NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Dettó. Jöhetne már valami javítás.GRAFI
Elvileg ez volt az. Nagyjából két hetes....
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Dettó. Jöhetne már valami javítás.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Csak az én egyedi 'problémám' az, hogy az utóbbi időben indokolatlanul sokszor (napi 1-3 alkalom) összeomlik a Flash Player Firefoxban, vagy más is tapasztal hasonlót? Mert korábban jó, ha havonta egyszer csinált ilyet...Mikey
a Chrome-nál is fennáll ez a problémaJJ Tiller
Mióta a Flash verziót frissített az egész Chrome lefagy, az FF új verziója meg ki nem állhatja a Flash-t.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 788 — 258. §
Csak az én egyedi 'problémám' az, hogy az utóbbi időben indokolatlanul sokszor (napi 1-3 alkalom) összeomlik a Flash Player Firefoxban, vagy más is tapasztal hasonlót? Mert korábban jó, ha havonta egyszer csinált ilyet...Mikey
a Chrome-nál is fennáll ez a probléma


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 569
Csak az én egyedi 'problémám' az, hogy az utóbbi időben indokolatlanul sokszor (napi 1-3 alkalom) összeomlik a Flash Player Firefoxban, vagy más is tapasztal hasonlót? Mert korábban jó, ha havonta egyszer csinált ilyet...
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 149 — Stromfeld Aurél fan
na most találkoztam egy olyan problémával amivel még soha életemben

Megnyitnám az excelt. 1000 éve fenn van. erre azt írja ki, hogy az alkalmazás nincs telepítve ennek a felhasználónak a részére.
Természetesen 1 darab felhasználó van a gépen. Én mint rendszergazda...
EZ mi a lópöcs lehet?haromt
Az ilyenekre nekem általában a rendszer-visszaálltás a megoldás. A programok installáláskor szokták megkérdezni a hozzáférhetőséget (guest/owner) ha megteszik egyáltalán és nem hiszem, hogy ezt meg lehet változtatni újrainstallálás nélkül amúgy.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na most találkoztam egy olyan problémával amivel még soha életemben

Megnyitnám az excelt. 1000 éve fenn van. erre azt írja ki, hogy az alkalmazás nincs telepítve ennek a felhasználónak a részére.
Természetesen 1 darab felhasználó van a gépen. Én mint rendszergazda...
EZ mi a lópöcs lehet?
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Valaki aki kicsit jobban képben van jelenleg a számítástechnikában tudna segíteni. Kicsit frissíteni szeretném a gépem. Kellene egy alaplap+proci+memória és videókártya csomag. Ki milyet ajánl? Olyan kellene ami egy darabig megint megfelelne és lehetőség szerint ne legyen horror drága.visi_b
prohardver fórumon nézelődj, de ha megmondod mennyit szánsz rá, meg milyen felhasználásra kell, akkor összedobok pár lehetséges konfigot.Divat
Kicsit újabb játékokhoz kellene (GTA, NFS, TDU2 meg a sportjátékok). Kb 60-70et szánnék rá, max 100.visi_b
sry utóbbi napokban nem igen volt rá időm, de most pótlom:
intel konfig
vmi olcsóbb asrock,msi esetleg gigabyte h55-ös alaplap-usb3-sata3 igény függvényében 15-20k
i3 530-540 25k

amd konfig
itt is legolcsóbb asrock-msi deszka 770-785-ös 15-20k
athlon x4 635-640 22-23k


4gb kingmax 1333 kit 14k
gigabyte-msi gts 450 1gb 32k esetleg ha belefér akkor gtx460 768mb 40k

tápod milyen van?

|
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Volt valaki esetleg már Camp Leaders-szel (vagy bármilyen más, "táborban dolgozós utána utazgas, ha akarsz" szervezettel) Amerikában? Mert én most eléggé tervezem, és szeretnék minél több véleményt meghallgatni, mind pozitív, mind negatív oldalakról, akár itt, akár, ha offolnánk PM-ben. Előre is köszideny79
http://logout.hu/cikk/one_summer_in_the_usa/kezdetek.htmlkristof
Ezt már olvastam, de köszike 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Volt valaki esetleg már Camp Leaders-szel (vagy bármilyen más, "táborban dolgozós utána utazgas, ha akarsz" szervezettel) Amerikában? Mert én most eléggé tervezem, és szeretnék minél több véleményt meghallgatni, mind pozitív, mind negatív oldalakról, akár itt, akár, ha offolnánk PM-ben. Előre is köszideny79
http://logout.hu/cikk/one_summer_in_the_usa/kezdetek.html
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Volt valaki esetleg már Camp Leaders-szel (vagy bármilyen más, "táborban dolgozós utána utazgas, ha akarsz" szervezettel) Amerikában? Mert én most eléggé tervezem, és szeretnék minél több véleményt meghallgatni, mind pozitív, mind negatív oldalakról, akár itt, akár, ha offolnánk PM-ben. Előre is köszi
több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Valaki aki kicsit jobban képben van jelenleg a számítástechnikában tudna segíteni. Kicsit frissíteni szeretném a gépem. Kellene egy alaplap+proci+memória és videókártya csomag. Ki milyet ajánl? Olyan kellene ami egy darabig megint megfelelne és lehetőség szerint ne legyen horror drága.visi_b
prohardver fórumon nézelődj, de ha megmondod mennyit szánsz rá, meg milyen felhasználásra kell, akkor összedobok pár lehetséges konfigot.Divat
Kicsit újabb játékokhoz kellene (GTA, NFS, TDU2 meg a sportjátékok). Kb 60-70et szánnék rá, max 100.

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Valaki aki kicsit jobban képben van jelenleg a számítástechnikában tudna segíteni. Kicsit frissíteni szeretném a gépem. Kellene egy alaplap+proci+memória és videókártya csomag. Ki milyet ajánl? Olyan kellene ami egy darabig megint megfelelne és lehetőség szerint ne legyen horror drága.visi_b
prohardver fórumon nézelődj, de ha megmondod mennyit szánsz rá, meg milyen felhasználásra kell, akkor összedobok pár lehetséges konfigot.

|
több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Valaki aki kicsit jobban képben van jelenleg a számítástechnikában tudna segíteni. Kicsit frissíteni szeretném a gépem. Kellene egy alaplap+proci+memória és videókártya csomag. Ki milyet ajánl? Olyan kellene ami egy darabig megint megfelelne és lehetőség szerint ne legyen horror drága.

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az ötös verzió fejlettebb objektumorientált programozási lehetőségeket, a PDO (PHP Data Objects) adatbázis-absztrakciós kiterjesztést, és sok teljesítményt növelő javítást tartalmaz, a php4-hez képest a fejlesztő motort javították Zend Engine II-re az I-ről, azon kívül rengeteg biztonsági frissítést. (Nehezebb legyen visszafejteni... stb.) Rengeteg olyan feladat végezhető el vele, amelyre az ügyféloldali szkriptek nem képesek (vagy ha igen, korlátozottan). Ilyen például a bejelentkezés, az adatbáziskezelés, fájlkezelés, kódolás, adategyeztetés, kapcsolatok létrehozása, e-mail küldése, adatfeldolgozás, dinamikus listakészítés stb. Minden olyan esetben, ahol nagyszámú ismétlődő feladatsort kell végrehajtani (például képek listázása és linkelése, listakészítés stb.), ott ez a programnyelv a tuti. Szerintem neked az oktatóprogram elég, ha a könyvet is elolvasod nyerő vagy.... Vannak alapjaid, nem kell hozzá két év, sőt egy sem....apeszos
Értem. Köszönöm szépen a segítséget.süti
Bármikor.
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Az ötös verzió fejlettebb objektumorientált programozási lehetőségeket, a PDO (PHP Data Objects) adatbázis-absztrakciós kiterjesztést, és sok teljesítményt növelő javítást tartalmaz, a php4-hez képest a fejlesztő motort javították Zend Engine II-re az I-ről, azon kívül rengeteg biztonsági frissítést. (Nehezebb legyen visszafejteni... stb.) Rengeteg olyan feladat végezhető el vele, amelyre az ügyféloldali szkriptek nem képesek (vagy ha igen, korlátozottan). Ilyen például a bejelentkezés, az adatbáziskezelés, fájlkezelés, kódolás, adategyeztetés, kapcsolatok létrehozása, e-mail küldése, adatfeldolgozás, dinamikus listakészítés stb. Minden olyan esetben, ahol nagyszámú ismétlődő feladatsort kell végrehajtani (például képek listázása és linkelése, listakészítés stb.), ott ez a programnyelv a tuti. Szerintem neked az oktatóprogram elég, ha a könyvet is elolvasod nyerő vagy.... Vannak alapjaid, nem kell hozzá két év, sőt egy sem....apeszos
Értem. Köszönöm szépen a segítséget.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
a php4-et már nem támogatják, de érdemes ezzel kezdeni, alapoknak jó. Ha a HTML megy akkor ezzel sem lesz gondod, mivel a html formázása a célja szerver oldalról, tehát a dinamikus weboldalak készítésére ideális. Kell hozzá MySQL, illetve a MySQL a legjobb, és legkompatibilisebb mellé adatbázisként. Az apache2-nél nincs frissebb, 2.2 a legújabb, és a legjobb szerverkezelő. PHP-vel szinte mindent meg tudsz csinálni....apeszos
Köszönöm szépen.

Akkor először végig csinálom ezt az oktató programot, utána pedig keressek egy php5 24 óra alatt vagy hasonló könyvet, amivel azt is megtanulom ?

A php5 mibe különbözik a 4-től ? A főbb utasítások megmaradnak, de több hiba és biztonsági javítás van benne ?

Illetve 1-2 év alatt meglehet tanulni ezt is viszonylag "profi" szinten vagy kevesebb/több időt vesz igénybe ?süti
Az ötös verzió fejlettebb objektumorientált programozási lehetőségeket, a PDO (PHP Data Objects) adatbázis-absztrakciós kiterjesztést, és sok teljesítményt növelő javítást tartalmaz, a php4-hez képest a fejlesztő motort javították Zend Engine II-re az I-ről, azon kívül rengeteg biztonsági frissítést. (Nehezebb legyen visszafejteni... stb.) Rengeteg olyan feladat végezhető el vele, amelyre az ügyféloldali szkriptek nem képesek (vagy ha igen, korlátozottan). Ilyen például a bejelentkezés, az adatbáziskezelés, fájlkezelés, kódolás, adategyeztetés, kapcsolatok létrehozása, e-mail küldése, adatfeldolgozás, dinamikus listakészítés stb. Minden olyan esetben, ahol nagyszámú ismétlődő feladatsort kell végrehajtani (például képek listázása és linkelése, listakészítés stb.), ott ez a programnyelv a tuti. Szerintem neked az oktatóprogram elég, ha a könyvet is elolvasod nyerő vagy.... Vannak alapjaid, nem kell hozzá két év, sőt egy sem....
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
a php4-et már nem támogatják, de érdemes ezzel kezdeni, alapoknak jó. Ha a HTML megy akkor ezzel sem lesz gondod, mivel a html formázása a célja szerver oldalról, tehát a dinamikus weboldalak készítésére ideális. Kell hozzá MySQL, illetve a MySQL a legjobb, és legkompatibilisebb mellé adatbázisként. Az apache2-nél nincs frissebb, 2.2 a legújabb, és a legjobb szerverkezelő. PHP-vel szinte mindent meg tudsz csinálni....apeszos
Köszönöm szépen.

Akkor először végig csinálom ezt az oktató programot, utána pedig keressek egy php5 24 óra alatt vagy hasonló könyvet, amivel azt is megtanulom ?

A php5 mibe különbözik a 4-től ? A főbb utasítások megmaradnak, de több hiba és biztonsági javítás van benne ?

Illetve 1-2 év alatt meglehet tanulni ezt is viszonylag "profi" szinten vagy kevesebb/több időt vesz igénybe ?
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Van itt valaki aki ért/tanult php programozást?süti
Miért, mi a baj?apeszos
Most ismerkedek vele. Találtam fasza videó tutorialt is. HTML-ben otthon vagyok, pascal és c-ben is.

A kérdésem az lenne, hogy az apache 2, php4 és MySQL megfelelőek-e a kezdéshez vagy érdemes más webszerver után nézni, illetve már a php5-tel kezdeni?süti
a php4-et már nem támogatják, de érdemes ezzel kezdeni, alapoknak jó. Ha a HTML megy akkor ezzel sem lesz gondod, mivel a html formázása a célja szerver oldalról, tehát a dinamikus weboldalak készítésére ideális. Kell hozzá MySQL, illetve a MySQL a legjobb, és legkompatibilisebb mellé adatbázisként. Az apache2-nél nincs frissebb, 2.2 a legújabb, és a legjobb szerverkezelő. PHP-vel szinte mindent meg tudsz csinálni....
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Van itt valaki aki ért/tanult php programozást?süti
Miért, mi a baj?apeszos
Most ismerkedek vele. Találtam fasza videó tutorialt is. HTML-ben otthon vagyok, pascal és c-ben is.

A kérdésem az lenne, hogy az apache 2, php4 és MySQL megfelelőek-e a kezdéshez vagy érdemes más webszerver után nézni, illetve már a php5-tel kezdeni?
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Van itt valaki aki ért/tanult php programozást?süti
Miért, mi a baj?
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Van itt valaki aki ért/tanult php programozást?
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
nekem a kistestvére van
ő: http://ipon.hu/webshop/product/_logitech_ls21_fekete/26344
ez is tökéletes. Filmetnézni és zenéthallgatni is. Na és olcsóbb egy 10essel 😊haromt
Alszok még rá egyet kettőt.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nekem a kistestvére van
ő: http://ipon.hu/webshop/product/_logitech_ls21_fekete/26344
ez is tökéletes. Filmetnézni és zenéthallgatni is. Na és olcsóbb egy 10essel 😊
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
PC hangfalnál az a helyzet hogy ne mindig hidd el ami rá van írva, tehát a Sony, Philips stb más téren nagy márkának számító PC hangszórók valójában bóvli szarok, csak a nevüket adják hozzá hogy a piac ezen részén is jelen legyenek. Mindenképpen erre szakosodott márkát nézz, pl Logitech, még senkit nem hallotam csalódni benne.JayB
Oké köszi mindenkinek. Szerintem azt kapom karácsonyra amit itt többen is ajánlottak 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.