Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
baromi jól sejted sajnos, és nem ritka, hogy cserébe még szét is szopatnak - just for the rookie 😕Geronimo
faszom beléjük. gyakoroltam már eleget 😛Höri
bizonyos szakmaknal az egyetlen eselyed h bejuss kozejuk az ez
mas utvonal nem letezikFake
na igen, de én csak olyan legalja, 367. számú halálra ítélt sportoldalaknál látok melólehetőséget, amit csak zsetonért vállalnék be.

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 218 — StuG Life
ugye jól sejtem, hogy aki gyakornoki állást hírdet az egy buznyákot sem hajlandó fizetni ?Höri
baromi jól sejted sajnos, és nem ritka, hogy cserébe még szét is szopatnak - just for the rookie 😕Geronimo
sőt igazán jó helyeken még fizetethetsz is azért hogy szopassanak

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ugye jól sejtem, hogy aki gyakornoki állást hírdet az egy buznyákot sem hajlandó fizetni ?Höri
baromi jól sejted sajnos, és nem ritka, hogy cserébe még szét is szopatnak - just for the rookie 😕Geronimo
faszom beléjük. gyakoroltam már eleget 😛Höri
bizonyos szakmaknal az egyetlen eselyed h bejuss kozejuk az ez
mas utvonal nem letezik
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ugye jól sejtem, hogy aki gyakornoki állást hírdet az egy buznyákot sem hajlandó fizetni ?Höri
baromi jól sejted sajnos, és nem ritka, hogy cserébe még szét is szopatnak - just for the rookie 😕Geronimo
faszom beléjük. gyakoroltam már eleget 😛

több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
ugye jól sejtem, hogy aki gyakornoki állást hírdet az egy buznyákot sem hajlandó fizetni ?Höri
baromi jól sejted sajnos, és nem ritka, hogy cserébe még szét is szopatnak - just for the rookie 😕

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ugye jól sejtem, hogy aki gyakornoki állást hírdet az egy buznyákot sem hajlandó fizetni ?

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 684
NCAA-re milyen magyar oldalakon lehet fogadni? Tobet rémlik de ott egyelőre csak NFL van.JayB
mivel szponzorunk, ezért a betclic-et mondom elsőnek, de a bwin, betathome, sportingbet egyaránt alkalmas erreJJ Tiller
thx
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 117 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
NCAA-re milyen magyar oldalakon lehet fogadni? Tobet rémlik de ott egyelőre csak NFL van.JayB
mivel szponzorunk, ezért a betclic-et mondom elsőnek, de a bwin, betathome, sportingbet egyaránt alkalmas erre


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 684
NCAA-re milyen magyar oldalakon lehet fogadni? Tobet rémlik de ott egyelőre csak NFL van.
több mint 13 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
Volt már valaki Pesten hostelben? Ki lehet venni ilyenekben egy ágyat külön is, legyen akár szó amúgy 5-8 ágyas szobáról? Csak mert úgy számolgatok, hogy szeptemberben egyszerűen olcsóbban jönnék ki így, mintha mondjuk 35-ért kivennék egy albérletet, mikor csak 7-8 napot leszek fenn összesenJJ Tiller
Szerintem lehet. Én úgy tudom, hogy pl a Márton Áron koli (kunigunda útja) az csinál ilyet.

több mint 13 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Az nfl.com-on nincs már "Top 10 play of the week"? Lehet hogy nem ez volt a neve, pontosan nem emlékszek már rá 😊

több mint 13 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Nem lesznek idén NFL Fantasy Files videók?

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem lesz.barney
kár, kedvenc volt 😊 De ha nem hát nem 😀
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 117 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Volt már valaki Pesten hostelben? Ki lehet venni ilyenekben egy ágyat külön is, legyen akár szó amúgy 5-8 ágyas szobáról? Csak mert úgy számolgatok, hogy szeptemberben egyszerűen olcsóbban jönnék ki így, mintha mondjuk 35-ért kivennék egy albérletet, mikor csak 7-8 napot leszek fenn összesen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
asztali gép meghülyüt újra kiírja h lehet h szoftverhamisítás áldozata lettem (nem lehet, hanem biztos mondjuk 😀) régen megtudtam csinálni de már nem segítenek azok a módszerek. megoldás(i javaslat)okat szívesen fogadok pmben 😊kristof
használj eredetit
:cool:


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
asztali gép meghülyüt újra kiírja h lehet h szoftverhamisítás áldozata lettem (nem lehet, hanem biztos mondjuk 😀) régen megtudtam csinálni de már nem segítenek azok a módszerek. megoldás(i javaslat)okat szívesen fogadok pmben 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Valaki járt már Paralián, az Ermis apartmanban? Vélemények róla?deny79
Én voltam már Paralián, de vagy 8 éve, úgyhogy így konkrétan az apartman névre nem emlékszem, de gyerekként imádtam 😊 Nagyon jó (volt?) a part, meg kellemes volt nekünk az idő végig. Ja és úgy voltunk ott, hogy Görögország pont bejutott az EB döntőbe, nem volt semmi 😀
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Valaki járt már Paralián, az Ermis apartmanban? Vélemények róla?
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Már nincs dislike? 😀 Vagy csak én nem tudok addni? 😀Tomlinson30
előbbi
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Már nincs dislike? 😀 Vagy csak én nem tudok addni? 😀
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy hogyan tudom megállapítani, hogy milyen videokártya van egy laptoban, ha nincs driver felinstallálva?Szegecs
AIDA segít:
http://www.softpedia.com/get/System/System-Info/AIDA.shtmlgabtsi
köszi


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy hogyan tudom megállapítani, hogy milyen videokártya van egy laptoban, ha nincs driver felinstallálva?Szegecs
AIDA segít:
http://www.softpedia.com/get/System/System-Info/AIDA.shtml

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy hogyan tudom megállapítani, hogy milyen videokártya van egy laptoban, ha nincs driver felinstallálva?


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 890 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Lehet én vagyok hülye és már írták,de hogy lehet megoldani,hogy a hozzászólások elől legyenek és ne kelljen tekergetni ? 😊Drip
Még sehogy, várjuk a fórummotorhoz a megfelelő extensiont.Tomeee
értem és köszi a választ 😊

több mint 13 éve
Tomeee 753
Lehet én vagyok hülye és már írták,de hogy lehet megoldani,hogy a hozzászólások elől legyenek és ne kelljen tekergetni ? 😊Drip
Még sehogy, várjuk a fórummotorhoz a megfelelő extensiont.

twitter | last.fm | mixcloud