Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Jumbo taktikaja a mindenki megy a TDF-ra. Ismeros. 😊
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Ugy nez ki, hogy Chris F felepulese nem jo. 😕
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Végre kezd kijonni a magyar országúti kérekpár a semmiből

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
 index.hu/sport/bringa/2019/11/25/valter_attila_world_tour_szerzodes_ccc_bringa_csapat_legmagasabb_szint/

Gratula!
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Milyen útvonal lehetne jó TdH-ra?
Nyilván Kékes kell bele, de azon kívül mi lehet, ami nem sima szakaszt hozhat?
tüsi91
Bakony, Bükk, Mecsek esetleg a zalai dombok, Őrség.

több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Milyen útvonal lehetne jó TdH-ra?
Nyilván Kékes kell bele, de azon kívül mi lehet, ami nem sima szakaszt hozhat?
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
 eurosport.hosszabbitas.hu/kerekpar/es-bringa/visszavonul-a-kerekparos-akirol-lance-armstrong-azt-josolta-egy-napon-tour-gyoztes-lesz?fbclid=IwAR20C-2ocmVK7AxLmcK8jYaD7z9Sni9wanFIAhSrqyAWOLg5ITRZ7ANwxb8

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Jön a Trek a TdH-ra 😊😊😊
tüsi91
És egy rakás Giros profi csapat TDF-re készülő fele.

több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jön a Trek a TdH-ra 😊😊😊
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
 index.hu/sport/bringa/2019/11/13/meghalt_raymond_poulidor_a_tour_de_france_orok_masodikja_jacques_anquetil_eddy_merckx_van_der_poel/

Végtelenül szimpatikus legendát veszítettünk el

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
dawyd728 3 698
Jovore mar nem rendezik meg az Amgen Tour of Californiat. Egyreszt igy erheto, hogy Sagan miert pont most Girozik (nyilvan Szlovakia kozelsege mellett), masreszt nagyon sajnalom a dolgot, nekem az egyik kedvenc versenyem volt.
Danny
Nekem a coloradoi kör Pro Cycling Challenge elvesztése jobban fájt. Giro árnyékban ennek a kaliforniai körnek nem sok érteleme volt. Én bevallom alig néztem. Giro mellett nincs rá idő.
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Jovore mar nem rendezik meg az Amgen Tour of Californiat. Egyreszt igy erheto, hogy Sagan miert pont most Girozik (nyilvan Szlovakia kozelsege mellett), masreszt nagyon sajnalom a dolgot, nekem az egyik kedvenc versenyem volt.
Danny
Én is szívesen néztem. Más kérdés, hogy anno én túl sokra tartottam olyan szempontból, hogy TJvG-t ott kedveltem meg, de annyira nem ütött nagyot aztán Európában,

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Jovore mar nem rendezik meg az Amgen Tour of Californiat. Egyreszt igy erheto, hogy Sagan miert pont most Girozik (nyilvan Szlovakia kozelsege mellett), masreszt nagyon sajnalom a dolgot, nekem az egyik kedvenc versenyem volt.
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 608
Nibali is itt lesz a Giron. Bakker ki kellene jutni valahogy...
kishaszi
Kisétálsz?
Sobri Jóska
Fingom sincs. Ennyi?
kishaszi
Mi más?
Nincs jegy, és Pestről indul.
Én kisétálok.
Sobri Jóska
Oks. Én kibringázok 😊

(Amúgy ŕeszben arra is vonatkozott, hogy az utóbbi évek történéseit tekintve sanszos, hogy bele fog szólni az egyetem, meló, lakás, élet egyéb szekciója vagy ezek kombinációja.)
kishaszi
Ha így állsz hozzá, akkor biztos.
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nibali is itt lesz a Giron. Bakker ki kellene jutni valahogy...
kishaszi
Kisétálsz?
Sobri Jóska
Fingom sincs. Ennyi?
kishaszi
Mi más?
Nincs jegy, és Pestről indul.
Én kisétálok.
Sobri Jóska
Oks. Én kibringázok 😊

(Amúgy ŕeszben arra is vonatkozott, hogy az utóbbi évek történéseit tekintve sanszos, hogy bele fog szólni az egyetem, meló, lakás, élet egyéb szekciója vagy ezek kombinációja.)

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Nibali is itt lesz a Giron. Bakker ki kellene jutni valahogy...
kishaszi
Kisétálsz?
Sobri Jóska
Fingom sincs. Ennyi?
kishaszi
Mi más?
Nincs jegy, és Pestről indul.
Én kisétálok.

több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nibali is itt lesz a Giron. Bakker ki kellene jutni valahogy...
kishaszi
Kisétálsz?
Sobri Jóska
Fingom sincs. Ennyi?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Nibali is itt lesz a Giron. Bakker ki kellene jutni valahogy...
kishaszi
Kisétálsz?

több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nibali is itt lesz a Giron. Bakker ki kellene jutni valahogy...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 652
A Giro ugye megint a TDF-re reagal, de legalabb jol. A franciak annyira hazai gyoztes akarnak, hogy hajlandoak lennenek szobabicaj szamot beiktatni ha az kedvezne nekik. A Giro koszoni a sprintereket, a hegyimaki-TT bajnokok csatajat. Persze ha ok lennenek a meghatarozo ero akkor ki tudnanak irni jobbat is. A franciak hulyek, mert nagyot kockaztatnak, de ertheto egy szempontbol.
több mint 4 éve
dawyd728 3 698
Összesen 11 szakasz lesz, ha jól számoltam, ami összetettről dönthet. Érzésre alacsonyabb, mint a Giro "átlag".
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 652
SAGAN INDUL A GIRÓN!!!

Ezzel az abszolút elsőszámú kedvenc sportolómat láthatom élőben Budapesten, meg Győrben, meg Fehérváron.

Újabb nagyon nagy álmom válik valóra. 😊
Mikey
Ha a visszater a jo formaja akkor a 13. szakaszig fekszik a terep neki es utana keszul a TDF-re, gyakorlatilag hazai palyan kezd sok szurkoloval. Koztuk te 😊
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 608
SAGAN INDUL A GIRÓN!!!

Ezzel az abszolút elsőszámú kedvenc sportolómat láthatom élőben Budapesten, meg Győrben, meg Fehérváron.

Újabb nagyon nagy álmom válik valóra. 😊
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Amit eddig latni az uj TDF-on az utos lesz. Julian-Pinot-ra kiirtak ( az osszes hegyimakinak ), levettek a magaslati levegot mert Bernal es a magaslati fickok megennek oket, kiveve Nairo ( neki valahogy hatrany 😊 )
ITT megint nekik.

Azert a Jumbo-sky egyuttes vonatnak lehet nem lesz eleg.
Julian A-re kivancsi leszek, mert tul sok szakasz fekszik neki (is), ha nem ad fel idot az elejen menni fognak ellene es lehet a 2 szek koze esik.

Kivancsi leszek a teljes kiirasra.
no
Mennyi hegyi befutó van? 2? Mert amik kijöttek eddigi szintrajzok, azok elég demoralizálóak.
tüsi91
5 az ITT-vel egyutt.
+ tobb szakasz nehez, hegy es utana x km a celig. Rengeteg egynapos versenyszakasz lesz. Hegyimakiknak kiirva, es titkon Julian Alaphilippe ( tobb szakasz nagyon fekszik neki ), de Pinot nagy eselyes lesz tobbek kozott.
Jol is elsulhet, meg ugy is hogy mindenki ovatosan utazik es 5 szakaszon eldontik a fiuk. Az biztos hogy nehez lesz azallando menes miatt. Elvezetes? Konnyu azza tenni es unalmas is konnyen lehet a GC szempontjabol.
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 608
Négyet írnak, hogy annyi lesz.