Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
Cocarolád. 😂😂😂
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
A rózsaszín trikós sprintel a részhajráért - OK, Pinot miatt, de akkor is - és meg is nyeri, wow.
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
El is dől a Chaves vagy Yates kérdés. Simán lemaradt a hegyen vagy mi?
gabokocka
Azt írja a cyclingnews, h pollen allergia. Amúgy a Quick-Step feladata az élő eredménykövetés szerint. Innentől 1 csapat az összes ellen. Plusz az Orica segítőket se szabad csapágyasra hajtani, mert kell Yates miatt meg az erő. Ez innentől 10 perc, ahogy korábban is írtam. 😕
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 770 — Keep pounding
El is dől a Chaves vagy Yates kérdés. Simán lemaradt a hegyen vagy mi?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Most nézem a cyclingnews élő szöveges kommentárját. Chaves basszus..
Gondolom Orica vs összes csapat meccs mehet. Ebből 10 perc is kinézhet neki. Viviani mellett milyen sprinterek vannak még hátul? Quick-Step&Orica mellett van vkinek érdeke onnan felérni?
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
félig off:
Van valakinek személyes élménye a szombati Zoncolani szakaszról?
lenne pár kérdésem pm-ben, köszi
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Kinyírják a szökést... gabonak megint mákja van 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
California az egyik kedvenc versenyem, egyertelmu, hogy nezem. Bernal odabaszott mindenkinek nem kis csapatnunkat vegzett a Sky.

Szerkesztette: Danny
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Geoghegan Hart otthagyta a mezőnyt, mekkora troll 😀

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na félig sportfogadás, félig kerékpár...
Holnapi szakasz 239 kilométer, klasszikus szökevényszakasz... erre Viviani/Bennett a két első favorit. WTH? (mondjuk utána már LL Sanchez a harmadik (12-szeres pénzért, 4.5-es TOP 3), de szerintem ő túl sokat dolgozott)

De igazából gondolkodom azon megfogadom a fél Androni-s csapatot a TOP 3-ra.. minden nap szöktek eddig 😊

Ballerini a legjobb 51 győzelem / 13-as dobogó szorzóval, és mögötte is mindenki hatalmas odds-szal.. Gavazzi 81/19, Cattaneo 101/26, Vendrame 201/61 Belletti és Frapporti 251/67, Masnada 301/81 (ő fáradt lesz szvsz, és amúgy is a 11. szakaszra kéne küldeni, ott jobb esélye lesz), Torres-re nincs odds - de meg lehet tenni az első 6 nevet együtt 4.66-ért dobogóra... vagy kevesebbet nagyobb szorzóért 😊

(És a Viviani TOP 3-at is meg lehet játszani kombiban 3.25-ért...)

PS: Californiát nézi valaki?

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 770 — Keep pounding
Nálam Yates Dumoulin kb egál, a többiek legalább egy szinttel lejjebb.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Amúgy szerintem a hosszú hegyek nem feltétlen kedvezőtlenek Doomnak.

Gyors iramváltásokkal persze meg lehet lepni, de láthatóan meg se próbált az ilyenekre reagálni, hanem ment tovább saját tempóban. Hosszú távon nem biztos hogy Yates vagy akár Chavez képes lenne tartósan nagyobb tempót diktálni nála mondjuk egy Zoncolanon. Mert az egy dolog hogy a hegyek végén el tudtak menni tőle, de nem biztos hogy tudták volna hosszabb távon is tartani a tempókülönbséget.
Más stílus, de anno A. Schlecket is meg lehetett lepni a rövidebb hegyeken, a hosszabb emelkedőkön meg fordult a kocka.
Persze benne van hogy megfő, ráadásul az a meredek papíron már tényleg nem a holland asztala, de nem biztos hogy a hosszabb hegyeken feltétlenül hátrányban lesz.

aztán lehet hogy elmélkedek, utána froome meg odabasz mindenkit 3 perccel a zoncolanon 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Szerintem azért, mert tavaly is voltak nála papíron jobb hegyimenők, nibali, quintana, pinot, pozzovivo, aztán még is ő nyert szarással együtt.

Én is kicsit túlzónak érzem a különbséget, de remélem megalapozott. Yates azért még nem ment végig 3 hetest ilyen formában, Chavez sem, pedig anno a Vueltán nagyon beindult ugyanígy az elején.
eaglesmcnabb
Tavaly volt azért 70km ITT. Idén csak 45 lesz összesen.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Most nézegettem az oddsokat és csak nekem fura Dumoulin megítélése? Magasan legesélyesebbnek számít a kicsit több, mint 2x-es szorzóval. Szerintem előnyben kéne lennie, h megfeleljen az oddsoknak. Az első 9 szakasz után nincs előnye Yates és Chavitoval szemben, akik értelemszerűen össze is fognak dolgozni, ha arra kerül sor, akkor hiába van még Yates-szel szemben kb 2,5 perc ITT-s előnye pufferben (ami teoretikusan +2 perc előny az összetettben), míg Chaves-zel szemben kb 3,5 perc az egyenkéntin (esetében +3,5 perc az összetettben is), akkor is van hátra 2 db olyan szakasz, ahol 9-10 % vagy afeletti átlag meredekségű az utolsó hegy, ahol 1 perc szerintem az alap, de inkább 1,5, amit az 50 kilósok kioszthatnak neki mindenféle bonyolult csapattaktika nélkül. | (nem úgy mint a 2015-ös Vuleta 20. szakaszán az Astana) | Erre jön az Orica erős sora és a két kártya a kezükben. Ha Zoncolan után lenne ez az állás, ami ma van, akkor érezném megalapozottnak Yates és közte a kb 2x-es különbséget. A többi 3 maradék hegyi szakaszon is kaphat, de ott már nehezebb lesz adni neki, mondjuk nem nehezebb, mint az első héten, sőt akár ő is adhat, meg az Orica is kipukkadhat szóval bármi benne van. Volt tavaly is olyan hegyi szakasz(Oropa), ahol nyert Nibali, Pinot vagy Quintana előtt. Viszont a rider to beat pozíció szerintem egyáltalán nem körvonalazódott még, szerintem Yates sem az még.
dawyd728
Én is eléggé töprengtem rajta, de nem érzem ennyire tisztának a dolgot (mint mondjuk tegnap 40-50-nel a vége előtt 10-es odds volt Yates győzelemre, 11-es Pinotra például) - viszont az tény Dumoulint nem igazán tudták "nagyon" odaverni, se az Etnán, se tegnap. (persze rövid volt a meredek mindkét alkalommal..)

Ami inkább engem zavar, hogy nem tudom a nagy négyesből ki fog nyerni (két MTS, Pozzo, Pinot - főleg a Yates mögötti hármast nem tudom rangsorolni), de Dumo nálam is csak ötödik lenne.
Persze Yates a legnagyobb favorit, de Pozzo is elég komoly prológot ment ugye, és még van azért 4 elég kemény nap (Zoncolán + Stage 19-21) - szóval nem merném föltenni a házat egyikükre se...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Szerintem azért, mert tavaly is voltak nála papíron jobb hegyimenők, nibali, quintana, pinot, pozzovivo, aztán még is ő nyert szarással együtt.

Én is kicsit túlzónak érzem a különbséget, de remélem megalapozott. Yates azért még nem ment végig 3 hetest ilyen formában, Chavez sem, pedig anno a Vueltán nagyon beindult ugyanígy az elején.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Most nézegettem az oddsokat és csak nekem fura Dumoulin megítélése? Magasan legesélyesebbnek számít a kicsit több, mint 2x-es szorzóval. Szerintem előnyben kéne lennie, h megfeleljen az oddsoknak. Az első 9 szakasz után nincs előnye Yates és Chavitoval szemben, akik értelemszerűen össze is fognak dolgozni, ha arra kerül sor, akkor hiába van még Yates-szel szemben kb 2,5 perc ITT-s előnye pufferben (ami teoretikusan +2 perc előny az összetettben), míg Chaves-zel szemben kb 3,5 perc az egyenkéntin (esetében +3,5 perc az összetettben is), akkor is van hátra 2 db olyan szakasz, ahol 9-10 % vagy afeletti átlag meredekségű az utolsó hegy, ahol 1 perc szerintem az alap, de inkább 1,5, amit az 50 kilósok kioszthatnak neki mindenféle bonyolult csapattaktika nélkül. | (nem úgy mint a 2015-ös Vuleta 20. szakaszán az Astana) | Erre jön az Orica erős sora és a két kártya a kezükben. Ha Zoncolan után lenne ez az állás, ami ma van, akkor érezném megalapozottnak Yates és közte a kb 2x-es különbséget. A többi 3 maradék hegyi szakaszon is kaphat, de ott már nehezebb lesz adni neki, mondjuk nem nehezebb, mint az első héten, sőt akár ő is adhat, meg az Orica is kipukkadhat szóval bármi benne van. Volt tavaly is olyan hegyi szakasz(Oropa), ahol nyert Nibali, Pinot vagy Quintana előtt. Viszont a rider to beat pozíció szerintem egyáltalán nem körvonalazódott még, szerintem Yates sem az még.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 770 — Keep pounding
Mondjuk így hogy Chavez a 2. összetettben, ha Yates lefőne valamelyik hegyen, szerintetek beállna neki segíteni?
Szerintem nem, bár azt se tudom mennyivel szarabb TT-n, mint a brit.
eaglesmcnabb
Sztem perc felett fog kapni tőle, magyarul van másfél perc hátránya.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Mondjuk így hogy Chavez a 2. összetettben, ha Yates lefőne valamelyik hegyen, szerintetek beállna neki segíteni?
Szerintem nem, bár azt se tudom mennyivel szarabb TT-n, mint a brit.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 770 — Keep pounding
Azért sztem, ha úgy alakul, akkor bármilyen viccesen hangzik, Chavez is segítő lesz, onnantól pedig már egyértelműen a Mitchelton-Scott hegyi sora a legerősebb.
gabokocka
Szerintem Chavez és Yates is TOP 5 lesz a végén, biztos hogy nem fog úgy alakulni... és mondjuk aki TOP 10-15 esélyes volt, azt most kivettem a sorból, és nem titulálnám segítőnek.
Igor
Ha Yates az első helyért megy, pont le fogják szarni, hogy Chavez negyedik vagy ötödik lesz összetettben, beáll neki és vinni fogja ha gondba kerül.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Azért sztem, ha úgy alakul, akkor bármilyen viccesen hangzik, Chavez is segítő lesz, onnantól pedig már egyértelműen a Mitchelton-Scott hegyi sora a legerősebb.
gabokocka
Szerintem Chavez és Yates is TOP 5 lesz a végén, biztos hogy nem fog úgy alakulni... és mondjuk aki TOP 10-15 esélyes volt, azt most kivettem a sorból, és nem titulálnám segítőnek.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 770 — Keep pounding
Azért sztem, ha úgy alakul, akkor bármilyen viccesen hangzik, Chavez is segítő lesz, onnantól pedig már egyértelműen a Mitchelton-Scott hegyi sora a legerősebb.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Arutol kb ezt vartam, de Froomey. Nagyon nincs meg a forma. Meg a csapat se
Danny
Aru sajnos így 10-ben se lesz. Amennyire örülök Chavito és az Orica teljesítményének, annyira nagy csalódás számomra az olasz.

Sky sor azért még így is erős. Egy hét után szerintem csak a Mitchelton-Scott jobb náluk. Kb Astana szint lehet most a Sky. Megérzik a két baszk hiányát, de azért sajnálni nem fogom őket. GC riderek többségének van 1 hegyisegítője azt csókolom. Henao és Pouls legyen elég a hegyekre.
dawyd728
Hegyi segítőkben kb Sky >>> Astana > MTS szerintem, bár Haig talán a legerősebb segítő az összes közül, így igazából nincs probléma.. meghát amíg Yates/Chavez erősebbek hegyen mint Dum/Froome, nem lesz gond.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Arutol kb ezt vartam, de Froomey. Nagyon nincs meg a forma. Meg a csapat se
Danny
Aru sajnos így 10-ben se lesz. Amennyire örülök Chavito és az Orica teljesítményének, annyira nagy csalódás számomra az olasz.

Sky sor azért még így is erős. Egy hét után szerintem csak a Mitchelton-Scott jobb náluk. Kb Astana szint lehet most a Sky. Megérzik a két baszk hiányát, de azért sajnálni nem fogom őket. GC riderek többségének van 1 hegyisegítője azt csókolom. Henao és Pouls legyen elég a hegyekre.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Amíg nem nyer Froome addig jó. Yates meg Maglia Rosaban megnyerte a szakaszt.
Heisman Trophy
hacsak Froome nem tol egy 2016-os Nibalit az utolsó héten, ebből nem lesz triplázás. A kis equadori nagy meglepetés nekem.
iktriad
Nem olyan nagy meglepi az.. amúgy is kb minden GT-n van egy újonnan felfedezett dél-amerikai mászómanó 😊 a Giro előtt kb őt és Jarlinson Pantanot emlegették.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 115 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amíg nem nyer Froome addig jó. Yates meg Maglia Rosaban megnyerte a szakaszt.
Heisman Trophy
hacsak Froome nem tol egy 2016-os Nibalit az utolsó héten, ebből nem lesz triplázás. A kis equadori nagy meglepetés nekem.