Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Froome hogy hagyta el a cangáját?
ThundersNFL
Nem hagyta el, otthagyta, mert használhatatlan lett a bukás után (asszem még egy motor át is ment rajta).

Nagyon szerencsétlen ez az egész, Froome nem érdemelte meg az időhátrányt, de onnantól kezdve, hogy megtörtént, a szabályok szembeköpése a hátrány eltörlése.

Perception is reality.
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Froome hogy hagyta el a cangáját?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Visszaállították az időkülönbségeket, ebből még lesznek viták...

Most arról nem is beszélve, hogy tilos kerékpár nélkül futni, simán ki is lehetett volna zárni Froome-ot.

Perception is reality.
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Azért ez a legalja, kb. olyan, mintha valaki befutna az EB-döntőn, lőne egy gólt, aztán azt megadnák és azzal nyerne az egyik csapat...
somoskovig
igen mert olyan még nem fordult elő a fociban, hogy egy fantom gólt megadtak volna... oh wait


és mit ad isten, pont ez a gól és a győzelem kellett ahhoz, hogy végül az EL helyett BL-ben induljon a csapat, ami nem kevesebb mint 28,6 millió eurót hozott a konyhára



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Gratulálok minden szervezőnek!
gdavid
Miben hibáztak?

Perception is reality.
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 765 — 49ers GM
Azért ez a legalja, kb. olyan, mintha valaki befutna az EB-döntőn, lőne egy gólt, aztán azt megadnák és azzal nyerne az egyik csapat...

több mint 7 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Azèrt Quintana ma is bízonyította, hogy egyelőre, mèg nagyobb a füst, mint a làng.
több mint 7 éve
Lecsó Denver Broncos 2 975
A szervezők úgyis elveszik az előnyöket...
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Fasza így kapott 1 perc körül Quintanától. Oda a sárga ilyen hülyeség miatt. Köcsög franciák.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 702 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Visszakapta a megállást a Movistar

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 702 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
LOL Froome

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ez mi: nincs canga Froome-nak.!!!!???

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nem mentek fel a csúcsig (nagy szél), de így sem volt rossz futam (bár egy kicsit többet vártam).
Nekem ez a Quintana elég nagy nudli. Lehet, hogy a 3. héten szokott formába lendülni, de azért most is tudni kellene menni. Az időfutamon is adni fog neki Froome.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
Lecsó Denver Broncos 2 975
Na ez milyen???? 😊 Froom fut a cél felé...
több mint 7 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Gratulálok minden szervezőnek!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 7 éve
Lecsó Denver Broncos 2 975
Kicsit nekem ez már sok... fair play ide vagy oda.
Ha ennyire steril versenyt akarnak, menjenek egyéni időfutamokat.
A szakaszversenyeknek az is a lényege, hogy bukhatsz, a segítőidet elveszítheted, egyedül maradsz, vagy bármi... De ez már rinya, hogy jajaj elhagytam 2 segítőm, álljunk meg. Hát én mentem volna, az biztos, aztán zárkózz fel barátom. Nem marad csak 1 segítőd, így jártál.
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 702 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fair play by Mollema & Cancellara. Valverde nagyon dühös remélem odabasz ma Quintanaval.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Vajon valaha összecsap top formában Froome és Nibali?
steelwolf
Volt már rá példa 2012-ben, bár akkor csak Nibali volt top formában úgyhogy csak 3 perccel kapott ki. Nibali a top formában lévő Froome és Contador ellen esélytelen (és valszeg Quintana ellen is). 😉

Jughead
Nibali sose ment a top formában lévő Froome és Contador ellen.

Érdekes dolog ez a "top forma".
Manapság már nem akar egy jó bringás mindent megnyerni, aki a Tourra gyúr, az tojik a Girora, vagy a Vueltára. Így a gyengébbek, vagy nem annyira tehetségesek egy jó formaidőzítéssel/megfelelő cuccal inkább "kitérnek" és rámennek a maradékra.
Régen egy bajnok vb-t akart nyerni, egynaposokat, köröket.
Nem is emlékszem mikor volt utoljára ilyen mentalitású bringás (Merckx talán), aki mindenhol egyaránt harapott.
Ezért a nyitókérdésre az a jó válasz szerintem, hogy sose lesz olyan, hogy Nibalinak és Froomenak egyazon időintervallumra esik a top formája.
Sobri Jóska
Hát ja! Nibali olasz lévén neki a legfontosabb a Giro! Froome meg a szerinte legnagyobb versenyt akarja megnyerni aka. TDF! De sztem lenne esélye Nibalinak Froome ellen!..majd talán jövőre a Tour de Hongrien ! 😊
steelwolf
Lenne esélye...
Hol?
Egy kétszemélyes időfutamon? Sík, dombos vagy hegyes?
Csapatidőfutamon?
Egynaposon?
Többnaposon?
Nagy körön?
Kinek kik a segítői?
Segítők nélkül?
Mennyire motiváltan az adott versenyen?
Milyen formában?
Látod, nem egyszerű.
Biztos nem mindig, mindenhol, minden körülmények között Froome nyerne, én is kedvelem Nibalit, de azért alapvetően én úgy érzem, hogy Froome az erősebb. De persze nem mindig az erősebb nyer ebben a sportban sem...

több mint 7 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Vajon valaha összecsap top formában Froome és Nibali?
steelwolf
Volt már rá példa 2012-ben, bár akkor csak Nibali volt top formában úgyhogy csak 3 perccel kapott ki. Nibali a top formában lévő Froome és Contador ellen esélytelen (és valszeg Quintana ellen is). 😉

Jughead
Nibali sose ment a top formában lévő Froome és Contador ellen.

Érdekes dolog ez a "top forma".
Manapság már nem akar egy jó bringás mindent megnyerni, aki a Tourra gyúr, az tojik a Girora, vagy a Vueltára. Így a gyengébbek, vagy nem annyira tehetségesek egy jó formaidőzítéssel/megfelelő cuccal inkább "kitérnek" és rámennek a maradékra.
Régen egy bajnok vb-t akart nyerni, egynaposokat, köröket.
Nem is emlékszem mikor volt utoljára ilyen mentalitású bringás (Merckx talán), aki mindenhol egyaránt harapott.
Ezért a nyitókérdésre az a jó válasz szerintem, hogy sose lesz olyan, hogy Nibalinak és Froomenak egyazon időintervallumra esik a top formája.
Sobri Jóska
Hát ja! Nibali olasz lévén neki a legfontosabb a Giro! Froome meg a szerinte legnagyobb versenyt akarja megnyerni aka. TDF! De sztem lenne esélye Nibalinak Froome ellen!..majd talán jövőre a Tour de Hongrien ! 😊
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Nibali sose ment a top formában lévő Froome és Contador ellen.
Sobri Jóska
Conta ellen 2011-ben a Girón 7 percet kapott.

Froome ellen 2012-ben a Touron 3 percet kapott, míg tavaly 8-at.
Jughead
Vagyis nem volt top formában. 😉

Érdekes dolog ez a "top forma".
Manapság már nem akar egy jó bringás mindent megnyerni, aki a Tourra gyúr, az tojik a Girora, vagy a Vueltára. Így a gyengébbek, vagy nem annyira tehetségesek egy jó formaidőzítéssel/megfelelő cuccal inkább "kitérnek" és rámennek a maradékra.
Sobri Jóska
Ez se feltétlen igaz. Itt van Contador, aki már kétszer is megpróbálta a Giró Tour duplát, de bár a Giró mind a kétszer meglett a Touron mindkétszer "csak" az 5. hely jött össze (a Giró-Vuelta meg már sikerült is neki, mikor az Astana nem mehetett a Touron). De idén is kijelentette pl Froome, hogy nem csak a Tourt, de a Vueltát is meg akarja nyerni.
Jughead
Pont ettől igaz, hogy csak megpróbálta és nem sikerült. És nem az ő "hibája", de ha a Giróra van kihúzva a top forma, akkor a Tour esélytelen a hasonló erősségű, de oda időzített bringások ellen. (Pláne, hogy mostanság mennyit rá tud tenni egy csapat pluszban.)
Froomenak ha meg lesz a Tour, szerintem hagyja a Vueltát, és nem fogja eröltetni.
Ez utóbbiban remélem tévedek. 😊

több mint 7 éve
dawyd728 3 698
Froome haternek lenni manapság nem jó biznisz. A faszi előtt le a kalappal. Helyén van az esze, nem mákol, ereje is megvan. Komplett versenyző.

Sagan meg embertelen. 20 év alatt még csak hasonló versenyzővel se találkoztam. A kannibált mindig is valahogy ilyennek képzeltem, amilyen Sagan. Persze jóval jobb hegyi képességekkel. Viszont amennyire széles és specializálódott ma már a mezőny, ez elképzelhetetlen.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Na jó, a tegnapi szakasz még öf. alapján is fantasztikus volt. A végén Sagan (ismét) versenyt csinált, és Froome is (összetettben esélyestől) egészen szokatlan szellemben teker: lejtmenetben és síkon támad és szerez külön időt.

Quintana azt hiszem, sok mindent megtanul arról az idei Touron, hogyan is kellene egy nagy kerékpárosnak mennie.
több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 182
Nibali sose ment a top formában lévő Froome és Contador ellen.
Sobri Jóska
Conta ellen 2011-ben a Girón 7 percet kapott.

Froome ellen 2012-ben a Touron 3 percet kapott, míg tavaly 8-at.

Érdekes dolog ez a "top forma".
Manapság már nem akar egy jó bringás mindent megnyerni, aki a Tourra gyúr, az tojik a Girora, vagy a Vueltára. Így a gyengébbek, vagy nem annyira tehetségesek egy jó formaidőzítéssel/megfelelő cuccal inkább "kitérnek" és rámennek a maradékra.
Sobri Jóska
Ez se feltétlen igaz. Itt van Contador, aki már kétszer is megpróbálta a Giró Tour duplát, de bár a Giró mind a kétszer meglett a Touron mindkétszer "csak" az 5. hely jött össze (a Giró-Vuelta meg már sikerült is neki, mikor az Astana nem mehetett a Touron). De idén is kijelentette pl Froome, hogy nem csak a Tourt, de a Vueltát is meg akarja nyerni.
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Vajon valaha összecsap top formában Froome és Nibali?
steelwolf
Volt már rá példa 2012-ben, bár akkor csak Nibali volt top formában úgyhogy csak 3 perccel kapott ki. Nibali a top formában lévő Froome és Contador ellen esélytelen (és valszeg Quintana ellen is). 😉

Jughead
Nibali sose ment a top formában lévő Froome és Contador ellen.

Érdekes dolog ez a "top forma".
Manapság már nem akar egy jó bringás mindent megnyerni, aki a Tourra gyúr, az tojik a Girora, vagy a Vueltára. Így a gyengébbek, vagy nem annyira tehetségesek egy jó formaidőzítéssel/megfelelő cuccal inkább "kitérnek" és rámennek a maradékra.
Régen egy bajnok vb-t akart nyerni, egynaposokat, köröket.
Nem is emlékszem mikor volt utoljára ilyen mentalitású bringás (Merckx talán), aki mindenhol egyaránt harapott.
Ezért a nyitókérdésre az a jó válasz szerintem, hogy sose lesz olyan, hogy Nibalinak és Froomenak egyazon időintervallumra esik a top formája.

több mint 7 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Mit nézett ma a MovieStar? Még én is levágtam a mozgásokból, hogy Froome nem csak védekezni ment előre 😮 De még, ha csak védekezett volna is a befújó szél ellen, akkor is teszem rá a kereket! Amatőr módon buktak komoly másodperceket :/