az lmbtq lobbival, hogy össze vannak mosva mindennel és fegyverként vannak használva a baloldal politikai céljainak elérésében.
Képzeld: nekik, semmi, ismétlem semmi bajuk a törvénnyel. Mert tudják értelmezni és egyáltalán nem érzik magukat kirekesztettnek.
#JC6
Készséggel elhiszem, hogy nem egy, hanem akár több meleg ismerősöd is van, de - a nézeteidet és a világlátásodat ismerve - azt már kötve hiszem, hogy őszintén beszélgetnek veled. Mert mit is várhatnának tőled? Okfejtéseket arról, hogy a "betegségük gyógyítható"?
Azonban fogadjuk el, hogy úgy van, ahogyan állítod. Nos: nekem is vannak meleg/leszbi ismerőseim. (Látatlanban megkockáztatom, hogy nagyságrendekkel több, mint neked.) Az én ismerőseim felháborítónak tartják a törvényt, a jogkorlátozásokat, az eszement népszavazást, a homofób propagandát. És határozottan úgy érzik, hogy a kormány próbálja kirekeszteni őket.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
Szegény melegek, semmi életük. Ez borzasztó!
#JC6
Ne haragudj, nem tudom megállni, hogy ne személyeskedjek. Az a felekezet, amelyhez tartozol, a rendszerváltás előtt rendőri és politikai üldöztetést szenvedett el, a politikai üldöztetés (a jobboldal részéről) a rendszerváltás után sem múlt el. Annyira nem, hogy a vezető lelkipásztor már arról beszélt, a közössége kénytelen lesz újra illegalitásba vonulni.
Azokban az időkben, amikor ez a vallási szervezet a saját elismertetéséért küzdött, módfelett érzékeny volt a szabadságjogokra. Most viszont, hogy a fideszes törvény szerint is bevett egyháznak számít, szó nélkül eltűri/támogatja, hogy egy csoport ellen a szexuális hovatartozása alapján tudatos és aljas kampányt indítson a kormány.
Gúnyosnak szánt megjegyzésedből arra következtetek, szerinted a melegeknek nincs komoly okuk rá, hogy rosszul érezzék magukat Magyarországon. Két eset lehetséges: nem ismered a saját egyházad történetét, vagy pedig ismered, de semmit nem okultál belőle.
nagylaza
Miért lenne okuk arra hogy rosszul érezzék magukat?
Kirekesztettek? Perifériára szorultak? Kirúgták az összeset a munkahelyéről? Tán táborba lettek zárva? El lettek teljesen lehetetlenítve és szivárványos csillagot kell hordaniuk?
Esetleg tömeges öngyilkosságot követtek el a törvény hatására?
Nem egy meleg ismerősöm van. Képzettek, intelligensek, tanult emberek. És tele van a tökük az lmbtq lobbival, hogy össze vannak mosva mindennel és fegyverként vannak használva a baloldal politikai céljainak elérésében.
Képzeld: nekik, semmi, ismétlem semmi bajuk a törvénnyel. Mert tudják értelmezni és egyáltalán nem érzik magukat kirekesztettnek.
Kamu, műmájer hiszti ez az egész, belekeverve már a fél világot, meg a forma 1-et meg minden szart. Egyszerűen màr annak is meg kell szólalnia, akinek fogalma sincs miről van szó.
Szánalom.
#JC6
Boldogok a lelki szegények, mert övék a mennyeknek országa....

Attól még, hogy x ismerősöd valamiért úgy érzi, hogy össze vannak mosva mindennel... (lol) és úgy érzik, hogy a baloldal őket használja fel...na, ez is megérne egy misért, hogy vajon miért gondolják így.

Talán azért van, mert ők különbnek gondolják magukat a többinél vagy egyszerűen nem akarnak abba a csoportba tartozni, mert az ő élethelyzetük olyan, hogy eddig nem volt problémájuk abból, hogy milyen a szexuális irányultságuk?
Nem lehet, hogy ez egyrészt a szerencsének köszönhető, hogy olyan környezetbe kerültek, nőttek fel, élnek és dolgoznak ahol az emberek elfogadóak és nem olyanban mint amit a kormány most akar kialakítani?

Szerintem a kedves barátaid rejtőzködő melegek...képesek felvállalni "másságukat" bárhol-bármikor vagy csak bizonyos helyeken?

Amúgy kicsit csavarva a dolgokon, ha egy fiatalt érdekel a vallás vagy az megfoghatatlan valami amit érez, de nem tud kitől kérdezni, mert az iskolában nem beszélhetnek róla, nem tud utánaolvasni, mert nem elérhető erről semmi, a TV-ben nem láthatja, maximum az interneten...ha egy közösséget akarna meglátogatni, de ahhoz szülői engedély kellene és a szülők ezt nem engedik, akkor az a fiatal mit tegyen?
Kitől kérjen segítséget, hogy megvilágosodhasson?

Ja, és ezt még itt hagyom neked és a "meleg" barátaidnak:

"Először a zsidókért jöttek, és én nem szóltam, mert nem vagyok zsidó. Azután a kommunistákért jöttek, és én nem szóltam, mert nem vagyok kommunista. Azután a szakszervezetiekért jöttek, és én nem szóltam, mert nem vagyok szakszervezeti. Azután értem jöttek, és nem maradt senki, aki szólhatott volna. "
- Martin Niemöller német protestáns lelkész