Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Froome nagyot jött ma. Nagyon kíváncsi vagyok a holnapi szakaszra. Tipikusan segítőket előreküldő, majd 30-al a vége előtt GC menők támadásaira számítok. Az utolsó 10-15-ön meg egy üldözőversenyre az előretolt segítők segítségével.
Egyelőre nálam még most sem egyértelmű, h Yates v. Dumoulin. Annyira azon a határon táncolnak, ahonnan mindkettejüknek kb hasonló esélyük kínálkozik a végső sikerre.. Mondjuk a fogadóirodáknál nem éppen ez a kép, de 3-4 nappal ezelőttihez képest már náluk is zárul az olló Dumoulin és Yates között. Viszont innentől Froome dobogós lesz. ITT után már hivatalosan is, onnan meg ilyen formával lehetetlen visszaelőzni. Két éllovas azért örülhet, h az elején minden összejött a kenyainak. Amúgy ki tudja 1-1 rossz nap az előtte állóktól és máris rózsaszínért megy. A többiek kicsit csalódást okoztak. Aru nagyon. Ez nagyon gyenge tőle. F@szért kellett az Astanaból eljönnie. 😕

Szerkesztette: dawyd728
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Dumoulin kapni fog ma 30-40 másodpercet, de talán túléli ezt is...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
Poels mekkorát megy, folyamatosan hátrafelé néz, nehogy otthagyja Christ. 😂
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Apa, kezdődik!
Nem lesz eső végül remélhetőleg..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Na mondjuk az parádés lenne ha egy szep viharba belefutnanak

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Persze, Harry Potter könyvekből a deviátor...

Bernal lesimázta... ha ez a második hegy hosszabb, még izgalmas lehetett volna a meccs a többiek közt, de így kb érdektelen lesz, mert annyira sokan vannak hogy össze fognak érni.

Bernalt ismerjük, viszont rajta kívül is
- Tao GH a tegnapi bukás nélkül 3. lehett volna
- az alig 20 éves McNulty pedig az időfutamos gondok szintén akár a TOP 5-ben is zárhatott volna

Ezek azért elég fantasztikus eredmények a fiataloktól.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 769 — Keep pounding
Az időfutam és a szerdai szakasz miatt dilemmázok, nem feltétlen lőném el az összes cserém.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Viviani ezzel a győzelemmel azt elérte, h szerdai dimbes-dombos szakaszon nem muszáj pontot szereznie és egy római győzelemmel még saját kézben lesz, h nyeri-e a cikláment, vagy sem. Innentől megteheti, h 1 hétig max csak a nagy hegyek előtti részhajrákra fecséreli az erőt. Főleg a szerdai szakaszon jöhet jól egy kis pihi neki, mert valószínű a Bora és az összes többi lassabb sprinter csapata nyomni fogja a tempót, h leszakítsák.
dawyd728
Szerintem azért a szakaszon belüli jóváírások megkeverhetik a dolgot, pláne ha valóban leszakadna a dimbes-domboson... de szerintem nem fogja végigpihenni.

Amúgy pedig már csak 1 nap!!!



Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Viviani ezzel a győzelemmel azt elérte, h szerdai dimbes-dombos szakaszon nem muszáj pontot szereznie és egy római győzelemmel még saját kézben lesz, h nyeri-e a cikláment, vagy sem. Innentől megteheti, h 1 hétig max csak a nagy hegyek előtti részhajrákra fecséreli az erőt. Főleg a szerdai szakaszon jöhet jól egy kis pihi neki, mert valószínű a Bora és az összes többi lassabb sprinter csapata nyomni fogja a tempót, h leszakítsák.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
Azért Bennett sprintje nagyon komoly volt, csak pislogtam hogy otthagyott mindenkit.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Viviani így nehezen fogja a cikláment megszerezni. Amúgy ma is lestem micsoda utolsó 20 km volt. Egyszerűen nincs gyógyetap.
dawyd728
A holnapi az lesz.

Benne volt a pakliban a meredek miatt hogy a mai szakaszon kb ez lesz, bár az hogy Modolo ezúttal is elcseszte a végét picit meglep...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Mekkora menes volt ma is. Pozzovivo meg majdnem nyomott egy Chavest.
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Viviani így nehezen fogja a cikláment megszerezni. Amúgy ma is lestem micsoda utolsó 20 km volt. Egyszerűen nincs gyógyetap.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Geoghegan Hart személyében van egy új kedvencem asszem.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Kerdezze meg orvosát vagy gyógyszerészét

több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
TomDom egyre jobban áll szerintem, Yatesnél azért nem egyértelmű, hogy a Dolomitokban a klasszikus hegyi szakaszokon is tudja majd verni őt, az elejétől fogva nagy formában van, kérdéses, hogy ez meddig tart ki.

Perception is reality.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
Felüdülés látni Yates versenyzését. 😊
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 769 — Keep pounding
Qrvanagy ez a Giro, Yates és Dumoulin hatalmasat meccselnek, a többieknek marad a harmadik hely.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Azért hihetetlen a Giro. Ezen a szakaszon kb az összetettért nem vártam semmit, erre Yates szétkapta a teljes mezőnyt, és mindenki saját zsíron egyesével ér be. 😀
dawyd728
Benne volt a pakliban, mondjuk az elit dombmenők (Ulissi, Wellens v Battaglin) nem bírták, a hegyimenők (pláne Dumoulin) meg igen, az kicsit fura pláne a 4/5. szakasz után.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Azért hihetetlen a Giro. Ezen a szakaszon kb az összetettért nem vártam semmit, erre Yates szétkapta a teljes mezőnyt, és mindenki saját zsíron egyesével ér be. 😀
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ez a szakasz se volt rossz, rég láttam ekkora ünneplést célban 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
félig off:
Van valakinek személyes élménye a szombati Zoncolani szakaszról?
lenne pár kérdésem pm-ben, köszi
gordon
facebookon van outi csoport páran már megtekerték igaz mind beledögölött a szó nemes értelmében. Keress rá jó kis beszámolók.

több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Chavito maga se tudja miért nem volt lába a szakasz elején. Nem esett, nem beteg.. Remélem rájönnek, mert kelleni fog szombattól. Vége 25 perc lett.
több mint 5 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Remelem Mohoric behuzza, nekem nagyon szimptikus a srac
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Orica feladta/belátta.