Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Nekem egy sokkal összetettebb, szinte már komplex kérdésem van. Tud valaki olyan, a VI. kerülettől nem beláthatatlan távolságra lévő hentest/húsboltot ajánlani, ahol "házi" (nem gyorspácolt) főtt-füstölt császár szalonnát lehet venni?
Olyasmire gondolok, amilyet nagypapám hozott anno a Fehérvári úti piacról...😊
nagylaza
Mi a beláthatatlan távolság? 25 perc a 4-6-ossal már az? 😊
slowmotion
Mindenre nyitott vagyok.😊 Fény utca?
(Tegnap két hentesnél próbálkoztam a Szondi utcában, sikertelenül.)
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Nekem egy sokkal összetettebb, szinte már komplex kérdésem van. Tud valaki olyan, a VI. kerülettől nem beláthatatlan távolságra lévő hentest/húsboltot ajánlani, ahol "házi" (nem gyorspácolt) főtt-füstölt császár szalonnát lehet venni?
Olyasmire gondolok, amilyet nagypapám hozott anno a Fehérvári úti piacról...😊
nagylaza
Mi a beláthatatlan távolság? 25 perc a 4-6-ossal már az? 😊
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812
Nekem egy sokkal összetettebb, szinte már komplex kérdésem van. Tud valaki olyan, a VI. kerülettől nem beláthatatlan távolságra lévő hentest/húsboltot ajánlani, ahol "házi" (nem gyorspácolt) főtt-füstölt császár szalonnát lehet venni?
Olyasmire gondolok, amilyet nagypapám hozott anno a Fehérvári úti piacról...😊
nagylaza
Küldjél róla screenshotot, mert így nehéz beazonosítani!!! 😊😊😊
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 036 — beers & Packers
Nekem egy sokkal összetettebb, szinte már komplex kérdésem van. Tud valaki olyan, a VI. kerülettől nem beláthatatlan távolságra lévő hentest/húsboltot ajánlani, ahol "házi" (nem gyorspácolt) főtt-füstölt császár szalonnát lehet venni?
Olyasmire gondolok, amilyet nagypapám hozott anno a Fehérvári úti piacról...😊

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Nincs véletlen Turbó csiga plüss valakinek elfekvőben? Hiába túrom a netet, de sehol nem találok és a kisfiam ilyet szeretne.

Matthew99
ali-n van, de a minőség ott lehet necces 😀
 www.aliexpress.com/item/32793442129.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.296515d5E6s2FE&algo_pvid=3fe0cbe6-d21a-40a0-80ae-abad51971459&algo_expid=3fe0cbe6-d21a-40a0-80ae-abad51971459-0&btsid=0bb0624216146731663747695ebc29&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

német vagy angol amazon?
Negritis
A németen találtam. Már rendelem is.

Kösz warr_b neked is.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 21 030 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nincs véletlen Turbó csiga plüss valakinek elfekvőben? Hiába túrom a netet, de sehol nem találok és a kisfiam ilyet szeretne.

Matthew99
 www.jofogas.hu/gyor_moson_sopron/Uj_Theo_Turbo_Csiga_Pluss_Jatek_Figura_Plussfigura_116058999.htm


Ez esetleg?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Nincs véletlen Turbó csiga plüss valakinek elfekvőben? Hiába túrom a netet, de sehol nem találok és a kisfiam ilyet szeretne.

Matthew99
ali-n van, de a minőség ott lehet necces 😀
 www.aliexpress.com/item/32793442129.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.296515d5E6s2FE&algo_pvid=3fe0cbe6-d21a-40a0-80ae-abad51971459&algo_expid=3fe0cbe6-d21a-40a0-80ae-abad51971459-0&btsid=0bb0624216146731663747695ebc29&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

német vagy angol amazon?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Nincs véletlen Turbó csiga plüss valakinek elfekvőben? Hiába túrom a netet, de sehol nem találok és a kisfiam ilyet szeretne.


Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
brikka


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Ez a krémes dolog tetszik nekem, köszönöm szépen. Kíváncsi vagyok, hogy érezni fogom-e a különbséget, mert valószínűleg ez az út lesz a befutó. 😀
adam8
belül van egy fekete csík, pont annyi víz kell bele setöbb sekevesebb
sutianap
Várjunk egy félpillanatot, melyik Bialettiről beszélünk? Moka vagy Brikka, vagy valami harmadik?
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Ez a krémes dolog tetszik nekem, köszönöm szépen. Kíváncsi vagyok, hogy érezni fogom-e a különbséget, mert valószínűleg ez az út lesz a befutó. 😀
adam8
belül van egy fekete csík, pont annyi víz kell bele setöbb sekevesebb


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Ez a krémes dolog tetszik nekem, köszönöm szépen. Kíváncsi vagyok, hogy érezni fogom-e a különbséget, mert valószínűleg ez az út lesz a befutó. 😀

több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
@warr_b Látod mennyire nem megy 😀
@negritis Jó ötlet szétnézek a használtak közt is.
@sutianap A bialetti kotyogós sokkal jobb, mint a hagyományos szarvasi kotyogós?

Köszönöm mindnyájatoknak. 😊
adam8
a bialetti tudja a coffe cremat, más a teteje - viszont nem ajánlatos túltölteni mer kirobban belőle a habos izé

a szemes kávé a jó szépen végig lehet menni mindenen, kotyogósba nem szabad kurvaapróra darálni, ezér nem jók a daráltak se - kicsit megpörgeted még durván szemcsés azt mehet a kottyerba De lehet érezni hogy sokkal jobb - anyám darált Csibós szarvasiját én csak remegősnek hívom, emmeg rendes espresso, ijen lidlis faszom világtútás majomság, dekettő elég egy nap ohne zukker


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
@warr_b Látod mennyire nem megy 😀
@negritis Jó ötlet szétnézek a használtak közt is.
@sutianap A bialetti kotyogós sokkal jobb, mint a hagyományos szarvasi kotyogós?

Köszönöm mindnyájatoknak. 😊
adam8
Nekem van mindkettő, a Bialetti szvsz jobban kihozza a kávé ízét. Ha lefözök valami prémium minőségű kávét, meg valami közepes boltit, akkor nagy különbséget érzek. A szarvasival nincs akkora különbség. Azzal főzve a jó nem annyival jobb, hogy érdemes lenne megvenni a drágább kávét. Persze azzal is van különbség, csak nem olyan feltűnő mint a Bialettivel.

Feleségem szerint viszont ez hülyeség, szerinte egyformák. 😊
több mint 3 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
@warr_b Látod mennyire nem megy 😀
@negritis Jó ötlet szétnézek a használtak közt is.
@sutianap A bialetti kotyogós sokkal jobb, mint a hagyományos szarvasi kotyogós?

Köszönöm mindnyájatoknak. 😊

több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Kávéfőző-keresésben kérném a segítségetket.
Darálósat szeretne a család, de nem nagyon vaguynk képben. 😀

 www.arukereso.hu/kavefozo-c3174/delonghi/ec-850-m-p71680080/#termek-leiras

Ilyesmit nézegettem, de jó lenne hasonlót találni olcsóbban.

Előre is köszi az ötleteket.
adam8
vösző
bialetti kotyogóst meg egy sencor darálót sztán mék kigyön egy bialetti tejhabosító/melegítő
Sanyi, a többi parasztvakítás


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Kávéfőző-keresésben kérném a segítségetket.
Darálósat szeretne a család, de nem nagyon vaguynk képben. 😀

 www.arukereso.hu/kavefozo-c3174/delonghi/ec-850-m-p71680080/#termek-leiras

Ilyesmit nézegettem, de jó lenne hasonlót találni olcsóbban.

Előre is köszi az ötleteket.
adam8
muterék philips-saeko-t vettek és elvileg az jó
az is 100k környékén van tán, de elvileg használtan is lehet venni és megéri
van tán vmi speckó oldal a használtaknak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 21 030 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kávéfőző-keresésben kérném a segítségetket.
Darálósat szeretne a család, de nem nagyon vaguynk képben. 😀

 www.arukereso.hu/kavefozo-c3174/delonghi/ec-850-m-p71680080/#termek-leiras

Ilyesmit nézegettem, de jó lenne hasonlót találni olcsóbban.

Előre is köszi az ötleteket.
adam8
Ez mondjuk pont nem darálós 😊😉


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Kávéfőző-keresésben kérném a segítségetket.
Darálósat szeretne a család, de nem nagyon vaguynk képben. 😀

 www.arukereso.hu/kavefozo-c3174/delonghi/ec-850-m-p71680080/#termek-leiras

Ilyesmit nézegettem, de jó lenne hasonlót találni olcsóbban.

Előre is köszi az ötleteket.

több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Túrázás

Elmennék a közeli erdőbe túrázni egyet. Viszek magammal kinyomtatott térképet biztos, ami biztos alapon 😀 , de a navigációs appok kapcsán szeretnék érdeklőni. Melyik alkalmazásokat ajánlanátok?

Leszedtem a Locus Map ingyenes verzióját. Offline letöltöttem a térképet. Azt valahol be lehet állítani, hogy a túraútvonal jelzéseket is mutassa? Mert mintha online-on mutatta volna, de az offline-on nem találom.
Valamint az OsmAnd appot töltöttem le. Itt jelölve vannak az útvonalak. Úgyhogy ez elméletileg jónak tűnik. Iránytű van ebben?
Ezeknél lehet alapozni arra, hogy a természetben, a "semmi közepén" is fogják mutatni, hogy merre járok?

Nagy dolgok egyelőre nem kellenek. (útvonaltervezés meg hasonlók) Annyi lenne az elvárásom, hogy a kis telómmal is lássam, hogy merre járok, meg egy iránytű. Ha ez reális elvárás egy kis okostelefontól. 😀

Valamint egy offline növényhatározó appot keresek. A Fa Book jónak tűnik, de ebben csak fák vannak. A Fa-lexikon és a Gomba-lexikon nem tölti be az adatbázist a program elindítása után.
Bébé
Túrázni csakis maszkban!!!44!!
#JC6
turházni?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 352
Túrázás

Elmennék a közeli erdőbe túrázni egyet. Viszek magammal kinyomtatott térképet biztos, ami biztos alapon 😀 , de a navigációs appok kapcsán szeretnék érdeklőni. Melyik alkalmazásokat ajánlanátok?

Leszedtem a Locus Map ingyenes verzióját. Offline letöltöttem a térképet. Azt valahol be lehet állítani, hogy a túraútvonal jelzéseket is mutassa? Mert mintha online-on mutatta volna, de az offline-on nem találom.
Valamint az OsmAnd appot töltöttem le. Itt jelölve vannak az útvonalak. Úgyhogy ez elméletileg jónak tűnik. Iránytű van ebben?
Ezeknél lehet alapozni arra, hogy a természetben, a "semmi közepén" is fogják mutatni, hogy merre járok?

Nagy dolgok egyelőre nem kellenek. (útvonaltervezés meg hasonlók) Annyi lenne az elvárásom, hogy a kis telómmal is lássam, hogy merre járok, meg egy iránytű. Ha ez reális elvárás egy kis okostelefontól. 😀

Valamint egy offline növényhatározó appot keresek. A Fa Book jónak tűnik, de ebben csak fák vannak. A Fa-lexikon és a Gomba-lexikon nem tölti be az adatbázist a program elindítása után.
Bébé
Túrázni csakis maszkban!!!44!!
több mint 3 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Ezt javaslom.
 turistautak.hu/mapsforge.php
Illetve ha van kedvetek "játszani" is:
 www.geocaching.hu/
Sok érdekes dolgot, helyet felfedezhetsz. Szívesen segítenek is.🙂




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 3 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Túrázás

Elmennék a közeli erdőbe túrázni egyet. Viszek magammal kinyomtatott térképet biztos, ami biztos alapon 😀 , de a navigációs appok kapcsán szeretnék érdeklőni. Melyik alkalmazásokat ajánlanátok?

Leszedtem a Locus Map ingyenes verzióját. Offline letöltöttem a térképet. Azt valahol be lehet állítani, hogy a túraútvonal jelzéseket is mutassa? Mert mintha online-on mutatta volna, de az offline-on nem találom.
Valamint az OsmAnd appot töltöttem le. Itt jelölve vannak az útvonalak. Úgyhogy ez elméletileg jónak tűnik. Iránytű van ebben?
Ezeknél lehet alapozni arra, hogy a természetben, a "semmi közepén" is fogják mutatni, hogy merre járok?

Nagy dolgok egyelőre nem kellenek. (útvonaltervezés meg hasonlók) Annyi lenne az elvárásom, hogy a kis telómmal is lássam, hogy merre járok, meg egy iránytű. Ha ez reális elvárás egy kis okostelefontól. 😀

Valamint egy offline növényhatározó appot keresek. A Fa Book jónak tűnik, de ebben csak fák vannak. A Fa-lexikon és a Gomba-lexikon nem tölti be az adatbázist a program elindítása után.
több mint 3 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
MC12 Sobri új regje, vagy a Betyár tért vissza? 😀
Borbinho
betyárnál azért szofisztikáltabb, szóval sobri lesz az 😀
Negritis
És amikor sobrival nem értünk egyet akkor sobri meghasadt személyiségei vitatkoznak egymással ? 😊 az az új reg meg vagy 10 hónapos. Plusz akkor sobri (egyik személyisége) eléggé kiművelődhetett Saintsből. Na mindegy.
MC12
Hagyjad. itt, aki nem ért egyet az ezt megkapja elég hamar. 😉 Szóval valamit te is jól csinálsz, mint látszik.
kristóf17
Nem ért egyet? Kivel? Mivel?
Úgy gondolod itt páran háttérben megbeszélik, hogy hű az MC (most csak példa )mit mondott? Szálljunk rá!
Toca
A jelenleg általános politika-kororna véleménnyel. Ne misztifikáld túl, ne mondj ilyen gyermekded dolgokat, pontosan tudod miről van szó. Már én is megkaptam ezt Borbitól, mert éppen valamiben nagyon egy húron voltunk Sobrival, ez már csak így megy itt. 😊
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
MC12 Sobri új regje, vagy a Betyár tért vissza? 😀
Borbinho
betyárnál azért szofisztikáltabb, szóval sobri lesz az 😀
Negritis
És amikor sobrival nem értünk egyet akkor sobri meghasadt személyiségei vitatkoznak egymással ? 😊 az az új reg meg vagy 10 hónapos. Plusz akkor sobri (egyik személyisége) eléggé kiművelődhetett Saintsből. Na mindegy.
MC12
Hagyjad. itt, aki nem ért egyet az ezt megkapja elég hamar. 😉 Szóval valamit te is jól csinálsz, mint látszik.
kristóf17
Nem ért egyet? Kivel? Mivel?
Úgy gondolod itt páran háttérben megbeszélik, hogy hű az MC (most csak példa )mit mondott? Szálljunk rá!