Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 549
Félre értetek semmi bajom Nibalival. Egy elit versenyző, de a másik 3-hoz komolytalan hasonlítani. Contador all-time top, Froome is közelít ehhez, Nairoé meg a jövő. 😉

Csak nekem rèmlik egy Tour, ahol volt Froome,Contador Valverde ès mègis Nibali nyert?
FViktor93
Nem volt ilyen. 😊 Csak Valverde volt ott a másik kettő még az elején feladta. 😉
Jughead
mondjuk ha Conta all time top akkor Merckx mi?
eaglesmcnabb
Kimaradt egy 5-ös. 😀 Merckx, Hinault, Armstrong, Indurain és Contador a top 5 szerintem 😊
Jughead
csalásban első 😀
Heisman Trophy
mondjuk úgy, hogy belőle csináltak nagy ügyet.
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 572 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Félre értetek semmi bajom Nibalival. Egy elit versenyző, de a másik 3-hoz komolytalan hasonlítani. Contador all-time top, Froome is közelít ehhez, Nairoé meg a jövő. 😉

Csak nekem rèmlik egy Tour, ahol volt Froome,Contador Valverde ès mègis Nibali nyert?
FViktor93
Nem volt ilyen. 😊 Csak Valverde volt ott a másik kettő még az elején feladta. 😉
Jughead
mondjuk ha Conta all time top akkor Merckx mi?
eaglesmcnabb
Kimaradt egy 5-ös. 😀 Merckx, Hinault, Armstrong, Indurain és Contador a top 5 szerintem 😊
Jughead
csalásban első 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Félre értetek semmi bajom Nibalival. Egy elit versenyző, de a másik 3-hoz komolytalan hasonlítani. Contador all-time top, Froome is közelít ehhez, Nairoé meg a jövő. 😉

Csak nekem rèmlik egy Tour, ahol volt Froome,Contador Valverde ès mègis Nibali nyert?
FViktor93
Nem volt ilyen. 😊 Csak Valverde volt ott a másik kettő még az elején feladta. 😉
Jughead
mondjuk ha Conta all time top akkor Merckx mi?
eaglesmcnabb
Kimaradt egy 5-ös. 😀 Merckx, Hinault, Armstrong, Indurain és Contador a top 5 szerintem 😊
Jughead
Hát Merckxről meg Hinaultról nem tudok nyilatkozni, de Ullrich bőven ide kívánkozik és lenne sok, aki szerint a Kalóz is.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 7 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Énmeg aztnem értem hogy lehet Quintanát egy lapon emlegetni Froomemal meg AC-vel.😊 Félreértés ne essék, csílem Nairot és nagy jövő előtt áll, viszont még akkora múltja nincs, hogy a jelenkor legnagyobbjaival emlegessük😉

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 154
Félre értetek semmi bajom Nibalival. Egy elit versenyző, de a másik 3-hoz komolytalan hasonlítani. Contador all-time top, Froome is közelít ehhez, Nairoé meg a jövő. 😉

Csak nekem rèmlik egy Tour, ahol volt Froome,Contador Valverde ès mègis Nibali nyert?
FViktor93
Nem volt ilyen. 😊 Csak Valverde volt ott a másik kettő még az elején feladta. 😉
Jughead
mondjuk ha Conta all time top akkor Merckx mi?
eaglesmcnabb
Kimaradt egy 5-ös. 😀 Merckx, Hinault, Armstrong, Indurain és Contador a top 5 szerintem 😊
több mint 7 éve
Lecsó Denver Broncos 2 971
értem én hogy skill a DH, de ha 3.45 hátránynál 3 szakasszal a vége előtt az első taknyol és elszáll az az én szememben szerencse. Attól függetlenül hogy szerencséd legyen tenni kell érte, és utána élni kell vele. Tény
eaglesmcnabb
😊
A szerencsédért mit tudsz tenni? Veszel a piacon?
Az a szerencse, ha azon a havas lejtőn 200 méterrel feljebb épp szánkózik egy kisgyerek, és leesik a szánkóról, ami tovább csúszik, és amikor a gazdátlan szánkó átugrat az út felett, épp fejen találja Kruijswijk-et.
Ha a holland béna lejtmenetben, akkor tolom neki mint állat, és hátha hibázik. Most bejött. Ez nem mák, ez taktika.
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Félre értetek semmi bajom Nibalival. Egy elit versenyző, de a másik 3-hoz komolytalan hasonlítani. Contador all-time top, Froome is közelít ehhez, Nairoé meg a jövő. 😉

Csak nekem rèmlik egy Tour, ahol volt Froome,Contador Valverde ès mègis Nibali nyert?
FViktor93
Nem volt ilyen. 😊 Csak Valverde volt ott a másik kettő még az elején feladta. 😉
Jughead
mondjuk ha Conta all time top akkor Merckx mi?

értem én hogy skill a DH, de ha 3.45 hátránynál 3 szakasszal a vége előtt az első taknyol és elszáll az az én szememben szerencse. Attól függetlenül hogy szerencséd legyen tenni kell érte, és utána élni kell vele. Tény

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Mindig jót röhögök mikor Nibalit oda teszik a Contador-Froome-Quintana hármashoz. 😊 Egyelőre ez a Giro is jól megmutatja, hogy miért komolytalan őt hozzájuk hasonlítani, de úgy az egész karrierje is. 😊
Jughead
Lehet meaculpázni. 😉
Sobri Jóska
Miért? 😀 Mert megvert egy Chaves-t az utolsó szakaszon? Szép dolog megnyerni egy három hetest meg minden, de azért na ez egy semmilyen mezőny volt, ahol egy nagy versenyző egy pillanatig se került volna több mint 3 perces hátrányba.

Quintana, Contador és Froome ezt a 3 hetest legkésőbb a hegyi időfutamon eldönti. Ezért emelkednek ők ki a többi közül. 😉
Jughead
Quintana két éve a Girón egy ennél gyengébb mezőnyt vert meg egy 'majdnem' neutralizált szakaszon történt lejtmenettel... szóval nem olyan egyszerű ez.

Perception is reality.
több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 154
Félre értetek semmi bajom Nibalival. Egy elit versenyző, de a másik 3-hoz komolytalan hasonlítani. Contador all-time top, Froome is közelít ehhez, Nairoé meg a jövő. 😉

Csak nekem rèmlik egy Tour, ahol volt Froome,Contador Valverde ès mègis Nibali nyert?
FViktor93
Nem volt ilyen. 😊 Csak Valverde volt ott a másik kettő még az elején feladta. 😉
több mint 7 éve
Lecsó Denver Broncos 2 971
Én nem szeretem Nibalit, de vitathatatlanul nagy egyénisége sportnak. Megérdemelte ezt a Giro-t
Milyen mák faktorról beszélünk? A downhill egy skill, ami kell ahhoz, hogy jó legyél a hegyeken. Játsz PCM-et, és rájössz... 😊
Hogy itt ki indult meg ki nem az huszadrangú kérdés. Ezt kell megverni, aki itt van. Aki nincs, az nem létezik.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nibali végleg el szállt az biztos,
danyly
Üdv a watchlisten padawan! 😊

Azt a mindenit, milyen Giro volt az idei. A Tournak ezt nagyon nehéz lesz felülmúlni. Kvázi lehetetlen.
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A Cápa felfalt mindenkit. Valverde egyik kedvencem, így minden elismerés neki.

Én is úgy érzem így volt jó és izgalmas a verseny, hogy 1-2 kiemeltebb neven kívül a többiek max. "van minimális esélye" besorolást kapott (ha egy kicsit szarkasztikus is a jelző). Gondolok itt hirtelen Kruijswijkra v. Chavesre. Ők tették igazán izgalmassá a versenyt. Persze sokan mások is, de csak az általam kreált csoport beosztásra asszociálok.

De ott volt Hesjedal győzelme. Ott is Rodriguez volt szidva, hogy ilyen gyenge mezőnyben, hogy kaphatott ki egy kanadaitól. Kb. ez lett volna ha Nibali kikap a holland sráctól. De félreértés ne essék csak a szituációt hasonlítottam össze, és nem a két versenyzőt (Nibali vs. Rodriguez).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
dawyd728 3 691
Nagyon durva ez a Giro. A tavalyi Vuelta szintjét hozza. Bár a TDF is ilyen lenne.
Az Astana meg brutális mit csinált most is. Aru és Nibali nem győzhet hálálkodni a társaiknak.
Nibali meg 4db 3hetessel a zsákban vitathatatlanul top 4. Az, h 3+1 vagy 4, azt csak a szimpátia dönti el.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
+ Valverde csak megcsinálta, és már mind a 3 GT-ről van dobogója. Úgy, hogy alapjában egy Sagan típusú versenyző, brutálisan jó regenerálódó képességgel. Baromina nagy alakja ő ennek a sportnak

több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 549
mondjuk van az a mondás, miszerint azt kell megverni, aki szembe jön. az én szememben nem kisebbíti Nibali érdemeit, hogy nem volt Froome, Quintana vagy éppen Contador.

az már csak személyes vélemény, hogy hál' isten hogy nem voltak. kb. ezért volt kiváló három hetünk nekünk szurkolóknak.
több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mindig jót röhögök mikor Nibalit oda teszik a Contador-Froome-Quintana hármashoz. 😊 Egyelőre ez a Giro is jól megmutatja, hogy miért komolytalan őt hozzájuk hasonlítani, de úgy az egész karrierje is. 😊
Jughead
Lehet meaculpázni. 😉
Sobri Jóska
Miért? 😀 Mert megvert egy Chaves-t az utolsó szakaszon? Szép dolog megnyerni egy három hetest meg minden, de azért na ez egy semmilyen mezőny volt, ahol egy nagy versenyző egy pillanatig se került volna több mint 3 perces hátrányba.

Quintana, Contador és Froome ezt a 3 hetest legkésőbb a hegyi időfutamon eldönti. Ezért emelkednek ők ki a többi közül. 😉
Jughead
Még ha igazad is van, nincs rá közvetlen bizonyítékod, így ez csak egy ovis szintű farokméregetésnek tűnik a részedről

több mint 7 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Mindig jót röhögök mikor Nibalit oda teszik a Contador-Froome-Quintana hármashoz. 😊 Egyelőre ez a Giro is jól megmutatja, hogy miért komolytalan őt hozzájuk hasonlítani, de úgy az egész karrierje is. 😊
Jughead
Lehet meaculpázni. 😉
Sobri Jóska
Miért? 😀 Mert megvert egy Chaves-t az utolsó szakaszon? Szép dolog megnyerni egy három hetest meg minden, de azért na ez egy semmilyen mezőny volt, ahol egy nagy versenyző egy pillanatig se került volna több mint 3 perces hátrányba.

Quintana, Contador és Froome ezt a 3 hetest legkésőbb a hegyi időfutamon eldönti. Ezért emelkednek ők ki a többi közül. 😉
Jughead
Csak nekem rèmlik egy Tour, ahol volt Froome,Contador Valverde ès mègis Nibali nyert?
több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 154
Mindig jót röhögök mikor Nibalit oda teszik a Contador-Froome-Quintana hármashoz. 😊 Egyelőre ez a Giro is jól megmutatja, hogy miért komolytalan őt hozzájuk hasonlítani, de úgy az egész karrierje is. 😊
Jughead
Lehet meaculpázni. 😉
Sobri Jóska
Miért? 😀 Mert megvert egy Chaves-t az utolsó szakaszon? Szép dolog megnyerni egy három hetest meg minden, de azért na ez egy semmilyen mezőny volt, ahol egy nagy versenyző egy pillanatig se került volna több mint 3 perces hátrányba.

Quintana, Contador és Froome ezt a 3 hetest legkésőbb a hegyi időfutamon eldönti. Ezért emelkednek ők ki a többi közül. 😉

Szerkesztette: Jughead
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
nibali kurvajó. Lehet tanulnom kell még ezt a kerékpársportot. de aszem az ilyenen nagyon meg lehet szeretni. és egy kcisit felállt a szőröm mikor uran ment segíteni chavesnek. Az már más hogy Chavító nem bírta sajna.

Szerkesztette: ano92

több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Mindig jót röhögök mikor Nibalit oda teszik a Contador-Froome-Quintana hármashoz. 😊 Egyelőre ez a Giro is jól megmutatja, hogy miért komolytalan őt hozzájuk hasonlítani, de úgy az egész karrierje is. 😊
Jughead
Lehet meaculpázni. 😉
Sobri Jóska
Á csak szokás szerint mákja volt... 😉
Jakehomer
Jogos.
Főleg azért, mert a háromhetesek három hétig tartanak, ő meg béna hozzá, hogy behúzza az első héten, így kénytelen rámenni a mákfaktorra a végén.
Tiszta mák az is, hogy a lánca nem ma esett le, hanem pár napja, vagy az, hogy az aktuális rózsatrikós nem tud végigkoncentrálni egy lejtmenetet, de a legnagyobb mákja az, hogy Coppi vagy Bartali nem 60 évvel késöbb születtek. Még olasz bajnok se tudna lenni...

több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Mindig jót röhögök mikor Nibalit oda teszik a Contador-Froome-Quintana hármashoz. 😊 Egyelőre ez a Giro is jól megmutatja, hogy miért komolytalan őt hozzájuk hasonlítani, de úgy az egész karrierje is. 😊
Jughead
Lehet meaculpázni. 😉
Sobri Jóska
Á csak szokás szerint mákja volt... 😉

Perception is reality.
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Mindig jót röhögök mikor Nibalit oda teszik a Contador-Froome-Quintana hármashoz. 😊 Egyelőre ez a Giro is jól megmutatja, hogy miért komolytalan őt hozzájuk hasonlítani, de úgy az egész karrierje is. 😊
Jughead
Lehet meaculpázni. 😉

több mint 7 éve
Lecsó Denver Broncos 2 971
ez egy jó grand tour volt...
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 549
jó hát ez a verseny mi volt... egyáltalán nem szeretem Nibalit, de tapsoltam mikor beért a célba. elképesztő honnan visszajött.
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 572 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nibali kemeny, mekkora Giro

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz