Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Én is így gondolom. Azért kérdeztem, mert a fegyencedzésben az egykezeset állítják be csúcsként.valaki2
Dehogy is. Az a mesterlépés. A következő részben írja, a továbblépésben, hogy még lehet fokozni rengeteg fajta fekvővel a nehézséget.szaba
Meg is van említve valami ehhez hasonló.BMG
Persze a palánkról is van szó, ezt mondta valaki2 is.
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Én is így gondolom. Azért kérdeztem, mert a fegyencedzésben az egykezeset állítják be csúcsként.valaki2
Dehogy is. Az a mesterlépés. A következő részben írja, a továbblépésben, hogy még lehet fokozni rengeteg fajta fekvővel a nehézséget.szaba
Meg is van említve valami ehhez hasonló.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jewman biztos az általan javasolt GM game lebonyolítási mód miatt kezd el gyúrni.
Na majd a Szigeten 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A legdurvább fekvő amikor kéz és láb nélkül csinálod úgy, hogy közben Chuck Norris nyom lefele.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Én is így gondolom. Azért kérdeztem, mert a fegyencedzésben az egykezeset állítják be csúcsként.valaki2
Dehogy is. Az a mesterlépés. A következő részben írja, a továbblépésben, hogy még lehet fokozni rengeteg fajta fekvővel a nehézséget.
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Én is így gondolom. Azért kérdeztem, mert a fegyencedzésben az egykezeset állítják be csúcsként.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Szerintetek, melyik a komolyabb mutatvány: a láb nélküli(planche) fekvőtámasz vagy az egykezes fekvőtámasz?valaki2
Egyértelműen az első, sokkal több izmot használ akkor az ember, mint egy mezei egykezesnél, ami persze szintén nem kis teljesítmény.
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Szerintetek, melyik a komolyabb mutatvány: a láb nélküli(planche) fekvőtámasz vagy az egykezes fekvőtámasz?valaki2
Szerintem az első, mert csak két ponton támaszkodsz, ott is elég durva szögben van a kezed.
Egykezesből legalább egyet megtud csinálni minden kicsit is edzettebb ember, ha nem is szabályosan.
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Szerintetek, melyik a komolyabb mutatvány: a láb nélküli(planche) fekvőtámasz vagy az egykezes fekvőtámasz?

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
Van olyan ember a fórumon, aki rendszeresen edz és tisztában van a helyes étkezéssel, különböző étrendekkel?
Lenne pár kérdésem. 😊Newman
személy szerint az iskola miatt + pénz miatt nincs nagy étrend, de amit ki tudok facsarni a heti 5-6-ból azt kifacsarom.
a konditerem ingyen van - az hatalmas szerencse!
reggeltől délutánig vagyok, de igy is van, hogy több időt tartok, mint 15 perc óra közti szünet (hazarohanok a kollégiumba, gyorsan kaja elő, megesz, majd vissza órára).

kelés után első a reggeli fehérje turmix, majd 20-30 perc múlva reggeli, ami 3 tojást jelent. ebédre anyám főztje*. ebédet követő 2 óra múlva edzés (nem feltétlen jelent, ez déli 12 órát - valamikor 15-kor jutok ebédhez...), edzés után rögtön egy fehérje turmix, 1 órával később csirkemell rizzsel, majd az éjszaka folyamán vacsora szintén 3 tojással (22-23-24). alvás, majd keződik az egész előröl.

nem tudok többet kifacsarni a szerény heti krajcárjaimból.



ebédnél próbálok anyámmal csináltatni minél több húsos dolgot, szerencsére viszonylag gyakran sikerül rakatnom vaddisznópörköltet.


látható eredményt ilyen körülmények közt 2-3 év múlva várnék, de most is van erőbeli eredmény

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Van olyan ember a fórumon, aki rendszeresen edz és tisztában van a helyes étkezéssel, különböző étrendekkel?
Lenne pár kérdésem. 😊Newman
Tedd fel szerintem a kérdésed,ha tudok segítek én is szívesen bár nagyon messze vagyok a személyi edző szinttől 😊

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Cushing.
És már el is mondta, mi a hadititok.Stez
Landry az új ikon

Van olyan ember a fórumon, aki rendszeresen edz és tisztában van a helyes étkezéssel, különböző étrendekkel?
Lenne pár kérdésem. 😊Newman
ezt mindenekelőtt olvasd el
http://body.builder.hu/edzesek_index.htm4


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Van olyan ember a fórumon, aki rendszeresen edz és tisztában van a helyes étkezéssel, különböző étrendekkel?
Lenne pár kérdésem. 😊Newman
Egy jó barátom személyi edző, elméletből elég sok rámragadt, izomból kevesebb. :cool:
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
szaba koxolStez
Nem igaz. Szaba csak helyesen vétkezik.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
szaba koxol

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
szaba
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Van olyan ember a fórumon, aki rendszeresen edz és tisztában van a helyes étkezéssel, különböző étrendekkel?
Lenne pár kérdésem. 😊Newman
Cushing.
És már el is mondta, mi a hadititok.

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Van olyan ember a fórumon, aki rendszeresen edz és tisztában van a helyes étkezéssel, különböző étrendekkel?
Lenne pár kérdésem. 😊

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Létezik olyan feliratozó program, amiben úgy tudok feliratot csinálni, hogy közben játssza a filmet, (tehát mint a subtitle workshop) de támogatja az .mkv HD videókat is?fetomy
itt talán nagyobb eséllyel kapsz választ
http://freeforum.n4.hu/feliratok/index.php


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Létezik olyan feliratozó program, amiben úgy tudok feliratot csinálni, hogy közben játssza a filmet, (tehát mint a subtitle workshop) de támogatja az .mkv HD videókat is?
több mint 12 éve
catattack 3 520
Nem tudja véletlenül valaki, hogy ha vettem egy 30 napos volán bérletet, akkor azt ott ahol vettem nem-e pecsételik át havira?Double B
Nem.
több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Nem tudja véletlenül valaki, hogy ha vettem egy 30 napos volán bérletet, akkor azt ott ahol vettem nem-e pecsételik át havira?
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Ha a laptopom billenytűzete játsza azt, hogy néhány gomb, különös tekintettel az enter-backspace-space gombokra időnkéntúgy érzi, hogy nem nagyon kell működnie, akkor mit tudok tenni az olyan opciókon kívül, hogy hugyozzam le, dobjam ki, határozott mozdulattal engedjem el a háztetőről, stb...?
Mert sima billzetnél kiszedném őket és megnézném mi van, csak nem tudom laptopon egyáltalán ki lehet-e szedni úgy, hogy vissza is tudom rakni.fetomy
elvileg ki lehet szedni, legalábbis az enyémen ki lehetett (mondjuk nem akartam 😀) és visszarakni is sikerült.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Androidra tudna ajánlani valaki jóféle RSS olvasót (Google Readeren kívül)?Farky
a feedly elég jó ipadre, abból ha jól láttam van androidos verzió isjjncaa
köszi, kipróbálom.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ha a laptopom billenytűzete játsza azt, hogy néhány gomb, különös tekintettel az enter-backspace-space gombokra időnkéntúgy érzi, hogy nem nagyon kell működnie, akkor mit tudok tenni az olyan opciókon kívül, hogy hugyozzam le, dobjam ki, határozott mozdulattal engedjem el a háztetőről, stb...?
Mert sima billzetnél kiszedném őket és megnézném mi van, csak nem tudom laptopon egyáltalán ki lehet-e szedni úgy, hogy vissza is tudom rakni.