Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra, köszi a türelmet!

Kérdések bármiről

31 feliratkozó

több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Rossz a kérdésfeltevés, és nem hiszem, hogy laptopról beszéltem volna.
De elmondom nekem mim van, mondd meg menyni lenne ugyanez windowsosban:
2.4 ghz, 2 gb ram, 250gb vinyó, 20 colos monitor, és egy vírusmentes oprendszer. (És alapból 3 usb, távirányító, meg egy csomó gyári program, és lehetőség, amikhez nem is értek.) Ez volt múlt szombaton 120ezer.Sobri Jóska
Azt hiszem, ezt nem lesz nehéz überelni, kis kereséssel jobb rendszert lehet összerakni ennyiből, de én nem vagyok nagy gép guru, meg hagyom ezt holnapra infosoknak.
De az valószínűleg jelent valamit, hogy lakótársam gépet, amin minden fut jelenleg fullosan 145-ből rakott össze monitor nélkül. Amit te írtál, az pedig nem egy extra gép.

Kérdésfelvetéshez meg, te írtad, hogy apple olcsóbb adott konfigból, mint Apple.
több mint 14 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 216 — #NoStress
Rossz a kérdésfeltevés, és nem hiszem, hogy laptopról beszéltem volna.
De elmondom nekem mim van, mondd meg menyni lenne ugyanez windowsosban:
2.4 ghz, 2 gb ram, 250gb vinyó, 20 colos monitor, és egy vírusmentes oprendszer. (És alapból 3 usb, távirányító, meg egy csomó gyári program, és lehetőség, amikhez nem is értek.) Ez volt múlt szombaton 120ezer.

több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Alapból működnie kell, szóval csak ezért ne dobj ki egy csomó pénzt egy világító almáért, amibe ráadásul valaki már bele is harapott 😛Black_Adder
Csak a történeti hűség kedvéért: egy adott konfigurációból az a világító alma olcsóbb, mint az ugyanazt (nem)tudó ablakos. 😉Sobri Jóska
Ebben azért nem lennék biztos. De lássuk a példát, én laptopom jelenleg:
Intel Pentium Dual Core T3200 - 2.0 GHz
2 GB DDR2
Nvidia GeForce 9200M GS - 256 MB
Plusz sok apróság, ami annyira most lényegtelen: 4 USB, távirányító, HDMI kimenet, 120 GB-os winchester

Árat direkt nem írok és modellt, de hozzáteszem, hogy 2 éves a gép, baja még nem igazán volt, op rendszer majdnem került egyszer rá új, de akkor is túlélte.

Nos, mond melyik Apple termék tudja ezt a legolcsóbban?
több mint 14 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 216 — #NoStress
Alapból működnie kell, szóval csak ezért ne dobj ki egy csomó pénzt egy világító almáért, amibe ráadásul valaki már bele is harapott 😛Black_Adder
Csak a történeti hűség kedvéért: egy adott konfigurációból az a világító alma olcsóbb, mint az ugyanazt (nem)tudó ablakos. 😉

több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
süti: Én sem csináltam korábban biztonsági pontokat, de azzal együtt is szar a windóz, nemhogy nélküle. Ha olyan cuccot raksz fel, amiről nem tudod tutira, hogy nincs gond vele, semeddig nem tart előtte csinálni egyet.
több mint 14 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Rendszer visszaállítás.Matthew99
Sajnos nem mentet visszaállítási pontokat. 😕

Rakd újra a vinyót. Az a biztos.szaba
Kevésbé drasztikus megoldást szerettem volna, de a hétvégén amúgyis újra akartam rakni, úgyhogy megoldottam most.
több mint 14 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 475 — Invisible man
Rendszer visszaállítás.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 866
Startsear.ch vírust hogy tudom normálisan letörölni?süti
Rakd újra a vinyót. Az a biztos.
több mint 14 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Startsear.ch vírust hogy tudom normálisan letörölni?
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát te vagy a valaki, neked kéne tudni a választ.

Btw ment PM.
több mint 14 éve
valaki2 453 — Saints fan
Valaki nem tudja, hogy A drót című sorozatot honnan tudom magyarul letölteni?

több mint 14 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
kösz a segítséget srácok

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Még mindig nem futnak a programjaim... csináltam vírusirtást, féregirtást, lemeztöredezettség mentesítést, hibák kijavítását... nem lett jobb. Sőt..elszállt a hang. Azt írja a lejátszó h nincs hangeszköz instalálva a vezérlőpult meg azt írja h minden okés...

kész vagyok.Amadeus91
Ha van 2 bemenet is, akkor számíthat h melyik be dugod. Nekem pl skype csak az egyikkel megy...
lemez töredezettség mentesítésnek ehhez semmi köze sincs, az esetleg gyorsíthatja, és a felhasználható helyet növelheti.

Ha tippelnem kéne azt mondanám h a registrydben van rendetlenség, először egy registry cleaner vagy valami hasonló cuccot próbálnék, aztán a telepítő CDről próbálnék egy repairt, majd ha úgy se jó, újra húznám az OSt.
Esetleg a nem futó programokat újrainstallálnám. Persze nem tudom, mit takar az h nem futnak. Lehet h kompatibilitási problémából fakad a hiba, lehet h a HW követelményeknek nem tesz eleget a géped, stb.

Alapból működnie kell, szóval csak ezért ne dobj ki egy csomó pénzt egy világító almáért, amibe ráadásul valaki már bele is harapott 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
aki kicsit jobban mozog a magántanárok között,másfél óra angolozásért,2200 Ft,Debrecenben jó ár?Cowboykarcsi
miskolci árakhoz viszonyítva (ha jó a tanár) barátinak mondható
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát nem olyan jó, mint franciázásért, de -fehérvári szinten- angolozásért se rossz. (feltéve, hogy jó a tanár)
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
aki kicsit jobban mozog a magántanárok között,másfél óra angolozásért,2200 Ft,Debrecenben jó ár?Cowboykarcsi
nemtom a debreceni árakat, de ha jó tanár, akkor sztem olcsónak mondható. nálunk ennél jóval drágább, van aki elkér ennyit egy óráért...

|
több mint 14 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
aki kicsit jobban mozog a magántanárok között,másfél óra angolozásért,2200 Ft,Debrecenben jó ár?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ez nem hiszem, hogy Chrome probléma lenne... Nálam semmi ilyesmi nincs...apeszos
De csak ebben böngészőben jelentkezik, ha tálcára rakom, minden tökély.
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ez nem hiszem, hogy Chrome probléma lenne... Nálam semmi ilyesmi nincs...
több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Elsősroban Chrome használokat kérdezném, mi a franc ez az újítás: A böngészőben, ha 5 másodpercig nem mozdítom az egeret, akkor eltűnik, csak akkor jelenik meg, ha mozdítom. Próbáltam beállításnál megnézni, de semmit nem leltem erre.
Elég idegesítő újításuk...
több mint 14 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 698 — 🏈🐬🐂🤘🏽
tudtok mondani számítógép analizáló programot / internetes oldalakat?
(pl: can run it, stb)

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 14 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 216 — #NoStress
Még mindig nem futnak a programjaim... csináltam vírusirtást, féregirtást, lemeztöredezettség mentesítést, hibák kijavítását... nem lett jobb. Sőt..elszállt a hang. Azt írja a lejátszó h nincs hangeszköz instalálva a vezérlőpult meg azt írja h minden okés...

kész vagyok.Amadeus91
Vegyél mac-et. 😊

több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 809
Még mindig nem futnak a programjaim... csináltam vírusirtást, féregirtást, lemeztöredezettség mentesítést, hibák kijavítását... nem lett jobb. Sőt..elszállt a hang. Azt írja a lejátszó h nincs hangeszköz instalálva a vezérlőpult meg azt írja h minden okés...

kész vagyok.
több mint 14 éve
Duff Seattle Seahawks 3 533
nekem is Defy-m van, és nagyon bejön. amúgy víz- és ütésállóSzobi22
Szintén Defy 😊JoeyPorter
+1, kibírt már velem kb. 4 hónapot, mindent elmondtam
tényleg ütésálló 😀Newman
Haver mesélte, h haverja ( 😀 ) belebaszta az Ice Teába és semmi baja nem lett 😀
több mint 14 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Motorola Defy, nem is drága, kb annyi mint a HTC telefonok. Miért jó ez a Motorola? Nokia okostelefon van?Amadeus91
nekem is Defy-m van, és nagyon bejön. amúgy víz- és ütésállóSzobi22
Szintén Defy 😊JoeyPorter
+1, kibírt már velem kb. 4 hónapot, mindent elmondtam
tényleg ütésálló 😀