Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 429
 www.letour.fr/PHOTOS/VUE/2015/1600/PROFIL.png

Ahogy látom a holnapi befutó is egy bitang meredek kaptató lesz, megspékelve előtte egy első kategóriás kis bemelegítéssel... Ha Moreno sokáig kitart előtte, akár egy percet is adhat majd szerintem Purito Aru-nak holnap.
flzoli
7 km csak, de km-enkénti átlaga alig van 10% alatt, inkább csak jóval felette, szóval ha valaki komolyan tud támadni, az bőven kioszthatja a népet időben.
abban mondjuk nem vagyok biztos, hogy Aru kaphat perc környékén Rodrígueztől, erős az olasz azért, még ha tegnap meg is rogyott kicsit.

kezd nagyon kétszereplőssé válni a történet az elmúlt napokon látottak alapján. persze pár napja még Puritóból sem néztem ki hogy felveheti a pirosat, erre tessék, 1 mp híja és arról beszélünk, ő mennyit adhat a többieknek.

Szerkesztette: Mikey
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 758 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nagyon-nagyon-nagyon nagy verseny lehet ebből holnap, ez az 1 mp különbség fenomenális. És bár lesz még bőven hegy a hét második felében, szerintem Purito holnap nagyon fel akarja majd venni a Maillot Rojót. Azt hiszem be kell hűtenem egy-két sört délutánra.

És legalább az is kezd látszódni, hogy Dumoulin azért kicsit arrébb van még a hegyi menő státusztól.
Mikey
 www.letour.fr/PHOTOS/VUE/2015/1600/PROFIL.png

Ahogy látom a holnapi befutó is egy bitang meredek kaptató lesz, megspékelve előtte egy első kategóriás kis bemelegítéssel... Ha Moreno sokáig kitart előtte, akár egy percet is adhat majd szerintem Purito Aru-nak holnap.

több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 429
Nagyon-nagyon-nagyon nagy verseny lehet ebből holnap, ez az 1 mp különbség fenomenális. És bár lesz még bőven hegy a hét második felében, szerintem Purito holnap nagyon fel akarja majd venni a Maillot Rojót. Azt hiszem be kell hűtenem egy-két sört délutánra.

És legalább az is kezd látszódni, hogy Dumoulin azért kicsit arrébb van még a hegyi menő státusztól.

Szerkesztette: Mikey
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szép volt, Purito! Ő meg Aru nagy meccset fog vívni a végső győzelemért az utolsó héten. Kiváló utolsó szakaszokra van kilátás.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 429
Megnéztük a befutót, amit nem lehetett látni. 😀

Quintanának jár a pacsi. Tegnap fel akarta adni, ma támadott és bejött az esélyesek előtt.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 429
Azert meg kell hozzon par percet a hollandon, mert TT-n kapni fog.eaglesmcnabb
Egyértelmű, de azért szvsz Dumoulin sem lesz olyan jó azon a TT-n, mert most ki kell hajtania magát a hegyeken is, és emiatt jóval fáradtabban fog odaérkezni az időfutamra, mint általában.

Tegnapi szakaszon a Lampre csapatfőnöke mit ment az utolsó km-eken, azta. 😀

szerk.: a mai szakasz profilja nagyon rendben van.

 www.letour.fr/PHOTOS/VUE/2015/1400/PROFIL.png

Szerkesztette: Mikey
több mint 8 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
Azert meg kell hozzon par percet a hollandon, mert TT-n kapni fog.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 429
Nulla reakció a király etap után. De gyenge lett ez a topic.danyly
Az Astana megrajzolta a szakaszt szépen, a két (többiekhez képest) pihent emberük csinálta a műsort.
Várható volt, hogy azok, akik indultak a Touron, aka Quintana, Valverde, Rodríguez, etc., gyengébbek lesznek pl. Arunál és Landánál, ezt tegnap láttuk is. Semmi olyan nem történt, amiről hosszasan lehetne értekezni.

Max. annyi, hogy nem lepődtem meg, mikor délelőtt meló közben futólag rápillantottam Twitterre, és éppen az volt a legfrissebb tweet, hogy Froome feladta, mert -- állítólag 😛 -- eltört valami csont a lábában a bukásban, vagy mi.

Az eddigiek alapján Aru mindenkinél erősebb, nagyon tetszett, hogy már az utolsó hegy legelején támadott, ilyet manapság ritkán látni. De muszáj volt neki.

BTW Tinkov úr kirohanása a szervezők ellen mókás volt. 😊
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nulla reakció a király etap után. De gyenge lett ez a topic.
danyly
Én sajna elaludtam a szakasz alatt, mert a Mikey féle pózban néztem éppen... Előfordul ez velem, főleg akkor, ha valamire rápörgök...
Egyébként Landa a király, de Aru a császár. Vagy fordítva?

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nulla reakció a király etap után. De gyenge lett ez a topic.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 429
jó ez a mai szakasz, különösen úgy tetszik, hogy nagy kényelemben fekszem az ágyamon. 😄

Froome pedig lassan elkezd hátrafelé gurulni az emelkedőn.
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 2 959
Valverde és Quintana azonos időt kaptak (20 mp) holott a valóságban volt közöttük kb 10 mp. Értem én, hogy Valverde van otthon, de ezt mégis hogy?
Jughead
Az tény, hogy az élő műsor információ közléseit fenntartásokkal kell kezelni.
Még szerencse, hogy utána helyrerakják a dolgokat...
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 429
A Vuelta hivatalos oldalán 28 mp-et írnak Sanyinak.
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 083
Valverde és Quintana azonos időt kaptak (20 mp) holott a valóságban volt közöttük kb 10 mp. Értem én, hogy Valverde van otthon, de ezt mégis hogy?

 www.youtube.com/watch?v=IqC8KTnBcKM&ebc=ANyPxKoPTOn6xkNBdXK42G3neRJD4S0a9Sn0JzAGQxBMPyiCV5OXsipArt9tUv6TZUazUhL1pYoPoM7dVJp4P50R6MhsyoCn4g
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 083
Azért az kemény, hogy úgy megyünk neki a második hétnek, hogy egy Tom Dumoulin 57 másodperccel vezet mindenki előtt. 😀

Nem tudom elhinni, hogy ezt végig bírja, de azt se hittem el a szakasz előtt, hogy még most is a top 10-ben lesz erre átvette a pirosat. 😀

Mindenesetre továbbra is imádom a Vueltát, évek óta a legjobb verseny. Valószínűleg azért mert a nagyok ilyenkorra már elég fáradtak ahhoz, hogy senki se merjen várni, hanem megy ahogy bír és mert ekkorra a gyengébb de pihentebb versenyzők is bírnak a nagyokkal. 😊
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 429
OK, hogy ezek még csak rövid emelkedők, de amit Dumoulin csinál, az erősen WTF kategória.Mikey
És akkor most hegyi befutót nyer, aha.

Kiváló befutó volt, Froome meg kiköhögi hogy direkt maradt le az elején, azanyád. 😄

Szerkesztette: Mikey
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ez jó befutó volt. Dumoulin nem semmi ezen a Vueltán. De azért Froome is királyul elszórakozik.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
Azert vigyázni a hollanddal, Nehogy tt-n is odaverjen Mindenkit 😃

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Köszönöm a kimerítő válaszokat.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 2 959
Szerintem van max 1 szakasz, amin még lenne esélye, nincs sok értelme 2 hétig gurulgatni sérülten a mezőny végén...
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 758 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Sagan is feladta a Vueltát, miután egy motoros fellökte tegnap, hát f*sz kivan. Kár, hogy a videókon már csak az látszik, hogy dühöng. Bár én azt hittem, legalább meg is üti a motorost...

De b'meg, valamit kezdeni kéne ezekkel, mert indokolatlanul sok ilyen eset történik.
Mikey
Nem tudom hol olvastad, hogy feladta volna....
flzoli
Tinkoff-Saxo hivatalos oldala. 😉
Mikey
Köszi...
Twitteren nem írt erről semmit, szerintem semmi komolyabb baja nincs (remélem), csak Tinkoff jobb alkupozíciót akar valamiben

több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 429
Sagan is feladta a Vueltát, miután egy motoros fellökte tegnap, hát f*sz kivan. Kár, hogy a videókon már csak az látszik, hogy dühöng. Bár én azt hittem, legalább meg is üti a motorost...

De b'meg, valamit kezdeni kéne ezekkel, mert indokolatlanul sok ilyen eset történik.
Mikey
Nem tudom hol olvastad, hogy feladta volna....
flzoli
Tinkoff-Saxo hivatalos oldala. 😉
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 2 959
Nem tudom hol olvastad, hogy feladta volna....
flzoli
 www.tinkoffsaxo.com/news/peter-sagan-retire-vuelta-espana/
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 758 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Sagan is feladta a Vueltát, miután egy motoros fellökte tegnap, hát f*sz kivan. Kár, hogy a videókon már csak az látszik, hogy dühöng. Bár én azt hittem, legalább meg is üti a motorost...

De b'meg, valamit kezdeni kéne ezekkel, mert indokolatlanul sok ilyen eset történik.
Mikey
Nem tudom hol olvastad, hogy feladta volna....

több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 429
Sagan is feladta a Vueltát, miután egy motoros fellökte tegnap, hát f*sz kivan. Kár, hogy a videókon már csak az látszik, hogy dühöng. Bár én azt hittem, legalább meg is üti a motorost...

De b'meg, valamit kezdeni kéne ezekkel, mert indokolatlanul sok ilyen eset történik.