Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Ha a laptopom billenytűzete játsza azt, hogy néhány gomb, különös tekintettel az enter-backspace-space gombokra időnkéntúgy érzi, hogy nem nagyon kell működnie, akkor mit tudok tenni az olyan opciókon kívül, hogy hugyozzam le, dobjam ki, határozott mozdulattal engedjem el a háztetőről, stb...?
Mert sima billzetnél kiszedném őket és megnézném mi van, csak nem tudom laptopon egyáltalán ki lehet-e szedni úgy, hogy vissza is tudom rakni.fetomy
elvileg ki lehet szedni, legalábbis az enyémen ki lehetett (mondjuk nem akartam 😀) és visszarakni is sikerült.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Androidra tudna ajánlani valaki jóféle RSS olvasót (Google Readeren kívül)?Farky
a feedly elég jó ipadre, abból ha jól láttam van androidos verzió isjjncaa
köszi, kipróbálom.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ha a laptopom billenytűzete játsza azt, hogy néhány gomb, különös tekintettel az enter-backspace-space gombokra időnkéntúgy érzi, hogy nem nagyon kell működnie, akkor mit tudok tenni az olyan opciókon kívül, hogy hugyozzam le, dobjam ki, határozott mozdulattal engedjem el a háztetőről, stb...?
Mert sima billzetnél kiszedném őket és megnézném mi van, csak nem tudom laptopon egyáltalán ki lehet-e szedni úgy, hogy vissza is tudom rakni.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Androidra tudna ajánlani valaki jóféle RSS olvasót (Google Readeren kívül)?Farky
a feedly elég jó ipadre, abból ha jól láttam van androidos verzió is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Androidra tudna ajánlani valaki jóféle RSS olvasót (Google Readeren kívül)?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Valami ötlet miért van így "elcsúszva" (vagy nem tudom hogy mondjam...) firefox bal oldala? linkAsbee
próbáltad h lekicsinyíted, majd újra kirakod nagyba?Divat
Igen. Ha lekicsinyítem, akkor is ugyanúgy van a széle...Asbee
Nekem is ugyanez volt az itthoni gépemen és nem tudtam vele semmit kezdeni... Aztán megint rájött az FF-re a kifagyásos időszak, meguntam és lecseréltem Chrome-ra. Mondjuk ha lenne egy "üzembiztos" firefox példány azonnal váltanék vissza.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Valami ötlet miért van így "elcsúszva" (vagy nem tudom hogy mondjam...) firefox bal oldala? linkAsbee
próbáltad h lekicsinyíted, majd újra kirakod nagyba?Divat
Igen. Ha lekicsinyítem, akkor is ugyanúgy van a széle...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Valami ötlet miért van így "elcsúszva" (vagy nem tudom hogy mondjam...) firefox bal oldala? linkAsbee
próbáltad h lekicsinyíted, majd újra kirakod nagyba?

|
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Valami ötlet miért van így "elcsúszva" (vagy nem tudom hogy mondjam...) firefox bal oldala? link


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
az mitől lehet h csak 8-9 kb/s tudok tölteni ncore-ról...eddig semmi hasonló problem nem volt :/
utorrentet használok am.

előre is köszi ha valaki feltud homályositani!thebeke
Milyen neted van? Mert én meg a kalóznál vagyok meglőve... lelőtték a torrenteket?
több mint 12 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 488 — Steelers fan
az mitől lehet h csak 8-9 kb/s tudok tölteni ncore-ról...eddig semmi hasonló problem nem volt :/
utorrentet használok am.

előre is köszi ha valaki feltud homályositani!
több mint 12 éve
gdovin43 16 — Steelers fan
Hi.

Hol lehet megtudni, hogy az alaplap (PC) milyen videókártyát tud kezelni?

Valaki esetleg?

Köszi

több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Most fordítva ülnék a lóra!
Van valakinek tapasztalata, hogy kinél és milyen feltételekkel lehetne Kanadába csomagot kiküldeni, lehetőleg utánvételes értékküldeményt?




több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
aha, néztem ezt is...céges belső program, ilyenbe archivál, és naponta frissíti is, szal nem kókányolt...de vmi hülye kódolása lehet, h semmivel se tok belenézni... 😊

köszi azért!Divat
és a céges belső program se tudja megnyitni? vagy azt nem éred el?Black_Adder
egyszerű kis program pár menüje van csak, nem is gondoltam, h archivál, de aztán rejtett fájlok között találtam meg.

|
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
aha, néztem ezt is...céges belső program, ilyenbe archivál, és naponta frissíti is, szal nem kókányolt...de vmi hülye kódolása lehet, h semmivel se tok belenézni... 😊

köszi azért!Divat
és a céges belső program se tudja megnyitni? vagy azt nem éred el?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
aha, néztem ezt is...céges belső program, ilyenbe archivál, és naponta frissíti is, szal nem kókányolt...de vmi hülye kódolása lehet, h semmivel se tok belenézni... 😊

köszi azért!

|
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
sqlite developert próbálj inkább, hátha az...Black_Adder
azt még nem sikerült megWennem, enterprise is megrendelem mellé...vmeik csak jó lesz.Divat
meghozta a postás őket, de az én fájlommal ezek se boldogultak...aaaaa 😕

más ötlet esetleg?Divat
A db3 nem ennek a sqlite-nak a kiterjesztése? Ha ez alapján nem tudod restorolni az adatbázist, akkor a fájl sérült, vagy valójában más kiterjesztés, csak át lett nevezve, vagy nem tudom.

Igazából már excelnek is simán meg kellett volna nyitnia

Itt ír olyat, h a registry sérülhetett:
http://www.filesuffix.com/extension/db3.html
bár ezt gondolom te is megtaláltad...

Jobbat nem tudok, annyira nem ismerem ezt...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
hátha tud vki segíteni:

db3 kiterjesztésű fájlt h tudnám meg nyitni, h láthassam a tartalmát? excel,access nem jó, gugliba kerestem ott sqlitebrowser és dfbeditor/viewer írták csomó helyen, de ezek se tudják az én fájlom megnyitni... vkinek esetleg vmi ötlet? megköszönném, még lájkot is adok! 😊Divat
sqlite developert próbálj inkább, hátha az...Black_Adder
azt még nem sikerült megWennem, enterprise is megrendelem mellé...vmeik csak jó lesz.Divat
meghozta a postás őket, de az én fájlommal ezek se boldogultak...aaaaa 😕

más ötlet esetleg?

|
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
az október 16-ai WAS-PHI meccset szeretném letölteni. tudtok olyan oldalt ahol nem kell regelni és le tudom tölteni?eaglesmcnabb
Itt keresgélj... http://thepiratebay.se/search/redskins/0/99/200apeszos
itt a tuti:
http://www.sport-video.org.ua/americanfootball.html

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
faszbukos problémám lenne
kristof
Rámész a profilodra -> Adatlap szerkesztése -> és egyszerűen kitörlöd a nevetcatattack
itt próbálkoztam, csak eddig ikszelgetni kellett, most már rákatt, kijelöli az embert és a billenytűzet del gombjának hatására szedte ki. elég facepalm tőlem, neked pedig köszi a segítséget 😊
több mint 12 éve
catattack 3 520
faszbukos problémám lenne
kristof
Rámész a profilodra -> Adatlap szerkesztése -> és egyszerűen kitörlöd a nevet
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
faszbukos problémám lenne
a chelsea - mu meccsen mutatott nagyszerű munkája után, gondoltam poénból felveszem az engem inspiráló személyek listájára howard webb játékvezető urat, vicces is volt meg mindem, most viszont szeretném onnan kivenni, de hiába megyek rá, hogy edit, jelölöm ki, a jobb oldali résznél nem jelenik meg, hogy eltávolítás (semmilyen böngészőben)
elbújtatták a funkciót, vagy most mivan? hálás lennék a helpért 😊
több mint 12 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
footballsfuture.com-ra nem lehet magyar ip-ről regelni vagy micsoda?

1 hónapja várok a regisztrációm aktiválására, azóta megpróbáltam már egy másik email címmel is, de ugyanúgy semmi.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
hátha tud vki segíteni:

db3 kiterjesztésű fájlt h tudnám meg nyitni, h láthassam a tartalmát? excel,access nem jó, gugliba kerestem ott sqlitebrowser és dfbeditor/viewer írták csomó helyen, de ezek se tudják az én fájlom megnyitni... vkinek esetleg vmi ötlet? megköszönném, még lájkot is adok! 😊Divat
sqlite developert próbálj inkább, hátha az...Black_Adder
azt még nem sikerült megWennem, enterprise is megrendelem mellé...vmeik csak jó lesz.

|
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
az október 16-ai WAS-PHI meccset szeretném letölteni. tudtok olyan oldalt ahol nem kell regelni és le tudom tölteni?eaglesmcnabb
Itt keresgélj... http://thepiratebay.se/search/redskins/0/99/200