Kérdések bármiről
31 feliratkozó
több mint 14 éve
Rossz a kérdésfeltevés, és nem hiszem, hogy laptopról beszéltem volna.Azt hiszem, ezt nem lesz nehéz überelni, kis kereséssel jobb rendszert lehet összerakni ennyiből, de én nem vagyok nagy gép guru, meg hagyom ezt holnapra infosoknak.
De elmondom nekem mim van, mondd meg menyni lenne ugyanez windowsosban:
2.4 ghz, 2 gb ram, 250gb vinyó, 20 colos monitor, és egy vírusmentes oprendszer. (És alapból 3 usb, távirányító, meg egy csomó gyári program, és lehetőség, amikhez nem is értek.) Ez volt múlt szombaton 120ezer.Sobri Jóska
De az valószínűleg jelent valamit, hogy lakótársam gépet, amin minden fut jelenleg fullosan 145-ből rakott össze monitor nélkül. Amit te írtál, az pedig nem egy extra gép.
Kérdésfelvetéshez meg, te írtad, hogy apple olcsóbb adott konfigból, mint Apple.
több mint 14 éve
Rossz a kérdésfeltevés, és nem hiszem, hogy laptopról beszéltem volna.De elmondom nekem mim van, mondd meg menyni lenne ugyanez windowsosban:
2.4 ghz, 2 gb ram, 250gb vinyó, 20 colos monitor, és egy vírusmentes oprendszer. (És alapból 3 usb, távirányító, meg egy csomó gyári program, és lehetőség, amikhez nem is értek.) Ez volt múlt szombaton 120ezer.
több mint 14 éve
Ebben azért nem lennék biztos. De lássuk a példát, én laptopom jelenleg:Alapból működnie kell, szóval csak ezért ne dobj ki egy csomó pénzt egy világító almáért, amibe ráadásul valaki már bele is harapott 😛Black_AdderCsak a történeti hűség kedvéért: egy adott konfigurációból az a világító alma olcsóbb, mint az ugyanazt (nem)tudó ablakos. 😉Sobri Jóska
Intel Pentium Dual Core T3200 - 2.0 GHz
2 GB DDR2
Nvidia GeForce 9200M GS - 256 MB
Plusz sok apróság, ami annyira most lényegtelen: 4 USB, távirányító, HDMI kimenet, 120 GB-os winchester
Árat direkt nem írok és modellt, de hozzáteszem, hogy 2 éves a gép, baja még nem igazán volt, op rendszer majdnem került egyszer rá új, de akkor is túlélte.
Nos, mond melyik Apple termék tudja ezt a legolcsóbban?
több mint 14 éve
Alapból működnie kell, szóval csak ezért ne dobj ki egy csomó pénzt egy világító almáért, amibe ráadásul valaki már bele is harapott 😛Black_AdderCsak a történeti hűség kedvéért: egy adott konfigurációból az a világító alma olcsóbb, mint az ugyanazt (nem)tudó ablakos. 😉
több mint 14 éve
süti: Én sem csináltam korábban biztonsági pontokat, de azzal együtt is szar a windóz, nemhogy nélküle. Ha olyan cuccot raksz fel, amiről nem tudod tutira, hogy nincs gond vele, semeddig nem tart előtte csinálni egyet.
több mint 14 éve
Rendszer visszaállítás.Matthew99Sajnos nem mentet visszaállítási pontokat. 😕
Rakd újra a vinyót. Az a biztos.szabaKevésbé drasztikus megoldást szerettem volna, de a hétvégén amúgyis újra akartam rakni, úgyhogy megoldottam most.
több mint 14 éve
Rendszer visszaállítás.

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 14 éve
Startsear.ch vírust hogy tudom normálisan letörölni?sütiRakd újra a vinyót. Az a biztos.
több mint 14 éve
Startsear.ch vírust hogy tudom normálisan letörölni?
több mint 14 éve
Hát te vagy a valaki, neked kéne tudni a választ.Btw ment PM.
több mint 14 éve
Valaki nem tudja, hogy A drót című sorozatot honnan tudom magyarul letölteni?

több mint 14 éve
kösz a segítséget srácok
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
Még mindig nem futnak a programjaim... csináltam vírusirtást, féregirtást, lemeztöredezettség mentesítést, hibák kijavítását... nem lett jobb. Sőt..elszállt a hang. Azt írja a lejátszó h nincs hangeszköz instalálva a vezérlőpult meg azt írja h minden okés...Ha van 2 bemenet is, akkor számíthat h melyik be dugod. Nekem pl skype csak az egyikkel megy...
kész vagyok.Amadeus91
lemez töredezettség mentesítésnek ehhez semmi köze sincs, az esetleg gyorsíthatja, és a felhasználható helyet növelheti.
Ha tippelnem kéne azt mondanám h a registrydben van rendetlenség, először egy registry cleaner vagy valami hasonló cuccot próbálnék, aztán a telepítő CDről próbálnék egy repairt, majd ha úgy se jó, újra húznám az OSt.
Esetleg a nem futó programokat újrainstallálnám. Persze nem tudom, mit takar az h nem futnak. Lehet h kompatibilitási problémából fakad a hiba, lehet h a HW követelményeknek nem tesz eleget a géped, stb.
Alapból működnie kell, szóval csak ezért ne dobj ki egy csomó pénzt egy világító almáért, amibe ráadásul valaki már bele is harapott 😛
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
aki kicsit jobban mozog a magántanárok között,másfél óra angolozásért,2200 Ft,Debrecenben jó ár?Cowboykarcsimiskolci árakhoz viszonyítva (ha jó a tanár) barátinak mondható
több mint 14 éve
Hát nem olyan jó, mint franciázásért, de -fehérvári szinten- angolozásért se rossz. (feltéve, hogy jó a tanár)
több mint 14 éve
aki kicsit jobban mozog a magántanárok között,másfél óra angolozásért,2200 Ft,Debrecenben jó ár?Cowboykarcsinemtom a debreceni árakat, de ha jó tanár, akkor sztem olcsónak mondható. nálunk ennél jóval drágább, van aki elkér ennyit egy óráért...
|
több mint 14 éve
aki kicsit jobban mozog a magántanárok között,másfél óra angolozásért,2200 Ft,Debrecenben jó ár?
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
Ez nem hiszem, hogy Chrome probléma lenne... Nálam semmi ilyesmi nincs...apeszosDe csak ebben böngészőben jelentkezik, ha tálcára rakom, minden tökély.
több mint 14 éve
Ez nem hiszem, hogy Chrome probléma lenne... Nálam semmi ilyesmi nincs...
több mint 14 éve
Elsősroban Chrome használokat kérdezném, mi a franc ez az újítás: A böngészőben, ha 5 másodpercig nem mozdítom az egeret, akkor eltűnik, csak akkor jelenik meg, ha mozdítom. Próbáltam beállításnál megnézni, de semmit nem leltem erre.Elég idegesítő újításuk...
több mint 14 éve
tudtok mondani számítógép analizáló programot / internetes oldalakat? (pl: can run it, stb)
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
Még mindig nem futnak a programjaim... csináltam vírusirtást, féregirtást, lemeztöredezettség mentesítést, hibák kijavítását... nem lett jobb. Sőt..elszállt a hang. Azt írja a lejátszó h nincs hangeszköz instalálva a vezérlőpult meg azt írja h minden okés...Vegyél mac-et. 😊
kész vagyok.Amadeus91
több mint 14 éve
Még mindig nem futnak a programjaim... csináltam vírusirtást, féregirtást, lemeztöredezettség mentesítést, hibák kijavítását... nem lett jobb. Sőt..elszállt a hang. Azt írja a lejátszó h nincs hangeszköz instalálva a vezérlőpult meg azt írja h minden okés...kész vagyok.
több mint 14 éve
Haver mesélte, h haverja ( 😀 ) belebaszta az Ice Teába és semmi baja nem lett 😀+1, kibírt már velem kb. 4 hónapot, mindent elmondtamnekem is Defy-m van, és nagyon bejön. amúgy víz- és ütésállóSzobi22Szintén Defy 😊JoeyPorter
tényleg ütésálló 😀Newman
több mint 14 éve
+1, kibírt már velem kb. 4 hónapot, mindent elmondtamSzintén Defy 😊JoeyPorterMotorola Defy, nem is drága, kb annyi mint a HTC telefonok. Miért jó ez a Motorola? Nokia okostelefon van?Amadeus91nekem is Defy-m van, és nagyon bejön. amúgy víz- és ütésállóSzobi22
tényleg ütésálló 😀