Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Amíg nem nyer Froome addig jó. Yates meg Maglia Rosaban megnyerte a szakaszt.
Heisman Trophy
hacsak Froome nem tol egy 2016-os Nibalit az utolsó héten, ebből nem lesz triplázás. A kis equadori nagy meglepetés nekem.
iktriad
Nem olyan nagy meglepi az.. amúgy is kb minden GT-n van egy újonnan felfedezett dél-amerikai mászómanó 😊 a Giro előtt kb őt és Jarlinson Pantanot emlegették.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amíg nem nyer Froome addig jó. Yates meg Maglia Rosaban megnyerte a szakaszt.
Heisman Trophy
hacsak Froome nem tol egy 2016-os Nibalit az utolsó héten, ebből nem lesz triplázás. A kis equadori nagy meglepetés nekem.
több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 698 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Amíg nem nyer Froome addig jó. Yates meg Maglia Rosaban megnyerte a szakaszt.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 436 — TODDHERREMANS79
Azért ha minden valamire való hegyen veszít 22 mp-t akkor a végén bajban lehet Doom. Remélem Yatesnek lesz majd egy gyengébb napja is, egyelőre nagyon megy.
Pinot-tól is több kell, mert időfutamon nagyon messze van.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Bennett és MA Lopez apró negatív meglepetés, Dumoulin pedig pozitív, hogy még ezt is kikaparta... de a meredek hegyeken szerintem meg fogják enni.

Mindenki más kb azt hozta amit vártam

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Arutol kb ezt vartam, de Froomey. Nagyon nincs meg a forma. Meg a csapat se
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Haig nagyon állat... na most indul a meccs.
Ez a Carapaz vs Aru 1.72-ért meg ingyenpénz volt.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
dawyd728 3 697
Nem szeretem az olyan szakaszokat, mint a tegnapi. Nem néztem utána, de remélem több ilyen nem lesz. Kb dísznek jó az ilyen, mert az összetett versenyt befolyásolni képtelen. A 6% alatti hosszú hegyek max fárasztásnak jók a szakasz közepén.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Igazabol ez sem volt gyenge szakasz de igen a mai az megmutathatja kiben mennyi van.

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Kifejezetten izgalmas szakasz lett, pont jól jött ki hogy mennyi előnye maradt a szökevényeknek, így nagyon izgalmas lett... ahhoz képest hogy mire lehetett számítani.

Mondjuk az FDJ (Pinot), a Bora és az Astana elég fasz volt, meglep hogy Carapaz után senki nem ment... az elég megdöbbentő volt ott.

Na mindegy, a holnapi keményebb lesz majd.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 772 — Keep pounding
Csak le kellett írjam, le is vettek majd két percet.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Sztem ma hazaérnek a szökevények, nincs az a nagy rohanás hátul.
gabokocka
Biztosan, mivel fogadtam néhány nagyobb névre (Wellens már ki is esett közülök)

Egyedül abban reménykedek, hogy MA Lopez megpróbál valamit, esetleg Pinot v Bennett...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 772 — Keep pounding
Sztem ma hazaérnek a szökevények, nincs az a nagy rohanás hátul.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Pozzo ritka rondán ül a gépen de így is eredményes.

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 772 — Keep pounding
Szép momentum volt, de lehet, hogy kicsit eltaktikázták, már azzal, hogy szerintem Yates tudott volna hamarabb is indulni, annyival erősebbnek tűnt a többieknél, maradt is benne a végén, és talán nemcsak azért, mert nem akarta otthagyni Chavezt. Ha a végén mondjuk 10 másodperc hiányzik neki egy jobb pozícióhoz, akkor azt tudni fogjuk, hol kell keresni 😊
Jakehomer
4 másodperc, nem? A második helyért is kapott hatot. Nem ezen fog múlni.

Yates-nél lehet túltolták a formát az elején, bődületesen erősnek tűnik.

Rajta kívül Bennett pozitív csalódás, valamint Pozzo és Pinot lesz az még szerintem aki a meredek hegyeken jó lehet majd... MA Lopez nagy kérdés még.
Fehérért nagy meccs lehet Lopez, Carapaz, Oomen és O'Connor között.
Igor
Arra gondolt sztem, hogy képes lett volna leszakitani Chavezt nagyobb tempóval plusz néhány másodpercet nyerve.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Szép momentum volt, de lehet, hogy kicsit eltaktikázták, már azzal, hogy szerintem Yates tudott volna hamarabb is indulni, annyival erősebbnek tűnt a többieknél, maradt is benne a végén, és talán nemcsak azért, mert nem akarta otthagyni Chavezt. Ha a végén mondjuk 10 másodperc hiányzik neki egy jobb pozícióhoz, akkor azt tudni fogjuk, hol kell keresni 😊
Jakehomer
4 másodperc, nem? A második helyért is kapott hatot. Nem ezen fog múlni.

Yates-nél lehet túltolták a formát az elején, bődületesen erősnek tűnik.

Rajta kívül Bennett pozitív csalódás, valamint Pozzo és Pinot lesz az még szerintem aki a meredek hegyeken jó lehet majd... MA Lopez nagy kérdés még.
Fehérért nagy meccs lehet Lopez, Carapaz, Oomen és O'Connor között.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Szép momentum volt, de lehet, hogy kicsit eltaktikázták, már azzal, hogy szerintem Yates tudott volna hamarabb is indulni, annyival erősebbnek tűnt a többieknél, maradt is benne a végén, és talán nemcsak azért, mert nem akarta otthagyni Chavezt. Ha a végén mondjuk 10 másodperc hiányzik neki egy jobb pozícióhoz, akkor azt tudni fogjuk, hol kell keresni 😊

Perception is reality.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha ilyen lesz a többi hegyi szakasz a Giron, mint ma az Etna volt, akkor ez egy nagyon izgis olasz kör lesz. Kalapemelés a Mitchelton-Scott és/vagy Yates előtt, hogy hagyták Chavezt nyerni.
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
Hú az Orica-Mitchelton-Scott micsinált. Yates rózsaszínben. 🙂

Szerkesztette: Mikey
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 436 — TODDHERREMANS79
ha Doomnak van esze megindul lassan

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 436 — TODDHERREMANS79
elég jól meghúzta a mezőny, esélytelen hogy beérjenek elől

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Azért itt elég nagy neveket / GC-esélyes embereket elengedtek, és nagy csoportban... hmm-hmm.

Értem én hogy első hegy, de azért nehogy rossz Oomen legyen (elnézést..), hogy a két kolumbiainak adnak 4-5 perc előnyt..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Lopezért nagy kár, innentől Bilbaónak szurkolok.
Meg is dobtam holnapra a TOP 3-at (11-szeres szorzó, győzelemre 41-szeres, nem is értem... miközben Wellens 19-szeres, Froome 23-szoros, Ciccone/Schachmann 34-szeres.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
dawyd728 3 697
Lopez ma is kapott. Nyilván, ha erős lesz a hegyeken ez a két nap nem oszt vagy szoroz, de az újabb esés, szerencsére susnyásba, az nem jó előjel.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Papírforma szakasz, a legmeglepőbb kb az volt, hogy Schachmann visszaért még a második csoportba (ergo lehagyta Froomet és MA Lopezt is pl, útközben)

A holnapi izgalmasabb lesz, mivel kevésbé meredek, sőt az uccsó 1200 méter teljesen lapos.. így még akár sprinterek is (Bennett főleg) kibírhatják, Goncalves és Bilbao biztosan, és a puncheur-ök közül is többen partiban lesznek szerintem..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)