Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Megvolt az első hegyi befutó. Nibali nagyon gyenge próbálkozása után szépen leszakadt. De nagy előnyre senki nem tett szert. Bár nem is itt kell(ett) előny kicsikarni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Jó befutó volt, nagy ötlet volt az emelkedőre vinni. Apró szépséghiba, hogy Kittel után újabb olyan sprinter nyert, akit nagyon nem kedvelek.

Holnap végre hegyi befutó! 😊
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Kittel miafaszt csinál? 😀 tartalékol későbbre? Az hogy szombat-vasárnapi sprint után most igazából a leszakadók közt van már 2 napja. Ennyire nem bírna emelkedni? D:

több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Kis "klasszikusi" kaptatós véghajrá. Aki számít ott volt. Nem is értettem miért gondoltam azt, hogy sprint lesz a végén?!
danyly
hát mert ulissi úgy gondolta, hogy felfelé menet eldönti a dolgokat, nem várja meg a sprintet 😀 😀
ano92
Úgy értettem, hogy a verseny előtt tippelt szakasz kimenetelre értettem a sprintet. A fiúk (és főleg Ulissi) nem így gondolta.
Egyébként az előzetes szakasz latolgatások között sűrűn előfordult Ulissi neve mint lehetséges győztes. Azért feküdt neki a terep.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Kis "klasszikusi" kaptatós véghajrá. Aki számít ott volt. Nem is értettem miért gondoltam azt, hogy sprint lesz a végén?!
danyly
hát mert ulissi úgy gondolta, hogy felfelé menet eldönti a dolgokat, nem várja meg a sprintet 😀 😀

több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Kis "klasszikusi" kaptatós véghajrá. Aki számít ott volt. Nem is értettem miért gondoltam azt, hogy sprint lesz a végén?!

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Hello Kittel elvérzett. Nem az ilyen kis satnya sprintereknek való 😀 😀

Szerkesztette: ano92

több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 634 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Kittelt elég jól húzta az Etixx, de a Demare elleni visszavágót megnéztem volna, a 2. szakaszon nagyon jó vonata volt a FDJ nek, de sajnos bukott ahogy Ardnt is. André Griepelt hiányoltam, a megint nem tudott beleszólni a csatába az első helyért. Skyos Vivianinak (lehet rosszul írom a nevet) nincs felvezetője, Modolonak is csak Ferrari, Demare bukott, szerintem a piros meglesz a Etixxnek.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
dejó ez a kittel. nemtudom a hegyekre mondjuk ki húzza majd fel :_D de ez az etixx nagyon együtt van.

Na mind1, holnap kezdődhet az igazi Giro

több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Már az 1. szakasz során sem volt túl jól. Bár viszonylag így is jó időt ment. Ha nem javul, lehet nem sokáig lesz versenyben. Jól jön neki a hétfői pihenő.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
@danyly gyomra vacakol állítólag, szimplán leszakadt a végén.
több mint 7 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Sajnos dolgozom és nem láttam a versenyt. Én bíztam Kittel győzelmében. Ezek a terepek neki valóak.

Cancellarával mi lett, hogy kapott majdnem 2 percet? Bukás?
danyly
Betegség.
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Sajnos dolgozom és nem láttam a versenyt. Én bíztam Kittel győzelmében. Ezek a terepek neki valóak.

Cancellarával mi lett, hogy kapott majdnem 2 percet? Bukás?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
hm, az első sprint zavarba ejtően simán lett Kittelé.

p.s.: Laura továbbra is gyönyörű.

Szerkesztette: Mikey
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 634 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“


Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 634 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
mi a fasz, megy a giro és lemaradtam 😕, szerencsére csak egy szakasz ment le

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Sagan nem indul, így nem érdekel.

na jó, ez így túlzás.

egyébként a szokásos nevek, a meglepetésekre nehéz tippelni.
én személy szerint összetettben Valverdétől, sprintekben Vivianitól várok sokat. | V+V=W 😀 |

na meg persze mindenkitől aki Tinkoff mezben indul. 😛

BTW Nibali nagyon fogadkozik, szóval hatalmas lebőgésre számítok tőle. 😀
több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
 www.fubo.tv/go-fubo-pro?headline=Watch%20Races%20Live.%20Anytime.%20Anywhere&promo=starter&source=cj&cm_mmc=CJ-_-7637941-_-4378408-_-SteepHill%20Sign-up%20page&utm_source=cj&utm_content=7637941&utm_term=12573720

7 $, az első 24 óra ingyen.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 833 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Akkor kezdődik a móka. Ki mit tippel mára + úgy összességében?

Az előzetes várakozások szerint ma Fabian Cancellara (Trek-Segafredo), Stefan Kung (BMC), Marcel Kittel (Etixx-QuickStep), Michael Hepburn (Orica-GreenEdge) és Tom Dumoulin (Giant-Alpecin) lehet jó. Landa veszíthet már most értékes mp-et, de szerencséjére nem túl nehéz szakaszok jönnek a hétvégén. Bár én a két holland etapra nagy tempót várok. De utána szünnap, fel tud rendesen készülni. Mondjuk Landa elmondása szerint sokat készült a télen az időfutamra, mert sokat kell javulnia. Meglátjuk, mert lesz bőven TT idén.

A mai szakaszra Dumoulin sokat gyakorolt, nem akar úgy járni mint a Paris-Nice-án v. a Romandiai körversenyen. Utrecht városában tekert sokat, ami hasonlatos Apeldoorn utcácskáihoz.

Összetettben Nibali, Landa és Valverde a favorit nálam. A sok időfutam Nibalinak kedvez, de Landa nagyon erős a körversenyek végén, és a sok hegy jó lehet a véghajrában számára. Valverde hektikus nem tudni milyen forma jön ki nála.

Sprintbe Kittel, Greipel és Ewan nagy csatái lehetnek, de az olaszok is oda fogják tenni magukat (Viviani, Modolo és Nizzolo).

A hegyi trikóért nagy harc lesz, de kb ezek a nevek merülnek fel: Esteban Chaves (Orica-GreenEdge), Ilnur Zakarin (Katusha), Domenico Pozzovivo (AG2R-La Mondiale), Steven Kruijswijk (LottoNL-Jumbo) és Rafal Majka (Tinkoff).

Jó futam várható, meglepetésekkel tarkítva Tom Dumoulin (Giant-Alpecin), Rigoberto Uran (Cannondale), és a 2012-ben győztes Ryder Hesjedal (Trek-Segafredo) esetében. A kanadai már tavaly vissza akart vonulni, de még egy évet aláírt. Nagy valószínűséggel utoljára teker a Giro-on, ezért bele fog adni mindent.

Tippjeim:
Összetett: Nibali
Sprinter: Kittel
Hegyi: Majka
Legjobb fiatal: Formolo
Csapat: Movistar
danyly
Spartacus összeszedett valami nyavaját a napokban a twitter alapján, nem biztos, hogy olyan nagyot megy a mai szakaszon

több mint 7 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Akkor kezdődik a móka. Ki mit tippel mára + úgy összességében?

Az előzetes várakozások szerint ma Fabian Cancellara (Trek-Segafredo), Stefan Kung (BMC), Marcel Kittel (Etixx-QuickStep), Michael Hepburn (Orica-GreenEdge) és Tom Dumoulin (Giant-Alpecin) lehet jó. Landa veszíthet már most értékes mp-et, de szerencséjére nem túl nehéz szakaszok jönnek a hétvégén. Bár én a két holland etapra nagy tempót várok. De utána szünnap, fel tud rendesen készülni. Mondjuk Landa elmondása szerint sokat készült a télen az időfutamra, mert sokat kell javulnia. Meglátjuk, mert lesz bőven TT idén.

A mai szakaszra Dumoulin sokat gyakorolt, nem akar úgy járni mint a Paris-Nice-án v. a Romandiai körversenyen. Utrecht városában tekert sokat, ami hasonlatos Apeldoorn utcácskáihoz.

Összetettben Nibali, Landa és Valverde a favorit nálam. A sok időfutam Nibalinak kedvez, de Landa nagyon erős a körversenyek végén, és a sok hegy jó lehet a véghajrában számára. Valverde hektikus nem tudni milyen forma jön ki nála.

Sprintbe Kittel, Greipel és Ewan nagy csatái lehetnek, de az olaszok is oda fogják tenni magukat (Viviani, Modolo és Nizzolo) + a szlovének.

A hegyi trikóért nagy harc lesz, de kb ezek a nevek merülnek fel: Esteban Chaves (Orica-GreenEdge), Ilnur Zakarin (Katusha), Domenico Pozzovivo (AG2R-La Mondiale), Steven Kruijswijk (LottoNL-Jumbo) és Rafal Majka (Tinkoff).

Jó futam várható, meglepetésekkel tarkítva Tom Dumoulin (Giant-Alpecin), Rigoberto Uran (Cannondale), és a 2012-ben győztes Ryder Hesjedal (Trek-Segafredo) esetében. A kanadai már tavaly vissza akart vonulni, de még egy évet aláírt. Nagy valószínűséggel utoljára teker a Giro-on, ezért bele fog adni mindent.

Tippjeim:
Összetett: Nibali
Sprinter: Kittel
Hegyi: Majka
Legjobb fiatal: Formolo
Csapat: Movistar

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szép idő volt vasárnap Belgiumban. De Poelsban nem hittem, de még is ő nyert. Szépen elszakadtak a végén.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Mechanical doping used in Strade Bianche and Coppi e Bartali, claims investigation

Kíváncsi vagyok, mi lesz ebből.
Mondtam már, mondtam már, de remélem mindenkit élete végéig eltiltanak, aki ilyennel lebukik.

Mondjuk ez sem olyan dolog, hogy a kerékpáros este a csapatbusz mögött a sötétben egyedül beleteszi a kerékpárjába a motort...
Mikey
Itt fenn van a teljes műsor:  bikemag.hu/magazin/hirek/tv-musorban-leplezte-le-a-magyar-mernok-a-mechanikus-doppingot
Azért a verseny közben kiszúrt motorokra közel sem egyértelmű a hőkamerás bizonyíték, eléggé hangulatkeltésnek érződik az egész.
De ha valóban motort használtak, az tényleg gáz.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Mechanical doping used in Strade Bianche and Coppi e Bartali, claims investigation

Kíváncsi vagyok, mi lesz ebből.
Mondtam már, mondtam már, de remélem mindenkit élete végéig eltiltanak, aki ilyennel lebukik.

Mondjuk ez sem olyan dolog, hogy a kerékpáros este a csapatbusz mögött a sötétben egyedül beleteszi a kerékpárjába a motort...
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 2 971
Milyen befutó volt a Roubaix-n?
Mathew Hayman megveri Boonen/Boasson Hagen/Vanmarcke hármast a velodromeban? Az mi?
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Ha egyszer egy üzlet beindul... Sagan megnyerte a flandriai kört is. 😊

It's very hard to work with other guys because no one wants to work with me... so it's better to drop everyone.Peter Sagan