Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
azt hiszem, nem mondok badarságot, ha azt mondom, Scarponi a Giro MVP-je. nagyon kemény amit Nibaliért megy. 👍 hopp, ment.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Kruijswijk reakciója:
“I’ve lost the Giro. I’ve f*cked up everything.”

Meg is értem szerencsétlent.
danyly
ráadásként eltört az egyik bordája is.
több mint 7 éve
Lecsó Denver Broncos 2 971
Nálam a Girot így is (egyenlőre) Brambilla önfeláldozása viszi.
Heisman Trophy
A tegnapi sprint?
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 634 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Kruijswijk reakciója:
“I’ve lost the Giro. I’ve f*cked up everything.”

Meg is értem szerencsétlent.
danyly
Sajnálom én is. Egyébként így is overachiever, a Giro előtt lehet hogy elfogatta volna ezt, hogy viselheti a Maglia Rosat pár napig, de így szomorú. Nálam a Girot így is (egyenlőre) Brambilla önfeláldozása viszi.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Kruijswijk reakciója:
“I’ve lost the Giro. I’ve f*cked up everything.”

Meg is értem szerencsétlent.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nem semmi szakasz volt. Bár én csak (sajnos) az utolsó 15 km láttam. Sajnálom szegény holland srácot, de Zakarin még rosszabbul járt (elviekben kulcscsont- és vállcsonttörés).
Nibali meg félelmetesen teljesített.

Egy nagyon brutál szombati nap jön. Sajnos dolgozom, így max. majd összefoglalót tudok nézni. Szomorú.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
jó a giro, de froome ezt is szetbaszná annyival jobb mint a többi :d


Nibali meg röhej hogy mindig mekkora mákja van, de komolyan. Még akkor is ha ma nagyot ment.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
A végére 5 perc Kruijswijknek, az úgy kemény.

Chaves pink trikó, 44 mp Nibali, 1:05 a holland előtt. Remélem a srácok megvárnak holnap az akciózással, míg hazaérek melóból. 😊

A Vuelta után újabb kiváló grand tourt látunk, borzasztó lesz ezután a Tourt nézni júliusban...
több mint 7 éve
Lecsó Denver Broncos 2 971
Mekkora szakasz, atya ég...
Holnap wtcc, f1, giro... asszem lesz mit nézni. 😊
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Nibali kibaszott nagyot ment ma

Perception is reality.
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Hát ha van choking a bringában, akkor ez az volt Kruijswijktől, bepánikolt lefelé menet, utána a síkon túl sokat ment saját zsíron, mégse került közelebb, mostanra teljesen szétcsúszott, úgy hogy ő volt a legerősebb...

Perception is reality.
több mint 7 éve
Lecsó Denver Broncos 2 971
Egy lájtos bal kanyar volt, előtte mi volt azt nem látni, de a bukás brutális lehetett, mert nem volt a bringának első kereke... Ezt nem tudom hova tenni.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
sokat nem mutattak az útból, de érdekelne hol esett Zakarin. mert a látottak alapján nem volt semmi éles kanyar előtte.

...

hajrá Johan Esteban!

Szerkesztette: Mikey
több mint 7 éve
Lecsó Denver Broncos 2 971
Zakarin is hatalmasat esett, arról nem volt felvétel, de egy patakmederben kötött ki, sokáig feküdt csak, nem lehetett kicsi...
több mint 7 éve
Lecsó Denver Broncos 2 971
Jézusom Kruijswijk mekkorát esett!!!!
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Trentin az honnan jött fel!!!????
Ilyen befutót. Király volt.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Sokáig emlékezetes lesz a mai befutó, azt gondolom. Ahogy Brambilla és Trentin megrajzolta Mosert, az zseniális. Mellesleg Brambilla hatalmas versenyzői nagyságról tesz bizonyságot ezen a Girón.
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Kemény lesz ez a mai szakasz is. Nem elég, hogy 240 km a táv + két rövid kaptató az etap végén. Egy kategorizált (átlagban 10,5 %-os, de van benne 17 % is) de rövid hegyecske (4,7 km), és egy nem kategorizált emelkedő 3 km-en belül (van benne 20 %-os rész is). Valamint rengeteg veszélyes kanyar a végén.

Ulissi 3. sikere, vagy Kruijswijk behúz egy szakaszt? A hollandnak nincs rá szüksége mert van előnye bőven, de nagyon akarna egy szakaszt nyerni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
A hétköznapi kerékpárokról is itt lehet beszélgetni?
Coolearie
Konkrétan mi érdekelne? Mire gondolsz?
danyly
Mennyire érte meg nekem venni egy Genesis Impact 2.0 biciklit vennem 80k-ért?
Mire figyeljek? Nektek milyen van?
Csak úgy kicsit legyen szó a mindennapokról is szó..😊

több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A hétköznapi kerékpárokról is itt lehet beszélgetni?
Coolearie
Konkrétan mi érdekelne? Mire gondolsz?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
A hétköznapi kerékpárokról is itt lehet beszélgetni?
Coolearie
Persze hogy!

---

Kluge ügyesen elgurult a mezőnytől, nem is értem a megmaradt sprinterek csapatait, hogyan történhetett ez meg, még akkor sem, ha ők azért tényleg nem Etixx vagy belga Lotto szintűek felvezetésben. Nagyon ritkán látni ilyet.

Holnap szolid 234 km vár a mezőnyre felvezetésként a péntek-szombati ereszdelahajam előtt. Mezei egynaposnak is korrekt táv, hát még egy grand tour harmadik hetében...
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
A hétköznapi kerékpárokról is itt lehet beszélgetni?

több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Az IAM egyre jobb, pedig most jelentették be a csapat végét. De ha ilyen jók az eredmények, talán megmenekülnek.
A tippek nem jöttek be. 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 634 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Szép volt Kluge. Ez van ha nincs belga Lotto és Etixx - QS

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Költői kérdés: ki fog ma sprintelni? Ha-ha.
danyly
hajrá Nizzolo!


mellesleg nem lepődnék meg ha Nibali nem menne végig. már maszatolnak is a vérvizsgálattal... 😅
Mikey
Én is rá gondoltam. Persze maradtak meg, de a krém kiesett.
Modolo is jó lehet a végén, de Sbaragli, Colbrelli v. Zabel, esetleg Porsev is odaérhet.
Vagy Oss végig megy. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.