Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Cav!!! Ha valaki, akkor ő nagyon megérdemli, hogy a Maillot Jaune-t is felvehesse.

Sagan nem második, ez is örömteli, és az is, hogy a két német sprinter bőven verhető.
A befutónál Morkov és Boasson Hagen bukása nagyon csúnyának tűnt, remélem egyiknek sincs komoly baja.
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Magyar körversenyről milyen fasza élő közvetítés van Digin.
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 598 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
TOUR DE FRANCE !!!!!!!

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 598 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Hajrá Quintana, hajrá Movistar

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Oleg Tinkov blog: We will kick Team Sky's ass at the Tour de France

This year, Sky (with its super budget) has been splashing out on new, talented riders and this means that they have a very strong team overall. This will give them some edge. But we will kick their ass anyway.

Háhh! 😊

Remélem Sagan idén is állatkodni fog végig a három hét alatt, de most az első helyeket fogja gyűjtögetni a másodikak helyett. 😉
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Bouhanni to miss the Tour de France

Meg sem lepődöm. 😀
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Provizórikus TdF startlista:  www.cyclingnews.com/features/tour-de-france-start-list-4/

Tinkov este 6-kor jelenti be a csapatát, azonkívül csak a Fortuneo névsora nem teljes.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Azt lenne jó tudni, Eurosport Playeren visszanézhető lesz-e...
több mint 7 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Hol lehet majd visszanézni a TDF'16 szakaszokat?
Minden nagy indul idén?
Nibali mint segítő?!
steelwolf
Esténként összefoglalók, másnap ismétlések lesznek Eurosporton, és szerintem pl. ncore-on a magyar nyelvű közvetítések is fent lesznek (tavaly fent voltak).

Olyat még nem olvastam, hogy valaki ne indulna a nagyok közül.

Az Astanánál Aru lesz az első számú ember, szóval igen, Nibali segítő lesz. Legalábbis az alapterv ez.
De mondjuk Landát is érdekes lesz látni Froome segítőjeként.
Emellett nekem a Porte, van Garderen féle BMC-s tandem is érdekesnek ígérkezik, bár ők nyilván nem a győzelemért fognak tekerni.

Remélem jobb verseny lesz, mint az elmúlt években, bár végtelenül szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban.
Mikey
Köszi! Sajnos Eurosport hiànyban küszködők! Ncore +1-2 nap volt mire feltöltötték, így néha belefutottam a szakasz eredményeibe. Nibalit értem is meg nem...oké h Olasz, nàla a Giro első, de nem akarja legyőzni Froomot!
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Hol lehet majd visszanézni a TDF'16 szakaszokat?
Minden nagy indul idén?
Nibali mint segítő?!
steelwolf
Esténként összefoglalók, másnap ismétlések lesznek Eurosporton, és szerintem pl. ncore-on a magyar nyelvű közvetítések is fent lesznek (tavaly fent voltak).

Olyat még nem olvastam, hogy valaki ne indulna a nagyok közül.

Az Astanánál Aru lesz az első számú ember, szóval igen, Nibali segítő lesz. Legalábbis az alapterv ez.
De mondjuk Landát is érdekes lesz látni Froome segítőjeként.
Emellett nekem a Porte, van Garderen féle BMC-s tandem is érdekesnek ígérkezik, bár ők nyilván nem a győzelemért fognak tekerni.

Remélem jobb verseny lesz, mint az elmúlt években, bár végtelenül szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban.
több mint 7 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Hol lehet majd visszanézni a TDF'16 szakaszokat?
Minden nagy indul idén?
Nibali mint segítő?!
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Floyd Landis starts cannabis product business in Colorado

😀 😀 😀
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Helyén kezelve a Route du Sud erősségét, Quintana nyerte a mai időfutamot. Nem rossz, nem rossz.
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Froome már most nagyon erős. Biztos nem lesz olyan izgalmas a Tour mint az idei Giro (persze más miatt sem). Aru szépen megmutatta magát, de utána lefőtt a a hegyekben. Nibali fogja segíteni előzetesen Arut a Tour-on, nem tudom mi sül ki belőle, de előzetesen nem hangzik jól.

Bár ha azt nézzük ott lesz az Astanában Rosa, Tiralongo, Kangert és Cataldo már lehet más a képlet. De többükben a lábában benne van egy Giro.
A SKY esetében még csak öt név derült ki a Tour indulók közül, így ott még nehéz jósolni, de tudjuk Froome nélkülük is simán végigmegy.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
Lecsó Denver Broncos 2 971
Dauphine senki?
kishaszi
Én néztem, de nem b..ott szét az ideg. 😊
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dauphine senki?
kishaszi
Idén is baromi jó volt. Froomeot nagyon nehéz lesz idén is megszorítani a Touron, ha már most ilyen jó ő és a csapata. Iagz a tervezett Astana brigád se piskóta, csak ott ki lesz az 1. számú ember? Aru vagy Nibali?
Ja és Teklehaimanot nyerte a hegyi trikót idén is. Utoljára Virenque tudott duplázni anno a 90-es években ebben a kategóriában 😊
több mint 7 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Dauphine senki?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
! 😊

több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Colbrelli elesett egy néző miatt
Heisman Trophy
megtanulta a mai nap, hogy nem szabad kimenni 20 centire az út szélére...

szerk.: Nizzolót kizárták, így hivatalosan Nikias Arndt nyerte a szakaszt. várható volt.

Szerkesztette: Mikey
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 598 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Colbrelli elesett egy néző miatt

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 598 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Köszönjük az Eurosportnak hogy a Roland Garrost mutatják a Giro helyett, igaz már nincs izgalom, de attól még

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 163
Napjaink vitathatatlanul legjobbja Contador, ő mondjuk nyert 7 GT mellé 8 szakasz.
eaglesmcnabb
8 GT és 10 szakasz. 😉 A 2011-es Giró-t senki se tudja miért vették el. 😉
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Miért lenne értelmetlen?

Senkit nem lehet, és nem is szabad Merckxhez hasonlítani.
A kerékpárnak minden elemében elit volt, Megnyerte a Tourt és a Girot úgy hogy rajta volt az összes trikó (ha lett volna akkoriban fehér trikó akkor az is rajta lett volna), de úgy nyert Tourt hogy abban az évben megnyerte a Milano - SanRemot, a Liege-Bastogne-Lieget meg a flandriait.
Konkrétan 3 fajta rangos egy napos + GT egy évben. De a Giros évében is nyert egy paris-roubaix-t.
Ekkora kerékpáros nem volt, és gyanítom hogy nem is nagyon lesz.

Napjaink vitathatatlanul legjobbja Contador, ő mondjuk nyert 7 GT mellé 8 szakasz, míg Merckx 11-et, ami önmagában nem nagy különbség, de nyert ezeken 64 (!) szakaszt. Az egy naposokról meg ne is beszéljünk.
Mondjuk ha innen közelítjük meg tényleg értelmetlen összehasonlítani bárkivel is, fölösleges.

Nálam Merckx All-Time top, és nem országúti kerékpárban, hanem minden sportot tekintve.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Hát igen, ismerjük jól Merckx mondását, miszerint szódavízzel nem megy.
Manapság főleg nem.

Aki azt mondja, hogy teljesen tisztán teker ilyen távokon, útvonalakon, ilyen átlagokat, az hazudik.

---

Összehasonlítani Merckxet, Induraínt, Hinault-t, Anquetilt, folytathatnám még a sort, a jelenkor legjobbjaival, az kb. olyan, mint összehasonlítani az almát a körtével -- totál értelmetlen és lehetetlen.

Szerkesztette: Mikey
több mint 7 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Félre értetek semmi bajom Nibalival. Egy elit versenyző, de a másik 3-hoz komolytalan hasonlítani. Contador all-time top, Froome is közelít ehhez, Nairoé meg a jövő. 😉

Csak nekem rèmlik egy Tour, ahol volt Froome,Contador Valverde ès mègis Nibali nyert?
FViktor93
Nem volt ilyen. 😊 Csak Valverde volt ott a másik kettő még az elején feladta. 😉
Jughead
mondjuk ha Conta all time top akkor Merckx mi?
eaglesmcnabb
Kimaradt egy 5-ös. 😀 Merckx, Hinault, Armstrong, Indurain és Contador a top 5 szerintem 😊
Jughead
csalásban első 😀
Heisman Trophy
mondjuk úgy, hogy belőle csináltak nagy ügyet.
Mikey
Mondjuk úgy, hogy lehet abban, de hogy abban biztos, hogy első volt, hogy amíg más lazult, adfig ő megszállottan edzett. /aztán meg Merckx is nagy spíler volt a cuccolásban, meg is mondta. 11 GT csak úgy, miről beszélünk/

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."