Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Sagan is feladta a Vueltát, miután egy motoros fellökte tegnap, hát f*sz kivan. Kár, hogy a videókon már csak az látszik, hogy dühöng. Bár én azt hittem, legalább meg is üti a motorost...

De b'meg, valamit kezdeni kéne ezekkel, mert indokolatlanul sok ilyen eset történik.
Mikey
Nem tudom hol olvastad, hogy feladta volna....

több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 572
Sagan is feladta a Vueltát, miután egy motoros fellökte tegnap, hát f*sz kivan. Kár, hogy a videókon már csak az látszik, hogy dühöng. Bár én azt hittem, legalább meg is üti a motorost...

De b'meg, valamit kezdeni kéne ezekkel, mert indokolatlanul sok ilyen eset történik.
több mint 8 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 172
Amúgy jól látom, hogy a spanyol "aranygeneráció' Samu Sanchez, Valverde, Contador, Rodriguez, Freire Gomes.... után közel s távol nincs olyan fiatal, aki legalább ilyen karriert befuthat?
flzoli
Egyrészt azért ebből a sorból vegyük ki Contadort, aki ott van mindenidők legnagyobbjai között szóval hozzá hasonlót nehéz találni nem hogy a spanyolok között, de úgy összességében is (Quintana említhető a fiatalok közül talán a szintjén, de kéne neki is egy jó TT ehhez).

Szóval, ha azt kérdezed hogy van-e fiatal spanyol tehetség, aki jó lehet akár arra is, hogy nyerjen egy GT-t, akkor erre azt mondom hogy van, bár az is igaz, hogy a mostani tudásunk alapján mindössze egy ilyen van, aki nem más mint Mikel Landa.

Ennek ellenére nem kell őket temetni, akik Contaék miatt kezdtek el kerékpározni még csak mostanában fognak majd beérni. 😉

Szerkesztette: Jughead
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A mait nem láttam. Volt izgalom a végén v. semmi extra?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 572
OK, hogy ezek még csak rövid emelkedők, de amit Dumoulin csinál, az erősen WTF kategória.

Chaves eddig viszi a show-t. 👌

Szerkesztette: Mikey
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 572
Nagyon-nagyon jó volt a vége a szakasznak, személy szerint az ilyen szakaszok miatt (is) a kedvencem a Vuelta. Valverdének örülök, és a világ rendje is helyre állt, Sagan második lett.

Csóró Cancellara is amúgy, hihetetlen vacak éve van. A két nagy körön amin indult összesen eljutott kb. hat szakaszig.
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A jó öreg Sándor ezt is behúzta 😊

Amúgy jól látom, hogy a spanyol "aranygeneráció' Samu Sanchez, Valverde, Contador, Rodriguez, Freire Gomes.... után közel s távol nincs olyan fiatal, aki legalább ilyen karriert befuthat?

több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 572
Jól van, látom ma mindenki túl komolynak ébredt...
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Zárják ki félig Bouhannit? 😊 😛
Mikey
Kedves Mikey, ha tudnál a soroz között olvasni értetted volna mit akarok írni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 572
Zárják ki félig Bouhannit? 😊 😛
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
azé tök más a kettő.
Nibalit tovább húzták és ráadásul "padlógázzal" ott hagyva a csoportját, míg Bouhannit lassú tempóban, kevesebb ideig, és senkit nem úgy otthagyva, mint a sz*rt.
kommentátorok is mondták tegnap, hogy azért nem kell átesni sem a túloldalra, mert ennyi erővel tényleg mindenkit kizárhatnának.
Mikey
Azért is írtam, hogy Nibali esete durva volt. Túl látványos volt. A kevésbé látványosakat jobban tolerálják. De mind az egyik, mind a másik szabálytalan, és a büntetés mértéke hatalmas különbségeket mutat. Kicsit közelednie kellene az álláspontoknak.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 572
azé tök más a kettő.
Nibalit tovább húzták és ráadásul "padlógázzal" ott hagyva a csoportját, míg Bouhannit lassú tempóban, kevesebb ideig, és senkit nem úgy otthagyva, mint a sz*rt.
kommentátorok is mondták tegnap, hogy azért nem kell átesni sem a túloldalra, mert ennyi erővel tényleg mindenkit kizárhatnának.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Durva volt Nibali esete, de ezzel az erővel Bouhannit is ki lehetett volna zárni. Ő is vittete magát azután, hogy bukásba keveredett. Állítólag kemény 12 mp-ig húzatta magát a csapatkocsival, és ezért kapott 100 svájci frank büntetést! Hozzátenném azt is, hogy a Cofidis jelentős támogatója a Vueltának.
Ebből felállt és majdnem behúzta a szakaszt.

A Kancellár is feladta gyomor bántalmak miatt a versenyt. Sok nagy név kihullott már most az elején.

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Tiralongo is feladta. Újjabb Astanás veszteség. Aru kevesebb segítővel nem tudom mire lesz képes. Egyelőre gyengébbnek tűnik a top versenyzőktől, de ő a vègén pörög fel. Kérdés, nem lesz-e késő.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 572
Az utolsó 2 km útvonala igen érdekes volt... Sagan szépen bealtatott szakasz előtt az interjúval, miszerint nem érzi magát olyan formában, mint a Touron*. 😛

* tudom itt nincs Greipel, meg izé, meg blabla, de a W az W. Éjahóóó!!
több mint 8 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Sagan szakaszt nyert! Hát mi van itt kérem szépen!? 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 2 972
Nibalit kizárták.
Eddig nagyon jók a szervezők.
danyly
Most úgy őszintén, mire számítottak?
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 572
az igen. 😀😀😀
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nibalit kizárták.
Eddig nagyon jók a szervezők.
danyly
Ne vicceljünk már, ez már szinte tankönyvi példa a "Hogyan szerezzünk előnyt nem feltűnően" bénaságatlaszban...

 www.youtube.com/watch?v=hSQW8OX8VqA

több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nibalit kizárták.
Eddig nagyon jók a szervezők.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Jól van, Nibalinak akkor itt sincs semmi szerencséje, bámulatos.

Jó móka az, hogy a második szakaszon már hegyi befutó van. 😊
Mikey
2010 óta találta ki ezt az "elején is legyen hegyi szakasz-hegyi befutó" performanszt. Én tartom túl stílszerűnek, de a verseny szervezők az izgalom, a nézettség és a korai nagyok bemutatása céllal találták ezt ki. Lehet ez jó is, de akár rossz is. Ki ki döntse el maga.

Én már a Vuelta előtt adtam azt a nézete, hogy ez inkább Aru spanyol köre lesz. Pihentebb is, motiváltabb is. Meg ha mutat olyat mint idén a Giro végén, jó versenyt ígér a számára.
Nibalinak tényleg peche van, bár Vueltán jól szokott menni. Már most kapott 1:28-at a győzteshez képest (Aruhoz viszonyítva 51 mp, Froome-hoz 58 mp pl.). Nem tűnik soknak és hosszú a verseny, de ha már az elején bukásod van + az idei éved sem valami jó, onnan már nehéz felállni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 572
Jól van, Nibalinak akkor itt sincs semmi szerencséje, bámulatos.

Jó móka az, hogy a második szakaszon már hegyi befutó van. 😊
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ez most kimaradt, de azért tippelnék (összetett) :

Piros trikó: Aru
Zöld trikó: Bouhanni
Kék pöttyös: Pozzovivo
Kombináció: Froome
Csapat: Astana

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 572
Tinkoff-Saxo második → Sagan második → mert van, ami sosem változik. 😀
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 572
A mindig lelkes Ashley House úgy néz ki ebben az öltözetben, mint valami rossz homi. 😀

Nagyon lelkes vagyok én is a kövi három hét miatt, kőkemény útvonal -- közte 9 hegyi befutó!! --, kiváló nevek a rajtlistán, a mindig gyönyörű Laura a riporter, szóval minden adott a jó Vueltához...

...és ha még esetleg Sagan is nyerne szakaszt, az lenne a csúcs. 😀